Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

RKSV Nuenen en Baronie delen de punten

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Lars de Haas (VV Geldrop)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Voetbalcongres 2019 met Gertjan Verbeek en Paul van der Zwaan

LEES MEER

sanidump
Blatter Legal
vdl.png
Ad Borrenbergs
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

27 mei 2018 | Nieuws

Periodekampioenen op een rijtje


Deel dit bericht:


De laatste wedstrijd is gespeeld in de reguliere competitie. De periodekampioenen zijn bekend. Nacompetitieschema komt morgen online bij AVE.

 

Derde Divsie
Kampioen: Jong Vitesse
1e periode: UNA
2e periode: JVC Cuijk
3e Periode: Quick

Nacompetitie voor klassenbehoud: Be Quick 1887 en Quick'20
Gedegradeerd: Jong De Graafschap en De Meern

Hoofdklasse B
Kampioen: OSS'20
1e periode: Gemert
2e periode: Halsteren
3e periode: GOES

Nacompetitie voor klasenbehoud: Juliana'31 en BVC'12
Gedegradeerd: EHC en Woezik


1e Klasse C
Kampioen: AWC
1e periode: HVCH
2e periode: TOP
3e periode: Rood Wit W

Nacompetitie voor klassenbehoud: Gestel en FC Tilburg
Gedegradeerd: DESO


1e Klasse D
Kampioen: RKSV Minor
1e periode: Geldrop
2e periode: Chevremont
3e periode: Bekkerveld

Nacompetitie voor klassenbehoud: Venlosche Boys en Wilhelmina'08
Gederadeerd: FC Hoensbroek 


2e Klasse F
Kampioen: RKSV Heeze

1e periode: Someren
2e periode: EFC
3e periode: FC Eindhoven/av

Nacompetitie voor klassenbehoud: Wilhelmina Boys en NWC
Gederadeerd: SV Blerick


3e Klasse C
Kampioen: Mierlo Hout

1e periode: MVC'19
2e periode: SV Budel
3e periode: HBSV

Nacompetitie voor klassenbehoud: Maarheeze en Helmondia
Gederadeerd: FCV Venlo


3e Klasse D
Kampioen: Hilvaria

1e periode: Braakhuizen
2e periode: Bladella
3e periode: Reusel Sport

Nacompetitie voor klassenbehoud: BES en DVG
Gederadeerd: Nieuw Woensel


4e Klasse F
Kampioen: Tivoli

1e periode: Hoogeloon
2e periode: FC Cranendonck|
3e periode: Vessem

Nacompetitie voor klassenbehoud: Riethoven en Pusphaira
Gederadeerd: De Weebosch


4e Klasse G
Kampioen: WODAN

1e periode: EMK
2e periode: SBC
3e periode: ACHT

Nacompetitie voor klassenbehoud: ASV'33 en Keldonk
Gederadeerd: Essche Boys


5e Klasse E
Kampioen: Waalre

1e periode: Sterksel
2e periode: SDO'39
3e periode: DOSKO'32


5e Klasse F
Kampioen (ovb) RKPVV

1e periode: RKGSV
2e periode: Milheezer Boys
3e periode: Olympia Boys




©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
Sportspreekt
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png