Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Valkenswaard geeft zeker lijkende zege nog uit handen.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Overzicht trainerscarrousel status trainers/clubs.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Roel Sterken (VV Vessem)

LEES MEER

Sportshowroom
VDL
Ad Borrenbergs
MCB Direct
Hypotheekvisie
Blatter Legal
sanidump
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Sportshowroom
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

21 januari 2019 | Nieuws

Openstaande inhaalwedstrijden 2019 (Update)


Deel dit bericht:


Hieronder openstaande inhaalwedstrijden/programma voor 2019. Voor district Zuid I zijn nog niet alle wedstrijden ingepland.


3e Divisie
(3 maart)
(14) 14.30 u: GOES - Quick
(16) 14.30 u: OFC - Westlandia

3e Divisie 
(22 april)
(15) 14.00 u: Hercules - GOES
(16) 14.00 u: OJC Rosmalen - HSC'21
(16) 14.00 u: HBS - JVC Cuijk
(16) 14.30 u: EVV - ADO'20
(16) 14.30 u: TEC - Quick

3e Divisie 
(28 april)
(16) 14.00 u: Quick'20 - Hercules

Hoofdklasse B
(24 februari)
(15) 14.00 u: UDI'19 - Groene Ster
(15) 14.00 u: Alphense Boys - De Meern
(15) 14.00 u: IFC - GVV Unitas
(15) 14.00 u: Gemert - Baronie
(15) 14.30 u: SV Meersen - RKAVV

1e Klasse C
(24 februari)
(12)14.00 u: Leones - Best Vooruit

(12) 14.30 u: Oirschot Vooruit - FC Tilburg
(12) 14.30 u: Alverna - Brabantia
(12) 14.30 u: Prinses Irene - HVCH
(12) 14.30 u: SC 't Zand - SV TOP

1e Klasse C
(datum n.n.b.)
(10) SC 't Zand - FC Tilburg:
(11) HVCH - Alverna
(13) Leones - Prinses Irene
(13) FC Tilburg - SV TOP
(13) HVCH - SC 't Zand
(13) Nemelaer - Alverna

1e Klasse D
(10 maart)
(12) 14.00 u: Veritas - Chevremont
(12) 14.00 u: Venlosche Boys - SC Susteren
(12) 14.30 u: ZSV - Schaesberg
(12) 14.30 u: RKSV Heeze - Wittenhorst

1e Klasse D
(31 maart)
(10) ZSV - Wittenhorst

1e Klasse D
(20 april)
(13) 18.00 u: Wittenhorst - SV Venray

2e Klasse F (24 februari)
(12) 14.30 u: Beerse Boys - Wilhelmina'08
(12) 14.30 u: Hivaria - FC Eindhoven/av
(12) 14.30 u: EFC - RKVVO
(12) 14.30 u: Gestel - Braakhuizen
(12) 14.30 u: Rood Wit V - RPC
(12) 14.30 u: Bladella - Marvilde

2e Klasse F
(datum n.n.b.)
(04) Bladella - Gestel (Rest. 9 min. tussenstand 2-2)
(11) Wilhelmina '08 - Gestel
(13) FC Eindhoven/av - Mierlo Hout
(13) Hilvaria - Rood Wit V
(13) Wilhelmina '08 - EFC
(13) Someren - Beerse Boys

3e Klasse D 
(24 februari)
(12) 14.30 u: SV Budel - Unitas'59
(12) 14.30 u: Hapert - Wilhelmina Boys
(12) 14.30 u: Sparta'25 - Tivoli
(12) 14.30 u: Reusel Sport - SBC

3e Klasse D 
(data n.n.b.)
(10) Reusel Sport - Unitas'59
(10) Hapert - Tivoli
(11) Tivoli - PSV/av
(13) Spoordonkse Boys - Reusel Sport
(13) Tivoli - Wilhelmina Boys

4e Klasse E 
(10 maart)
(11) 14.30 u: Sterksel - DESM
(11) 14.30 u: FC ODA - RKSVO
(12) 14.00 u: Maarheeze - Neerkandia
(12) 14.30 u: Altweerterheide - SV Lierop
(12) 14.30 u: DOSL - RKESV
(13) 14.30 u: SSE - RKMSV

4e Klasse E 
(31 maart)
(10) 14.30 u: RKSVO - Sterksel
(12) 14.30 u: FC Cranendonck - FC ODA
(13) 14.30 u: RKESV - Alweerterheide
(13) 14.30 u: DOSL - Maarheeze

4e Klasse E 
(20 april)
(11) 18.00 u: Neerkandia - FC Cranendonck
(12) 18.00 u: RKMSV - Sterksel
(13) 18.00 u: FC ODA - DESM

4e Klasse E 
(28 april)
(13) 14.30 u: Lierop - FC Cranendonck
(13) 14.30 u: Neerkandia - RKSVO

4e Klasse F
(24 februari)
(12) 14.30 u: Nieuw Woensel - HMVV
(12) 14.30 u: EMK - Bergeijk
(12) 14.30 u: ZSC - ACHT
(12) 14.30 u: Steensel - Waalre
(12) 14.30 u: De Raven - Hoogeloon
(12) 14.30 u: RKDSV - Vessem
(12) 14.30 u: Woenselse Boys - SDO'39

4e Klasse F (datum n.n.b.)
(10) Nieuw Woensel - Woenselse Boys
(10) De Raven - SDO'39
(11) Waalre - RKDSV
(11) Vessem - EMK
(11) SDO'39 - Steensel
(11) De Raven - HMVV
(13) Bergeijk - RKDSV
(13) HMVV - Steensel
(13) SDO'39 - Hoogeloon
(13) Vessem - Nieuw Woensel
(13) Waalre - Woenselse Boys
(13) EMK - ZSC

4e Klasse F (ZII)
(10 maart)
(12) 14.00 u: Mariahout - Bruheze
(12) 14.30 u: RKGSV - ASV'33
(12) 14.30 u: BAVOS - Stiphout Vooruit
(12) 14.30 u: SJVV - RKPVV
(12) 14.30 u: MVC - Milheezer Boys

4e Klasse F (ZII)
(31 maart)
(10) 14.30 U: RKGSV - Stiphout Vooruit
(13) 14.00 u: ASV'33 - SV Brandevoort
(13) 14.30 u: Milheezer Boys - RKPVV
(13) 14.30 u: Eli - BAVOS

4e Klasse F (ZII)
(20 april)
(13) 18.00 u: RKGSV - Mariahout
(13) 18.00 u: Stiphout Vooruit - MVC

5e Klasse E
(24 februari)
(12) 14.30 u: Knegselse Boys - De Weebosch
(12) 14.30 u: Casteren - Hulsel
(12) 14.30 u: Rood Wit'67 - Pusphaira
(12) 14.30 u: DEES - Netersel
(12) 14.30 u: DOSKO"32 - SVSH
(12) 14.30 u: De Bocht'80 - Terlo

5e Klasse E
(datum n.n.b.)
(10) Riethoven - De Weebosch
(10) Casteren - De Bocht'80
(11) De Weebosch - Rood Wit'67
(11) Terlo - DEES
(11) Netersel - Knegselse Boys
(11) Hulsel - DOSKO'32
(13) De Weebosch - Casteren
(13) Hulsel - DEES
(13) Rood Wit '67 - Riethoven
(13) Netersel - De Bocht'80
(13) Terlo - SVSH

5e Klasse E (ZII)
(10 maart)
(12) 14.30 u: VCO - Nederwetten
(12) 14.30 u: WHV - SPV
(13) 14.30 u: VOW - HVV Helmond 
(13) 14.30 u: Keldonk - Odiliapeel

5e Klasse E (ZII) 
(31 maart)
(11) 14.30 u: Nederwetten - HVV Helmond
(11) 14.30 u: SPV - FC De Rakt
(12) 14.30 u: Boerdonk - HSE

5e Klasse E (ZII) 
(20 april)
(13) 18.00 u: Boerdonk - VCO 
(13) 18.00 u: Nederwetten - WHV


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png