Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Lars de Haas (VV Geldrop)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Voetbalcongres 2019 met Gertjan Verbeek en Paul van der Zwaan

LEES MEER

sanidump
Blatter Legal
vdl.png
Ad Borrenbergs
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

11 september 2018 | Nieuws

Oefenwedstrijden/uitslagen voorbereiding 2018-2019


Deel dit bericht:


Hieronder een overzicht geplande oefenwedstrijden ter voorbereiding op het nieuwe seizoen bekend bij AVE.


Voor het doorgeven van oefenewedstrijden stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl 

Zat. 4 aug.        
 13.00 uur  RKSV Nuenen  -  Quick  2 - 2
 16.00 uur  UNA                     -  VC Vlissingen  1 - 1
 18.30 uur  Someren  -  Braakhuizen  AFG.
         
Di 7 aug.        
 19.00 uur  UNA  -    FC Eindhoven  0 - 3
         
Vrij 10 aug. (Toernooi Gemert)      
 20.00 uur  UNA  -  Dongen  4 - 1
 20.00 uur  Gemert  -  Jong Achilles  8 - 1
         
Zat 11 aug.        
 16.00 uur  Bergeijk  -  De Valk  0 - 2
 18.00 uur  Marvilde  -  Braakhuizen  5 - 0
 18.00 uur  RKSV Heeze  -  Wilhelmina Boys  1 - 0
 19.00 uur  Rood Wit V  -  OSS'20  1 - 6
         
Zon 12 aug.        
 12.00 uur  Vessem  -  RKGSV  2 - 2
 13.00 uur  Valkenswaard  -  FC Eindhoven/av  1 - 0
 15.00 uur  Emplina  -  RKSV Nuenen  0 - 1
   (Toernooi Gemert)      
 15.00 uur  Gemert  -  UNA  1 - 3
         
Din 14 aug.        
 20.00 uur  Brabantia  -  Gestel  1 - 3
 20.00 uur  Sparta'25  -  Mierlo Hout  2 - 3
         
Dond 16 aug.        
 19.00 uur  DEES  -  Hoogeloon  3 - 1
 20.00 uur  PSV/av  -  RPC  6 - 3
 20.15 uur  Rood Wit V.  -  De Valk  1 - 1
         
Zat 18 aug.        
 14.30 uur  Pusphaira  -  Rust Roest  1 - 1
 17.00 uur  Oirschot Vooruit  -  Unitas'59  4 - 3
 17.30 uur  Gestel  -  CVV Zwervers  0 - 2
 18.00 uur  FC Tilburg  -  EFC  2 - 3
 18.00 uur  Brabantia  -  Deurne  1 - 0
 18.00 uur  RKDSV  -  Steensel  1 - 0
 18.00 uur  RKSV Nuenen  -  FC Eindhoven/av  5 - 1
 18.00 uur  Reusel Sport  -  Were Di  8 - 1
 18.00 uur  Braakhuizen  -  Mulo  1 - 0
 18.00 uur  RKGSV  -  Brandevoort  1 - 1
 18.00 uur  Hapert  -  Maarheeze  5 - 0
 18.00 uur  EFC 2   -  DOSKO'32  1 - 7
 19.00 uur  Woenselse Boys  -  Spoordonkse Boys  1 - 2
         
Zon 19 aug.        
 11.00 uur  UNA Comb.  -  RPC  9 - 0
 12.00 uur  ACHT  -  RKVVO 2  0 - 4
 12.00 uur  Vessem  -  Wilhelmina Boys  1 - 2
 12.00 uur  DOSL  -  Bladella  0 - 1
 12.00 uur  Bladella  -  Knegselse Boys  0 - 0
 12.30 uur  DVS  -  De Bocht'80  Afg.
 13.00 uur  PSV/av  -  TSV Gudok  4 - 2
 13.00 uur  Sparta'25  -  RKSV Heeze  4 - 4
 13.00 uur  Oisterwijk  -  HSE  3 - 3
 14.30 uur  RKSV Minor  -  UNA Comb.   Afg.
 14.30 uur  WODAN  -  Nieuw Woensel  6 - 0
         
Din 21 aug.           
 19.00 uur  RKDSV  -  DEES  1 - 1
 19.30 uur  Reusel Sport  -   FC Arendonk (B)  2 - 2 
 19.30 uur  Steensel  -  Nieuw Woensel  5 - 1
 19.30 uur  Hapert  -  Bergeijk  3 - 4
 20.00 uur  Maarheeze  -  ASV'33  2 - 2
 20.00 uur  Schijndel  -  Valkenswaard  3 - 2
 20.00 uur  Deurne  -  RKVVO  2 - 1
 20.00 uur  Tongelre  -  Braakhuizen A1  3 - 1
 20.00 uur  Gestel  -  EFC  2 - 2
 20.00 uur  Wilhelmina Boys  -  EMK  1 - 2
 20.00 uur  Mierlo Hout  -  RKSV Heeze  1 - 1
 20.00 uur  De Valk  -  RPC  1 - 3
 20.15 uur  Sparta'25 2  -  RKGSV  4 - 1
 20.15 uur  Rood Wit V  -  SV Budel  2 - 0
         
Don 23 aug.        
 20.00 uur  RKSV Nuenen  -  FC Den Bosch Comb  2 - 2
 20.00 uur  Dommelen  -  Brabantia  1 - 2
 20.00 uur  Riethoven  -  RKSV Heeze 2  2 - 4
 20.15 uur  DVS   -   Nederwetten   4 - 4
         
Vrij 24 aug.        
 18.30 uur  Wilhelmina Boys  -  Beerse Boys  6 - 2 
 18:30 uur  Best Vooruit  -  Oirscht Vooruit  2 - 1
 18.30 uur  Woenselse Boys  -  Steensel  2 - 1
 19.00 uur  RKDSV  -  Hoogeloon  1 - 3
 19.30 uur  Erp  -  Mierlo Hout  3 - 2
         
Zat 25 aug.        
 14.30 uur  Reusel Sport  -  Oud RKC  7 - 0
 14.00 uur  Nuenen CA toernooi
 (Sportpark Nuenen)
   Nuenen 2, EMK, RKGSV,   Nederwetten  
   Nederwetten  -  EMK  0 - 5
   RKGSV  -  EMK  1 - 0
   Nuenen 2  -  Nederwetten  5 - 0
   RKGSV   -  Nuenen 2  0 - 4
   Nuenen 2  -  EMK  1 - 1
 15.00 uur  Bladella  -  EFC  4 - 2
 16.00 uur  Geldrop-Mierlo Cup
 (Sportpark Geldrop)
   Braakhuizen, Geldrop, Mifano  
   Geldrop  -  Braakhuizen  5 - 0
   Mifano  -  Geldrop 2  1 - 0
 17.00 uur  Valkenswaard toernooi
 (Sportpark De Valk)
   De Valk, Dommelen, Valkenswaard  
   Dommelen  -  Valkenswaard  3 - 0
   Dommelen   -  De Valk  1 - 1
   De Valk  -  Valkenswaard  3 - 1
 17.00 uur  FC Eindhoven/av  -  Hillegersberg Rotterdam  2 - 1
 18.00 uur  Sparta'25   -  Unitas'59  4 - 1
 18.00 uur  SBC  -  RKSV Nuenen  1 - 6
 18.00 uur  NWC  -  Hapert  5 - 0
 18.00 uur  Gestel  -  Maarheeze 10 - 0
 18.00 uur  De Bocht'80  -  DEES  4 - 4
 19.00 uur  Tivoli  -  Nieuw Woensel  6 - 1
         
Zon 26 aug.         
 11.00 uur  Oirschot Vooruit Comb  -  Wilhelmina Boys Comb  2 - 1
 12.00 uur  Steensel  -  Wilhelmina Boys Comb  0 - 1
 12.00 uur  Beerse Boys Comb  -  Best Vooruit Comb  3 - 1
 13.00 uur  Best Vooruit Comb  -  Wilhelmina Boys Comb  1 - 1
 13.00 uur  Oirschot Vooruit Comb  -  Beerse Boys Comb  1 - 1
 13.00 uur  Spoordonkse Boys  -  Vessem  1 - 1
 13.00 uur  Oirschot Vooruit  -  VOAB  1 - 2
 13.00 uur  PSV/av  -  RKSV Boxtel  4 - 0
 13.00 uur  Rood Wit V 2  -  Oisterwijk  4 - 0
 14.00 uur  Pusphaira    -   Nijnsel   0 - 2 
 14.00 uur  DBS   -  Waalre  4 - 1
         
Din 28 aug.        
 19.00 uur  Hoogeloon  -  DOSKO'32  6 - 1
 19.00 uur  SBC  -  Schijndel  0 - 1
 19.00 uur  Tivoli  -  RPC  1 - 4
 19.00 uur  Tongelre  -  Oisterwijk  2 - 4
 19.00 uur  Knegselse Boys  -  ZSC  1 - 3
 19.30 uur  RKPVV  -  Nieuw Woensel  8 - 0
 20.00 uur  Geldrop  -  Marvilde  3 - 2
 20.00 uur  SSE  -  Rood Wit V Comb.  6 - 3
 20.00 uur  Gestel  -  Heeswijk  2 - 0
 20.00 uur  PSV/av  -  VV Brakel  2 - 1
 20.00 uur  Reusel Sport 2  -  HMVV  2 - 0
 20.30 uur  WODAN  -  EMK  1 - 0
         
Don 30 aug.        
 19.30 uur  De Bocht'80  -   Vessem  3 - 3
 20.00 uur  ACHT  -  DBS  3 - 3
 20.00 uur  Steensel  -  DVS  0 - 1
 20.00 uur  Tongelre   -  Riethoven  4 - 3
 20.00 uur  SV Meersen  -  De Valk  3 - 2
 20.15 uur  Bergeijk  -  Bladella  1 - 1
         
Din 4 sept.        
 20.00 uur  Hoogeloon  -  Spoordonkse Boys  5 - 1
 20.00 uur  SSE  -  Waalre  4 - 0
 20.00 uur  PSV/av  -  Pusphaira  AFG.
 20.00 uur  Oisterwijk  -  Wilhelmina Boys  1 - 3
 20.00 uur  Nijnsel  -  DBS  2 - 2
 20.00 uur  Dongen  -  Oirschot Vooruit  4 - 1
 20.15 uur  Unitas'59  -  Blauw Geel'38 Comb.   0 - 3
         
Don 6 sept.        
 19.00 uur  EFC  -  Hilvaria  5 - 0
 20.00 uur  De Valk  -  Mierlo Hout  0 - 2
         
Din 11 sept.        
 20.00 uur  Geldrop  -  Gemert  0 - 2
 20.00 uur  Marvilde  -  Tivoli  0 - 2
 20.00 uur  Valkenswaard  -  Bladella  1 - 1
 20.00 uur  PSV/av  -  Reeshof  Afg.
 20.15 uur  Riethoven  -  Unitas'59 (Gestaakt in 35e min.)  0 - 2
 20.15 uur  ACHT  -  RKDSV  Afg.
         
Don 13 sept.        
 20.00 uur  De Valk  -  Rhode  3 - 4
 20.15 uur  DVS  -  Eindse Boys  2 - 1
         
Din 18 sept.        
 20.00 uur  MVC'19  -  Wilhelmina Boys  Afg.
 20.15 uur  Best Vooruit  -  Real Lunet  1 - 1
 20.15 uur  Budel  -  Hoogeloon  0 - 1


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

31 augustus 2018 om 13:46

bezoeker zegt:

knegselse boys- zsc 0-3 niet 1-3


27 augustus 2018 om 9:58

bezoeker. zegt:

Dinsdag28 augustus VV-Gestel - Heeswijk aanvang 20.00.uur.


19 augustus 2018 om 17:02

Nieuwe AVE medewerker: zegt:

Drie opvallende nieuwsfeiten tijdens de afgelopen oefenwedstrijden: 1) RPC speelt zonder keeper en probeert zo een man meer te creëren. Experiment werpt nog niet zijn vruchten af. 2) Nieuw Woensel heeft 22 nieuwe spelers maar tegen Wodan zijn ze al in staking omdat ze niet betaald krijgen tijdens de voorbereiding. 3) Het Peter Coumans effect is al over en Dre Nijsen is met Eric van de Palen in gesprek voor een terugkeer.


17 augustus 2018 om 17:35

Supporter zegt:

Dinsdag 28-8 om 19.00uur knegselse Boys - ZSC


16 augustus 2018 om 14:56

w molegraaf zegt:

wedstrijd 21 aug EFC - VV gestel deze wordt gespeeld bij VV - Gestel.


12 augustus 2018 om 11:12

Bezoeker zegt:

Komen hier ook wedstrijdverslagen van ?


12 augustus 2018 om 7:26

bezoeker zegt:

Bij Rood Wit V was het 25 min voor tijd: 1-4. de eindstand lijkt mij niet juist ……...


Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
Sportspreekt
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png