Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Hoe gaat het met: Oud speler en trainer Twan van Tuyl

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

SV Tivoli verzuimt om kampioen te worden

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

RKSV Heeze heeft even aan het kampioenschap mogen ruiken

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Uitslagen competitie voor 19 en 20 mei

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Tom de Laat (Hoogeloon)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluiting seizoen AVE op vrijdag 1 juni bij Wilhelmina Boys

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst: Tom Molenberg naar Rood Wit V en Michael Koning stopt bij Wilhelmina Boys

LEES MEER

Sportspreekt
Erbee Keukens
logoBeterBike-Logo.png(adv).png
Sportspreekt
Sportretfoto
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

6 mei 2018 | Nieuws

Uitslagen inhaal voor 5 en 6 mei


Deel dit bericht:


Hieronder alle uitslagen inhaal voor zaterdag/zondag 5 en 6 mei IN ÉÉN OVERZICHT

Voor uitslagen 3e divisie speelronde 31  Klik hier

 
 Hoofdklasse B
     
 05 mei  Speelronde 20      
 18.30 uur  GOES                                                  -  SV Meersen                                      2 - 1
         
 06 mei
 Speelronde 14      
 14.00 uur  UDI '19  -  Halsteren  2 - 1
 06 mei  Speelronde 21      
 14.00 uur  VC Vlissingen   -   RKSV Nuenen   3 - 0
         
         
   1e KLasse C
     
 06 mei
 Speelronde 16      
 14.30 uur  Brabantia  -  AWC  1 - 2
 14.30 uur   Alverna  -  SV TOP  1 - 2
 14.30 uur   Nemelaer  -  Rood Wit W  2 - 0
 14.30 uur   SC 't Zand  -  DOSKO  3 - 2
 14.30 uur  Best Vooruit  -   FC Tilburg   1 - 1
 14.30 uur  HVCH  -   Oirschot Vooruit   1 - 4
         
         
   1e Klasse D
     
 06 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Venlosche Boys  -   Schaesberg   0 - 0 
 14.30 uur  Wilhelmina '08  -  Chevremont  5 - 0
 14.30 uur  Wittenhorst  -  Deurne  2 - 0
 14.30 uur  ZSV  -  Hoensbroek  0 - 2
 14.30 uur  Geldrop  -  SC Susteren  1 - 1
 14.30 uur  SV Venray  -  RKSV Minor  4 - 2
         
         
   2e Klasse F      
  06 mei  Speelronde 16      
 14.30 uur  RKVVO  -   Rood Wit V   3 - 0
 14.30 uur   SV Blerick  -  Beerse Boys  0 - 4
 14.30 uur  EFC  -  RPC  1 - 0
 14.30 uur  FC Eindhoven/av  -  SC Irene  0 - 1
 14.30 uur  Marvilde  -  Wilhelmina Boys  5 - 2
 14.30 uur  Someren  -  RKSV Heeze  1 - 5
 14.30 uur  Sparta'18  -  NWC  2 - 0
         
         
   3e Klasse C      
  05 mei  Speelronde 18      
 19.00 uur  SV Budel  -  Maarheze  4 - 1
         
  06 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Mierlo Hout   -  Laar 10 - 1
 14.30 uur  Ysselsteyn  -  SC Helmondia  2 - 1
 14.30 uur  Oranje Zwart H  -  IVO  4 - 2
 14.30 uur  FCV Venlo  -  MVC'19  1 - 2
 14.30 uur  Baarlo  -  HBSV  1 - 1
 14.30 uur  Merefeldia  -  Mulo   1 - 2
         
         
   3e Klasse D      
 06 mei  Speelronde 16      
 14.30 uur  DBS  -  Braakhuizen  0 - 3
 14.30 uur   Dommelen  -  Unitas'59  2 - 1
 14.30 uur  Hapert  -  Bladella  2 - 1
 14.30 uur  Nieuw Woensel   -  Hilvaria  0 - 5
 14.30 uur  PSV/av  -  DVG  2 - 2
 14.30 uur  Reusel Sport/CoTrans  -  BES  3 - 3
 14.30 uur  SV Valkenswaard  -  Spoordonkse Boys  5 - 0
         
         
   4e Klasse F      
 06 mei
 Speelronde 16      
 14.30 uur  Bergeijk  -  Vessem  3 - 2
 14.30 uur  Hoogeloon  -  DOSL  5 - 1
 14.30 uur   Pusphaira  -  De Raven  2 - 4
 14.30 uur  Riethoven  -  HMVV  0 - 3
 14.30 uur  Tivoli  -  FC Cranendonck  2 - 2
 14.30 uur  De Weebosch  -  Steensel  1 - 1
 14.30 uur  ZSC  -  Woenselse Boys  2 - 3
         
         
   4e Klasse G      
  06 mei
 Speelronde 16      
 14.30 uur  ACHT  -   Essche Boys  2 - 0
 14.30 uur   Bavos  -  Stiphout Vooruit  3 - 1
 14.30 uur  Boskant  -  Keldonk  0 - 2
 14.30 uur  Eli  -  MVC  1 - 2
 14.30 uur  EMK  -  ASV'33  4 - 0
 14.30 uur  Mariahout  -  Boxtel  2 - 0
 14.30 uur  WODAN  -  SBC  1 - 1
         
         
   5e Klasse E      
 06 mei  Speelronde 16      
 14.30 uur  DEES  -  Hulsel  3 - 3
 14.30 uur   DOSKO'32  -  Terlo  3 - 0
 14.30 uur   DVS  -  Rood Wit'67  1 - 1
 14.30 uur   Knegselse Boys  -  Netersel  4 - 0
 14.30 uur   SDO'39  -  Tuldania  3 - 3
 14.30 uur   SVSOS  -  Sterksel  0 - 5
 14.30 uur   Waalre   -  Casteren  3 - 0
         
         
   5e Klasse F      
 06 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Boerdonk  -  Tongelre  4 - 0
 14.30 uur  Ollandia  -  Elsendorp  3 - 0
 14.30 uur  RKPVV  -  Menos  8 - 1
 14.30 uur  HSE  -  RKGSV  0 - 2
 14.30 uur  Milheezer Boys  -  Nederwetten  6 - 2
 14.30 uur  SPV  -  Fiducia  5 - 1
 14.30 uur  Olympia Boys  -  HVV Helmond  6 - 0


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems