Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Competitie-indelingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Speeldagenkalender 2018-2019 (Zuid I - II)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Het seizoen 2017-2018 zit er op!

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst (Update): Totaaloverzicht transfers

LEES MEER

Radio JND Oktoberbest
Sportspreekt
Sportretfoto
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

4 juli 2018 | Nieuws

Concept competitie-indeling 1e t/m 5e klasse


Deel dit bericht:


De KNVB heeft een concept competitie-indeling voor de 1e t/m 5e klasse bekendgemaakt. Op vrijdag 13 juli zal de definitieve indeling bekend worden gemaakt.

 

1e klasse C
Best Vooruit
Brabantia
Oirschot Vooruit
Rhode
Alverna
HVCH
Juliana’31
Leones
Nemelaer
Prinses Irene
FC Tilburg
TOP
Woezik
’t Zand

1e klasse D
Geldrop
De Valk
RKSV Heeze
Bekkerveld
Chevremont
Deurne
EHC
Schaesberg
Susteren
Venlosche Boys
Venray
Veritas
Wittenhorst
ZSV

2e klasse F
Beerse Boys
Bladella
Braakhuizen
EFC
FC Eindhoven/av
Gestel
Hilvaria
Marvilde
Mierlo Hout
RKVVO
Rood-Wit V
RPC
Someren
Wilhelmina’08

3e klasse D
Budel
DBS
Dommelen
Hapert
PSV
Reusel Sport
SBC
Spoordonkse Boys
Taxandria
Tivoli
Unitas’59
Valkenswaard
Wilhelmina Boys
Wodan

4 klasse E
Altweerterheide
FC Cranendonck
DESM
DOSL
Lierop
FC ODA
Neerkandia
Maarheeze
ONDO
RKESV
RKMSV
RKSVO
Sterksel
SSE

4e klasse F 
Acht
Bergeijk
De Raven
EMK
HMVV
Hoogeloon
Nieuw Woensel
RKDSV
SDO’39
Steensel
Vessem
Waalre
Woenselse Boys
ZSC

4e klasse F (Zuid 2)
ASV’33
Bavos
Brandevoort
Bruheze
ELI
Mariahout
Mifano
Milheezer Boys
MVC
Olympia Boys
RKGSV
RKPVV
SJVV
Stiphout Vooruit

5 klasse E 
De Bocht’80
Casteren
DEES
Dosko’32
DVS
Hulsel
Knegselse Boys
Netersel
Pusphaira
Riethoven
Rood-Wit’67
Terlo
De Weebosch

5e klasse E (Zuid 2)
HSE
Nederwetten
Tongelre
Boerdonk
HVV Helmond
Keldonk
FC De Rakt
Rood-Wit’62
SPV
SVSH
VCO
VOW


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

14 juli 2018 om 10:45

2F zegt:

Dat wordt toch eindje rijden vanuit Real lunet


07 juli 2018 om 0:20

Onbekend zegt:

Raar dat dosl in de poule 4E is ingedeeld had ze liever in 4F gezien


06 juli 2018 om 14:30

2F of 2H zegt:

Leuk bedacht indeling voor 2F. maar vanuit real lunet (Vught) gaan ze niet naar sparta18 (Sevenum) rijden. ik verwacht dus dat braakhuizen en mierlo-hout in 2H terecht komen en sparta18 en irene sportclub bij deze 2F klasse komen.


04 juli 2018 om 19:31

Mark zegt:

Is er ook al iets bekend voor de dames?


Overige Nieuwsitems

nieuwsflits