Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Programma poulefase KNVB districtsbeker.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Competitie-indelingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Speeldagenkalender 2018-2019 (Zuid I - II)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst (Update): Totaaloverzicht transfers

LEES MEER

Radio JND Oktoberbest
Sportspreekt
Sportretfoto
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

27 mei 2018 | Nieuws

Periodekampioenen op een rijtje


Deel dit bericht:


De laatste wedstrijd is gespeeld in de reguliere competitie. De periodekampioenen zijn bekend. Nacompetitieschema komt morgen online bij AVE.

 

Derde Divsie
Kampioen: Jong Vitesse
1e periode: UNA
2e periode: JVC Cuijk
3e Periode: Quick

Nacompetitie voor klassenbehoud: Be Quick 1887 en Quick'20
Gedegradeerd: Jong De Graafschap en De Meern

Hoofdklasse B
Kampioen: OSS'20
1e periode: Gemert
2e periode: Halsteren
3e periode: GOES

Nacompetitie voor klasenbehoud: Juliana'31 en BVC'12
Gedegradeerd: EHC en Woezik


1e Klasse C
Kampioen: AWC
1e periode: HVCH
2e periode: TOP
3e periode: Rood Wit W

Nacompetitie voor klassenbehoud: Gestel en FC Tilburg
Gedegradeerd: DESO


1e Klasse D
Kampioen: RKSV Minor
1e periode: Geldrop
2e periode: Chevremont
3e periode: Bekkerveld

Nacompetitie voor klassenbehoud: Venlosche Boys en Wilhelmina'08
Gederadeerd: FC Hoensbroek 


2e Klasse F
Kampioen: RKSV Heeze

1e periode: Someren
2e periode: EFC
3e periode: FC Eindhoven/av

Nacompetitie voor klassenbehoud: Wilhelmina Boys en NWC
Gederadeerd: SV Blerick


3e Klasse C
Kampioen: Mierlo Hout

1e periode: MVC'19
2e periode: SV Budel
3e periode: HBSV

Nacompetitie voor klassenbehoud: Maarheeze en Helmondia
Gederadeerd: FCV Venlo


3e Klasse D
Kampioen: Hilvaria

1e periode: Braakhuizen
2e periode: Bladella
3e periode: Reusel Sport

Nacompetitie voor klassenbehoud: BES en DVG
Gederadeerd: Nieuw Woensel


4e Klasse F
Kampioen: Tivoli

1e periode: Hoogeloon
2e periode: FC Cranendonck|
3e periode: Vessem

Nacompetitie voor klassenbehoud: Riethoven en Pusphaira
Gederadeerd: De Weebosch


4e Klasse G
Kampioen: WODAN

1e periode: EMK
2e periode: SBC
3e periode: ACHT

Nacompetitie voor klassenbehoud: ASV'33 en Keldonk
Gederadeerd: Essche Boys


5e Klasse E
Kampioen: Waalre

1e periode: Sterksel
2e periode: SDO'39
3e periode: DOSKO'32


5e Klasse F
Kampioen (ovb) RKPVV

1e periode: RKGSV
2e periode: Milheezer Boys
3e periode: Olympia Boys




©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems