logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Enosh Paramalingam en Nathan Smith naar Wilhelmina Boys

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Benn Soetens (RKVVO)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluitavond AVE: gezellig en weer het dak eraf.

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

16 september 2018 | Nieuws

Alle uitslagen Districtsbeker + geplaatste ploegen


Deel dit bericht:


Hieronder alle uitslagen poulefase KNVB Districtsbeker + geplaatste ploegen voor de 2e ronde.
Foutje gezien? stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl (* Door naar voldende ronde)

 1e en 2e klasse 
 Poule 53          
 01 sept.  NOAD'32 - Berghem Sport  1 - 1                                                                  
 01 sept.  SV TOP - Beerse Boys   6 - 1                      
 08 sept.  Beerse Boys - NOAD'32  3 - 2      
 09 sept.  Berghem Sport - SV TOP  7 - 7       
 15 sept.  NOAD - SV TOP*  1 - 4      
 15 sept.  Beerse Boys - Berghem Sport*  2 - 4      
           
 Poule 58          
 02 sept.  Bladella - VOAB  2 - 4    Scharn - De Valk  2 - 1
 09 sept.  De Valk - Bladella  5 - 2    VOAB - Scharn  5 - 1
 16 sept.  VOAB* - De Valk  1 - 1    Scharn* - Bladella  3 - 1
           
 Poule 59          
 02 sept.  Caesar - Gestel   2 - 1    RKSV Heeze - Sarto  2 - 2
 09 sept.  Sarto - Caesar  5 - 1    Gestel - RKSV Heeze  2 - 4
 16 sept.  Sarto - Gestel  1 - 6    Caesar* - RKSV Heeze*  2 - 1
           
 Poule 60          
 02 sept.  Marvilde - FC Hoensbroek  6 - 0    EHC - Oirschot Vooruit  4 - 2
 09 sept.  Oirschot Vooruit - Marvilde  1 - 0     FC Hoensbroek - EHC  1 - 2
 16 sept.  EHC* - Marvilde  2 - 2    FC Hoensbroek - Oirschot Vooruit*  0 - 1
           
 Poule 61          
 01 sept.  Heksenberg - SC Susteren  0 - 1      
 02 sept.  Rood Wit V - Best Vooruit  4 - 2       
 09 sept.  Best Vooruit - Heksenberg  8 - 0    SC Susteren - Rood Wit V  1 - 1
 16 sept.   Rood Wit V* - Heksenberg  0 - 2    SC Susteren* - Best Vooruit  2 - 1
           
 Poule 62          
 01 sept.  Schaesberg - Brabantia  0 - 0      
 02 sept.  EFC - Simpelveld  5 - 1      
 09 sept.  Brabantia - EFC  5 - 2    Simpelveld - Schaesberg  0 - 3
 16 sept.  Simpelveld - Brabantia*  0 - 4    Schaesberg - EFC*  1 - 4
           
 Poule 63          
 02 sept.  Braakhuizen - BSV Limburgia  0 - 5       
 04 sept.  Geldrop - Rhode  3 - 0      
 08 sept.  BSV Limburgia - Geldrop   2 - 2      
 08 sept.  Rhode - Braakhuizen  2 - 1      
 15 sept  Braakhuizen - Geldrop*  1 - 0      
 16 sept.  Rhode - BSV Limburgia*  2 - 3      
           
 Poule 64          
 01 sept.  Deurne - FC Eindhoven/av              2 - 1    Venhorst - De Ster  2 - 1
 08 sept.  De Ster - Deurne  0 - 1      
 09 sept.  FC Eindhoven/av - Venhorst  2 - 3      
 15 sept.  De Ster - FC Eindhoven/av  2 - 2      
 16 sept.  Deurne* - Venhorst*  4 - 0      
           
 Poule 65          
 02 sept.  Veritas - Someren  2 - 2     Sparta'18 - Heer  2 - 3 
 09 sept.  Someren - Sparta'18  2 - 0    Heer - Veritas  2 - 3
 16 sept.  Someren - Heer*  1 - 3    Sparta'18 - Veritas*  1 - 3
           
 Poule 66          
 02 sept.  GSV'28  - SSS'18  2 - 3    RPC - Venlosche Boys  1 - 1
 09 sept.  Venlosche Boys - GSV'28  2 - 0    SSS'18 - RPC  1 - 2
 15 sept.  SSS'18* - Venloche Boys  2 - 1      
 16 sept.  RPC* - GSV'28  2 - 1      
           
 Poule 67          
 01 sept.  Erp - ZSV  3 - 0      
 02 sept.  Haelen - Mierlo Hout   0 - 5       
 08 sept.  Erp - Haelen  6 - 0      
 09 sept.  ZSV - Mierlo Hout  0 - 2      
 15 sept.  Mierlo Hout* - Erp*  3 - 1      
 16 sept.  Haelen - ZSV  2 - 6      
           
 Poule 68          
 02 sept.  RKVVO - Heeswijk  2 - 0    Eijsden - Prinses Irene  4 - 1
 09 sept.  Prinses Irene - RKVVO  4 - 1    Heeswijk - Eijsden  0 - 2
 16 sept.  RKVVO - Eijsden*  0 - 4    Prinses Irene* - Heeswijk  3 - 3


 3e t/m 5e klasse 
 Poule 03          
 02 sept.  GSBW - Riel                                 1 - 1      Hulsel - Spoordonkse Boys           1 - 1
 09 sept.  Riel - Hulsel  4 - 1    Spoordonkse Boys - GSBW  3 - 2
 16 sept.  Riel* - Spoordonkse Boys  2 - 2    Hulsel - GSBW  1 - 1
           
 Poule 06          
 02 sept.  Nevelo - Oisterwijk  2 - 1    Taxandria - HMVV  3 - 0
 09 sept.  HMVV - Nevelo  4 - 0    Oisterwijk - Taxandria  0 - 7
 16 sept.  Nevelo - Taxandria*  1 - 1    HMVV - Oisterwijk  4 - 0
           
 Poule 08          
 02 sept.  Boerdonk - Nijnsel  2 - 2    Sparta'25 - Stiphout Vooruit  4 - 1
 09 sept.  Stiphout Vooruit - Boerdonk  7 - 2    Nijnsel - Sparta'25  2 - 2 
 16 sept.  Boerdonk - Sparta'25*  2 - 6    Stiphout Vooruit - Nijnsel  2 - 3
           
 Poule 11          
 01 sept.  Wilhelmina Boys - De Bocht'80  4 - 0      
 02 sept.  ODC - LSV   9 - 2      
 09 sept.  LSV - Wilhelmina Boys  2 - 5    De Bocht'80 - ODC  0 - 10
 16 sept.  De Bocht'80 - LSV  2 - 3    ODC* - Wilhelmina Boys  5 - 1
           
 Poule 17          
 02 sept.  OVC'26 - SDO'39  1 - 3    Gloria UC - Were Di  0 - 8
 09 sept.  SDO'39 - Gloria UC  3 - 1    Were Di - OVC'26  3 - 2
 16 sept.  SDO'39 - Were Di*  4 - 4    Gloria UC - OVC'26  1 - 5
           
 Poule 21          
 02 sept.  Casteren - Hoogeloon  1 - 3    Hapert - EDN'56   9 - 2 
 09 sept.  EDN'56 - Casteren  0 - 3     Hoogeloon - Hapert    2 - 2 
 13 sept.  EDN'56 - Hoogeloon  1 - 7      
 16 sept.  Casteren - Hapert*  0 - 2      
           
 Poule 22          
 02 sept.  Bergeijk - Terlo  5 - 0    Maarheeze - Dommelen  1 - 0 
 06 sept.  Dommelen - Bergeijk  3 - 3      
 09 sept.  Terlo - Maarheeze  0 - 9        
 16 sept.  Maarheeze - Bergeijk*  0 - 3    Terlo - Dommelen  0 - 4
           
 Poule 26          
 02 sept.  DOSKO'32 - WODAN  2 - 1    RKSV Nuenen 2 - Waalre  3 - 1
 09 sept.  Waalre - DOSKO'32  3 - 3    WODAN - RKSV Nuenen 2  2 - 3
 16 sept.  DOSKO'32 - RKSV Nuenen 2*  2 - 5    Waalre - WODAN  1 - 1
           
 Poule 39          
 02 sept.  SV Budel - Rood Wit '67  4 - 1    De Raven - FC Cranendonck  0 - 3 
 09 sept.  FC Cranendonck - SV Budel  2 - 0    Rood Wit '67 - De Raven  2 - 4
 13 sept.  De Raven - SV Budel  1 - 2      
 16 sept.  Rood Wit '67 - FC Cranendonck*  4 - 4      
           
 Poule 40          
 02 sept.  Tongelre - DVS  3 - 4    EMK - Geldrop 2   2 - 3
 09 sept.  DVS - EMK  1 - 2    Geldrop 2 - Tongelre   10 - 0 
 16 sept.  Tongelre - EMK  2 - 2      
 18 sept.  Geldrop 2* - DVS  1 - 0      
           
 Poule 49          
 02 sept.  Valkenswaard - Riethoven  7 - 2    DOSL - ZSC  3 - 0 
 08 sept.  ZSC - Valkenswaard  1 - 5      
 09 sept.  Riethoven - DOSL  3 - 3       
 15 sept.  Riethoven - ZSC  4 - 1      
 16 sept.  DOSL* - Valkenswaard  4 - 2      
           
 Poule 51          
 02 sept.   Audacia - PSV/av  0 - 1    DEES - Vessem  0 - 4
 09 sept.  Vessem - Audacia  2 - 2    PSV/av - DEES  3 - 0
 16 sept.   Audacia - DEES  3 - 3    Vessem - PSV/av*  1 - 1
           
 Poule 54          
 02 sept.  Pusphaira - HSE  6 - 1    Woenselse Boys - Unitas'59   1 - 3
 09 sept.   HSE - Woenselse Boys  1 - 1    Unitas'59 - Pusphaira  6 - 0
 16 sept.  Unitas'59* - HSE  6 - 0     Pusphaira - Woenselse Boys   2 - 4 
           
 Poule 62          
 01 sept.  Tuldania - TSVV Merlijn  1 - 2      
 02 sept.   Netersel - Reusel Sport  1 - 4      
 08 sept.  TSVV Merlijn - Netersel  2 - 1      
 09 sept.   Reusel Sport - Tuldania  6 - 0      
 15 sept.  Reusel Sport* - TSVV merlijn  5 - 0      
 16 sept.  Tuldania - Netersel  1 - 2      
           
 Poule 66          
 02 sept.   RKGSV - Nieuw Woensel  5 - 0     Nederwetten - SBC  2 - 4
 09 sept.  SBC - RKGSV  8 - 1    Nieuw Woensel - Nederwetten  4 - 3
 16 sept.   Nederwetten - RKGSV  1 - 6     Nieuw Woensel - SBC*  1 - 3
           
 Poule 68          
 02 sept.  Steensel - Knegselse Boys  0 - 0     DBS - UNA 2   0 - 4 
 09 sept.  UNA 2 - Steensel  3 - 1    Knegselse Boys - DBS   1 - 1
 16 sept.   Knegselse Boys - UNA 2*  0 - 3    DBS - Steensel  0 - 1
           
 Poule 82          
 02 sept.   RKSV Sterksel - ACHT  2 - 10    De Weebosch - SV Tivoli  1 - 7
 09 sept.   ACHT - De Weebosch  8 - 2     SV Tivoli - RKSV Sterksel  10 - 0 
 16 sept.  ACHT - SV Tivoli*  0 - 2    De Weebosch - RKSV Sterksel  1 - 1
           


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png