Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Niek Klaassen (Mierlo Hout)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Alle uitslagen Districtsbeker + geplaatste ploegen

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Doe mee met de Tank en Win actie FC Eindhoven

LEES MEER

Ad Borrenbergs
Radio JND Oktoberbest
bannersanidump(slider)2.jpg
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

2 september 2018 | Nieuws

Uitslagen 1e wedstrijd poulefase Districtsbeker


Deel dit bericht:


Hieronder uitslagen eerste wedstrijd poulefase KNVB Districtsbeker voor 1 en 2 september

Foutje gezien? stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl
KLIK HIER voor het totaalprogramma. 

 1e en 2e klasse 
 Poule 53      
 01 sept.  17.00 u   NOAD'32 - Berghem Sport  1 - 1 
 01 sept.  18.00 u  SV TOP - Beerse Boys  6 - 1
       
 Poule 58      
 02 sept.  14.30 u  Bladella - VOAB  2 - 4
 02 sept.  14.30 u  Scharn - De Valk  2 - 1
       
 Poule 59      
 02 sept.  14.30 u  Caesar - Gestel  2 - 1
 02 sept.  14.30 u  RKSV Heeze - Sarto  2 - 2
       
 Poule 60      
 02 sept.  14.30 u  Marvilde - FC Hoensbroek  6 - 0 
 02 sept.  14.30 u  EHC - Oirschot Vooruit  4 - 2
       
 Poule 61      
 01 sept.  19.00 u  Heksenberg - SC Susteren  0 - 1
 02 sept.  14.30 u  Rood Wit V - Best Vooruit  4 - 2
       
 Poule 62      
 01 sept.  19.00 u  Schaesberg - Brabantia  0 - 0
 02 sept.  14.30 u  EFC - Simpelveld  5 - 1
       
 Poule 63      
 02 sept.  14.30 u  Braakhuizen - BSV Limburgia  0 - 5 
 04 sept.  19.30 u  Geldrop - Rhode  3 - 0
       
 Poule 64      
 01 sept.  18.00 u  Deurne - FC Eindhoven/av  2 - 1
 01 sept.   18.45 u  Venhort - De Ster  2 - 1
       
 Poule 65      
 02 sept.  14.30 u  Veritas - Someren  2 - 2
 02 sept.  14.30 u  Sparta'18 - Heer  2 - 3
       
 Poule 66      
 02 sept.  14.30 u  GSV'28  - SSS'18  2 - 3
 02 sept.  14.30 u  RPC - Venlosche Boys  1 - 1
       
 Poule 67      
 01 sept.  18.00 u  Erp - ZSV  3 - 0
 02 sept.  14.30 u  Haelen - Mierlo Hout  0 - 5
       
 Poule 68      
 02 sept.  14.30 u  RKVVO - Heeswijk  2 - 0  
 02 sept.  14.30 u  Eijsden - Prinses Irene                                         4 - 1 


 3e t/m 5e klasse 
 Poule 03      
 02 sept.  14.30 u  GSBW - Riel                                                   1 - 1 
 02 sept.  14.30 u  Hulsel - Spoordonkse Boys    1 - 1
       
 Poule 06      
 02 sept.  14.30 u  Nevelo - Oisterwijk  2 - 1
 02 sept.  14.30 u  Taxandria - HMVV  3 - 0
       
 Poule 08      
 02 sept.  14.30 u  Boerdonk - Nijnsel  2 - 2
 02 sept.  14.30 u  Sparta'25 - Stiphout Vooruit  4 - 1
       
 Poule 11      
 01 sept.  19.00 u  Wilhelmina Boys - De Bocht'80  4 - 0
 02 sept.  14.30 u  ODC - LSV  9 - 2
       
 Poule 17      
 02 sept.  14.30 u  OVC'26 - SDO'39  1 - 3
 02 sept.  14.30 u  Gloria UC - Were Di  0 - 8
       
 Poule 21      
 02 sept.  14.30 u  Casteren - Hoogeloon  1 - 3 
 02 sept.  14.30 u  Hapert - EDN'56  9 - 2
       
 Poule 22      
 02 sept.  14.30 u  Bergeijk - Terlo  5 - 0
 02 sept.  14.30 u  Maarheeze - Dommelen  1 - 0
       
 Poule 26      
 02 sept.  14.30 u  DOSKO'32 - WODAN  2 - 1
 02 sept.  14.30 u  RKSV Nuenen 2 - Waalre  3 - 1
       
 Poule 39      
 02 sept.  14.30 u  SV Budel - Rood Wit '67  4 - 1
 02 sept.  14.30 u  De Raven - FC Cranendonck  0 - 3
       
 Poule 40      
 02 sept.  14.30 u  Tongelre - DVS  3 - 4
 02 sept.  14.30 u  EMK - Geldrop 2  2 - 3
       
 Poule 49      
 02 sept.  14.30 u  Valkenswaard - Riethoven  7 - 2
 02 sept.  14.30 u  DOSL - ZSC  3 - 0
       
 Poule 51      
 02 sept.   14.30 u  Audacia - PSV/av  0 - 1
 02 sept.  14.30 u  DEES - Vessem  0 - 4
       
 Poule 54      
 02 sept.  14.30 u  Pusphaira - HSE  6 - 1
 02 sept.  14.30 u  Woenselse Boys - Unitas'59  1 - 3
       
 Poule 62      
 01 sept.  17.00 u  Tuldania - TSVV Merlijn  1 - 2
 02 sept.   14.30 u  Netersel - Reusel Sport  1 - 4
       
 Poule 66      
 02 sept.   14.30 u  RKGSV - Nieuw Woensel  5 - 0 
 02 sept.  14.30 u  Nederwetten - SBC  2 - 4
       
 Poule 68      
 02 sept.  14.30 u  Steensel - Knegselse Boys  0 - 0 
 02 sept.  14.30 u  DBS - UNA 2  0 - 4
       
 Poule 82      
 02 sept.   14.30 u  RKSV Sterksel - ACHT  2 - 10
 02 sept.  14.30 u  De Weebosch - SV Tivoli  1 - 7


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems