logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Transfernieuws. Patrick Kraker blijft en Efekan Aydin terug bij Gestel

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Jouw vereniging ook in Adidas of Nike?

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Competitie-indelingen seizoen 2019-2020

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Adverteerder uitgelicht: Sanidump zoekt ervaren verkoopadviseurs

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

18 juni 2019 | Nieuws

Promotie/degradatie overzicht seizoen 2018-2019


Deel dit bericht:


De nacompetitie zit er op dus we zijn klaar met seizoen 2018-2019. Hieronder een overzicht van clubs die zijn gepromoveerd en gedegradeerd.


3e Divisie
Gepromoveerd: Jong Volendam (Kampioen), TEC
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: HBS, Quick’20
Via nacompetitie: JVC Cuijk (op eigen verzoek), OJC Rosmalen

Hoofdklasse B
Gepromoveerd:  Groene Ster (Kampioen)
Via nacompetitie: Gemert

Gedegradeerd: De Meern
Via nacompetitie: VC Vlissingen, Leonidas

1e Klasse C
Gepromoveerd: Juliana’31 (Kampioen)
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: Prinses Irene
Via nacompetitie: FC Tilburg, Oirschot Vooruit

1e Klasse D
Gepromoveerd:  EHC (Kampioen)
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: De Valk
Via nacompetitie: Schaesberg, Bekkerveld

2e Klasse F
Gepromoveerd: FC Eindhoven/av (Kampioen)
Via nacompetitie: Wilhelmina’08

Gedegradeerd: Gestel
Via nacompetitie: RPC, Bladella

3e Klasse D
Gepromoveerd:  Sparta’25 (Kampioen)
Via nacompetitie: SV Valkenswaard

Gedegradeerd:  Spoordonkse Boys
Via nacompetitie: Dommelen, WODAN

4e Klasse E
Gepromoveerd:  RKSVO (Kampioen)
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: Sterksel
Via nacompetitie: Altweerterheide

4e Klasse F (ZI)
Gepromoveerd: Hoogeloon (Kampioen)
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: Nieuw Woensel
Via nacompetitie:  -

4e Klasse F (ZII)
Gepromoveerd: RKPVV (Kampioen)
Via nacompetitie: -

Gedegradeerd: MVC
Via nacompetitie: Olympia Boys

5e Klasse E (ZI)
Gepromoveerd: Riethoven (Kampioen)
Via nacompetitie: Hulsel. Door KNVB: De Weebosch

5e Klasse E (ZII)
Gepromoveerd:  HVV Helmond (Kampioen)
Via nacompetitie:  VOW, Rood Wit’62


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png