Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Alle uitslagen Districtsbeker + geplaatste ploegen

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Erwin van den Broek (Gemert)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Doe mee met de Tank en Win actie FC Eindhoven

LEES MEER

Ad Borrenbergs
Radio JND Oktoberbest
bannersanidump(slider)2.jpg
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

4 maart 2018 | Nieuws

Uitslagen 3e Divisie en Hoofdkl.B voor 4 maart +Afgelastingen


Deel dit bericht:


Hieronder uitslagen competitie 3e Divisie en Hoofdklasse B IN ÉÉN OVERZICHT + Afgelastingen.

Voor de Hoofdklasse B betreft het een inhaalprogramma wedstrijddag 14.

3e Divisie:      zondag, 04-03-2018 - Speeldag 23

14:00 u   HBS EVV  1 - 0  
14:00 u Westlandia            Jong Vitesse  2 - 1 
14:00 u De Meern HSC`21  0 - 5
14:00 u JVC Cuijk OJC Rosmalen  2 - 0 
14:00 u Hercules Quick AFG.   
14:30 u Be Quick 1887 Jong De Graafschap  2 - 2 
14:30 u Blauw Geel `38 Quick `20  2 - 0
14:30 u UNA ADO '20 AFG. 
14:30 u OFC                                  Dongen                                  4 - 0  


Hoofdklasse B:      zondag, 04-03-2018 - Speeldag 14 (inhaal)

14:00 u   Juliana`31 RKSV Nuenen           0 - 2
14:00 u Vlissingen EHC/Heuts  3 - 1
14:30 u Woezik BVC '12  0 - 3
14:30 u Groene Ster O.S.S. '20  0 - 3
14:30 u Jong FC Den Bosch Gemert  4 - 2
14:30 u UDI '19 Halsteren AFG.
14:30 u sv Meerssen IFC AFG.
14:30 u Baronie Goes AFG.


1e Klasse C:      zondag, 04-03-2018 - Speeldag 16

14:30 u   Brabantia                AWC                        AFG.
14:30 u Alverna TOP AFG.
14:30 u Nemelaer Rood Wit W AFG.
14:30 u SC `t Zand DOSKO AFG.
14:30 u Best Vooruit FC Tilburg AFG.
14:30 u HVCH Oirschot Vooruit AFG.


1e Klasse D:      zondag, 04-03-2018 - Speeldag 16

14:30 u   sv Venray                 Deurne                       AFG. 
14:30 u Wilhelmina '08 SC Susteren AFG. 
14:30 u Bekkerveld Wittenhorst AFG. 
14:30 u Geldrop Schaesberg AFG. 
14:30 u RKSV Minor Chevremont AFG. 
14:30 u Venlosche Boys FC Hoensbroek AFG. 
14:30 u ZSV De Valk AFG. 


2e Klasse F:  zaterdag, 03-03-2018 - Speeldag 16

19:30 u   RKVVO Rood Wit V AFG.  

2e Klasse F:  zondag, 04-03-2018 - Speeldag 16

14:30 u SV Blerick                    Beerse Boys                   AFG.  
14:30 u EFC RPC AFG. 
14:30 u FC Eindhoven/av SC Irene AFG. 
14:30 u Marvilde Wilhelmina Boys AFG. 
14:30 u Someren RKSV Heeze AFG.
14:30 u Sparta '18 NWC AFG. 


3e Klasse C:      zondag, 04-03-2018 - Speeldag 16

14:30 u   Baarlo                    Laar                          AFG.
14:30 u SV Budel MVC'19 AFG.
14:30 u Maarheeze HBSV AFG.
14:30 u Merefeldia FCV Venlo AFG.
14:30 u Mierlo Hout SC Helmondia AFG.
14:30 u Oranje Zwart H Mulo AFG.
14:30 u Ysselsteyn IVO AFG.


3e Klasse D:      zondag, 04-03-2018 - Speeldag 16

14:30 u   DBS Braakhuizen                 AFG. 
14:30 u Dommelen Unitas`59 AFG. 
14:30 u Hapert Bladella AFG. 
14:30 u Nieuw Woensel Hilvaria AFG. 
14:30 u PSV/av DVG AFG. 
14:30 u Reusel Sport/CoTrans BES AFG. 
14:30 u SV Valkenswaard Spoordonkse Boys AFG. 


4e Klasse F:      zondag, 04-03-2018 - Speeldag 16

14:30 u   Bergeijk                    Vessem                        AFG.
14:30 u Hoogeloon DOSL AFG. 
14:30 u Pusphaira De Raven AFG. 
14:30 u Riethoven HMVV AFG. 
14:30 u Tivoli FC Cranendonck AFG. 
14:30 u De Weebosch Steensel AFG. 
14:30 u ZSC Woenselse Boys AFG. 


4e Klasse G:      zondag, 04-03-2018 - Speeldag 16

14:30 u   Acht                     Essche Boys             AFG.
14:30 u Bavos Stiphout Vooruit AFG.
14:30 u Boskant Keldonk AFG.
14:30 u Eli MVC AFG.
14:30 u EMK ASV '33 AFG.
14:30 u Mariahout Boxtel AFG.
14:30 u WODAN SBC AFG.

5e Klasse E:      zondag, 04-03-2018 - Speeldag 16

14:30 u   DEES                  Hulsel                    AFG.
14:30 u DOSKO`32 Terlo AFG.
14:30 u DVS Rood Wit '67 AFG.
14:30 u Knegselse Boys Netersel AFG.
14:30 u SDO`39 Tuldania AFG.
14:30 u SVSOS Sterksel AFG.
14:30 u Waalre Casteren AFG.


5e Klasse F:    zondag, 04-03-2018 - Speeldag 16

14:30 u   Boerdonk           RKPVV                  AFG.
14:30 u HVV Helmond Nederwetten AFG.
14:30 u HSE Tongelre AFG.
14:30 u Milheezer Boys Elsendorp AFG.
14:30 u Ollandia Fiducia AFG.
14:30 u Olympia Boys Menos AFG.
14:30 u SPV RKGSV AFG.


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems