Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Programma poulefase KNVB districtsbeker.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Competitie-indelingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Speeldagenkalender 2018-2019 (Zuid I - II)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst (Update): Totaaloverzicht transfers

LEES MEER

Radio JND Oktoberbest
Sportspreekt
Sportretfoto
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

10 mei 2018 | Nieuws

Uitslagen inhaal voor 8,9 en 10 mei


Deel dit bericht:


Hieronder uitslagen inhaal voor 8,9 en mei IN ÉÉN OVERZICHT.


Foutje gezien. Laat het ons weten en stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl

 
 Hoofdklasse B
     
  09 mei  Speelronde 21       
 20.00 uur  SV Meersen  -  Groene Ster  1 - 1 
         
  10 mei  Speelronde 22      
 14.30 uur  RKSV Nuenen  -  IFC  1 - 1
         
         
   1e KLasse C
     
 10 mei  Speelronde 5      
 14.30 uur  SV TOP  -   Rood Wit W   3 - 1
 10 mei  Speelronde 10      
 14.30 uur  Nemelaer  -  Alverna  2 - 1
 10 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Brabantia  -  Gestel  2 - 1
 14.30 uur  Best Vooruit  -  Oirschot Vooruit  2 - 0
         
         
   1e Klasse D
     
  10 mei  Speelronde 12      
 14.30 uur  Wilhelmina'08  -  Bekkerveld  4 - 2
  10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  ZSV  -   Schaesberg  2 - 1
         
         
   2e Klasse F      
 10 mei  Speelronde 11      
 14.30 uur  SC Irene  -  EFC  0 - 0
 10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  SV Blerick  -  RKVVO  2 - 1
 10 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Marvilde  -  NWC  1 - 2
 14.30 uur  FC Eindhoven/av  -  RKSV Heeze  2 - 1
 18.00 uur  Someren   -  Rood Wit V  1 - 2
         
         
   3e Klasse C      
 10 mei  Speelronde 10      
 14.30 uur  HBSV  -  FCV Venlo  1 - 0
  10 mei  Speelronde 13      
 14.30 uur  IVO  -  Maarheeze  4 - 1
 10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  Oranje Zwart H  -  SC Helmondia  Gest.
 14.30 uur  SV Budel  -  Ysselsteyn  2 - 1
  10 mei  Speelronde 15      
 14.30 uur  Mulo  -  Mierlo Hout  1 - 4
 14.30 uur  MVC'19  -  Merefeldia  0 - 2
         
         
   3e Klasse D      
 10 mei  Speelronde 6 (overspelen wedstrijd)      
 14.30 uur  DVG  -  Nieuw Woensel  6 - 0
 10 mei  Speelronde 10      
 14.00 uur  BES  -  Bladella  0 - 6
 10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  Hapert  -  DBS  1 - 0
 14.30 uur  Spoordonkse Boys  -  Braakhuizen  3 - 3
         
         
   4e Klasse F      
 09 mei  Speelronde 12      
 19.00 uur  Hoogeloon   -  De Weebosch  3 - 0
         
 10 mei  Speelronde 12      
 14.30 uur  FC Cranendonck  -  ZSC  1 - 0
 14.30 uur  Riethoven  -  Woenselse Boys  3 - 1
 14.30 uur  Tivoli  -  Bergeijk  0 - 1
 14.30 uur  HMVV  -  Steensel  1 - 3
         
         
   4e Klasse G      
 09 mei  Speelronde 10      
 19.00 uur  Essche Boys  -  Boskant  0 - 3
 09 mei  Speelronde 12      
 20.00 uur  BAVOS  -  SBC  1 - 4
 09 mei  Speelronde 13      
 19.30 uur  Eli  -  EMK  1 - 5
         
 10 mei  Speelronde 12      
 12.00 uur  ASV'33  -  WODAN  3 - 5
 14.30 uur  Stiphout Vooruit  -  MVC  1 - 1
         
         
   5e Klasse E      
 10 mei  Speelronde 10      
 12.30 uur  Rood Wit '67  -  SDO'39  0 - 4
 14.30 uur  Knegselse Boys  -  DEES  2 - 3
 10 mei  Speelronde 12      
 12.30 uur  SVSOS  -  Tuldania  0 - 1
 14.30 uur  Netersel  -  Hulsel  3 - 3
 10 mei  Speelronde 18      
 13.00 uur  DVS  -  Casteren  0 - 4
         
         
   5e Klasse F      
 08 mei  Speelronde 10      
 19.00 uur  Fiducia  -  Boerdonk  0 - 3
         
 10 mei  Speelronde 10      
 14.30 uur  Ollandia  -  Olympia Boys   3 - 0
 10 mei  Speelronde 12      
 14.30 uur  HVV Helmond  -  Menos  1 - 0
 14.30 uur  Nederwetten  -  RKGSV  0 - 1
 10 mei   Speelronde 14      
 14.30 uur  Milheezer Boys  -  RKPVV  0 - 0


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems