logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Riethoven neemt voorschot op aanstaande kampioenschap

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst: Mitchel Kluijtmans (Nw Woensel) naar Valkenswaard

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluiting seizoen AVE op vrijdag 7 juni

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

TOP-100 jeugdopleidingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

17 april 2019 | - Headline 

Transferlijst: Mitchel Kluijtmans (Nw Woensel) naar Valkenswaard


Deel dit bericht:


Mitchel Kluijtmans speelt komend seizoen voor SV Valkenswaard. De 22-jarige aanvaller maakte het afgelopen seizoen de overstap van Rood Wit V naar Nieuw Woensel. Kluijtmans kwam in het verleden ook uit voor FC Eindhoven/av


De transferperiode is weer aangebroken. Hieronder de mutaties tot nu toe bekend bij Amateurvoettbaleindhoven.
Overschrijvingstermijn sluit op 15 juni 2019. 
Een transfer te melden binnen je club, stuur dan een mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl

UNA  van club   naar club 
 Ger Demin (trainer  geen club  UNA
 Jeroen van Bezouwen (trainer)  UNA  Unitas
 Thomas Horsten  TEC  UNA
 Teun Willems  eigen jeugd  UNA
 Sten Senders  eigen jeugd  UNA
 Noël van Gerven  eigen jeugd  UNA
 Joey Verhoeven  eigen jeugd  UNA
 Samuel Franssen  eigen jeugd  UNA
 Bassou Boulghalgh  UNA  Kozakken Boys
 Twan Demin  UNA  Marvilde
 Pieter-Jan Scheerlinck  UNA  KFC Turnhout
 Teun Sebregts  UNA   Achilles Veen
 Sander van Weert  UNA  Blauw Geel'38
 Willem Tieben  UNA  UDI'19
 Vincent Bogaerts  UNA  Esperanza Pelt (B)
RKSV Nuenen van club naar club
 Patrick Philippart  Geldrop  RKSV Nuenen
 Thom van de Donk  RKSV Nuenen  SV Valkenswaard
 Jamey Raas  RKSV Nuenen  Blauw Geel'38
Best Vooruit van club naar club
 Erdi Attakan  Best Vooruit  Oud-Turnhout (B)
Brabantia van club naar club
 Ernie Brandts (trainer)  geen club  Brabantia
 Guillaume van Wilgen (trainer)  Brabantia  Riethoven
 Maurice Verberne (trainer)  Brabantia  NAC Breda
 Steven Baggermans  EMK  Brabantia
 Shane van Bosstraten  Unitas'59  Brabantia
 Jesse Renders  Brabantia  Gestel
 Bas Crijnen  Brabantia  SBC
 Jordan Bujitu  Brabantia  RKVVO
 Vincent Staals  Brabantia  Boskant
Oirschot Vooruit van club naar club
 Tom Franse (ass. trainer)  Wilhelmina Boys  Oirschot Vooruit
De Valk van club naar club
 Harjan de Wit (trainer)  Willem II (jeugd)  De Valk
 Ruud van der Rijt (trainer)  De Valk  n.n.b.
Geldrop van club naar club
 Tommy Jacobs (trainer)  RKSV Nuenen  Geldrop (ass.trainer)
 Romano ter Linden  Braakhuizen  Geldrop
 Richard van Malten  Branddonk (B)  Geldrop
 Ron Jansen  Branddonk (B)  Geldrop
 Patrick Philippart  Geldrop  RKSV Nuenen
RKSV Heeze van club naar club
 Ronald Tielemans (trainer)  RKSV Heeze (jeugd)  RKSV Heeze
 Marius Methorst (trainer)  RKSV Heeze  RKSV Heeze (ass.trainer)
 Ivo Moerenhout  RKSV Heeze  Achel (B)
 Gijs Moerenhout  RKSV Heeze  Achel (B)
 Mark Claassen  RKSV Heeze  RKSV Heeze (2e elftal)
Beerse Boys van club naar club
 Hans Staps (trainer)  Gudok  Beerse Boys
 Jasper van Hoof (trainer)  Beerse Boys  stopt
Bladella van club naar club
 Harry la Vallette (trainer)  Reusel Sport  Bladella
 Huub Vermeulen (trainer)  Bladella  Unitas'59
 Ronny Everaerts (trainer)  Bladella  FC Cranendonck
 Nick Vermeiren  Bladella  Stopt
Braakhuizen van club naar club
 Roy Olislagers  Gemert  Braakhuizen
 Rick Slaats  EMK  Braakhuizen
 Sammy Dirkx  Braakhuizen  Maarheeze
 Romano ter Linden  Braakhuizen  Geldrop
EFC van club naar club
     
FC Eindhoven/av van club naar club
     
Gestel    
 Luuc Bonnema (trainer)  Tivoli  Gestel
 Tonny van de Wetering (trainer)  Gestel  n.n.b.
 Jesse Renders  Brabantia  Gestel
 Leroy Renders  Tivoli  Gestel
 Niek Leatomu  Tivoli  Gestel
 Djino van Zantvoort  Tivoli  Gestel
 Marvilde van club naar club
 Twan Demin  UNA  Marvilde
 Salim Zeroual  SV Someren  Marvilde
 Danny Das  Marvilde  stopt
 Tommy van de Wiel  Marvilde  UNA (lager team)
RKVVO van club naar club
 Jordan Bujitu  Brabantia   RKVVO
Rood Wit V van club naar club
 Koen van der Heijden (trainer)  Unitas'59  Rood Wit V.
 Robbert Verhoeven (trainer)  Rood Wit V.  sabbatical
 Tom Molenberg  Rood Wit V.  Unitas'59
RPC van club naar club
     
DBS van club naar club
 Erik van der Palen (trainer)  DBS (jeugdcoördinat.)  DBS
 Bram Louwers (trainer)  DBS  stopt
Dommelen van club naar club
     
Hapert van club naar club
     
SV Tivoli van club naar club
 Faysal Bouhoud (trainer)  RKSV Oisterwijk  SV Tivoli
 Hans Bonnema (trainer)  SV Tivoli  n.n.b.
 Luuc Bonnema  SV Tivoli  Gestel (trainer)
 Leroy Renders  SV Tivoli  Gestel
 Niek Leatomu  SV Tivoli  Gestel
 Nikolaj Mihajlov  SV Tivoli  Gestel
 Luuk Verschueren  SV Tivoli  Maarheeze
 Joey van Hoof   SV Tivoli  Maarheeze
 Donny Dirkx  SV Tivoli  Maarheeze
PSV/av van club naar club
 Sep Drabbels  WODAN  PSV/av
 Sam Zoetmulder  WODAN   PSV/av
Reusel Sport/Cotrans van club naar club
 Niels Gevers (trainer)  SDO'39  Reusel Sport
 Harry la Vallette (trainer)  Reusel Sport  Bladella
SBC van club naar club
 Wouter Huberts (trainer)  jeugdtrainer SBC  SBC
 Frank Weijers (trainer)  SBC  SV Valkenswaard
 Bas Crijnen  Brabantia  SBC
Unitas'59 van club naar club
 Huub Vermeulen (trainer)  Bladella  Unitas'59
 Koen van der Heijden (trainer)  Unitas'59  Rood Wit V
 Tom Molenberg  Rood Wit V.  Unitas'59
 Nawid Sadat  BVV  Unitas'59
 Patrick Rossier  Nieuw Woensel  Unitas'59
 Shane van Bosstraten  Unitas'59   Brabantia
SV Valkenswaard van club naar club
 Frank Weijers (trainer)  SBC  SV Valkenswaard
 Peer van Kemenade (trainer)  SV Valkenswaard  Stopt
 Thom van de Donk  RKSV Nuenen  SV Valkenswaard
 Mitchel Kluijtmans  Nieuw Woensel  Sv Valkenswaard
Wilhelmina Boys van club naar club
 Rudy Wetsel (trainer)  Pusphaira  Wilhelmina Boys
 Toon van der Loo (trainer)  Wilhelmina Boys  n.n.b.
 Tom Franse (ass. trainer/speler)  Wilhelmina Boys  Oirschot V (ass.trainer)
WODAN van club naar club
 Mustafa Peljto (trainer)  Geen club  WODAN
 Abdul Nassou (trainer)  WODAN  n.n.b.
 Sep Drabbels  WODAN  PSV/av
 Sam Zoetmulder  WODAN  PSV/av
DOSL van club naar club
     
Sterksel    
Jef Vels (trainer)  Sterksel  Menos
ACHT van club naar club
     
Bergeijk van club naar club
     
De Raven van club naar club
 Fred Westreenen (trainer)  Dommelen  De Raven
 Jan Willem van Doesburg (trainer)  De Raven  Oirschot Vooruit (jeugd)
EMK van club naar club
 Ronnie Jansen (trainer)  EMK (speler)  EMK
 Tom Vroomen (trainer)  EMK   jeugdopleiding Marvilde
 Rick Slaats  EMK  Braakhuizen
 Steven Baggermans  EMK  Brabantia
HMVV van club naar club
 Nick Abrams (trainer)  HMVV  stopt
Hoogeloon van club naar club
     
Nieuw Woensel van club naar club
 Patrick Rossier  Nieuw Woensel  Unitas'59
 Mitchel Kluijtmans  Nieuw Woensel  SV Valkenswaard
SDO'39 van club naar club
 Niels Gevers (trainer)  SDO'39  Reusel Sport
 Tom van den Steen (trainer)  KVV Vosselaar (B)  SDO'39
Steensel van club naar club
     
Vessem van club naar club
     
Waalre van club naar club
 Henri Houben (trainer)  FC Cranendonck  Waalre
 Marc van Kemenade (trainer)  Waalre  stopt
Woenselse Boys van club naar club
     
ZSC van club naar club
     
RKGSV van club naar club
     
Casteren van club naar club
 Geert Voets (trainer)  Reusel Sport (ass.)  Casteren
 Toon Smulders (trainer)  Casteren  n.n.b.
DEES  van club naar club
     
De Weebosch van club naar club
     
DOSKO'32 van club naar club
     
DVS van club naar club
 Rob Verbruggen  SSE  DVS
 Jasper Jakobs   Marvilde  DVS
 Peter Fleurkens   SV Oostrum  DVS
 Rein Fleurkens   SV Oostrum  DVS
 Stan van der Heiden   Eigen jeugd  DVS
 Jasper Beltman   Eigen jeugd  DVS
 Luuk Gelten   Eigen jeugd  DVS
 Ram Harends   Eigen jeugd  DVS
 Bo van Heur   Eigen jeugd   DVS
 Joost Houben   Eigen jeugd  DVS
 Stein Houben   Eigen jeugd  DVS
 Luuk Hurkx   Eigen jeugd  DVS
 Wesley Kessels   Eigen jeugd  DVS
 Huub Kreijns   Eigen jeugd  DVS
 Thijs van Nijnatten   Eigen jeugd  DVS
 Bram Spijkers   Eigen jeugd  DVS
 Mees Timmermans   Eigen jeugd  DVS
 Arun Gastreich   Eigen jeugd  DVS
 Lukas Slaats   Eigen jeugd  DVS
 Max Gubbens   Stopt  DVS (ass. trainer)
Hulsel van club naar club
     
Knegselse Boys van club naar club
 Danny Blankers (trainer)  Rood Wit V (Jeugd)  Knegselse Boys
 Lowie van de Wal (trainer)  Knegselse Boys  n.n.b.
Netersel van club naar club
 André Vosters (trainer)  Bladella (JO19-1)  Netersel
 Roy van Ekaert (trainer)   Netersel  n.n.b.
Pusphaira van club naar club
 Daan Guldemond (trainer)  Pusphaira  Pusphaira
 Rudy Wetsel (trainer)  Pusphaira  Wilhelmina Boys
Riethoven van club naar club
 Guillaume van Wilgen (trainer)  Brabantia  Riethoven
 Stephan de Graef (trainer)  Riethoven  RKESV
Terlo van club naar club
     
HSE van club naar club
     
Nederwetten van club naar club
     
Tongelre van club naar club
     


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Transferlijst: Mitchel Kluijtmans (Nw Woensel) naar Valkenswaard
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png