Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Overzicht trainerscarrousel status trainers/clubs.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Z-O Brabant Kerst zaalvoetbaltoernooi 2018

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Jouw vereniging ook in Adidas of Nike?

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Voetbalcongres 2019 met Gertjan Verbeek en Paul van der Zwaan

LEES MEER

Hypotheekvisie
Blatter Legal
MCB Direct
sanidump
Ad Borrenbergs
VDL
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

13 april 2018 | Nieuwsflits

Halve finale Districtsbeker Uno Animo - Marvilde verzet naar 19 april


Deel dit bericht:


De wedstrijd is verzet van dinsdag 1 mei naar donderdag 19 april.

Programma halve finale

  19 apr    20.00 u   Uno Animo                       -   Marvilde                                          - 
  01 mei   20.00 u  GOES                                    -  Cluzona    -   


Uitslagen Kwartfinale

  02 apr    14.30 u   WNC                       -   Marvile*                                        0 - 3 
  03 apr   20.00 u  Sliedrecht                                     -  GOES*  1 - 7
  03 apr   20.00 u  Cluzona*  -  VC Vlissingen  3 - 0
  05 apr     20.00 u    Uno Animo*       -  Madese Boys                             2 - 0


Uitslagen 5e ronde

  20 feb     20.00 u    Madese Boys*                                -  Bladella  3 - 0
  20 feb    20.00 u  WNC*                           -   RKSV Heeze                                 5 - 3
  20 feb   20.00 u  Marvilde*  -  SVSSS  2 - 1
  20 feb   20.00 u  Uno Animo* (WNS)  -  Kozakken Boys 2  1 - 1


Uitslagen 4e ronde

  21 jan    14.00 u    Marvilde*                                   -  BMC  4 - 2
  23 jan   20.00 u  RKSV Heeze*                          -   Reusel Sport/CoTrans            3 - 0
  23 jan   20.00 u  Bladella* (WNS)  -  GRC'14  2 - 2
  23 jan   20.00 u  Madese Boys*  -  Unitas'59  2 - 0
  23 jan   20.00 u  SVSSS*  -  Vessem  4 - 2
  23 jan   20.00 u  Uno Animo*  -  RKSV Nuenen  2 - 1


Uitslagen 3e ronde

 19 Dec   20.00 u    RWB                                        -    RKSV Nuenen*                  3 - 7
 19 Dec   20.00 u   BMC*  -   vv Gestel  6 - 2
 19 Dec   20.00 u   RKSV Heeze*  -   Den Dungen  4 - 1
 19 Dec   20.00 u   vv Gilze  -   Marvilde*  0 - 2
 19 Dec   20.00 u   Schelluinen  -   Bladella*  1 - 2
 19 Dec   20.00 u   Unitas*  -   Braakhuizen  6 - 0
 19 Dec   20.00 u   Unitas'59*                        -   Helvoirt  2 - 1
 19 Dec   20.00 u   Riethoven  -   WNC*  1 - 4
 19 Dec   20.00 u   Vessem* (WNS)   -   DESK                                    0 - 0
 19 Dec   20.00 u   Reusel Sport* (WNS)  -   SV Valkenswaard  1 - 1
 19 Dec   20.00 u   Dommelen  -   Kozakken Boys 2* (WNS)  0 - 0


Uitslagen 2e ronde

 11 nov.    19.30 u    Best Vooruit  -   Marvilde*  2 - 3
 12 nov.  14.30 u   Geldrop                                       -    RKSV Nuenen*                      1 - 3
 12 nov.  14.30 u   Gestel*   -   Rood Wit V.  5 - 2
 12 nov.  14.30 u   FC Cranendonck  -   RKSV Heeze*  1 - 2
 12 nov.  14.30 u   ACHT  -   Unitas'59*  0 - 1
 12 nov.  14.30 u   Woenselse Boys  -   Braakhuizen*  1 - 3
 12 nov.  14.30 u   Riethoven* (WNS)  -   DBS  1 - 1
 12 nov.  14.30 u   Hoogeloon   -   Bladella*  0 - 3
 12 nov.  14.30 u   Vessem*  -   Tuldania  4 - 0
 14 nov.  20.00 u   SV Valkenswaard*  -   De Valk  3 - 1 
 21 nov.  20.00 u   Reusel Sport/CoTrans  -   Oirschot Vooruit   afg.
 21 nov.  20.00 u   De Raven  -   Dommelen   afg. 
 28 nov.    20.00 u    Reusel Sport/CoTrans*              -    Oirschot Vooruit                     3 - 1
 30 nov   20.00 u   De Raven  -   Dommelen*   0 - 1
 30 nov.  20.00 u   Taxandria  -   DESK* (WNS)   3 - 3


Voor uitslagen 1e ronde (poulefase) klik hier.


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

13 april 2018 om 10:26

Volger zegt:

Marvile moet Marvilde zijn


Overige Nieuwsflitsberichten



Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
Sportspreekt
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png