logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Einduitslagen/geplaatste ploegen poulefase Districtsbeker

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Brian Vermeer (Valkenswaard)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Competitieprogramma 1e t/m 5e klasse bekend. Volledig programma online

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Selectie SV Tivoli begroet tien nieuwe spelers

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

18 juni 2019 | Nieuws

Promotie/degradatie overzicht seizoen 2018-2019


Deel dit bericht:


De nacompetitie zit er op dus we zijn klaar met seizoen 2018-2019. Hieronder een overzicht van clubs die zijn gepromoveerd en gedegradeerd.


3e Divisie
Gepromoveerd: Jong Volendam (Kampioen), TEC
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: HBS, Quick’20
Via nacompetitie: JVC Cuijk (op eigen verzoek), OJC Rosmalen

Hoofdklasse B
Gepromoveerd:  Groene Ster (Kampioen)
Via nacompetitie: Gemert

Gedegradeerd: De Meern
Via nacompetitie: VC Vlissingen, Leonidas

1e Klasse C
Gepromoveerd: Juliana’31 (Kampioen)
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: Prinses Irene
Via nacompetitie: FC Tilburg, Oirschot Vooruit

1e Klasse D
Gepromoveerd:  EHC (Kampioen)
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: De Valk
Via nacompetitie: Schaesberg, Bekkerveld

2e Klasse F
Gepromoveerd: FC Eindhoven/av (Kampioen)
Via nacompetitie: Wilhelmina’08

Gedegradeerd: Gestel
Via nacompetitie: RPC, Bladella

3e Klasse D
Gepromoveerd:  Sparta’25 (Kampioen)
Via nacompetitie: SV Valkenswaard

Gedegradeerd:  Spoordonkse Boys
Via nacompetitie: Dommelen, WODAN

4e Klasse E
Gepromoveerd:  RKSVO (Kampioen)
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: Sterksel
Via nacompetitie: Altweerterheide

4e Klasse F (ZI)
Gepromoveerd: Hoogeloon (Kampioen)
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: Nieuw Woensel
Via nacompetitie:  -

4e Klasse F (ZII)
Gepromoveerd: RKPVV (Kampioen)
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: MVC
Via nacompetitie: Olympia Boys

5e Klasse E (ZI)
Gepromoveerd: Riethoven (Kampioen)
Via nacompetitie: Hulsel. Door KNVB: De Weebosch

5e Klasse E (ZII)
Gepromoveerd:  HVV Helmond (Kampioen)
Via nacompetitie:  VOW, Rood Wit’62


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png