Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Programma poulefase KNVB districtsbeker.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Competitie-indelingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Speeldagenkalender 2018-2019 (Zuid I - II)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst (Update): Totaaloverzicht transfers

LEES MEER

Radio JND Oktoberbest
Sportspreekt
Sportretfoto
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

9 augustus 2018 | - Headline 

Programma poulefase KNVB districtsbeker.


Deel dit bericht:


Hieronder wedstrijdschema poulefase KNVB Districtsbeker. Speeldata's onder voorbehoud, clubs kunnen in onderling overleg de wedstrijd verplaatsen naar zaterdag.

Foutje gezien? stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl

1e en 2e klasse
 Poule 53            
 01 sept.  17.00 u   NOAD'32 - Berghem Sport   -                                                                  
 02 sept.  14.30 u  SV TOP - Beerse Boys    -                      
 08 sept.  17.00 u  Beerse Boys - NOAD'32   -      
 09 sept.  14.30 u  Berghem Sport - SV TOP   -       
 15 sept.  17.00 u  NOAD - SV TOP   -      
 16 sept.  14.30 u  Beerse Boys - Berghem Sport  -      
             
 Poule 58            
 02 sept.  14.30 u  Bladella - VOAB   -    Scharn - De Valk  - 
 09 sept.  14.30 u  De Valk - Bladella   -    VOAB - Scharn  - 
 16 sept.  14.30 u  VOAB - De Valk   -    Scharn - Bladella  -
             
 Poule 59            
 02 sept.  14.30 u  Caesar - Gestel    -    RKSV Heeze - Sarto  - 
 09 sept.  14.30 u  Sarto - Caesar   -    Gestel - RKSV Heeze  -
 16 sept.  14.30 u  Sarto - Gestel   -    Caesar - RKSV Heeze  -
             
 Poule 60            
 02 sept.  14.30 u  Marvilde - FC Hoensbroek   -     EHC - Oirschot Vooruit  -
 09 sept.  14.30 u  Oirschot Vooruit - Marvilde   -     FC Hoensbroek - EHC  -
 16 sept.  14.30 u  EHC - Marvilde   -    FC Hoensbroek - Oirschot Vooruit  -
             
 Poule 61            
 02 sept.  14.30 u  Rood Wit V - Best Vooruit  -     Heksenberg - SC Susteren  -
 09 sept.  14.30 u  Best Vooruit - Heksenberg  -     SC Susteren - Rood Wit V  - 
 16 sept.   14.30 u  Rood Wit V - Heksenberg  -    SV Susteren - Best Vooruit  -
             
 Poule 62            
 02 sept.  14.30 u  EFC - Simpelveld  -    Schaesberg - Brabantia  -
 09 sept.  14.30 u  Brabantia - EFC  -    Simpelveld - Schaesberg  -
 16 sept.  14.30 u  Simpelveld - Brabantia  -    Schaesberg - EFC  -
             
 Poule 63            
 02 sept.  14.30 u  Braakhuizen - BSV Limburgia  -        
 04 sept.  19.30 u  Geldrop - Rhode  -      
 08 sept.  18.30 u  BSV Limburgia - Geldrop         
 09 sept.  14.30 u  Rhode - Braakhuizen  -      
 15 sept  18.30 u  Braakhuizen - Geldrop  -      
 16 sept.  14.30 u  Rhode - BSV Limburgia  -       
             
 Poule 64            
 02 sept.  14.30 u  Deurne - FC Eindhoven/av              -     Venhorst - De Ster  - 
 09 sept.  14.30 u  FC Eindhoven/av - Venhorst  -     De Ster - Deurne  - 
 16 sept.  14.30 u  Deurne - Venhorst  -    De Ster - FC Eindhoven/av  -
             
 Poule 65            
 02 sept.  14.30 u  Veritas - Someren  -     Sparta'18 - Heer  - 
 09 sept.  14.30 u  Someren - Sparta'18  -     Heer - Veritas  - 
 16 sept.  14.30 u  Someren - Heer  -    Sparta'18 - Veritas  -
             
 Poule 66            
 02 sept.  14.30 u  GSV'28  - SSS'18  -    RPC - Venlosche Boys  -
 09 sept.  14.30 u  Venlosche Boys - GSV'28  -    SSS'18 - RPC  -
 16 sept.  14.30 u  SSS'18 - Venloche Boys  -    RPC - GSV'28  -
             
 Poule 67            
 02 sept.  14.30 u  Mierlo Hout - Erp  -    Haelen - ZSV   -
 09 sept.  14.30 u  ZSV - Mierlo Hout  -    Erp - Haelen  -
 16 sept.  14.30 u  Erp - ZSV  -    Haelen - Mierlo Hout  -
             
 Poule 68            
 02 sept.  14.30 u  RKVVO - Heeswijk  -    Eijsden - Prinses Irene  -
 09 sept.  14.30 u  Prinses Irene - RKVVO  -    Heeswijk - Eijsden  -
 16 sept.  14.30 u  RKVVO - Eijsden  -    Prinses Irene - Heeswijk  -


3e t/m 5e klasse
 Poule 03            
 02 sept.  14.30 u  GSBW - Riel                                 -      Hulsel - Spoordonkse Boys                   -
 09 sept.  14.30 u  Riel - Hulsel  -    Spoordonkse Boys - GSBW  -
 16 sept.  14.30 u  Riel - Spoordonkse Boys  -    Hulsel - GSBW  -
             
 Poule 06            
 02 sept.  14.30 u  Nevelo - Oisterwijk  -    Taxandria - HMVV  -
 09 sept.  14.30 u  HMVV - Nevelo  -    Oisterwijk - Taxandria  -
 16 sept.  14.30 u  Nevelo - Taxandria  -    HMVV - Oisterwijk  -
             
 Poule 08            
 02 sept.  14.30 u  Boerdonk - Nijnsel  -    Sparta'25 - Stiphout Vooruit  -
 09 sept.  14.30 u  Stiphout Vooruit - Boerdonk  -    Nijnsel - Sparta'25  -
 16 sept.  14.30 u  Boerdonk - Sparta'25  -    Stiphout Vooruit - Nijnsel  -
             
 Poule 11            
 01 sept.  19.00 u  Wilhelmina Boys - De Bocht'80  -      
 02 sept.  14.30 u  ODC - LSV   -      
 09 sept.  14.30 u  LSV - Wilhelmina Boys  -    De Bocht'80 - ODC  -
 16 sept.  14.30 u  De Bocht'80 - LSV  -    ODC - Wilhelmina Boys  -
             
 Poule 17            
 02 sept.  14.30 u  OVC'26 - SDO'39  -    Gloria UC - Were Di  -
 09 sept.  14.30 u  SDO'39 - Gloria UC  -    Were Di - OVC'26  -
 16 sept.  14.30 u  SDO'39 - Were Di  -    Gloria UC - OVC'26  -
             
 Poule 21            
 02 sept.  14.30 u  Casteren - Hoogeloon  -     Hapert - EDN'56   - 
 09 sept.  14.30 u  EDN'56 - Casteren  -     Hoogeloon - Hapert    - 
 16 sept.  14.30 u  EDN'56 - Hoogeloon  -     Casteren - Hapert   - 
             
 Poule 22            
 02 sept.  14.30 u  Bergeijk - Terlo  -    Maarheeze - Dommelen  - 
 09 sept.  14.30 u  Terlo - Maarheeze  -     Dommelen - Bergeijk  - 
 16 sept.  14.30 u  Maarheeze - Bergeijk  -    Terlo - Dommelen  -
             
 Poule 26            
 02 sept.  14.30 u  DOSKO'32 - WODAN  -     RKSV Nuenen 2 - Waalre  - 
 09 sept.  14.30 u  Waalre - DOSKO'32  -    WODAN - RKSV Nuenen 2  -
 16 sept.  14.30 u  DOSKO'32 - RKSV Nuenen 2  -     Waalre - WODAN  - 
             
 Poule 39            
 02 sept.  14.30 u  SV Budel - Rood Wit '67  -     De Raven - FC Cranendonck  - 
 09 sept.  14.30 u  FC Cranendonck - SV Budel  -    Rood Wit '67 - De Raven  -
 16 sept.  14.30 u  Rood Wit '67 - Fc Cranendonck  -    De Raven - SV Budel  - 
             
 Poule 40            
 02 sept.  14.30 u  Tongelre - DVS  -     EMK - Geldrop 2   - 
 09 sept.  14.30 u  DVS - EMK  -     Geldrop 2 - Tongelre   - 
 16 sept.  14.30 u  Tongelre - EMK  -     Geldrop 2 - DVS  - 
             
 Poule 49            
 02 sept.  14.30 u  Valkenswaard - Riethoven  -     DOSL - ZSC  - 
 09 sept.  14.30 u  Riethoven - DOSL  -    ZSC - Valkenswaard  - 
 16 sept.  14.30 u  Riethoven - ZSC  -    DOSL - Valkenswaard   - 
             
 Poule 51            
 02 sept.   14.30 u  Audacia - PSV/av  -    DEES - Vessem  - 
 09 sept.  14.30 u  Vessem - Audacia  -    PSV/av - DEES  -
 16 sept.   14.30 u  Audacia - DEES  -     Vessem - PSV/av  - 
             
 Poule 54            
 02 sept.  14.30 u  Pusphaira - HSE  -     Woenselse Boys - Unitas'59   -
 09 sept.   14.30 u  HSE - Woenselse Boys  -    Unitas'59 - Pusphaira  - 
 16 sept.  14.30 u  Unitas'59 - HSE  -     Pusphaira - Woenselse Boys   - 
             
 Poule 62            
 01 sept.  17.00 u  Tuldania - TSVV Merlijn  -      
 02 sept.   14.30 u  Netersel - Reusel Sport  -       
 08 sept.  17.00 u  TSVV Merlijn - Netersel  -      
 09 sept.   14.30 u  Reusel Sport - Tuldania  -       
 15 sept.  17.00 u  Reusel Sport - TSVV merlijn  -      
 16 sept.  14.30 u  Tuldania - Netersel  -      
             
 Poule 66            
 02 sept.   14.30 u  RKGSV - Nieuw Woensel  -     Nederwetten - SBC  - 
 09 sept.  14.30 u  SBC - RKGSV  -    Nieuw Woensel - Nederwetten  -
 16 sept.   14.30 u  Nederwetten - RKGSV  -     Nieuw Woensel - SBC  - 
             
 Poule 68            
 02 sept.  14.30 u  Steensel - Knegselse Boys  -     DBS - UNA 2   - 
 09 sept.  14.30 u  UNA 2 - Steensel  -     Knegselse Boys - DBS   - 
 16 sept.   14.30 u  Knegselse Boys - UNA 2  -     DBS - Steensel  - 
             
 Poule 82            
 02 sept.   14.30 u  RKSV Sterksel - ACHT  -     De Weebosch - SV Tivoli  - 
 09 sept.   14.30 u  ACHT - De Weebosch  -     SV Tivoli - RKSV Sterksel  - 
 16 sept.  14.30 u  ACHT - SV Tivoli  -    De Weebosch - RKSV Sterksel  -
             


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

16 augustus 2018 om 10:00

Ludo van de Loo wedstrijdsecretaris zegt:

beker wedstrijd van 2 september Wilhelmina Boys 1 - De Bocht'80 1 wordt zaterdag 1 september om 19.00 uur




Lamers Van de Wijdeven
Sportspreekt
Sportretfoto
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannervdl.jpg
bannerspitters.jpg
logoBeterBike-Logo.png1.png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannersanidump(home).png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannerde-bengel.png
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerbasemans.jpg