Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Alle uitslagen Districtsbeker + geplaatste ploegen

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Erwin van den Broek (Gemert)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Doe mee met de Tank en Win actie FC Eindhoven

LEES MEER

Ad Borrenbergs
Radio JND Oktoberbest
bannersanidump(slider)2.jpg
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

4 juli 2018 | Nieuws

Concept competitie-indeling 1e t/m 5e klasse


Deel dit bericht:


De KNVB heeft een concept competitie-indeling voor de 1e t/m 5e klasse bekendgemaakt. Op vrijdag 13 juli zal de definitieve indeling bekend worden gemaakt.

 

1e klasse C
Best Vooruit
Brabantia
Oirschot Vooruit
Rhode
Alverna
HVCH
Juliana’31
Leones
Nemelaer
Prinses Irene
FC Tilburg
TOP
Woezik
’t Zand

1e klasse D
Geldrop
De Valk
RKSV Heeze
Bekkerveld
Chevremont
Deurne
EHC
Schaesberg
Susteren
Venlosche Boys
Venray
Veritas
Wittenhorst
ZSV

2e klasse F
Beerse Boys
Bladella
Braakhuizen
EFC
FC Eindhoven/av
Gestel
Hilvaria
Marvilde
Mierlo Hout
RKVVO
Rood-Wit V
RPC
Someren
Wilhelmina’08

3e klasse D
Budel
DBS
Dommelen
Hapert
PSV
Reusel Sport
SBC
Spoordonkse Boys
Taxandria
Tivoli
Unitas’59
Valkenswaard
Wilhelmina Boys
Wodan

4 klasse E
Altweerterheide
FC Cranendonck
DESM
DOSL
Lierop
FC ODA
Neerkandia
Maarheeze
ONDO
RKESV
RKMSV
RKSVO
Sterksel
SSE

4e klasse F 
Acht
Bergeijk
De Raven
EMK
HMVV
Hoogeloon
Nieuw Woensel
RKDSV
SDO’39
Steensel
Vessem
Waalre
Woenselse Boys
ZSC

4e klasse F (Zuid 2)
ASV’33
Bavos
Brandevoort
Bruheze
ELI
Mariahout
Mifano
Milheezer Boys
MVC
Olympia Boys
RKGSV
RKPVV
SJVV
Stiphout Vooruit

5 klasse E 
De Bocht’80
Casteren
DEES
Dosko’32
DVS
Hulsel
Knegselse Boys
Netersel
Pusphaira
Riethoven
Rood-Wit’67
Terlo
De Weebosch

5e klasse E (Zuid 2)
HSE
Nederwetten
Tongelre
Boerdonk
HVV Helmond
Keldonk
FC De Rakt
Rood-Wit’62
SPV
SVSH
VCO
VOW


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

14 juli 2018 om 10:45

2F zegt:

Dat wordt toch eindje rijden vanuit Real lunet


07 juli 2018 om 0:20

Onbekend zegt:

Raar dat dosl in de poule 4E is ingedeeld had ze liever in 4F gezien


06 juli 2018 om 14:30

2F of 2H zegt:

Leuk bedacht indeling voor 2F. maar vanuit real lunet (Vught) gaan ze niet naar sparta18 (Sevenum) rijden. ik verwacht dus dat braakhuizen en mierlo-hout in 2H terecht komen en sparta18 en irene sportclub bij deze 2F klasse komen.


04 juli 2018 om 19:31

Mark zegt:

Is er ook al iets bekend voor de dames?


Overige Nieuwsitems