Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Niek Klaassen (Mierlo Hout)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Alle uitslagen Districtsbeker + geplaatste ploegen

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Doe mee met de Tank en Win actie FC Eindhoven

LEES MEER

Ad Borrenbergs
Radio JND Oktoberbest
bannersanidump(slider)2.jpg
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

12 april 2018 | Nieuws

Uitslagen inhaal voor donderdag 12 april


Deel dit bericht:


Hieronder uitslagen inhaal voor donderdag 12 april IN ÉÉN OVERZICHT.

Foutje gezien. Laat het ons weten en stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl

   1e KLasse C
     
 12 april  Speelronde 11      
 19.00 uur  Rood Wit W  -  FC Tilburg  3 - 0
         
         
   1e Klasse D
     
 12 april  Speelronde 10      
 18.30 uur  ZSV   -  Wilhelmina'08  4 - 0
         
         
   2e Klasse F      
 12 april
 Speelronde 9      
 18.30 uur  SC Irene  -  RKSV Heeze  0 - 6
 12 april  Speelronde 18      
 18.30 uur  SV Blerick  -  EFC  0 - 2
 20.00 uur  RKVVO   -  Wilhelmina Boys  2 - 2
         
         
   3e Klasse C      
 12 april  Speelronde 9      
 18.30 uur  IVO   -  SC Helmondia  2 - 2
  12 april  Speelronde 14      
 20.00 uur  Baarlo  -  FCV Venlo  4 - 1
  12 april  Speelronde 15      
 18.30 uur  HBSV  -  Oranje Zwart H  2 - 2
         
         
   3e Klasse D      
  10 april  Speelronde 18 (gestaakt 82e minuut)    Tussenstand 2-2   
 20.00 uur  SV Valkenswaard   -  Bladella  -
         
 12 april  Speelronde 12 (overspelen wedstrijd)      
 20.00 uur  Nieuw Woensel  -   Spoordonkse Boys   0 - 2
 12 april
 Speelronde 15      
 20.00 uur  BES   -  Dommelen  2 - 1
 12 april  Speelronde 18      
 18.30 uur  Reusel Sport/CoTrans  -  Braakhuizen  1 - 1
 18.30 uur  Hapert  -  PSV/av  4 - 1
 19.30 uur  DBS  -  Unitas'59  0 - 1
         
         
   4e Klasse F      
 12 april
 Speelronde 9      
 18.30 uur  ZSC  -  Pusphaira  2 - 1
 12 april
 Speelronde 10      
 18.30 uur  De Raven  -  Woenselse Boys  2 - 1
 18.30 uur  Riethoven   -  De Weebosch  2 - 1
 12 april  Speelronde 13      
 18.30 uur  DOSL  -  HMVV  2 - 1
 12 april  Speelronde 18      
 18.30 uur  Hoogeloon  -   FC Cranendonck   2 - 1
         
         
   4e Klasse G      
 12 april
 Speelronde 13      
 18.30 uur  MVC  -  Bavos  2 - 0
 12 april  Speelronde 15      
 18.30 uur  Keldonk  -  Eli  1 - 2
 12 april  Speelronde 18      
 18.30 uur  Boskant   -  Boxtel  2 - 0
 18.30 uur  EMK  -  Stiphout Vooruit  3 - 1
 20.00 uur  ACHT  -  ASV'33  1 - 0
         
         
   5e Klasse E      
 12 april
 Speelronde 10      
 18.30 uur  Netersel  -  Tuldania  1 - 0
 12 april
 Speelronde 14      
 18.30 uur  SDO'39  -  Hulsel  3 - 2
 18.45 uur   Knegselse Boys  -  Sterksel  1 - 3
 12 april  Speelronde 18      
 18.30 uur  DEES  -  Rood Wit'67  0 - 3
         
         
   5e Klasse F      
 12 april  Speelronde 12      
 18.30 uur  Elsendorp  -  Olympia Boys  2 - 0
 12 april  Speelronde 15      
 18.30 uur  Menos  -  Boerdonk  2 - 0
 18.30 uur  Fiducia  -  Milheezer Boys  1 - 4
 18.30 uur  Nederwetten  -  HSE  5 - 3
         
         


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems