Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Rick vd Linden (Maarheeze)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst: Steven Baggermans (EMK) naar Brabantia

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluiting seizoen AVE op vrijdag 7 juni

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

TOP-100 jeugdopleidingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

Laatste Nieuws

>> Eerdere berichten

HM.hypotheekvisie.jpg
spitters(290-140).jpg
borrenbergs(290-140).jpg
bannermaasmakelaars(290l)2.png
basemans290-140.jpg
bandenservice8(290-140).jpg
sanidump(290-140)2.jpg

Wedstrijdverslagen

Laatst binnengekomen wedstrijdverslagen
speelronde 16: SDO'39 - Vessem: 1-1 (I)



3e Divisie

speelronde 30: UNA - JVC Cuijk: 1-1
speelronde 29: HBS - UNA: 1-2
speelronde 28: UNA - Goes: 1-1
speelronde 27: Dongen - UNA: 1-2
 >>meer verslagen

Hoofdklasse B
speelronde 26: RKAVV - Gemert: 2-3
speelronde 25: Gemert - Leonidas: 6-1
 >>meer verslagen

1e klasse C
 >>meer verslagen

1e klasse D
speelronde 23: EHC - De Valk: 2-1
 >>meer verslagen

XJ Expercience
Metafa
Schilderwerk ACHT
claessensvanderijtuig.home.jpg
 


2e klasse F

speelronde 23: RKVVO - Hilvaria: 1-8
speelronde 23: Braakhuizen - EFC: 1-1
speelronde 23: Someren - Rood Wit V: 2-1
 >>meer verslagen 

3e klasse D
speelronde 23: Sparta'25 - WODAN: 2-1
speelronde 23: SBC - SV Budel: 3-0
 >>meer verslagen 

4e klasse E
speelronde 23: SSE - DOSL: 0-3
speelronde 22: Maarheeze - RKESV: 1-0
speelronde 22: DOSL - Lierop: 0-1
 >>meer verslagen 

4e klasse F 
speelronde 16: SDO'39 - Vessem: 1-1 (I)
speelronde 23: SDO'39 - De Raven: 2-1
speelronde 23: Hoogeloon - Steensel: 4-0
 >>meer verslagen

4e klasse F (ZII) 
speelronde 23: Mifano - Mariahout: 0-3
speelronde 22: RKGSV - Mifano: 1-4
speelronde 20: Mariahout - RKGSV: 3-1
 >>meer verslagen

5e klasse E (ZI/ZII)
 >>meer verslagen