Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Overzicht trainerscarrousel status trainers/clubs.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Valkenswaard geeft zeker lijkende zege nog uit handen.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Roel Sterken (VV Vessem)

LEES MEER

Sportshowroom
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
VDL
sanidump
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Sportshowroom
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

29 april 2018 | Nieuws

Uitslagen inhaal voor zondag 29 april


Deel dit bericht:


Hieronder uitslagen inhaal voor zondag 29 april IN ÉÉN OVERZICHT.

Foutje gezien. Laat het ons weten en stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl


Voor uitslagen Derde divisie speelronde 30  Klik hier

 
 Hoofdklasse B
     
 29 april  Speelronde 14      
 14.30 uur  SV Meersen  -  IFC    3 - 0
 14.30 uur  Baronie  -  GOES    1 - 1
 29 april  Speelronde 16      
 14.00 uur  UDI'19   -   OSS'20     2 - 2
 29 april  Speelronde 20      
 14.30 uur  Halsteren  -  Vlissingen    2 - 2
 29 april  Speelronde 22      
 14.00 uur  BVC'12  -  EHC    6 - 1
 14.30 uur  Groene Ster  -  Woezik    2 - 1
         
         
   1e KLasse C
     
 29 april  Speelronde 15      
 14.30 uur  AWC  -  Nemelaer    2 - 3
 14.30 uur   Oirschot Vooruit  -  Brabantia    1 - 0
 14.30 uur  Rood Wit W  -  Best Vooruit    2 - 2
 29 april  Speelronde 18      
 14.30 uur  DOSKO  -  SV TOP    6 - 2
         
         
   1e Klasse D
     
  29 april  Speelronde 16      
 14.30 uur  SV Venray  -  Deurne     2 - 0
 14.30 uur  Wilhelmina'08  -  SC Susteren    2 - 4
 14.30 uur  Bekkerveld  -  Wittenhorst    5 - 1
 14.30 uur  Geldrop  -  Schaesberg    2 - 1
 14.30 uur  RKSV Minor  -  Chevremont    1 - 2
 14.30 uur  Venlosche Boys  -  FC Hoensbroek    0 - 1
 14.30 uur  ZSV   -  De Valk    0 - 3
         
         
   2e Klasse F      
 29 april  Speelronde 9      
 14.30 uur  SV Blerick  -  Someren    0 - 3
 29 april  Speelronde 15      
 14.30 uur  RKSV Heeze  -  SV Marvilde    2 - 0
 14.30 uur  SC Irene  -  RKVVO    1 - 3
 29 april  Speelronde 18      
 14.30 uur  Sparta'18  -  RPC    2 - 1
         
         
   3e Klasse C      
  29 april  Speelronde 16      
 14.00 uur  Maarheeze  -  HBSV    0 - 1
 14.30 uur  Baarlo  -  Laar    0 - 0
 14.30 uur  SV Budel  -  MVC'19    2 - 0
 14.30 uur  Merefeldia  -  FCV Venlo    1 - 1
 14.30 uur  Mierlo Hout  -  SC Helmondia    3 - 1
 14.30 uur  Oranje Zwart H  -  Mulo    0 - 0
 14.30 uur  Ysselsteyn  -  IVO  
         
         
   3e Klasse D      
 29 april
 Speelronde 9      
 14.30 uur  Spoordonkse Boys  -  PSV/av    2 - 1
 29 april  Speelronde 12      
 14.00 uur  BES  -  Unitas'59    0 - 2
 14.30 uur  DVG  -  Braakhuizen    0 - 4
 14.30 uur  Reusel Sport/CoTrans  -  SV Valkenswaard    4 - 3
         
         
   4e Klasse F      
 29 april  Speelronde 15      
 14.30 uur  FC Cranendonck  -  Riethoven    3 - 2
 14.30 uur  DOSL  -  Tivoli    3 - 7
 14.30 uur   HMVV   -  Pusphaira    1 - 0
 14.30 uur   De Raven  -  Hoogeloon    1 - 2
 14.30 uur   Steensel  -  ZSC    2 - 1
 14.30 uur   Vessem  -  De Weebosch    2 - 1
         
         
   4e Klasse G      
 29 april  Speelronde 8      
 14.30 uur  Stiphout Vooruit  -  Boskant    1 - 1
 29 april  Speelronde 13      
 14.30 uur  Keldonk  -  ACHT    0 - 1
 29 april  Speelronde 15      
 14.30 uur  ASV'33  -  Bavos    2 - 1
 14.00 uur  Essche Boys  -  EMK    0 - 5
 14.30 uur   MVC  -  WODAN    1 - 2
         
         
   5e Klasse E      
 29 april  Speelronde 15      
 14.00 uur  Tuldania  -  DEES    2 - 2
 14.30 uur  Casteren  -  Knegselse Boys    1 - 1
 14.30 uur  Hulsel  -  DOSKO'32    0 - 5
 14.30 uu  Netersel  -  SVSOS    0 - 0
 14.30 uur   Rood Wit'67  -  Waalre    0 - 2
 14.30 uur   Sterksel  -  DVS    4 - 1
 14.30 uur   Terlo  -  SDO'39    0 - 2
         
         
   5e Klasse F      
 29 april  Speelronde 16
     
 14.30 uur  Boerdonk  -  RKPVV    2 - 3
 14.30 uur  Ollandia   -  Fiducia    2 - 5
 14.30 uur  HVV Helmond  -  Nederwetten    5 - 2
 14.30 uur  Milheezer Boys  -  Elsendorp    2 - 0
 14.30 uur  Olympia Boys  -   Menos    0 - 0
 14.30 uur  HSE  -  Tongelre    2 - 1
 14.30 uur  SPV  -  RKGSV    2 - 0


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png