Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Afsluiting seizoen AVE op vrijdag 7 juni

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Bladella schiet niks op met gelijkspel tegen RKVVO

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Bart Bonnema (SV Tivoli)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Update: Totaaloverzicht inhaalwedstrijden 2019

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Overzicht trainerscarrousel status trainers/clubs.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

TOP-100 jeugdopleidingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
Accres uitzendbureau
W&E van Kasteren
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

Laatste Nieuws

>> Eerdere berichten

HM.hypotheekvisie.jpg
spitters(290-140).jpg
borrenbergs(290-140).jpg
bannermaasmakelaars(290l)2.png
basemans290-140.jpg
bandenservice8(290-140).jpg
sanidump(290-140)2.jpg

Wedstrijdverslagen

Laatst binnengekomen wedstrijdverslagen
speelronde 20: WHV - Nederwetten: 4-3
speelronde 20: WODAN - SBC: 1-5



3e Divisie

speelronde 26: UNA - Westlandia:3-1
speelronde 25: Jong Volendam - UNA: 1-2
speelronde 24: OSS'20 - UNA: 1-1
speelronde 23: UNA - ADO'20: 1-1
 >>meer verslagen

Hoofdklasse B
speelronde 22: SV Meersen - Gemert: 1-3
 >>meer verslagen

1e klasse C
 >>meer verslagen

1e klasse D
speelronde 20: ZSV - Geldrop: 0-1
speelronde 20: RKSV Heeze - De Valk: 2-1
speelronde 19: Geldrop - SV Venray: 4-1
speelronde 19: De Valk - Bekkerveld: 3-0
 >>meer verslagen

XJ Expercience
Metafa
Schilderwerk ACHT
claessensvanderijtuig.home.jpg
 


2e klasse F

speelronde 20: EFC - Wilhelmina'08: 3-0
speelronde 20: Bladella - RKVVO: 0-0
 >>meer verslagen 

3e klasse D
speelronde 20: WODAN - SBC: 1-5
speelronde 20: Hapert - Unitas'59: 0-0
 >>meer verslagen 

4e klasse E
speelronde 20: Maarheeze - DOSL: 1-1
speelronde 19: Maarheeze - ONDO: 1-3
 >>meer verslagen 

4e klasse F 
speelronde 20: Hoogeloon - SDO'39: 2-1
speelronde 20: De Raven – ACHT: 6-0
speelronde 20: RKDSV - Bergeijk: 0-2
speelronde 20: ZSC - EMK: 3-1
 >>meer verslagen

4e klasse F (ZII) 
speelronde 19: RKGSV - Olympia Boys: 2-3
speelronde 14: BAVOS - Mifano: 3-0 (I)
 >>meer verslagen

5e klasse E (ZI/ZII)
speelronde 20: WHV - Nederwetten: 4-3
speelronde 20: DEES - Hulsel: 0-0
 >>meer verslagen