Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Overzicht trainerscarrousel status trainers/clubs.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Valkenswaard geeft zeker lijkende zege nog uit handen.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Roel Sterken (VV Vessem)

LEES MEER

Sportshowroom
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
VDL
sanidump
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Sportshowroom
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

10 mei 2018 | Nieuws

Uitslagen inhaal voor 8,9 en 10 mei


Deel dit bericht:


Hieronder uitslagen inhaal voor 8,9 en mei IN ÉÉN OVERZICHT.


Foutje gezien. Laat het ons weten en stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl

 
 Hoofdklasse B
     
  09 mei  Speelronde 21       
 20.00 uur  SV Meersen  -  Groene Ster  1 - 1 
         
  10 mei  Speelronde 22      
 14.30 uur  RKSV Nuenen  -  IFC  1 - 1
         
         
   1e KLasse C
     
 10 mei  Speelronde 5      
 14.30 uur  SV TOP  -   Rood Wit W   3 - 1
 10 mei  Speelronde 10      
 14.30 uur  Nemelaer  -  Alverna  2 - 1
 10 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Brabantia  -  Gestel  2 - 1
 14.30 uur  Best Vooruit  -  Oirschot Vooruit  2 - 0
         
         
   1e Klasse D
     
  10 mei  Speelronde 12      
 14.30 uur  Wilhelmina'08  -  Bekkerveld  4 - 2
  10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  ZSV  -   Schaesberg  2 - 1
         
         
   2e Klasse F      
 10 mei  Speelronde 11      
 14.30 uur  SC Irene  -  EFC  0 - 0
 10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  SV Blerick  -  RKVVO  2 - 1
 10 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Marvilde  -  NWC  1 - 2
 14.30 uur  FC Eindhoven/av  -  RKSV Heeze  2 - 1
 18.00 uur  Someren   -  Rood Wit V  1 - 2
         
         
   3e Klasse C      
 10 mei  Speelronde 10      
 14.30 uur  HBSV  -  FCV Venlo  1 - 0
  10 mei  Speelronde 13      
 14.30 uur  IVO  -  Maarheeze  4 - 1
 10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  Oranje Zwart H  -  SC Helmondia  Gest.
 14.30 uur  SV Budel  -  Ysselsteyn  2 - 1
  10 mei  Speelronde 15      
 14.30 uur  Mulo  -  Mierlo Hout  1 - 4
 14.30 uur  MVC'19  -  Merefeldia  0 - 2
         
         
   3e Klasse D      
 10 mei  Speelronde 6 (overspelen wedstrijd)      
 14.30 uur  DVG  -  Nieuw Woensel  6 - 0
 10 mei  Speelronde 10      
 14.00 uur  BES  -  Bladella  0 - 6
 10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  Hapert  -  DBS  1 - 0
 14.30 uur  Spoordonkse Boys  -  Braakhuizen  3 - 3
         
         
   4e Klasse F      
 09 mei  Speelronde 12      
 19.00 uur  Hoogeloon   -  De Weebosch  3 - 0
         
 10 mei  Speelronde 12      
 14.30 uur  FC Cranendonck  -  ZSC  1 - 0
 14.30 uur  Riethoven  -  Woenselse Boys  3 - 1
 14.30 uur  Tivoli  -  Bergeijk  0 - 1
 14.30 uur  HMVV  -  Steensel  1 - 3
         
         
   4e Klasse G      
 09 mei  Speelronde 10      
 19.00 uur  Essche Boys  -  Boskant  0 - 3
 09 mei  Speelronde 12      
 20.00 uur  BAVOS  -  SBC  1 - 4
 09 mei  Speelronde 13      
 19.30 uur  Eli  -  EMK  1 - 5
         
 10 mei  Speelronde 12      
 12.00 uur  ASV'33  -  WODAN  3 - 5
 14.30 uur  Stiphout Vooruit  -  MVC  1 - 1
         
         
   5e Klasse E      
 10 mei  Speelronde 10      
 12.30 uur  Rood Wit '67  -  SDO'39  0 - 4
 14.30 uur  Knegselse Boys  -  DEES  2 - 3
 10 mei  Speelronde 12      
 12.30 uur  SVSOS  -  Tuldania  0 - 1
 14.30 uur  Netersel  -  Hulsel  3 - 3
 10 mei  Speelronde 18      
 13.00 uur  DVS  -  Casteren  0 - 4
         
         
   5e Klasse F      
 08 mei  Speelronde 10      
 19.00 uur  Fiducia  -  Boerdonk  0 - 3
         
 10 mei  Speelronde 10      
 14.30 uur  Ollandia  -  Olympia Boys   3 - 0
 10 mei  Speelronde 12      
 14.30 uur  HVV Helmond  -  Menos  1 - 0
 14.30 uur  Nederwetten  -  RKGSV  0 - 1
 10 mei   Speelronde 14      
 14.30 uur  Milheezer Boys  -  RKPVV  0 - 0


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png