Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Competitieprogramma 1e t/m 5e klasse bekend. Volledig programma online

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Wedstrijdschema poulefase Districtsbeker 1e t/m 5e klasse

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst seizoen 2019-2020

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Jouw vereniging ook in Adidas of Nike?

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

Laatste Nieuws

>> Eerdere berichten

HM.hypotheekvisie.jpg
spitters(290-140).jpg
borrenbergs(290-140).jpg
bannermaasmakelaars(290l)2.png
basemans290-140.jpg
bandenservice8(290-140).jpg
sanidump(290-140)2.jpg

Wedstrijdverslagen

Laatst binnengekomen wedstrijdverslagen
speelronde 26: RKDSV - SDO'39: 1-0
speelronde 26: SBC - Dommelen: 2-3
speelronde 26: DOSL - ONDO: 3-3



3e Divisie

speelronde 34: EVV - UNA: 3-0
speelronde 33: UNA - Blauw Geel'38: 1-4
speelronde 32: HSC'21 - UNA: 1-0
speelronde 31: UNA - Quick: 3-4
 >>meer verslagen

Hoofdklasse B
speelronde 29: Gemert - RKSV Minor: 5-2
speelronde 28: Gemert - Halsteren: 1-2
speelronde 27: IFC - Gemert: 1-3
 >>meer verslagen

1e klasse C
speelronde 26: Nemelaer - Brabantia: 0-2
speelronde 26: Best Vooruit - HVCH: 2-2
 >>meer verslagen

1e klasse D
speelronde 26: De Valk - Schaesberg: 5-0
speelronde 26: Geldrop - Deurne: 3-0
 >>meer verslagen

XJ Expercience
Metafa
Schilderwerk ACHT
claessensvanderijtuig.home.jpg
 


2e klasse F

speelronde 26: Rood Wit V - RKVVO: 3-1
speelronde 26: Beerse Boys - EFC: 3-2
speelronde 26: Gestel - Bladella: 1-5
 >>meer verslagen 

3e klasse D
speelronde 26: SBC - Dommelen: 2-3
 >>meer verslagen 

4e klasse E
speelronde 26: DOSL - ONDO: 3-3
speelronde 26: Maarheeze - SSE: 0-1
speelronde 25: Sterksel - Maarheeze: 0-1
speelronde 25: FC ODA - DOSL: 1-2
 >>meer verslagen 

4e klasse F 
speelronde 26: RKDSV - SDO'39: 1-0
speelronde 26: EMK - Hoogeloon: 2-2
speelronde 26: ZSC - Waalre: 4-3
speelronde 26: Vessem - HMVV: 0-0
 >>meer verslagen

4e klasse F (ZII) 
speelronde 26: Mifano - ELI: 4-1
speelronde 23: Mifano - Mariahout: 0-3
speelronde 22: RKGSV - Mifano: 1-4
 >>meer verslagen

5e klasse E (ZI/ZII)
speelronde 26: Casteren - DEES: 1-1
speelronde 26: Rood Wit'67 - SVSH: 1-3
speelronde 25: DEES - DOSKO'32: 5-1
 >>meer verslagen