logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Rick vd Linden (Maarheeze)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst: Steven Baggermans (EMK) naar Brabantia

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluiting seizoen AVE op vrijdag 7 juni

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

TOP-100 jeugdopleidingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

15 maart 2019 | Nieuws

Data inhaalwedstrijden Regio Zuid I ook bekend.


Deel dit bericht:


De inhaalwedstrijden voor de Regio Zuid 1 zijn nu ook voorzien van een datum. Hieronder een totaalloverzicht.


3e Divisie (maandag 22 april)
(15) 14.00 u: Hercules - GOES
(16) 14.00 u: OJC Rosmalen - HSC'21
(16) 14.00 u: HBS - JVC Cuijk
(16) 14.30 u: EVV - ADO'20
(16) 14.30 u: TEC - Quick


3e Divisie 
(zondag 28 april)
(16) 14.00 u:
Quick'20 - Hercules
(24) 14.30 u: EVV - Quick

3e Divisie
(datum n.n.b.)
(21) Jong FC Volendam - Quick (Rest. 45 min. tussenstand 0-1)
(24) Hercules - Westlandia


Hoofdklasse B
(31 maart)
(17) 14.30 u: SV Meersen - Groene Ster
(19) 14.00 u: UDI'19 - VC Vlissingen


Hoofdklasse B 
(maandag 22 april)
(17) 14.00 u: 
UDI'19 - GVV Unitas

Hoofdklasse B
(zondag 28 april)
(19) 14.30 u:
SV Meersen - GVV Unitas

1e Klasse C (31 maart)
(12) 14.00 u: Leones - Best Vooruit
(12) 14.30 u: Oirschot Vooruit - FC Tilburg
(12) 14.30 u: Alverna - Brabantia
(12) 14.30 u: Prinses Irene - HVCH
(12) 14.30 u: SC 't Zand - SV TOP
(14) 14.30 u: Juliana'31 - Nemelaer

1e Klasse C
(zondag 28 april)
(13) 14.00 u: Leones - Prinses Irene
(13) 14.30 u: FC Tilburg - SV TOP
(13) 14.30 u: HVCH - SC 't Zand
(13) 14.30 u: Nemelaer - Alverna
(18) 14.30 u: Oirschot Vooruit - Best Vooruit

1e Klasse C
(zondag 5 mei)
(10) 14.30 u: SC 't Zand - FC Tilburg
(11) 14.30 u: HVCH - Alverna
(15) 14.00 u: Leones - Woezik


1e Klasse D (zondag 31 maart)
(12) 14.30 u: Veritas - Chevremont
(12) 14.30 u: Venlosche Boys - SC Susteren

(12) 14.30 u: ZSV - Schaesberg
(12) 14.30 u: RKSV Heeze - Wittenhorst
(14) 14.30 u: 
SV Venray - De Valk

1e Klasse D
(zaterdag 20 april)
(10) 18.00 u: ZSV - Wittenhorst
(16) 18.00 u:
RKSV Heeze - EHC

1e Klasse D
(zondag 28 april)
(13) 14.30 u: Wittenhorst - SV Venray
(15) 14.30 u: Schaesberg - Deurne
(15) 14.30 u: EHC - Chevremont
(16) 14.30 u:
Veritas - ZSV

1e Klasse D
(zondag 5 mei)
(14) 14.30 u: Venlosche Boys - Wittenhorst
(14) 14.30 u: Veritas - Schaesberg
(14) 14.30 u: RKSV Heeze - ZSV


2e Klasse F (zondag 31 maart)
(12) 14.30 u: Beerse Boys - Wilhelmina'08
(12) 14.30 u: Hivaria - FC Eindhoven/av
(12) 14.30 u: EFC - RKVVO
(12) 14.30 u: Gestel - Braakhuizen
(12) 14.30 u: Rood Wit V - RPC
(12) 14.30 u: Bladella - Marvilde

2e Klasse F
(donderdag 11 april)
(Rest. 9 min. tussenstand 2-2)
(04) 19.30 u: Bladella - Gestel 
(13) 18.30 u: Wilhelmina '08 - EFC

2e Klasse F 
(zaterdag 20 april)
(13) 18.30 u: FC Eindhoven/av - Mierlo Hout
(16) 18.30 u: EFC - Hilvaria

2e Klasse F (zondag 28 april)
(13) 14.30 u: Hilvaria - Rood Wit V
(13) 14.30 u: Someren - Beerse Boys
(15) 14.30 u: Wilhelmina'08 - Marvilde
(18) 14.30 u: EFC - RPC
(18) 14.30 u: Gestel - Mierlo Hout

2e Klasse F (zondag 5 mei)
(11) 14.30 u: Wilhelmina '08 - Gestel
(15) 14.30 u: FC Eindhoven/av - EFC
(18) 14.30 u: Braakhuizen - Someren
(18) 
14.30 u: Marvilde - Hilvaria

3e Klasse D 
(zondag 31 maart)
(12) 14.30 u: SV Budel - Unitas'59
(12) 14.30 u: Hapert - Wilhelmina Boys
(15) 14.30 u: Spoordonkse Boys - PSV/av
(16) 14.30 u: Reusel Sport - Dommelen
(16) 14.30 u: Tivoli - SBC

3e Klasse D 
(donderdag 11 april)
(11) 18.30 u: Tivoli - PSV/av
(13) 18.30 u: Spoordonkse Boys - Reusel Sport

3e Klasse D (zaterdag 20 april)
(10) 18.30 u: Hapert - Tivoli
(12) 18.30 u: Reusel Sport - SBC

3e Klasse D (zondag 28 april)
(10) 14.30 u: Reusel Sport - Unitas'59
(13) 14.30 u: Tivoli - Wilhelmina Boys
(18) 14.30 u: Sparta'25 - Spoordonkse Boys

3e Klasse D (zondag 5 mei)
(12) 14.30 u: Sparta'25 - Tivoli
(18) 
14.30 u: Hapert - Reusel Sport

4e Klasse E 
(zondag 31 maart)
(11) 14.30 u: Sterksel - DESM
(11) 14.30 u: FC ODA - RKSVO
(12) 14.00 u: Maarheeze - Neerkandia
(13) 14.30 u: Lierop - FC Cranendonck
(13) 14.30 u: RKESV - Alweerterheide

4e Klasse E
(donderdag 4 april) 
(14) 18.30 u: RKSVO - DOSL
(14) 18.30 u: RKMSV - Neerkandia
(14) 18.30 u: ONDO - FC ODA
(Rest. 4 min. tussenstand 0-1)
(18) 19.30 u: FC Cranendonck - Maarheeze 

4e Klasse E (donderdag 11 april)
(16) 18.30 u: Neerkandia - SSE
(16) 18.30 u: RKSVO - FC Cranendonck
(16) 18.30 u: Sterksel - Lierop
(16) 18.30 u: RKMSV - Maarheeze
(16) 18.30 u: Altweerterheide - FC ODA

4e Klasse E 
(donderdag 18 april)
(14) 19.00 u: 
FC Cranendonck - RKESV

4e Klasse E 
(zaterdag 20 april)
(12) 18.00 u: FC Cranendonck - FC ODA
(12) 18.00 u: DOSL - RKESV
(12) 18.00 u: RKMSV - Sterksel
(13) 18.00 u: Neerkandia - RKSVO
(14) 18.00 u: DESM - Lierop

4e Klasse E 
(zondag 28 april)
(10) 14.30 u: RKSVO - Sterksel
(11) 18.00 u: Neerkandia - FC Cranendonck
(12) 14.30 u: Altweerterheide - SV Lierop
(13) 18.00 u: FC ODA - DESM
(13) 14.30 u: SSE - RKMSV
(13) 14.30 u:
DOSL - Maarheeze

4e Klasse E
(zondag 5 mei)
(15) 14.00 u: Maarheeze - RKSVO
(15) 14.30 U: RKESV - DESM
(15) 14.30 u: DOSL - Altweerterheide
(15) 14.30 u: Neerkandia - ONDO
(15) 14.30 u: FC ODA - Sterksel

4e Klasse F (zondag 31 maart)
(12) 14.30 u: Nieuw Woensel - HMVV
(12) 14.30 u: EMK - Bergeijk
(12) 14.30 u: ZSC - ACHT
(12) 14.30 u: Steensel - Waalre
(12) 14.30 u: De Raven - Hoogeloon
(12) 14.30 u: RKDSV - Vessem
(12) 14.30 u: Woenselse Boys - SDO'39

4e Klasse F
(donderdag 11 april)
(15) 18.30 u: HMVV - SDO'39
(16) 18.30 u: De Raven - Nieuw Woensel
(16) 18.30 u: Steensel - EMK

4e Klasse F (zaterdag 20 april)
(10) 18.30 u: Nieuw Woensel - Woenselse Boys
(11) 18.30 u: Waalre - RKDSV
(11) 18.30 u: Vessem - EMK
(11) 18.30 u: SDO'39 - Steensel
(15) 18.30 u: ZSC - De Raven
(16) 18.30 u: Hoogeloon - Bergeijk

4e Klasse F (donderdag 25 april)
(11) 18.45 u: HMVV - De Raven
(15) 18.45 u: Waalre - Nieuw Woensel
(16) 18.45 u: SDO'39 - Vessem

4e Klasse F (zondag 28 april)
(13) 14.30 u: Bergeijk - RKDSV
(13) 14.30 u: HMVV - Steensel
(13) 14.30 u: SDO'39 - Hoogeloon
(13) 14.30 u: Vessem - Nieuw Woensel
(13) 14.30 u: Waalre - Woenselse Boys
(13) 14.30 u: EMK - ZSC

4e Klasse F
(donderdag 2 mei)
(10) 19.00 u: De Raven - SDO'39

4e Klasse F (zondag 5 mei) 
(18) 14.30 u: Nieuw Woensel - ZSC
(18) 14.30 u: De Raven - RKDSV
(18) 14.30 u: Hoogeloon - Vessem
(18) 14.30 u: SDO'39 - EMK
(18) 14.30 u: Waalre - HMVV
(18) 
14.30 u: Woenselse Boys - Bergeijk

4e Klasse F (ZII)
(zondag 31 maart)
(12) 14.00 u: Mariahout - Bruheze
(12) 14.30 u: RKGSV - ASV'33
(12) 14.30 u: BAVOS - Stiphout Vooruit
(12) 14.30 u: SJVV - RKPVV
(12) 14.30 u:
MVC - Milheezer Boys

4e Klasse F (ZII)
(donderdag 4 april)
(14) 18.30 u: Milheezer Boys - Stiphout Vooruit

4e Klasse F (ZII)
(zaterdag 20 april)
(10) 18.00 u: RKGSV - Stiphout Vooruit
(14) 18.00 u: MVC - Bruheze
(15) 18.00 u: ASV'33 - BAVOS
(15) 18.00 u: Mariahout - SJVV
(15) 18.00 u:
Eli - Milheezer Boys

4e Klasse F (ZII)
(zondag 28 april)
(13) 14.00 u: ASV'33 - SV Brandevoort
(13) 14.30 u: Milheezer Boys - RKPVV
(13) 14.30 u: Eli - BAVOS
(13) 14.30 u: RKGSV - Mariahout
(13) 14.30 u: Stiphout Vooruit - MVC
(16) 14.30 u: SJVV - Olympia Boys

4e Klasse F (ZII) (zondag 5 mei)
(14) 14.30 u: SJVV - RKGSV
(14) 14.30 U: Olympia Boys - ASV'33
(16) 14.30 u: MVC - Mariahout
(16) 14.30 u: Milheezer Boys - Mifano


5e Klasse E (zondag 31 maart)
(12) 14.30 u:  Knegselse Boys - De Weebosch
(12) 14.30 u:  Casteren - Hulsel
(12) 14.30 u:  DEES - Netersel
(12) 14.30 u:  DOSKO"32 - SVSH
(12) 14.30 u:  De Bocht'80 - Terlo
(13) 14.30 u:  Rood Wit '67 - Riethoven

5e Klasse E
(donderdag 11 april)
(10) 19.30 u: Casteren - De Bocht'80
(11) 18.30 u: De Weebosch - Rood Wit'67

5e Klasse E
(zaterdag 20 april)
(10) 18.30 u: Riethoven - De Weebosch
(11) 18.30 u: Terlo - DEES
(11) 18.30 u: Hulsel - DOSKO'32
(13) 18.30 u: Netersel - De Bocht'80
(15) 18.30 u: Rood Wit'67 - Knegselse Boys
(16) 18.30 u: SVSH - Pusphaira

5e Klasse E (donderdag 25 april)
(16) 18.45 u: DEES - Rood Wit'67
(16) 18.45 u: DOSKO'32 - Casteren
(16) 18.45 u: De Bocht'80 - Riethoven
(16) 18.45 u: Terlo - De Weebosch  

5e Klasse E (zondag 28 april)
(18) 14.30 u: Casteren - Riethoven
(18) 14.30 u: Netersel - Hulsel
(18) 14.30 u: DEES - DVS
(18) 14.30 u: DOSKO'32 - Knegselse Boys
(18) 14.30 u: SVSH - De Weebsoch
(18) 14.30 u: De Bocht'80 - Pusphaira
(18) 14.30 u: Terlo - Rood Wit'67

5e Klasse E (zondag 5 mei)
(11) 14.30 u: Netersel - Knegselse Boys
(12) 14.30 u: Rood Wit'67 - Pusphaira
(13) 14.30 u: De Weebosch - Casteren
(13) 14.30 u: Hulsel - DEES
(13) 14.30 u: Terlo - SVSH
(15) 14.30 u: Riethoven - DOSKO'32


5e Klasse E (ZII)
(zondag 31 maart)
(12) 14.30 u: VCO - Nederwetten
(12) 14.30 u: WHV - SPV
(12) 14.30 u: Boerdonk - HSE
(13) 14.30 u: VOW - HVV Helmond 
(13) 14.30 u:
Keldonk - Odiliapeel

5e Klasse E (ZII) 
(donderdag 4 april)
(14) 18.30 u:  FC De Rakt - Nederwetten

5e Klasse E (ZII) 
(zondag 14 april)
(11) 14.30 u:
SPV - FC De Rakt

5e Klasse E (ZII) 
(zaterdag 20 april)
(11) 18.00 u: Nederwetten - HVV Helmond
(15) 18.00 u: VCO - WHV
(16) 18.00 u: SPV - HSE
(17) 18.00 u:
Boerdonk - FC De Rakt

5e Klasse E (ZII)
 (zondag 28 april)
(13) 14.30 u: Boerdonk - VCO
(13) 14.30 u: Nederwetten - WHV

(15) 14.30 u: HSE - Odiliapeel

5e Klasse E (ZII)
(zondag 5 mei)
(14) 14.30 u: Odiliapeel - VOW
(14) 14.30 u: SPV - Keldonk
(14) 14.30 u: Tongelre - VCO
(16) 14.30 u: Nederwetten - Rood Wit'62



©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png