Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Lars de Haas (VV Geldrop)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Voetbalcongres 2019 met Gertjan Verbeek en Paul van der Zwaan

LEES MEER

sanidump
Blatter Legal
vdl.png
Ad Borrenbergs
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

16 september 2018 | Nieuws

Uitslagen 3e wedstrijd poulefase Districtsbeker


Deel dit bericht:



Foutje gezien? stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl

 1e en 2e klasse 
 Poule 53      
 15 sept.  17.00 u  NOAD - SV TOP   1 - 4
 15 sept.  18.00 u  Beerse Boys - Berghem Sport   2 - 4
       
 Poule 58      
 16 sept.  14.30 u  VOAB - De Valk   1 - 1
 16 sept.  14.30 u  Scharn - Bladella   3 - 1
       
 Poule 59      
 16 sept.  14.30 u  Sarto - Gestel  1 - 6
 16 sept.  14.30 u  Caesar - RKSV Heeze  2 - 1
       
 Poule 60      
 16 sept.  14.30 u  EHC - Marvilde  2 - 2
 16 sept.  14.30 u  FC Hoensbroek - Oirschot Vooruit  0 - 1
       
 Poule 61      
 16 sept.   14.30 u  Rood Wit V - Heksenberg  0 - 2
 16 sept.  14.30 u  SV Susteren - Best Vooruit  2 - 1
       
 Poule 62      
 16 sept.  14.30 u  Simpelveld - Brabantia  0 - 4
 16 sept.  14.30 u  Schaesberg - EFC  1 - 4
       
 Poule 63      
 15 sept.  18.30 u  Braakhuizen - Geldrop  1 - 0
 16 sept.  14.30 u  Rhode - BSV Limburgia  2 - 3
       
 Poule 64      
 15 sept.  19.00 u  De Ster - FC Eindhoven/av  2 - 2
 16 sept.  14.30 u  Deurne - Venhorst  4 - 0
       
 Poule 65      
 16 sept.  14.30 u  Someren - Heer  1 - 3
 16 sept.  14.30 u  Sparta'18 - Veritas  1 - 3
       
 Poule 66      
 15 sept.  18.00 u  SSS'18 - Venloche Boys  2 - 1
 16 sept.  14.30 u  RPC - GSV'28  2 - 1
       
 Poule 67      
 15 sept.  18.00 u  Mierlo Hout - Erp  3 - 1
 16 sept.  14.30 u  Haelen - ZSV  2 - 6
       
 Poule 68      
 16 sept.  14.30 u  RKVVO - Eijsden  0 - 4
 16 sept.  14.30 u  Prinses Irene - Heeswijk  3 - 3


 3e t/m 5e klasse 
 Poule 03      
 16 sept.  14.30 u  Riel - Spoordonkse Boys     2 - 2
 16 sept.  14.30 u  Hulsel - GSBW  1 - 1
       
 Poule 06      
 16 sept.  14.30 u  HMVV - Oisterwijk  4 - 0
 16 sept.  14.30 u  Nevelo - Taxandria  1 - 1
       
 Poule 08      
 16 sept.  14.30 u  Boerdonk - Sparta'25  2 - 6
 16 sept.  14.30 u  Stiphout Vooruit - Nijnsel  2 - 3
       
 Poule 11      
 16 sept.  14.30 u  De Bocht'80 - LSV  2 - 3
 16 sept.  14.30 u  ODC - Wilhelmina Boys  5 - 1
       
 Poule 17      
 16 sept.  14.30 u  SDO'39 - Were Di  4 - 4
 16 sept.  14.30 u  Gloria UC - OVC'26  1 - 5
       
 Poule 21      
 13 sept.  20.00 u  EDN'56 - Hoogeloon  1 - 7
 16 sept.  14.30 u  Casteren - Hapert   0 - 2 
       
 Poule 22      
 16 sept.  14.30 u  Maarheeze - Bergeijk  0 - 3
 16 sept.  14.30 u  Terlo - Dommelen  0 - 4
       
 Poule 26      
 16 sept.  14.30 u  DOSKO'32 - RKSV Nuenen 2  2 - 5
 16 sept.  14.30 u  Waalre - WODAN  1 - 1
       
 Poule 39      
 13 sept.  20.00 u  De Raven - SV Budel  1 - 2 
 16 sept.  14.30 u  Rood Wit '67 - Fc Cranendonck  4 - 4
       
 Poule 40      
 16 sept.  14.30 u  Tongelre - EMK  2 - 2
 18 sept.  20.00 u  Geldrop 2 - DVS  1 - 0
       
 Poule 49      
 15 sept.  18.00 u  Riethoven - ZSC  4 - 1
 16 sept.  14.30 u  DOSL - Valkenswaard  4 - 2
       
 Poule 51      
 16 sept.   14.30 u  Audacia - DEES  3 - 3
 16 sept.  14.30 u  Vessem - PSV/av  1 - 1
       
 Poule 54      
 16 sept.  14.30 u  Unitas'59 - HSE  6 - 0
 16 sept.  14.30 u  Pusphaira - Woenselse Boys  2 - 4
       
 Poule 62      
 15 sept.  17.00 u  Reusel Sport - TSVV merlijn  5 - 0
 16 sept.  14.30 u  Tuldania - Netersel  1 - 2
       
 Poule 66      
 16 sept.   14.30 u  Nederwetten - RKGSV  1 - 6
 16 sept.  14.30 u  Nieuw Woensel - SBC  1 - 3
       
 Poule 68      
 16 sept.   14.30 u  Knegselse Boys - UNA 2  0 - 3 
 16 sept.  14.30 u  DBS - Steensel  0 - 1
       
 Poule 82      
 16 sept.  14.30 u  ACHT - SV Tivoli  0 - 2
 16 sept.  14.30 u  De Weebosch - RKSV Sterksel  1 - 1
       


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
Sportspreekt
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png