Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Bladella via Braakhuizen naar tweede klasse

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

SBC promoveert. ACHT legt het af tegen Schijndel.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Bart van den Hurk (vv ACHT)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst: Jeroen Hakkens en Anwar Janssen naar EFC

LEES MEER

Sportspreekt
Erbee Keukens
logoBeterBike-Logo.png(adv).png
Sportspreekt
Sportretfoto
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

17 juni 2018 | Nieuws

Alle uitslagen nacompetitie Promotie Bladella en SBC


Deel dit bericht:


Hieronder programma en uitslagen nacompetitie voor deelnemende ploegen uit de regio.


Foutje gezien? stuur een mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl

2e Divisie / 3e Divisie A-B

 W  Datum  Tijd     2e Div. / 3e Div. A-B    Tweeluik                          
 A  30 mei   20.00 u  JVC Cuijk   FC Lisse                                                         0 - 2 
 B   30 mei  20.00 u  Jong FC Volendam -  TEC  1 - 2
 C  30 mei   20.00 u
 Jong Almere City -  UNA  1 - 1
 D  30 mei   20.00 u  Quick (H) -  Scheveningen  1 - 1
             
 W
 Datum  Tijd  2e Div. / 3e Div. A-B    Return Tweeluik  
 A  02 juni  18.00 u  FC Lisse -  JVC Cuijk*  0 - 3
 B  02 juni   14.30 u  TEC* -  Jong Volendam  1 - 0
 C  02 juni  18.00 u   UNA -  Jong Almere City* (WNS)  1 - 1
 D  02 juni   17.00 u  Scheveningen* -  Quick (H)  1 - 0
             
 W  Datum  Tijd  2e ronde (finale)    Tweeluik  
 E  06 juni  20.00 u  Jong Almere City -  JVC Cuijk  2 - 1
 F  06 juni  20.00 u  Scheveningen -  TEC  2 - 0
             
 W  Datum  Tijd  2e ronde (finale)    Return tweeluik  
 E  09 juni  18.00 u  JVC Cuijk -  Jong Almere City*  1 - 3
 F  09 juni  18.00 u  TEC -  Scheveningen*  2 - 1
             

 


1e klasse C-D / Hoofdklasse A-B 


 W  Datum     Tijd   Hfd. Kl. B / 1 C -D     1e Ronde  (1 wedstrijd)               
 D   31 mei  20.00 u  Bekkerveld                Geldrop*                                                       2 - 6
       Winnaar naar de 2e ronde      
             
 W
     Hfd. Kl. B / 1 C-D     2e Ronde (1 wedstrijd)  
 H  03 juni  14.30 u  Alcides Meppel* -  Geldrop  1 - 0 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


1e Klasse C  / 2e Klasse E-F

 W  Datum  Tijd   1e Kl. C / 2e Kl. E-F    1e Ronde  (1 wedstrijd)                     
 A  03 juni     14.30 u   Gestel*                -    FC Eindhoven/av                                          3 - 1 
 B   03 juni  14.30 u   FC Tilburg -  SC Kruisland*  3 - 1
 C  03 juni   14.30 u   EFC -  Madese Boys*  3 - 5
 D  03 juni   14.30 u  Sarto* -  Someren  3 - 2
             
 W
 Datum  Tijd  1e Kl. C / 2e Kl. E-F
   2e Ronde (1 wedstrijd)  
 E  10 juni  14.30 u  FC Tilburg* -  Sarto  5 - 0
 F  10 juni   14.30 u  Gestel -  Madese Boys*  1 - 5
             
 W  Datum  Tijd  1e Kl. C / 2e Kl.  E-F     Finale   
 G  17 juni    14.30 u   FC Tilburg* (WNS) -  Madese Boys  1 - 1
             


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


2e Klasse F  / 3e Klasse C-D

 W  Datum  Tijd   2e Kl. F / 3e Kl. C-D    1e Ronde  (1 wedstrijd)                     
 A  03 juni  14.30 u    Wilhelmina Boys  -    Bladella*                                                         2 - 3 
 B   03 juni  14.30 u   NWC -  FC Engelen*   0 - 2
 C  03 juni   14.30 u  Reusel Sport  -  BMC*   0 - 1
 D  03 juni   14.30 u  Avanti'31 -  Braakhuizen*   0 - 1
             
 W
 Datum  Tijd  2e Kl. F / 3e Kl. C-D    1e Ronde (1 wedstrijd)  
 E  10 juni  14.30 u  FC Engelen -  Braakhuizen*  1 - 3
 F  10 juni   14.30 u  Bladella* -  BMC  2 - 0
             
 W  Datum  Tijd  2e Kl. F / 3e Kl. C-D     Finale  
 G  17 juni    14.30 u  Braakhuizen -  Bladella*  0 - 2
             



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


2e Klasse H  / 3e Klasse C-D (zuid II)

 W  Datum  Tijd   2e Kl. F / 3e Kl. C-D    1e Ronde  (1 wedstrijd)                     
 A  03 juni     14.30 u  TGG                         -    Nooit Gedacht*                           0 - 4 
 B   03 juni  14.30 u   BVV                                  -  HBSV*  0 - 2
 C  03 juni   14.30 u  Berghem Sport*  -  MVC'19  4 - 0
 D  03 juni   14.30 u  SV Budel -  DAW*  0 - 3
             
 W
 Datum  Tijd  2e Kl. F / 3e Kl. C-D    1e Ronde (1 wedstrijd)  
 E  10 juni  14.30 u  HBSV -  DAW*  0 - 6
 F  10 juni   14.30 u  Nooit Gedacht -  Berghem Sport*  2 - 3
             
 W  Datum  Tijd  2e Kl. F / 3e Kl. C-D     Finale  
 G  17 juni    14.30 u   DAW -  Berghem Sport*  1 - 2
             


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

3e Klasse C-D  / 4e Klasse F-G

 W  Datum  Tijd   3e Kl. C-D / 4 F-G    1e Ronde  (1 wedstrijd)                     
 A  03 juni  14.30 u      EMK -    vv Alem*   (WNS)                                            2 - 2 
 B   03 juni  14.30 u  Schijndel* -  DSC   3 - 1
 C  03 juni   14.30 u   Hoogeloon -  ACHT* (WNS)   1 - 1
 D  03 juni   14.30 u  BES -  FC Cranendonck*   2 - 3
             
 W
 Datum  Tijd  3e Kl. C-D / 4 F-G    2e Ronde (1 wedstrijd)  
 E  10 juni  14.30 u  Nieuwkuijk* -  vv Alem  3 - 2
 F  10 juni   14.30 u  Vessem -  Schijndel*  2 - 6
 G  10 juni  14.30 u  DVG -  ACHT*  1 - 2
 H  10 juni  14.30 u  Gudok* -  FC Cranendonck  3 - 1
 I  10 juni  14.30 u  SCR -  SBC*  0 - 1
             
 W  Datum  Tijd  3e Kl. C-D / 4 F-G     Finale   
 J  17 juni    14.30 u  SC Hoge Vucht -  Nieuwkuijk*  0 - 6
 K  17 juni  14.30 u  Schijndel* -  ACHT  2 - 0
 L  17 juni  14.30 u  Gudok -  SBC*  1 - 5
               



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4e Klasse F-G  / 5e Klasse E-F (zuid I-II)

 W  Datum  Tijd   4e Kl. F-G / 5e Kl. E-F    1e Ronde  (Tweeluik)                     
 A  03 juni  14.30 u    Riethoven    -    SDO'39                                                     1 - 1
 B   03 juni  14.30 u  ASV'33 -  Milheezer Boys  1 - 3
 C  03 juni   14.30 u   Pusphaira  -  Sterksel  0 - 2
 D  03 juni   14.30 u  Keldonk -  RKGSV  0 - 0
 E  03 juni  14.30 u  DOSKO'32 -  Olympia Boys
 0 - 3 
             
 W
 Datum  Tijd  4e Kl. F-G / 5e Kl. E-F
   Return (1 Tweeluik)  
 A  10 juni  14.30 u  SDO'39* -  Riethoven  3 - 2
 B  10 juni   14.30 u  Milheezer Boys* -  ASV'33  2 - 3
 C  10 juni  14.30 u  Sterksel* -  Pusphaira  2 - 0
 D  10 juni  14.30 u  RKGSV* -  Keldonk  4 - 1
 E  10 juni  14.30 u  Olympia Boys* -  DOSKO'32  2 - 2 
             


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

10 juni 2018 om 18:11

Fc Vessem zegt:

Het is erg jammer dat de beste vieze voorzitter van de Kempen EO niet promoveert. Ted ik blijf in je geloven.


Overige Nieuwsitems