logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Riethoven neemt voorschot op aanstaande kampioenschap

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst: Mitchel Kluijtmans (Nw Woensel) naar Valkenswaard

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluiting seizoen AVE op vrijdag 7 juni

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

TOP-100 jeugdopleidingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

11 februari 2019 | Nieuws

Waslijst inhaalwedstrijden voor de boeg


Deel dit bericht:


Afgelopen weekend was het weer zo ver. Wederom werden er veel wedstrijden op natuurgras afgelast.


Als we de balans opmaken wat er nog voor eind mei ingehaald moet worden dan ontkomen een aantal clubs er niet aan voor het spelen van wedstrijden op doordeweekse dagen. In de regio Zuid II zijn al wedstrijden ingepland op een donderdag.
De verschillen in sommige klasses zijn behoorlijk groot en lopen op tot vijf wedstrijden. Er zijn een aantal ploegen die pas tien wedstrijden gespeeld hebben met als uitschieter SDO’39. De ploeg uit Lage Mierde heeft slechts negen wedstrijden achter de rug en moet nog zeventien wedstrijden afwerken. We hebben nog drieënhalve maand voor de boeg voordat de laatste wedstrijd op 26 mei gespeeld is in de reguliere competitie.

Planning
In tegenstelling tot de regio Zuid II, waar de inhaalwedstrijden al ingepland staan, is er in de regio Zuid I alleen de inhaaldatum voor wedstrijddag 14 bekend. Een vreemde situatie! Waarom zijn de groot aantal inhaalwedstrijden nog niet voorzien van een datum. De clubs dienen ook rekening te houden met activiteiten binnen de club.
Als we de onderstaande waslijst bekijken dan is het te hopen dat de weergoden ons gezind zijn in de maanden februari en maart. Tel daar ook nog eens de carnavalsweekend bij af.

3e Divisie (28 februari)
(20) 20.00 u: Quick'20 - OSS'20

3e Divisie (3 maart)
(14) 14.30 u: GOES - Quick
(16) 14.30 u: OFC - Westlandia
(20) 14.00 u: Hercules - HBS

3e Divisie 
(22 april)
(15) 14.00 u: Hercules - GOES
(16) 14.00 u: OJC Rosmalen - HSC'21
(16) 14.00 u: HBS - JVC Cuijk
(16) 14.30 u: EVV - ADO'20
(16) 14.30 u: TEC - Quick

3e Divisie 
(28 april)
(16) 14.00 u: Quick'20 - Hercules

3e Divisie
(datum n.n.b.)
(21) Jong FC Volendam - Quick (Rest. 45 min. tussenstand 0-1)

Hoofdklasse B
(24 februari)
(15) 14.00 u: UDI'19 - Groene Ster
(15) 14.00 u: Alphense Boys - De Meern
(15) 14.00 u: IFC - GVV Unitas
(15) 14.00 u: Gemert - Baronie
(15) 14.30 u: SV Meersen - RKAVV

Hoofdklasse B
(31 maart)
(17)14.30u: SV Meersen - Groene Ster

Hoofdklasse B
(22 april)
(17) 14.00 u: UDI'19 - GVV Unitas

Hoofdklasse B
(datum n.n.b.)
(19) UDI'19 - VC Vlissingen
(19) SV Meersen - GVV Unitas

1e Klasse C
(24 februari)
(14) 14.00 u: Juliana'31 - Nemelaer
(14) 14.30 u: SV TOP - Brabantia
(14) 14.30 u: Woezik - Prinses Irene
(14) 14.30 u: Oirschot Vooruit - HVCH
(14) 14.30 u: FC Tilburg - Rhode
(14) 14.30 u: Alverna - Best Vooruit
(14) 14.30 u: SC 't Zand Leones


1e Klasse C
(datum n.n.b.)
(10) SC 't Zand - FC Tilburg:
(11) HVCH - Alverna
(12) Leones - Best Vooruit
(12) Oirschot Vooruit - FC Tilburg
(12) Alverna - Brabantia
(12) Prinses Irene - HVCH
(12) SC 't Zand - SV TOP
(13) Leones - Prinses Irene
(13) FC Tilburg - SV TOP
(13) HVCH - SC 't Zand
(13) Nemelaer - Alverna
(15)
Leones - Woezik

1e Klasse D (10 maart)
(14) 14.30 u: Veritas - Schaesberg
(14) 14.30 u: Venlosche Boys - Wittenhorst
(14) 14.30 u: RKSV Heeze - ZSV
(14) 14.30 u: Bekkerveld - Geldrop
(14) 14.30 u: Chevremont - SC Susteren
(14) 14.30 u: Deurne - EHC
(14) 14.30 u: SV Venray - De Valk

1e Klasse D (31 maart)
(12) 14.30 u: Veritas - Chevremont
(12) 14.30 u: Venlosche Boys - SC Susteren

(12) 14.30 u: ZSV - Schaesberg
(12) 14.30 u: RKSV Heeze - Wittenhorst

1e Klasse D
(20 april)
(10) 18.00 u: ZSV - Wittenhorst
(16)18.00 u: RKSV Heeze - EHC

1e Klasse D
(28 april)
(13) 14.30 u: Wittenhorst - SV Venray
(15) 14.30 u: Schaesberg - Deurne
(15) 14.30 u:
EHC - Chevremont
(16) 14.30 u: Veritas - ZSV

2e Klasse F (24 februari)
(14) 14.30 u: Bladella - RPC
(14) 14.30 u: Gestel - Hilvaria
(14) 14.30 u: Mierlo Hout - Rood Wit V
(14) 14.30 u: Beerse Boys - FC Eindhoven/av
(14) 14.30 u: Braakhuizen - Wilhelmina'08
(14) 14.30 u: EFC - Someren
(14) 14.30 u: Marvilde - RKVVO

2e Klasse F (datum n.n.b.)
(04) Bladella - Gestel (Rest. 9 min. tussenstand 2-2)
(11) Wilhelmina '08 - Gestel
(12) Beerse Boys - Wilhelmina'08
(12) Hivaria - FC Eindhoven/av
(12) EFC - RKVVO
(12) Gestel - Braakhuizen
(12) Rood Wit V - RPC
(12) Bladella - Marvilde
(13) FC Eindhoven/av - Mierlo Hout

(13) Hilvaria - Rood Wit V
(13) Wilhelmina '08 - EFC
(13) Someren - Beerse Boys
(15) FC Eindhoven/av - EFC
(15)
Wilhelmina'08 - Marvilde
(16) EFC - Hilvaria

3e Klasse D 
(24 februari)
(14) 14.30 u: Hapert - DBS
(14) 14.30 u: WODAN - Spoordonkse Boys
(14) 14.30 u: Wilhelmina Boys - Dommelen
(14) 14.30 u: Tivoli - SV Valkenswaard
(14) 14.30 u: Sparta'25 - Unitas'59
(14) 14.30 u: Reusel Sport - SV Budel
(14) 14.30 u: PSV/av - SBC


3e Klasse D 
(data n.n.b.)
(10) Reusel Sport - Unitas'59
(10) Hapert - Tivoli
(11) Tivoli - PSV/av
(12) SV Budel - Unitas'59
(12) Hapert - Wilhelmina Boys
(12) Sparta'25 - Tivoli
(12) Reusel Sport - SBC
(13) Spoordonkse Boys - Reusel Sport
(13) Tivoli - Wilhelmina Boys
(15)
Spoordonkse Boys - PSV/av
(16) Reusel Sport - Dommelen
(16)
Tivoli - SBC

4e Klasse E 
(10 maart)
(14) 14.30 u: RKSVO - DOSL
(14) 14.30 u: RKMSV - Neerkandia
(14) 14.30 u: ONDO - FC ODA
(14) 14.30 u: DESM - Lierop
(14) 14.30 u: Sterksel - SSE
(14) 14.30 u: FC Cranendonck - RKESV
(14) 14.30 u: Altweerterheide - Maarheeze

4e Klasse E 
(31 maart)
(11) 14.30 u: Sterksel - DESM
(11) 14.30 u: FC ODA - RKSVO
(12) 14.00 u: Maarheeze - Neerkandia
(13) 14.30 u: Lierop - FC Cranendonck
(13) 14.30 u: RKESV - Alweerterheide

4e Klasse E (11 april)
(16) 18.30 u: Neerkandia - SSE
(16) 18.30 u: RKSVO - FC Cranendonck
(16) 18.30 u: Sterksel - Lierop
(16) 18.30 u: RKMSV - Maarheeze
(16) 18.30 u: Altweerterheide - FC ODA


4e Klasse E 
(20 april)
(12) 18.00 u: FC Cranendonck - FC ODA
(12) 18.00 u: DOSL - RKESV
(12) 18.00 u: RKMSV - Sterksel
(13) 18.00 u: Neerkandia - RKSVO

4e Klasse E 
(28 april)
(10) 14.30 u: RKSVO - Sterksel
(11) 18.00 u: Neerkandia - FC Cranendonck
(12) 14.30 u: Altweerterheide - SV Lierop
(13) 18.00 u: FC ODA - DESM
(13) 14.30 u: SSE - RKMSV
(13) 14.30 u:
DOSL - Maarheeze

4e Klasse E
(5 mei)
(15) 14.00 u: Maarheeze - RKSVO
(15) 14.30 U: VCO - WHV
(15) 14.30 u: DOSL - Altweerterheide
(15) 14.30 u: Neerkandia - ONDO
(15) 14.30 u: FC ODA - Sterksel

4e Klasse F
(24 februari)
(14) 12.00 u:
Woenselse Boys - ACHT
(14) 14.30 u: RKDSV - ZSC
(14) 14.30 u: De Raven - EMK
(14) 14.30 u: Steensel - Vessem
(14) 14.30 u: Nieuw Woensel - Bergeijk
(14) 14.30 u: Hoogeloon - HMVV
(14) 14.30 u: SDO'39 - Waalre

4e Klasse F (datum n.n.b.)
(10) Nieuw Woensel - Woenselse Boys
(10) De Raven - SDO'39
(11) Waalre - RKDSV
(11) Vessem - EMK
(11) SDO'39 - Steensel
(11) De Raven - HMVV
(12) Nieuw Woensel - HMVV
(12) EMK - Bergeijk
(12) ZSC - ACHT
(12) Steensel - Waalre
(12) De Raven - Hoogeloon
(12) RKDSV - Vessem
(12) Woenselse Boys - SDO'39
(13) Bergeijk - RKDSV
(13) HMVV - Steensel
(13) SDO'39 - Hoogeloon
(13) Vessem - Nieuw Woensel
(13) Waalre - Woenselse Boys
(13)
EMK - ZSC
(15) HMVV - SDO'39
(15) ZSC - De Raven
(15)
Waalre - Nieuw Woensel
(16) Hoogeloon - Bergeijk
(16) SDO'39 - Vessem
(16) De Raven - Nieuw Woensel
(16)
Steensel - EMK

4e Klasse F (ZII)
(10 maart)
(14) 14.30 u: Olympia Boys - ASV'33
(14) 14.30 u: SV Brandevoort - Mariahout
(14) 14.30 u: MVC - Bruheze
(14) 14.30 u: SJVV - RKGSV
(14) 14.30 u: Milheezer Boys - Stiphout Vooruit
(14) 14.30 u: RKPVV - Eli
(14) 14.30 u: BAVOS - Mifano


4e Klasse F (ZII)
(31 maart)
(12) 14.00 u: Mariahout - Bruheze
(12) 14.30 u: RKGSV - ASV'33
(12) 14.30 u: BAVOS - Stiphout Vooruit
(12) 14.30 u: SJVV - RKPVV
(12) 14.30 u:
MVC - Milheezer Boys

4e Klasse F (ZII)
(20 april)
(10) 18.00 u: RKGSV - Stiphout Vooruit
(15) 18.00 u: ASV'33 - BAVOS
(15) 18.00 u: Mariahout - SJVV
(15) 18.00 u:
Eli - Milheezer Boys

4e Klasse F (ZII)
(28 april)
(13) 14.00 u: ASV'33 - SV Brandevoort
(13) 14.30 u: Milheezer Boys - RKPVV
(13) 14.30 u: Eli - BAVOS
(13) 14.30 u: RKGSV - Mariahout
(13) 14.30 u: Stiphout Vooruit - MVC
(16) 14.30 u: SJVV - Olympia Boys

4e Klasse F (ZII) (5 mei)
(16) 14.30 u: MVC - Mariahout
(16) 
14.30 u: Milheezer Boys - Mifano

5e Klasse E
(24 februari)
(14) 14.30 u: SVSH - Hulsel
(14) 14.30 u: Terlo - Netersel
(14) 14.30 u: Knegselse Boys - Riethoven
(14) 14.30 u: DEES - De Weebosch
(14) 14.30 u: DOSKO'32 - Rood Wit'67
(14) 14.30 u: De Bocht'80 - DVS
(14) 14.30 u: Casteren - Pusphaira


5e Klasse E
(datum n.n.b.)
(10) Riethoven - De Weebosch
(10) Casteren - De Bocht'80
(11) De Weebosch - Rood Wit'67
(11) Terlo - DEES
(11) Netersel - Knegselse Boys
(11) Hulsel - DOSKO'32
(12) Knegselse Boys - De Weebosch
(12) Casteren - Hulsel
(12) Rood Wit'67 - Pusphaira
(12) DEES - Netersel
(12) DOSKO"32 - SVSH
(12) De Bocht'80 - Terlo
(13) De Weebosch - Casteren
(13) Hulsel - DEES
(13) Rood Wit '67 - Riethoven
(13) Netersel - De Bocht'80
(13) Terlo - SVSH
(15)
Rood Wit'67 - Knegselse Boys
(15) Riethoven - DOSKO'32
(16) DEES - Rood Wit'67
(16) SVSH - Pusphaira
(16) DOSKO'32 - Casteren
(16) De Bocht'80 - Riethoven
(16)
Terlo - De Weebosch

5e Klasse E (ZII)
(10 maart)
(14) 14.30 u: Odiliapeel - VOW
(14) 14.30 u: FC De Rakt - Nederwetten
(14) 14.30 u: WHV - Boerdonk
(14) 14.30 u: HVV Helmond - HSE
(14) 14.30 u: SPV - Keldonk
(14) 14.30 u: Tongelre - VCO

5e Klasse E (ZII)
(31 maart)
(12) 14.30 u: VCO - Nederwetten
(12) 14.30 u: WHV - SPV
(12) 14.30 u: Boerdonk - HSE
(13) 14.30 u: VOW - HVV Helmond 
(13) 14.30 u:
Keldonk - Odiliapeel

5e Klasse E (ZII) 
(14 april)
(11) 14.30 u: SPV - FC De Rakt

5e Klasse E (ZII) 
(20 april)
(11) 18.00 u: Nederwetten - HVV Helmond
(15) 18.00 u:
VCO - WHV
(16) 18.00 u: SPV - HSE

5e Klasse E (ZII)
 (28 april)
(13) 14.30 u: Boerdonk - VCO
(13) 14.30 u:
Nederwetten - WHV
(15) 14.30 u: HSE - Odiliapeel

5e Klasse E (ZII)
(5 mei)
(16) 14.30 u:  Nederwetten - Rood Wit'62


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

11 februari 2019 om 14:40

Jorg zegt:

4e klasse F zuid 1 is inhaal, voor 4e klasse f zuid 2 is het gewoon competitie. Maar volgens mij staat het ook zo vermeld


11 februari 2019 om 14:13

Onbekend zegt:

Op 24 februari heeft vierde klasse F al programma du kan geen inhaal gespeeld wordenYL7JA


Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png