Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Programma poulefase KNVB districtsbeker.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Competitie-indelingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Speeldagenkalender 2018-2019 (Zuid I - II)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst (Update): Totaaloverzicht transfers

LEES MEER

Radio JND Oktoberbest
Sportspreekt
Sportretfoto
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

16 augustus 2018 | Nieuws

Oefenwedstrijden/uitslagen voorbereiding 2018-2019


Deel dit bericht:


Hieronder een overzicht geplande oefenwedstrijden ter voorbereiding op het nieuwe seizoen bekend bij AVE.


Voor het doorgeven van oefenewedstrijden stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl 

Zaterdag 4 aug.        
 13.00 uur  RKSV Nuenen  -  Quick  2 - 2
 16.00 uur  UNA                     -  VC Vlissingen                          1 - 1
 18.30 uur  Someren  -  Braakhuizen  AFG.
         
Dinsdag 7 aug.        
 19.00 uur  UNA  -    FC Eindhoven  0 - 3
         
Vrijdag 10 aug. (Toernooi Gemert)      
 20.00 uur  UNA  -  Dongen  4 - 1
 20.00 uur  Gemert  -  Jong Achilles  8 - 1
         
Zaterdag 11 aug.        
 16.00 uur  Bergeijk  -  De Valk  0 - 2
 18.00 uur  Marvilde  -  Braakhuizen  5 - 0
 18.00 uur  RKSV Heeze  -  Wilhelmina Boys  1 - 0
 19.00 uur  Rood Wit V  -  OSS'20  1 - 6
         
Zondag 12 aug.        
 12.00 uur  Vessem  -  RKGSV  2 - 2
 13.00 uur  Valkenswaard  -  FC Eindhoven/av  1 - 0
 15.00 uur  Emplina  -  RKSV Nuenen  0 - 1
   (Toernooi Gemert)      
 15.00 uur  Gemert  -  UNA  1 - 3
         
Dindsdag 14 aug.        
 20.00 uur  Brabantia  -  Gestel  1 - 3
 20.00 uur  Sparta'25  -  Mierlo Hout  2 - 3
         
Donderdag 16 aug.        
 19.00 uur  DEES  -  Hoogeloon  3 - 1
 20.00 uur  PSV/av  -  RPC  6 - 3
 20.15 uur  Rood Wit V.  -  De Valk  1 - 1
         
Zaterdag 18 aug.        
 14.30 uur  Pusphaira  -  Rust Roest  -
 17.00 uur  Oirschot Vooruit  -  Unitas'59  -
 17.30 uur  Gestel  -  CVV Zwervers  -
 18.00 uur  FC Tilburg  -  EFC  -
 18.00 uur  Brabantia  -  Deurne  -
 18.00 uur  RKDSV  -  Steensel  -
 18.00 uur  RKSV Nuenen  -  FC Eindhoven/av  -
 18.00 uur  Reusel Sport/CoTrans  -  Were Di  -
 18.00 uur  Braakhuizen  -  Mulo  -
 18.00 uur  RKGSV  -  Brandevoort  -
 18.00 uur  Hapert  -  Maarheeze  -
 18.00 uur  EFC 2   -  DOSKO'32  -
 19.00 uur  Woenselse Boys  -  Spoordonkse Boys  -
         
Zondag 19 aug.        
 11.00 uur  UNA Comb.  -  RPC  -
 12.00 uur  ACHT  -  RKVVO 2  -
 12.00 uur  Vessem  -  Wilhelmina Boys  -
 12.00 uur  DOSL  -  Bladella  -
 12.00 uur  Bladella  -  Knegselse Boys  -
 12.30 uur  DVS  -  De Bocht'80  Afg.
 13.00 uur  PSV/av  -  TSV Gudok  -
 13.00 uur  Sparta'25  -  RKSV Heeze  -
 13.00 uur  Oisterwijk  -  HSE  -
 14.30 uur  RKSV Minor  -  UNA Comb.   -
 14.30 uur  WODAN  -  Nieuw Woensel  -
         
Dinsdag 21 aug.           
 19.00 uur  RKDSV  -  DEES  -
 19.30 uur  Reusel Sport/CoTrans    -   FC Arendonk (B)   - 
 19.30 uur  Steensel  -  Nieuw Woensel  -
 19.30 uur  Hapert  -  Bergeijk  -
 19.30 uur  Riethoven  -  Brabantia 2  -
 20.00 uur  Schijndel  -  Valkenswaard  -
 20.00 uur  Tongelre  -  Braakhuizen A1  -
 20.00 uur  Gestel  -  EFC  -
 20.00 uur  Wilhelmina Boys  -  EMK  -
 20.00 uur  Mierlo Hout  -  RKSV Heeze  -
 20.00 uur  De Valk  -  RPC  -
 20.15 uur  Sparta'25  -  RKGSV  -
 20.15 uur  Rood Wit V  -  SV Budel  -
         
Donderdag 23 aug.        
 20.00 uur  Dommelen  -  Brabantia  -
 20.15 uur  DVS   -   Nederwetten   - 
         
Vrijdag 24/26aug.        
 Vrij: 18.30 uur
 Zon: 11.30 uur
 Toernooi Woenselse Boys    Eli, Steensel, Wilhelmina B , Woenselse B  
 Vrij: 18.30 uur
 Zon: 11.30 uur
 Toernooi Wihelmina Boys    Wilhelmina Boys, Beerse Boys, Best Vooruit  
 18.30 uur  Wilhelmina Boys  -  Oirschot Vooruit  -
 19.00 uur  RKDSV  -  Hoogeloon  -
 19.30 uur  Erp  -  Mierlo Hout  -
         
Zaterdag 25 aug.        
 14.30 uur  Reusel Sport/CoTrans  -  Oud RKC  -
 14.00 uur  Nuenen CA toernooi
 (Sportpark Nuenen)
   Nuenen 2, EMK, RKGSV, Nederwetten  
 15.00 uur  Bladella  -  EFC  -
 16.00 uur  Geldrop-Mierlo Cup
 (Sportpark Geldrop)
   Braakhuizen, Geldrop, Mifano  
 16.00 uur  Groot Bergeijk Toernooi
 (Sportpark Terlo)
   Bergeijk, ZSC, De Weebosch, De Raven,
 Terlo, Riethoven
 
 17.00 uur  Valkenswaard toernooi
 (Sportpark De Valk)
   De Valk, Dommelen, Valkenswaard  
 17.00 uur  FC Eindhoven/av  -  Hillegersberg Rotterdam  -
 18.00 uur  Bladella  -  EFC  -
 18.00 uur  Sparta'25   -  Unitas'59  -
 18.00 uur  SBC  -  RKSV Nuenen  -
 18.00 uur  NWC  -  Hapert  -
 18.00 uur  Gestel  -  Maarheeze  -
 18.00 uur  De Bocht'80  -  DEES  -
 19.00 uur  Tivoli  -  Nieuw Woensel  -
         
Zondag 26 aug.         
 12.00 uur  Spoordonkse Boys  -  Vessem  -
 12.00 uur  Oirschot Vooruit  -  VOAB  -
 13.00 uur  PSV/av  -  RKSV Boxtel  -
 14.00 uur  Pusphaira    -   Nijnsel   - 
         
Dinsdag 28 aug.        
 19.00 uur  Geldrop   -  Marvilde  -
 19.00 uur  Hoogeloon  -  DOSKO'32  -
 19.00 uur  Brabantia  -  Erp  -
 19.00 uur  SBC  -  Schijndel  -
 19.00 uur  Tivoli  -  RPC  -
 19.00 uur  Tongelre  -  Oisterwijk  -
 19.30 uur  RKPVV  -  Nieuw Woensel  -
 20.00 uur  SSE  -  Rood Wit V Comb.  -
 20.00 uur  PSV/av  -  VV Brakel  -
         
Woensdag 29 aug.        
 19.30 uur  WODAN  -  EMK  -
         
Donderdag 30 aug.        
 19.30 uur  De Bocht'80  -   Vessem  -
 20.00 uur  ACHT  -  DBS  -
 20.00 uur  Steensel  -  DVS  -
 20.15 uur  Bergeijk  -  Bladella  -
         
Dinsdag 4 sept.        
 20.00 uur  PSV/av  -  Pusphaira  -
 20.00 uur  Oisterwijk  -  Wilhelmina Boys  -
 20.00 uur  Dongen  -  Oirschot Vooruit  -
 20.15 uur  Unitas'59  -  ZSC  -
         
Donderdag 6 sept.        
 19.00 uur  EFC  -  Hilvaria  -
 20.00 uur  De Valk  -  Mierlo Hout  -
         
Dinsdag 11 sept.        
 20.00 uur  Geldrop  -  Gemert  -
 20.00 uur  Valkenswaard  -  Bladella  -
 20.00 uur  PSV/av  -  Reeshof  -
 20.15 uur  Riethoven  -  Unitas'59  -
 20.15 uur  ACHT  -  RKDSV  -
         
Donderdag 13 sept.        
 20.15 uur  DVS  -  Eindse Boys  -
         
Dinsdag 18 sept.        
 20.00 uur  MVC'19  -  Wilhelmina Boys  -
 20.15 uur  Best Vooruit  -  Real Lunet  -


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

17 augustus 2018 om 17:35

Supporter zegt:

Dinsdag 28-8 om 19.00uur knegselse Boys - ZSC


16 augustus 2018 om 14:56

w molegraaf zegt:

wedstrijd 21 aug EFC - VV gestel deze wordt gespeeld bij VV - Gestel.


12 augustus 2018 om 11:12

Bezoeker zegt:

Komen hier ook wedstrijdverslagen van ?


12 augustus 2018 om 7:26

bezoeker zegt:

Bij Rood Wit V was het 25 min voor tijd: 1-4. de eindstand lijkt mij niet juist ……...


Overige Nieuwsitems