Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Buitenspel/Toppers van toen: Gebr. Van den Dungen (EMK)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Individuele kwaliteiten Bosuilen geven doorslag.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Voetbalcongres 2019 met Gertjan Verbeek en Paul van der Zwaan

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Gijs Moerenhout (RKSV Heeze)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Scheidsrechter Jack de Kroon 40 jaar in het vak

LEES MEER

Blatter Legal
sanidump
Ad Borrenbergs
vdl.png
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

17 februari 2018 | Nieuws

Uitslagen inhaal 1e t/m 5e klasse voor 18 febr.


Deel dit bericht:


Hieronder alle uitslagen inhaalprogramma (speelronde 11) voor de 1e t/m 5e klasse voor zondag 18 februari IN ÉÉN OVERZICHT.
Klik hier voor de uitslagen speelronde 21 3e Divisie
Klik hier voor de uitslagen speelronde 19 Hoofdklasse B 

   1e KLasse C      
 18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  Rood Wit W                           -  FC Tilburg                                 Afg.
 14.30 uur  DOSKO  -  HVCH    3 - 0
 14.30 uur  Gestel   -  AWC    0 - 3
 14.30 uur  SC 't Zand  -  Nemelaer    1 - 0
 14.30 uur  SV TOP  -  Oirschot Vooruit    0 - 1
 14.30 uur  Alverna  -  Best Vooruit    1 - 1
         
         
   1e Klasse D      
  18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  Deurne  -  Chevremont    1 - 3
 14.30 uur  Wittenhorst  -  RKSV Minor    0 - 0
 14.30 uur  Venlosche Boys  -  ZSV    2 - 2
 14.30 uur  FC Hoensbroek  -  De Valk    4 - 5
 14.30 uur  Schaesberg  -  SC Susteren    1 - 4
 14.30 uur  Sv Venray  -  Wilhelmina '08    4 - 0
 14.30 uur  Bekkerveld  -  Geldrop    0 - 3
          
         
   2e Klasse F      
  18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  FC Eindhoven/av  -  Marvilde    3 - 3
 14.30 uur  Beerse Boys  -  RPC    1 - 2
 14.30 uur  SC Irene  -  EFC   Afg.
 14.30 uur  RKVVO  -  Someren    0 - 4
 14.30 uur  Rood Wit V  -  RKSV Heeze    1 - 2
 14.30 uur  Wilhelmina Boys  -  NWC    3 - 2
 14.30 uur  SV Blerick  -  Sparta'18    1 - 1
         
         
   3e Klasse C      
  18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  MVC'19  -   HBSV     1 - 0
 14.30 uur  FCV Venlo  -  Maarheeze    2 - 3
 14.30 uur   Ysselsteyn  -  Oranje Zwart H    0 - 2 
 14.30 uur   IVO  -   Mulo     1 - 0 
 14.30 uur   SC Helmondia   -   Laar     2 - 2 
 14.30 uur   SV Budel  -   Baarlo     2 - 1 
 14.30 uur   Merefeldia  -   Mierlo Hout     2 - 2 
         
         
   3e Klasse D      
  18 febr.  Speelronde 11      
  14.30 uur  Bladella  -  DVG    2 - 1
  14.30 uur  SV Valkenswaard   -  PSV/av    3 - 1
  14.30 uur  DBS  -  Reusel Sport/CoTrans    0 - 1
  14.30 uur  Braakhuizen  -  BES    7 - 0
  14.30 uur  Unitas'59  -  Hilvaria    0 - 3
  14.30 uur  Hapert  -  Nieuw Woensel    1 - 0
  14.30 uur  Spoordonkse Boys  -  Dommelen    1 - 1
         
         
   4e Klasse F      
 18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  Woenselse Boys   -  HMVV    4 - 0
 14.30 uur   Vessem  -  Riethoven    2 - 1
 14.30 uur   De Weebosch  -  Pusphaira    1 - 2
 14.30 uur   Steensel  -  De Raven    1 - 0
 14.30 uur  DOSL  -  FC Cranendonck    0 - 3
 14.30 uur  ZSC  -  Tivoli    1 - 0
 14.30 uur  Bergeijk  -  Hoogeloon    2 - 3
         
         
   4e Klasse G      
 18 febr.  Speelronde 11      
 14.00 uur  Essche Boys  -  ASV'33    0 - 7
 14.30 uur  SBC  -  Stiphout Vooruit    5 - 0
 14.30 uur  Keldonk  -  Bavos    1 - 3
 14.30 uur  Eli  -  Mariahout    0 - 2 
 14.30 uur  MVC  -  Boxtel    1 - 1
 14.30 uur  WODAN  -  EMK    2 - 1
 14.30 uur  Boskant  -  ACHT    1 - 3
         
         
   5e Klasse E      
 18 febr.  Speelronde 11      
 14.00 uur  Tuldania                                      -  Knegselse Boys                              1 - 2
 14.30 uur
 Terlo  -  Netersel   0 - 1
 14.30 uur  DEES  -  SVSOS   1 - 1
 14.30 uur  Hulsel  -  Sterksel   1 - 4
 14.30 uur  Rood Wit'67  -  Casteren   1 - 0
  14.30 uur  DOSKO'32  -  Waalre   1 - 0
 14.30 uur  SDO'39  -  DVS   4 - 0
         
         
   5e Klasse F      
 18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  Menos  -  Nederwetten    0 - 0
 14.30 uur  RKPVV  -  HVV Helmond    7 - 1
 14.30 uur  SPV  -  HSE    0 - 1
 14.30 uur  RKGSV  -  Tongelre    5 - 0
 14.30 uur  Fiducia  -  Elsendorp    2 - 1
 14.30 uur  Olympia Boys  -  Milheezer Boys    3 - 0
 14.30 uur  Boerdonk  -  Olandia    2 - 1


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

17 februari 2018 om 21:02

Martin zegt:

SC Irene - EFC is afgelast


14 februari 2018 om 18:23

Brentalm zegt:

Tivoli gaat voor de volle winst. Alle Bonnematjes zijn op trainingskamp. Trainen er fanatiek op los. Ze gaan als de brandweer.


Overige Nieuwsitems