logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Jouw vereniging ook in Adidas of Nike?

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Competitie-indelingen seizoen 2019-2020

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Overzicht transfers. Nog enkele aanvullingen

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Adverteerder uitgelicht: Sanidump zoekt ervaren verkoopadviseurs

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

2 september 2018 | Nieuws

Uitslagen 1e wedstrijd poulefase Districtsbeker


Deel dit bericht:


Hieronder uitslagen eerste wedstrijd poulefase KNVB Districtsbeker voor 1 en 2 september

Foutje gezien? stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl
KLIK HIER voor het totaalprogramma. 

 1e en 2e klasse 
 Poule 53      
 01 sept.  17.00 u   NOAD'32 - Berghem Sport  1 - 1 
 01 sept.  18.00 u  SV TOP - Beerse Boys  6 - 1
       
 Poule 58      
 02 sept.  14.30 u  Bladella - VOAB  2 - 4
 02 sept.  14.30 u  Scharn - De Valk  2 - 1
       
 Poule 59      
 02 sept.  14.30 u  Caesar - Gestel  2 - 1
 02 sept.  14.30 u  RKSV Heeze - Sarto  2 - 2
       
 Poule 60      
 02 sept.  14.30 u  Marvilde - FC Hoensbroek  6 - 0 
 02 sept.  14.30 u  EHC - Oirschot Vooruit  4 - 2
       
 Poule 61      
 01 sept.  19.00 u  Heksenberg - SC Susteren  0 - 1
 02 sept.  14.30 u  Rood Wit V - Best Vooruit  4 - 2
       
 Poule 62      
 01 sept.  19.00 u  Schaesberg - Brabantia  0 - 0
 02 sept.  14.30 u  EFC - Simpelveld  5 - 1
       
 Poule 63      
 02 sept.  14.30 u  Braakhuizen - BSV Limburgia  0 - 5 
 04 sept.  19.30 u  Geldrop - Rhode  3 - 0
       
 Poule 64      
 01 sept.  18.00 u  Deurne - FC Eindhoven/av  2 - 1
 01 sept.   18.45 u  Venhort - De Ster  2 - 1
       
 Poule 65      
 02 sept.  14.30 u  Veritas - Someren  2 - 2
 02 sept.  14.30 u  Sparta'18 - Heer  2 - 3
       
 Poule 66      
 02 sept.  14.30 u  GSV'28  - SSS'18  2 - 3
 02 sept.  14.30 u  RPC - Venlosche Boys  1 - 1
       
 Poule 67      
 01 sept.  18.00 u  Erp - ZSV  3 - 0
 02 sept.  14.30 u  Haelen - Mierlo Hout  0 - 5
       
 Poule 68      
 02 sept.  14.30 u  RKVVO - Heeswijk  2 - 0  
 02 sept.  14.30 u  Eijsden - Prinses Irene                                         4 - 1 


 3e t/m 5e klasse 
 Poule 03      
 02 sept.  14.30 u  GSBW - Riel                                                   1 - 1 
 02 sept.  14.30 u  Hulsel - Spoordonkse Boys    1 - 1
       
 Poule 06      
 02 sept.  14.30 u  Nevelo - Oisterwijk  2 - 1
 02 sept.  14.30 u  Taxandria - HMVV  3 - 0
       
 Poule 08      
 02 sept.  14.30 u  Boerdonk - Nijnsel  2 - 2
 02 sept.  14.30 u  Sparta'25 - Stiphout Vooruit  4 - 1
       
 Poule 11      
 01 sept.  19.00 u  Wilhelmina Boys - De Bocht'80  4 - 0
 02 sept.  14.30 u  ODC - LSV  9 - 2
       
 Poule 17      
 02 sept.  14.30 u  OVC'26 - SDO'39  1 - 3
 02 sept.  14.30 u  Gloria UC - Were Di  0 - 8
       
 Poule 21      
 02 sept.  14.30 u  Casteren - Hoogeloon  1 - 3 
 02 sept.  14.30 u  Hapert - EDN'56  9 - 2
       
 Poule 22      
 02 sept.  14.30 u  Bergeijk - Terlo  5 - 0
 02 sept.  14.30 u  Maarheeze - Dommelen  1 - 0
       
 Poule 26      
 02 sept.  14.30 u  DOSKO'32 - WODAN  2 - 1
 02 sept.  14.30 u  RKSV Nuenen 2 - Waalre  3 - 1
       
 Poule 39      
 02 sept.  14.30 u  SV Budel - Rood Wit '67  4 - 1
 02 sept.  14.30 u  De Raven - FC Cranendonck  0 - 3
       
 Poule 40      
 02 sept.  14.30 u  Tongelre - DVS  3 - 4
 02 sept.  14.30 u  EMK - Geldrop 2  2 - 3
       
 Poule 49      
 02 sept.  14.30 u  Valkenswaard - Riethoven  7 - 2
 02 sept.  14.30 u  DOSL - ZSC  3 - 0
       
 Poule 51      
 02 sept.   14.30 u  Audacia - PSV/av  0 - 1
 02 sept.  14.30 u  DEES - Vessem  0 - 4
       
 Poule 54      
 02 sept.  14.30 u  Pusphaira - HSE  6 - 1
 02 sept.  14.30 u  Woenselse Boys - Unitas'59  1 - 3
       
 Poule 62      
 01 sept.  17.00 u  Tuldania - TSVV Merlijn  1 - 2
 02 sept.   14.30 u  Netersel - Reusel Sport  1 - 4
       
 Poule 66      
 02 sept.   14.30 u  RKGSV - Nieuw Woensel  5 - 0 
 02 sept.  14.30 u  Nederwetten - SBC  2 - 4
       
 Poule 68      
 02 sept.  14.30 u  Steensel - Knegselse Boys  0 - 0 
 02 sept.  14.30 u  DBS - UNA 2  0 - 4
       
 Poule 82      
 02 sept.   14.30 u  RKSV Sterksel - ACHT  2 - 10
 02 sept.  14.30 u  De Weebosch - SV Tivoli  1 - 7


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png