Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Lars de Haas (VV Geldrop)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Voetbalcongres 2019 met Gertjan Verbeek en Paul van der Zwaan

LEES MEER

sanidump
Blatter Legal
vdl.png
Ad Borrenbergs
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

20 juni 2018 | - Clubhart 

Transferlijst (Update): Totaaloverzicht transfers


Deel dit bericht:


Transferperiode is afgesloten. Hieronder de definitieve lijst. Het kan zijn dat daar nog wat namen bijkomen van spelers die de komende tijd overkomen van uit het buitenland.

 

UNA van club  naar club 
 Yannick Derix  Geldrop                 UNA                 
 Louisben Jagt  FC Den Bosch  UNA
 Jelle Schijvenaars  KFC Turnhout (B)  UNA
 Sjors Paridaans  KFC Turnhout (B)  UNA
 Lex van Dijk  Jong Willem II  UNA
 Ritchie-Sam Anpong  Wezel Sport (B)  UNA
 Yoeri Sijbers  UNA  Universiteit Tulsa (VS)
 Petar Stoskovic  UNA  FC Dordrecht
 Robbert Born  UNA  Marvilde
 Jeroen Stottelaar  UNA  Stopt
 Thimas Huijben  UNA  Stopt
 Sam van Rooij  UNA  Marvilde
 Dylan Lemmens  UNA  RKVVO
 Zakariya Souidi  UNA  Rood Wit V
RKSV Nuenenvan clubnaar club
 Jan Poortvliet (trainer)  JOVZ  RKSV Nuenen
 Miquel van den Dungen (trainer)  RKSV Nuenen  SV Meersen 
 Evrim Karatas  Jong Willem II  RKSV Nuenen
 Sem van de Broek  Jong Willem II  RKSV Nuenen
 Dennis Neeteson  Jong Willem II  RKSV Nuenen
 Bram Waterschoot  RKGSV  RKSV Nuenen
 Jordy Wapenaar  Jong Helmond Sp  RKSV Nuenen
 Jeroen Keeris  Marvilde  RKSV Nuenen
 Max van de Gevel  Marvilde  RKSV Nuenen
 Sam Strijbosch  Helmond Sport  RKSV Nuenen
 Collin van Gool  Canterbury United  RKSV Nuenen
 Wouter Peters  Bekkerveld  RKSV Nuenen 
 Stijn Derkx  RKSV Nuenen  RKSV Heeze
 Angelo Stoové  RKSV Nuenen  Roda Boys
 Tim Rerimassie  RKSV Nuenen  Blauw Geel'38
 Lima Dos Santos  RKSV Nuenen  Patro Eisden (B)
 Dennis van de Reek  RKSV Nuenen  VC Poederlee (B)
 Stefan Hulsen  RKSV Nuenen  Nijnsel
 Mitchel Heesbeen  RKSV Nuenen  Nieuw Woensel
 Danilo Verus  RKSV Nuenen  Stopt
 Noël Jansen  RKSV Nuenen  Stopt
 Mark Bevelsborg  RKSV Nuenen  Stopt
 Bart de Bruijn  RKSV Nuenen  Wilhelmina Boys
 Kevin Aarts  RKSV Nuenen  EMK
Best Vooruitvan clubnaar club
 Dennis Dekkers (trainer)  Gemert  Best Vooruit
 Jurgen van Wanrooij (trainer)  Best Vooruit   RKVV Erp 
 Cas Voets  DOSKO'32  Best Vooruit
 Rik Voets  DOSKO'32  Best Vooruit
 Twan Huijberts  Best Vooruit  Lager team
 Denny Witjes  Best vooruit  Lager team
Brabantiavan clubnaar club
 Mark de Wit  Wilhelmina Boys  Brabantia
 Jordan Bujitu  RKVVO  Brabantia
 Vincent Staals  Boskant    Brabantia 
 Evert Daams  Valkenswaard  Brabantia
 Luuk de Roos  Geldrop  Brabantia
 Luke Noordermeer  Eigen jeugd  Brabantia
 Mohammed Mokhayar  Eigen jeugd  Brabantia
 Raymond Hildering  Eigen jeugd  Brabantia
 Walid Boukou  Eigen jeugd  Brabantia
 Oliver de la Cruz  Eigen jeugd  Brabantia
 Jesse Renders  Brabantia  Stopt
 Patrick Kraker  Brabantia   Gestel
 Victor Akwunwa  Brabantia  Braakhuizen
 Wesley Jeoffrey  Brabantia  Braakhuizen
 Sami Hawedi  Brabantia  Braakhuizen
 Ferry Aerts  Brabantia  Esperanza Pelt (B)
Gestel  
 Patrick Kraker  Brabantia  Gestel
 Tommy van de Gevel  Poederlee (B)  Gestel
 Tarik Ouzalah  Nieuw Woensel  Gestel
 Abdurrahman Cetin  Nieuw Woensel  Gestel
 Ayoub Dadda  Venlosche Boys  Gestel
 Toon van Veen  FC Eindhoven/av  Gestel
 Papito Koeks  Gestel  KSK Weelde (B)
 Calvin Olivieira  Gestel  WSC Waalwijk
 Marco Ayebi Duah  Gestel  De Valk
Oirschot Vooruitvan clubnaar club
 Harm Ketelaars  Audacia  Oirschot Vooruit
 Maarten van de Kam  Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Luke van Kollenburg  Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Dennie Banda  Oirschot Vooruit  Stopt
 Joost Kemps  Oirschot Vooruit  Stopt
 Jasper van Kollenburg  Oirschot Vooruit  Stopt
De Valkvan clubnaar club
 Maikel van der Honing  BES  De Valk
 Robin Smets  BES  De Valk
 Koen van Steensel  Geen club  De Valk
 Ralf van Beek  Braakhuizen  De Valk 
 Nory Saanen  FC Cranendonck  De Valk
 Marco Ayebi Duah  Gestel  De Valk
Geldropvan clubnaar club
 Gideon Pieschel  Rood Wit V  Geldrop
 Tim van den Akker  Geen club  Geldrop
 Jorg Vroomen  Eigen jeugd  Geldrop
 Wessel van Moorsel  Eigen jeugd  Geldrop
 Lars de Haas  Eigen jeugd  Geldrop
 Willem in 't Anker  Eigen jeugd  Geldrop
 Nordin de Kort  Eigen jeugd  Geldrop
 Bas van Sinten  Eigen jeugd  Geldrop
 Jara van Amelsfoort  Eigen jeugd  Geldrop
 Stijn Laanen  Eigen jeugd  Geldrop
 Bart van Vroenhoven  Lager team  Geldrop
 Len van Gestel  Lager team  Geldrop
 Rob Vermeulen  Lager team  Geldrop
 Tijn Lagendijk  Lager team  Geldrop
 Yannick Derix  Geldrop  UNA
 Luuk de Roos   Geldrop    Brabantia 
 Coen Janssen  Geldrop  Stopt
 Sander Heesakkers  Geldrop  Kozakken Boys
 Jeroen de Kort  Geldrop  Lager team
 Roel van den Heuvel  Geldrop  Stopt
 Aart Verberne  Geldrop  Achel (B)
 Melvin Rijkers   Geldrop  Tivoli
 Teun Scheepens  Geldrop  RPC
Beerse Boysvan clubnaar club
 Jasper van Hoof (trainer)  Spoordonkse Boys  Beerse Boys
 Donny de Groot (trainer)  Beerse Boys    Onbekend 
 Pim Vingerhoets  Beerse Boys  Stopt voor een seizoen
EFCvan clubnaar club
 Roland Schuermans (trainer)  WSC  EFC 
 Ronald Tielemans (trainer)  EFC  RKSV Heeze (jeugd)
 Jeroen Hakkens  FC Eindhoven (zaal)  EFC
 Anwar Janssen  Dommelen  EFC
 Bas Bartels  EFC  Nieuw Woensel
 Ruben Hermans  EFC  Hapert
 Kwint Witteveen  EFC  Terlo
FC Eindhoven/avvan clubnaar club
 Peter Coumans (trainer)  Tongelre  FC Eindhoven/av
 Eric van der Palen (trainer)  FC Eindhoven/av  Onbekend  
 Samir Belhadj   FC Eindhoven/av  Unitas'59
 Toon van Veen  FC Eindhoven/av  Gestel
 Marvildevan clubnaar club
 Sam van Rooij  UNA  Marvilde
 Robbert Born  UNA  Marvilde
 Jeroen Keeris  Marvilde  RKSV Nuenen 
 Max van de Gevel  Marvilde  RKSV Nuenen
 Tommy Boogers  Marvilde  Onbekend
 Stijn Louwers  Marvilde  DBS
RKSV Heezevan clubnaar club
 Marius Methorst (ass.trainer)  RKSV Heeze  RKSV Heeze 
 Noud van Buul (trainer)  RKSV Heeze  Stopt
 Wiljan van Vijfeijken (ass. trainer)  Sterksel  RKSV Heeze
 Ad Snoeijen  RKSV Heeze  Stopt
 Stijn Derkx  RKSV Nuenen  RKSV Heeze
 Berend Michels  Turnhout (B)  RKSV Heeze
 René Bosch  Sterksel  RKSV Heeze
 Ruud Nijssen  Sterksel  RKSV Heeze
 Jordy Bukkems  Sterksel  RKSV Heeze
 Teun Vinck  Eigen jeugd  RKSV Heeze
 Luca Snoeijen  Eigen jeugd  RKSV Heeze
 Joris Verhees  Eigen jeugd  RKSV Heeze
 Simon van Rijsingen  Eigen jeugd  RKSV Heeze
 Thomas Meulendijk  Eigen jeugd  RKSV Heeze
 Bart Henselmans  Eigen jeugd  RKSV Heeze
 Noud Doeze  Eigen jeugd  RKSV Heeze
 Daan Capel                                                            Eigen jeugd  RKSV Heeze
 Bart van de Water  Eigen jeugd  RKSV Heeze
 Angelo Doeze  Eigen jeugd  RKSV Heeze
RKVVOvan clubnaar club
 Matthijn Hoogduijn (trainer)   RKVVO 2  RKVVO 
 Walter van Ommeren  RKVVO  SV Budel
 Dylan Lemmens  UNA  RKVVO
 Roel Sterken  RKVVO  Vessem
 Jordan Bujitu  RKVVO  Brabantia
Rood Wit Vvan clubnaar club
 Rachid Chelah  Lommel SK (B)  Rood Wit V
 Tom Molenberg  Wilhelmina Boys  Rood Wit V
 Mitchell Slegers  Woenselse Boys  Rood Wit V
 Giovanni van Bladel  Woenselse Boys  Rood Wit V
 Dylan Verstappen  UNA  Rood Wit V
 Andrés Cacharrón Fernández  Gestel  Rood Wit V
 Luca Carli  RKVVO  Rood Wit V
 Sam Blanken  RKVVO  Rood Wit V
 Zakariya Souidi  UNA   Rood Wit V
 Mike Meulenbroek  Eigen jeugd  Rood Wit V
 Jari Maas  Eigen jeugd  Rood Wit V
 Mitchel Kluytmans  Rood Wit V  Nieuw Woensel 
 Gideon Pieschel  Rood Wit V  Geldrop
RPCvan clubnaar club
 Goeran van den Heuvel (trainer)  ODC Boxtel  RPC
 Niels Seuntjes (trainer)  RPC   Onbekend 
 Quinn van Groningen  Eigen jeugd  RPC
 Timothy Aarts  Eigen jeugd  RPC
 Luc van het Hoff  Eigen jeugd  RPC
 Daan Slaats  PSV/av   RPC
 Teun Scheepens  Geldrop  RPC
 Sem Scholten  Geen club  RPC
 Bas Derks  RPC   Tivoli
 Tijn van Vlerken  RPC  Esperanza (B)
 Lukas Erens  RPC  Stopt
Wilhelmina Boysvan clubnaar club
 Toon van der Loo (trainer)  Nederwetten  Wilhelmina Boys
 Ronny Everaerts (trainer)  Wilhelmina Boys  Bladella (ass. trainer)
 Cas Kuipers  SBC  Wilhelmina Boys
 Tom Molenberg  Wilhelmina Boys  Rood Wit V
 Bart de Bruijn  RKSV Nuenen  Wilhelmina Boys
 Michael Koning  Wilhelmina Boys  Lager team
 Mark de Wit  Wilhelmina Boys  Brabantia
 Bart Meeske  Wilhelmina Boys  Nieuwerkerk
BESvan clubnaar club
 Jurgen Pinckers (trainer)  BES  Onbekend 
 Robin Smets   BES  De Valk
 Maikel van der Honing  BES  De Valk
 Daan Bartels  BES  Valkenswaard
 Mitchell Slegers   BES  DVS
 David da Silva  BES  DVS
 Bart Winters  BES  De Valk 3
 Rik Schoofs  BES  De Valk 3
 Jeroen Evers  BES  De Valk 7
 Sander van Kessel  BES  Stopt
 Robert van der Palen  BES  SBC
Bladellavan clubnaar club
 Ronny Everaerts (ass. trainer)  Wilhelmina Boys  Bladela
 They Lauwers  Eigen jeugd  Bladella
 Bob Michiels  Eigen jeugd  Bladella
 Tim Beerens  Eigen jeugd  Bladella
 Roy Vosters  Eigen jeugd  Bladella
 Twan Hooijen  Eigen jeugd  Bladella
 Yoran Schinkel  Eigen jeugd  Bladella
 Gijs Bontjer  Eigen jeugd  Bladella
 Niek Janssen  Eigen jeugd  Bladella
 Joep van de Ven  Bladella  Stopt
Braakhuizenvan clubnaar club
 Sander Hermeling  Geldrop 2  Braakhuizen
 Remy Wooding  SV Tivoli  Braakhuizen
 Sammy Dirkx  SV Tivoli  Braakhuizen
 Shentley Mathilda  ACHT  Braakhuizen
 Victor Akwunwa  Brabantia  Braakhuizen
 Wesley Jeoffrey  Brabantia  Braakhuizen
 Sami Hawedi  Brabantia  Braakhuizen
 Sven Boer   Eigen jeugd  Braakhuizen
 Oliver Engelen   Eigen jeugd  Braakhuizen
 Ryan Maas   Eigen jeugd  Braakhuizen
 Remco van Wetten   Eigen jeugd  Braakhuizen
 Michael Te    Eigen jeugd  Braakhuizen
 Tim Bekkering   Lager team  Braakhuizen
 Wesley van Hoof  Lager team  Braakhuizen
 Eray Senal  Lager team  Braakhuizen
 Brian Driessen  Lager team  Braakhuizen
 Ralf van Beek  Braakhuizen  De Valk 
 Gerald van Veen  Braakhuizen  Onbekend
 Robbie van Hoof  Braakhuizen  Stopt
DBSvan clubnaar club
 Stijn Louwers  Marvilde  DBS
 Tim de Bie  Dommelen  DBS
 Djes Koekendorp  Brabantia  DBS
 Joey Smulders  Nieuw Woensel   DBS 
 Andy Nguyen  Eigen jeugd  DBS
 Ruud Passier  Eigen jeugd  DBS
 Quint Zwartenkot  Eigen jeugd  DBS
 Jasper Heijboer  Eigen jeugd  DBS
 Jesse Peeters  Eigen jeugd  DBS
 Martijn Vannisselroy  Eigen jeugd  DBS
 Joep Tielemans  Eigen jeugd  DBS
 Colin Metten  Eigen jeugd  DBS
 Yurjen de Jongh  DBS  SBC
 Sam Weijers  DBS  SBC
 Danny Vreven  DBS  EMK
Dommelenvan clubnaar club
 Stan van den Berselaar  EFC  Dommelen
 Koen Daris  Terlo  Dommelen
 Jaap van Kasteren  Eigen jeugd  Dommelen
 Jurrien Gerrits  Eigen jeugd  Dommelen
 Tom van de Hoek  Eigen jeugd  Dommelen
 Jaap van Laarhoven  Eigen jeugd  Dommelen
 Bram Meurkens  Eigen jeugd  Dommelen
 Luc Steevens  Eigen jeugd  Dommelen
 Boy Zwama  Eigen jeugd  Dommelen
 Max van de Akker  Eigen jeugd  Dommelen
 Anwar Janssen  Dommelen  EFC
 Tim de Bie   Dommelen    DBS 
Hapertvan clubnaar club
 Ruben Hermans   EFC  Hapert 
 Frans Leijten  Hapert  DOSKO'32
Nieuw Woenselvan clubnaar club
 Marcel van de Kamp (trainer)  Tivoli   Nieuw Woensel 
 Rick Kantelberg (trainer)  Nieuw Woensel  Onbekend
 Sergio Kawarmala (speler/ass. trainer)  Geen club  Nieuw Woensel
 Bas Bartels  EFC  Nieuw Woensel
 Tim Nelemans  Woenselse Boys  Nieuw Woensel
 Patrick Rossier  Unitas'59  Nieuw Woensel
 Mitchel Heesbeen  RKSV Nuenen  Nieuw Woensel
 Leroy Visser  Poederlee (B)  Nieuw Woensel
 Joey Saasen  DEES  Nieuw Woensel
 Justin Coensen  Bruheze  Nieuw Woensel
 Bodhi Markgraaff  FC Eindhoven/av  Nieuw Woensel
 Angelo van Veen  FC Eindhoven/av  Nieuw Woensel
 Mitchel Kluytmans  Rood Wit V  Nieuw Woensel
 Jordi van Kesteren  Eigen jeugd  Nieuw Woensel
 Giovanni Bandsradjh  Gestel  Nieuw Woensel
 Joey Smulders  Nieuw Woensel  DBS
 Niels Adaloudis  Nieuw Woensel  Unitas'59
 Tarik Ouzalah  Nieuw Woensel  Gestel
 Abdurrahman Cetin  Nieuw Woensel  Gestel
PSV/avvan clubnaar club
 Stephan Wijlaars (speler-trainer)  PSV/av    PSV/av 
 Rob van der Vorst  Stiphout Vooruit  PSV/av
 Michal Swinkels  Unitas'59  PSV/av
 Pawan Mohanlal  Unitas'59  PSV/av
 Oussama Ait Lahcen  WODAN  PSV/av
 Toufik Belhaj  Real Lunet  PSV/av
 Appie Belhaj  Real Lunet  PSV/av
 Luca Croonenberg  RKSV Nuenen  PSV/av
 Yousif Al-Anany  RKSV Nuenen  PSV/av
 Dean Kalis  VV Horn  PSV/av
 Mike Hovestadt  PSV/av 2  PSV/av
 Remy Keijzers  PSV/av  VC Poederlee (B)
 Onur Atakan   PSV/av   Woenselse Boys
 Danny Swarts  PSV/av  Woenselse Boys
 Daan Slaats  PSV/av  RPC
 Stijn Maenen  PSV/av  Onbekend
 Eleis Zahid  PSV/av  Onbekend
 Jordy de Kat  PSV/av  Tivoli
Reusel Sport/Cotransvan clubnaar club
 Stef Janssen  Eigen jeugd  Reusel Sport
 Luuk van Gompel  Eigen jeugd  Reusel Sport
 Davy Berends  Eigen jeugd  Reusel Sport
 Bas Oomen  Eigen jeugd  Reusel Sport
 Tom Dickens  Eigen jeugd  Reusel Sport
 Kees van Gorp  Eigen jeugd  Reusel Sport
 Wout Vosters  Eigen jeugd  Reusel Sport
 Cas Mols  Eigen jeugd  Reusel Sport
Unitas'59van clubnaar club
 Kostantinos Triantos  Pusphaira  Unitas'59
 Pawel Drabik  Pusphaira  Unitas'59
 Peter Crooijmans  Pusphaira  Unitas'59
 Paul Wijnen  ZSC  Unitas'59
 Mounir Oulad Brahim  RKSV Nuenen  Unitas'59
 Niels Adaloudis  Nieuw Woensel  Unitas'59
 Dylan den Brok  Tonglere  Unitas'59
 Rick Fredriks  EMK  Unitas'59
 Nassim Markgraaf  Sporting Grote Heide  Unitas'59
 Yannick Klijssen  Eigen jeugd  Unitas'59
 Jordi Deckers  Eigen jeugd  Unitas'59
 Bas Deknatel  Eigen jeugd  Unitas'59
 Zakaria El Abdellaoui  Eigen jeugd  Unitas'59
 Kamiel Pennings  Unitas'59  Sparta'25
 Patrick Rossier  Unitas'59  Nieuw Woensel
 Michal Swinkels  Unitas'59  PSV/av
 Pawan Mohanlal  Unitas'59  PSV/av
 Nawid Sadat  Unitas'59  BVV
 Remco Diks  Unitas'59  Stopt (lager team)
 Marco van Gerwen  Unitas'59  Stopt (lager team)
 Stan Elders  Unitas'59  Stopt (lager team)
 Rob Rijpert  Unitas'59  Stopt (lager team)
 Mark Hermans   Unitas'59  Stopt (lager team)
 Koen van den Nieuwenhof  Unitas'59  Stopt (lager team)
 Wesley Pruijmboom  Unitas'59  Stopt (lager team)
Valkenswaardvan clubnaar club
 Vincent van den Groenendaal  Sterksel  Valkenswaard
 Harm Verstappen  Sterksel  Valkenswaard
 Daan Bartels  BES  Valkenswaard
 Sjors Bukkems  Maarheeze  Valkenswaard
 Erik Schaeken  Sterksel  Valkenswaard
 René Bolster  Sterksel  Valkenswaard
 Bram Weekers  Eigen jeugd  Valkenswaard
 Tim Kaerts  Eigen jeugd  Valkenswaard
 Rens van Kraaij  Eigen jeugd  Valkenswaard
 Rick van Dooren  Eigen jeugd  Valkenswaard
 Giel van Gemert  Eigen jeugd  Valkenswaard
 Evert Daams  Valkenswaard   Brabantia 
Bergeijkvan clubnaar club
 Jos Beerens (trainer)  Steensel   Bergeijk 
 Patrick Methorst (trainer)  Bergeijk  Sparta'25
 Rick van Zon   Bergeijk  DOSKO'32
De Ravenvan clubnaar club
 Willem Kwinten  De Weebosch  De Raven
 Stef Wuijts  Eigen jeugd  De Raven
 Sam Borrenbergs  Eigen jeugd  De Raven
 Dries van Orsouw   Eigen jeugd  De Raven
 Freek van Poppel  Eigen jeugd  De Raven
 John van Herk  De Raven  Stopt (lager team)
 Roy Lommers  De Raven  Stopt
 Cris van Leeuwen  De Raven  Stopt
 Daan Borrenbergs  De Raven  Stopt
 Dennis Jansen  De Raven  Stopt
 Luuk van Ham  De Raven  Stopt
 Jordy Ronkes  De Raven  Stopt
 Pim van Otten  De Raven  Stopt
 Mike Heuveling  De Raven  Stopt
De Weeboschvan clubnaar club
 Wim Hoeben (trainer)  De Raven    De Weebosch 
 Jochen Janssens (trainer)  De Weebosch  Onbekend
 Willem Kwinten  De Weebosch  De Raven
DOSLvan clubnaar club
 William Hoeymans (trainer)  SV Budel    DOSL 
 Michael Drummen (trainer)  DOSL  onbekend
 Joep van de Broek  Eigen jeugd  DOSL
 Bram Thijssen  Eigen jeugd  DOSL
 Jacco van Balen  Eigen jeugd  DOSL
 Tymo Paul  Geen club  DOSL
 Roel van Geldorp  DOSL  SV Budel
HMVVvan clubnaar club
 Nick Abrams (trainer)  Gloria UC  HMVV 
 Angelo Timisela (trainer)  HMVV  Spoordonkse Boys
Hoogeloonvan clubnaar club
 Thijs Bakker  Bladella  Hoogeloon
 Niek van den Broek  De Weebosch  Hoogeloon
 Koen Appels  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Stef van der Heijden  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Jesse Lamers  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Nick Somers  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Wouter Waterschoot  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Job van der Heijden  Hoogeloon  Stopt
 Tijs de Laat  Hoogeloon  Stopt
Pusphairavan clubnaar club
 Douwe Orije  Delta Sport '95  Pusphaira
 Wouter van der Laan  Unitas'59  Pusphaira
 Jorick van Hekke  SV Capelle  Pusphaira
 Jim Gulpen  SVN  Pusphaira
 Sietse Romijn  Roosendaal  Pusphaira
 Ruben van der Waerden  SV Venray  Pusphaira
 Bas van Liebergen  ACHT  Pusphaira
 Kostantinos Triantos  Pusphaira  Unitas'59
 Pawel Drabik  Pusphaira  Unitas'59
 Peter Crooijmans  Pusphaira  Unitas'59
 Gijs Klein Heerenbrink  Pusphaira  Stopt
 Robbin Romijnders  Pusphaira  Stopt
 Roel Smouter  Pusphaira  Stopt
Riethovenvan clubnaar club
 Jonathan Gijrath  Eigen jeugd  Riethoven
 Stan Vlassa  Eigen jeugd  Riethoven
 Sten van Doormalen  Eigen jeugd  Riethoven
 Thijs van de Sanden  Eigen jeugd  Riethoven
 Thijs Nillesse  Eigen jeugd  Riethoven
 Jeffrey Boonstra  Eigen jeugd  Riethoven
Steenselvan clubnaar club
 Trevor Pattenden (trainer)  DEES   Steensel 
 Jos Beerens (trainer)  Steensel  Bergeijk
 Ruben Paulissen  UNA  Steensel
 Bonni Geevers  Eigen jeugd  Steensel
 Daan Peeters  Eigen jeugd  Steensel
 Gijs Theuws  Eigen jeugd  Steensel
 Finn Meulendijks  Eigen jeugd  Steensel
 Maikel Straver  Eigen jeugd  Steensel
 Dennis van Gestel  Eigen jeugd  Steensel
 Louis Verwimp  Steensel  Marvilde
 Kaj van der Looy  Steensel  Stopt
 Paulo Sella  Steensel  Stopt (lager team)
Tivolivan clubnaar club
 Jordi de Kat  PSV/av  Tivoli
 Bas Derks  RPC  Tivoli
 Djino van Zantvoort  Geldrop  Tivoli
 Luuk Verschueren  Geldrop  Tivoli
 Donny Dirkx  Geldrop  Tivoli
 Sebastian Zoran  Mierlo Hout  Tivoli
 Nikolaj Mihajlov  Lentezon Beerse (B)  Tivoli
 Melvin Rijkers  Geldrop  Tivoli
 Sammy Dirkx  Tivoli  Braakhuizen
 Remy Wooding  Tivoli  Braakhuizen
 Bas Leatomu  Tivoli  Brabantia
Vessemvan clubnaar club
 Roel Sterken   RKVVO   Vessem 
 Jarno Olislagers  Eigen jeugd  Vessem
 Jesper van Ham  Eigen jeugd  Vessem
 Roy van Hoof  Eigen jeugd  Vessem
 Jaap van Diessen  Eigen jeugd  Vessem
Woenselse Boysvan clubnaar club
 Peter Geurts (trainer)  Geen club    Woenselse Boys 
 Marco van den Baken (trainer)  Woenselse Boys  ACHT
 Bart Berkers  Sterksel  Woenselse Boys
 Onur Atakan  PSV/av  Woenselse Boys
 Danny Swarts  PSV/av  Woenselse Boys
 Mitchel Slegers  Woenselse Boys  Rood Wit V
 Giovanni van Bladel   Woenselse Boys  Rood Wit V
 Ali Emad  Woenselse Boys  Altweertrerheide
 Tommy Knigge  Woenselse Boys  Waalre
 Tim Nelemans  Woenselse Boys  Nieuw Woensel
 Hakim Arrabany  Woenselse Boys  Tongelre (trainer)
ZSCvan clubnaar club
 Paul Wijnen  ZSC  Unitas'59 
ACHTvan clubnaar club
 Marco van den Braken (trainer)  Woenselse Boys   ACHT 
 Coen Vos (trainer)  ACHT  Were Di
 Julien van den Berk  Eigen jeugd  ACHT 
 Jordy Schuur  Eigen jeugd  ACHT 
 Yannick Vunge  Eigen jeugd  ACHT 
 Nigel van Schijndel  Eigen jeugd  ACHT 
 Kevin Peters  Eigen jeugd  ACHT 
 Roel Verhoeven  Eigen jeugd  ACHT 
 Rob Jonkers  Eigen jeugd  ACHT 
 Wesley Hermans  Eigen jeugd  ACHT 
 Bart Dirne  Eigen jeugd  ACHT 
 Paul Holthuizen  Eigen jeugd  ACHT 
 Bas Bornebroek  Eigen jeugd  ACHT 
 Daan van de Nieuwenhof  Eigen jeugd  ACHT 
 Shentley Mathilda  ACHT  Braakhuizen
 Indy Wouters  ACHT  Stop
EMKvan clubnaar club
 Steven Baggermans  Braakhuizen  EMK
 Bas Verberne  Terlo  EMK
 Danny Vreven  DBS  EMK
 Kevin Aarts  RKSV Nuenen  EMK
 Tom Diender  EMK  Roda Boys
 Rick Fredriks  EMK  Unitas'59
 Rob Verbruggen  EMK  SSE
 Edwin Cuppen  EMK  Sparta'25
 Ronnie Jansen  EMK  Stopt (ass. trainer)
 Johan Janssen  EMK  Stopt
 Willem Brouwers  EMK  DOSKO'32
SBCvan clubnaar club
 Yurjen de Jongh  DBS  SBC 
 Robert van der Palen  BES  SBC
 Sam Weijers  DBS  SBC
 Clint Doorn  UNA  SBC
 Cas Kuipers  SBC  Wilhelmina Boys
WODANvan clubnaar club
 Mo Okaidi  Wilhelmina Boys  WODAN
 Kadir Kalender  Gestel  WODAN
 Oussama Ait Lahcen  WODAN  PSV/av 
 Davey Voogt  WODAN  Stopt
 Mark Coolen  WODAN  Stopt
     
Casterenvan clubnaar club
 Luc Schoenmakers  Hapert  Casteren
 Roy Nieuwenhuizen  Bladella  Casteren
 Willem van Rijthoven  Eigen jeugd  Casteren
 Luuk van Loenhout  Eigen jeugd  Casteren
 Jop van Limpt  Eigen jeugd  Casteren
 Jochem Roefs  Eigen jeugd  Casteren
 Bob Verbeeten  Eigen jeugd  Casteren
 Daan van de Pas  Lager team  Casteren
 Bart Geven  Lager team  Casteren
DEES van clubnaar club
 Hans Clijsen (trainer)  Taxandria JO19-1   DEES
 Trevor Pattenden (trainer)  DEES  Steensel
DOSKO'32van clubnaar club
 Frans Leijten  Hapert  DOSKO'32
 Willem Brouwer  EMK  DOSKO'32
 Rick van Zon  Bergeijk  DOSKO'32
 Cas Voets   DOSKO'32  Best Vooruit 
 Rik Voets  DOSKO'32  Best Vooruit
DVSvan clubnaar club
 Sander Bosch (trainer)  Geen club    DVS 
 Patrick Oomen (trainer)  DVS  RKVVO
 Hans Warmoeskerken  TSV Merlijn  DVS
 Mitchell Slegers  BES  DVS
 David da Silva  BES  DVS
 Thomas van Nisselroij  Sterksel  DVS
 Tammy Maridjan  Tivoli  DVS
 Max Mobach  FC Eindhoven/av  DVS
 Thomas van Nistelrooij  Sterksel  DVS
 Jeffrey Weiss  Geen club  DVS
 Yassin Jendari  Geen club  DVS
 Bas Beerens  Geen club  DVS
 Koen Bogaerts  Lager team  DVS
 Sam Senders  Eigen jeugd  DVS
 Mitchel Boerenkamp  Eigen jeugd  DVS
 Tim Bouw  Eigen jeugd  DVS
 Floris de Buvry  Eigen jeugd  DVS
 Robin Verhoeven  DVS  Sterksel
 Roel Hunscheid  DVS  Onbekend
Hulselvan clubnaar club
 Michiel van Limpt  Bladella  Hulsel
 Julian van Limpt  Bladella  Hulsel
 Twan Verhagen  Reusel Sport  Hulsel
Knegselse Boysvan clubnaar club
 Geen mutaties    
Neterselvan clubnaar club
 Geen mutaties    
SDO'39van clubnaar club
 Geen mutaties    
Sterkselvan clubnaar club
 Jef Vels (trainer)  Geen club  Sterksel
 Robin Verhoeven  DVS  Sterksel
 Dani Oomen  Braakhuizen  Sterksel
 Jordy Seijkens  ACHT  Sterksel
 Thijs Scheepers  RKSV Heeze  Sterksel
 Kevin van Dijk  Nieuw Woensel  Sterksel
 Mark Schrama  RKSV Heeze  Sterksel
 Harm Verstappen  Sterksel  Valkenswaard
 Erik Schaeken (trainer)  Sterksel   Valkenswaard 
 René Bolster  Sterksel  Valkenswaard
 Vincent van den Groenendaal  Sterksel  Valkenswaard
 René Bosch  Sterksel  RKSV Heeze
 Ruud Nijssen  Sterksel  RKSV Heeze
 Jordy Bukkems  Sterksel  RKSV Heeze
 Robert van den Akker  Sterksel  RKSV Heeze
 Luuk Gijsbers  Sterksel  RKSV Heeze
 Jordy Doeze  Sterksel  RKSv Heeze
 Bart van den Akker  Sterksel  Willem II/av
 Bart Berkers  Sterksel  Woenselse Boys
 Thomas van Nistelrooij  Sterksel  DVS
 Steef Polman  STerksel  Stopt
 Wiljan van Vijfeijken (ass. trainer)  Sterksel  RKSV Heeze
Terlovan clubnaar club
 Hans Schoenmakers (trainer)  Terlo (ass. trainer)  Terlo
 Pieter van Engelen (trainer)  Terlo  Onbekend
 Kwint Witteveen  EFC  Terlo
 Bas Verberne  Terlo  EMK 
 Koen Daris  Terlo  Dommelen
Waalrevan clubnaar club
 Tommy Knigge  Woenselse Boys  Waalre 
 Sjef vd Biggelaar  UNA 2  Waalre
 Lex Heijmans  RPC (lager team)  Waalre
HSEvan clubnaar club
 Mirkan Yilmaz  WODAN  HSE
 Ali Riza Aygun  WODAN  HSE
 Ibrahim Parlak  WODAN  HSE
 Soner Kendirli  Brabantia  HSE
 Sinan Cakici  Tongelre  HSE
 Selim Tuncbilek  Unitas'59  HSE
 Emre Dumlupinar  De Bocht'80  HSE
 Onur Coskun  BMT Den Haag  HSE
 Eyup Bahceci  Lager team  HSE
 Erdinc Bostanci  Lager team  HSE
 Omer Dinger  Lager team  HSE
 Koray Karagoz  Woenselse Boys  HSE
 Erman Acer  HSE  Brabantia (lager team)
Nederwettenvan clubnaar club
 Toon van der Loo (trainer)  Nederwetten  Wilhelmina Boys
 Bart Sengers  Nederwetten  Lager team 
 John van de Velden  Nederwetten  Lager team
Tongelrevan clubnaar club
 Hakim Arrabany (trainer)  Woenselse Boys  Tongelre
 Peter Coumans (trainer)  Tongelre  FC Eindhoven/av
 Wesley Bakermans  Geen club  Tongelre 
 Samet Akdag  Woenselse Boys  Tongelre
 Nazim Aytamka  Woenselse Boys  Tongelre
 Alhassane Camara  Woenselse Boys  Tongelre
 Mervile Camron  Woenselse Boys  Tongelre
 Gokay Demir  Woenselse Boys  Tongelre
 Frankie van Dijk  Woenselse Boys  Tongelre
 Karim Dira  Woenselse Boys  Tongelre
 Atilla Erkin  Woenselse Boys  Tongelre
 Mehmet Gunes  Woenselse Boys  Tongelre
 Michael van Hout  Woenselse Boys  Tongelre
 Matthew Remmers  Woenselse Boys  Tongelre
 Enes Krkic  Woenselse Boys  Tongelre
 Steven Mohanlal  Woenselse Boys  Tongelre
 Jimmy van de Goor  Woenselse Boys  Tongelre
 Gerard van de Ven  Woenselse Boys  Tongelre
 Cihan Yilmaz  Woenselse Boys  Tongelre
 Serhat Böluk  Geen club  Tongelre
 Boubacar Diallo  Ter Apel'96  Tongelre
 Ersin Gunner  Geen Club  Tongelre
 Juraily Juliana  Nieuw Wonsel  Tongelre
 Stijn Lammers  Brabantia  Tongelre
 Ajay Mahabier  Nederwetten  Tongelre
 Yavuz Ozmen  Geen club  Tongelre
 Peter van Schijndel  Brabantia  Tongelre
 Mitchel Smits  Brabantia  Tongelre
 Engin Torunoglu  Geen club  Tongelre
 Gerald van Veen  Braakhuizen  Tongelre
 Dylan den Brok  Tongelre  Unitas'59
 Fatih Yildiz  Tongelre  Oisterwijk
 Sinan Cakici  Tongelre   HSE
RKGSVvan clubnaar club
 Daan de Loo  RPC  RKGSV
 Roel van Mook  Eli  RKGSV
 Rik van Dael  Geen club  RKGSV
 Bart van de Pas  Lager team  RKGSV
 Bram Waterschoot  RKGSV    RKSV Nuenen 
 Nick de Loo  RKGSV  Stopt
 Sjoerd Timmermans  RKGSV  Stopt
 Tom Timmermans  RKGSV  Stopt
 Tom Wellens  RKGSV  Stopt
 Tim van Gent  RKGSV  Stopt
 Biek Venhorst  RKGSV  Stopt
 Cas Goenee  RKGSV  Stopt
 Josue Goossens  RKGSV  Stopt


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

19 juni 2018 om 18:27

Onbekend zegt:

Met alle respect maar die Coumans weet ook nie wat ie wil vliegt van de ene club naar de andere meent ie een gooie trainer is?


15 juni 2018 om 11:35

Peter zegt:

Ronald Tielemans (EFC) wordt jeugcoorinator bij RKSV Heeze : https://www.ed.nl/amateurvoetbal/coach-ronald-tielemans-van-efc-wordt-jeugdcoenouml-rdinator-bij-heeze~a77c36ad/


14 juni 2018 om 18:16

Drie d zegt:

Valkenswaard het nieuwe De Valk. Als het nu niet meer lukt om te promoveren...


Overige Clubhart berichten

Nieuwsarchief Clubhart 


Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
Sportspreekt
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png