logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Achmed Al Jabar en Imad El Bali naar Rood Wit V

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Benn Soetens (RKVVO)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluitavond AVE: gezellig en weer het dak eraf.

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

22 april 2019 | Nieuws

Alle uitslagen inhaal voor 16, 18, 19, 20 en 22 april


Deel dit bericht:


Hieronder alle uitslagen inhaalwedstrijden voor dinsdag 16 april, donderdag 18 april, vrijdag 19 april, zaterdag 20 april en maandag 22 april IN ÉÉN OVERZICHT.

3e Divisie (maandag 22 april)
(15) 14.00 u: Hercules - GOES: 2-3
(16) 14.00 u: OJC Rosmalen - HSC'21: 3-0
(16) 14.00 u: HBS - JVC Cuijk: 3-1
(16) 14.30 u: EVV - ADO'20: 1-4
(16) 14.30 u: TEC - Quick: 2-0


Hoofdklasse B 
(maandag 22 april)
(17) 14.00 u: 
UDI'19 - GVV Unitas: 0-1

1e Klasse D
(zaterdag 20 april)
(10) 18.00 u: ZSV - Wittenhorst:n 1-3
(16) 17.00 u:
RKSV Heeze - EHC: 0-1

2e Klasse F (zaterdag 20 april)
(13) 18.30 u: FC Eindhoven/av - Mierlo Hout: 1-0
(16) 17.00 u: EFC - Hilvaria: 5-1
(19) 18.30 u: Wilhelmina'08 - Bladella: 2-1


3e Klasse D (zaterdag 20 april)
(10) 18.30 u: Hapert - Tivoli: 1-1
(12) 18.00 u: Reusel Sport - SBC: 3-2


4e Klasse E (dinsdag 16 april)
(14) 19.00 u: 
FC Cranendonck - RKESV: 4-4

4e Klasse E (donderdag 18 april)
(12) 20.00 u: RKMSV - Sterksel: 6-1

(14) 20.00 u: DESM - Lierop: 0-5

4e Klasse E 
(zaterdag 20 april)
(12) 18.00 u: FC Cranendonck - FC ODA: 2-1
(12) 18.00 u: DOSL - RKESV: 7-3
(13) 18.00 u: Neerkandia - RKSVO: 0-3

4e Klasse F (zaterdag 20 april)
(10) 19.00 u: Nieuw Woensel - Woenselse Boys: 1-1
(11) 18.30 u: Waalre - RKDSV: 1-1
(11) 18.30 u: Vessem - EMK: 5-1
(11) 18.30 u: SDO'39 - Steensel: 0-0
(15) 18.30 u: ZSC - De Raven: 2-3
(16) 18.30 u: Hoogeloon - Bergeijk: 2-0

4e Klasse F (ZII)
(zaterdag 20 april)
(10) 18.00 u: RKGSV - Stiphout Vooruit: 3-0
(14) 18.00 u: MVC - Bruheze: 0-4
(15) 18.00 u: ASV'33 - BAVOS: 1-2
(15) 18.00 u: Mariahout - SJVV: 5-0
(15) 18.00 u:
Eli - Milheezer Boys: 0-3

5e Klasse E (zaterdag 20 april)
(10) 18.30 u: Riethoven - De Weebosch: 0-0
(11) 18.30 u: Terlo - DEES: 0-4
(11) 18.30 u: Hulsel - DOSKO'32: 3-2
(13) 18.30 u: Netersel - De Bocht'80: 2-0
(15) 18.30 u: Rood Wit'67 - Knegselse Boys: 2-2
(16) 18.30 u: SVSH - Pusphaira: 3-0


5e Klasse E (ZII) 
(zaterdag 20 april)
(11) 18.00 u: Nederwetten - HVV Helmond: 1-5
(15) 18.00 u: VCO - WHV: 1-5
(16) 18.00 u: SPV - HSE: AFG (HSE is niet komen opdagen)
(17) 18.00 u:
Boerdonk - FC De Rakt: 2-0


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png