Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Overzicht trainerscarrousel status trainers/clubs.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Z-O Brabant Kerst zaalvoetbaltoernooi 2018

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Jouw vereniging ook in Adidas of Nike?

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Voetbalcongres 2019 met Gertjan Verbeek en Paul van der Zwaan

LEES MEER

Hypotheekvisie
Blatter Legal
MCB Direct
sanidump
Ad Borrenbergs
VDL
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

17 mei 2018 | Nieuws

Totaaloverzicht uitslagen inhaalwedstrijden


Deel dit bericht:


De inhaalwedstrijden zijn gespeeld. Hieronder alle uitslagen.


    3e Divisie                                          
 11 Febr.  Speelronde 15      
 14.30 uur  OFC  -  De Meern  2 - 2
 17.00 uur  Jong De Graafschap  -  Jong Vitesse  3 - 0
         
 25 maart  Speelronde 15      
 14.00 uur  Westlandia  -   EVV                                                             4 - 1 
 14.00 uur  JVC Cuijk  -  Quick'20  4 - 1
 14.00 uur  Quick   -  Blauw Geel'38  3 - 1
 14.00 uur  OJC Rosmalen   -  Hercules  1 - 3
 14.00 uur  Dongen  -  HBS  3 - 1
 14.30 uur  Be Quick 1887  -  UNA  0 - 3
         
 02 april  Speelronde 23      
 14.30 uur  UNA  -  ADO'20  4 - 2
 14.30 uur
 Hercules  -  Quick  1 - 1
         
         
 
 Hoofdklasse B
     
 11 Febr.  Speelronde 15      
 14.30 uur  GOES  -  Jong FC Den Bosch   3 - 1
         
 04 maart
 Speelronde 14      
 14.30 uur  Juliana'31  -  RKSV Nuenen  0 - 2
 14.30 uur   Vlissingen  -  EHC  3 - 1
 14.30 uur   Woezik  -  BVC'12  0 - 3
 14.30 uur   Groene Ster  -  OSS'20  0 - 3
 14.30 uur   Jong FC Den Bosch  -  Gemert  4 - 2
         
 18 april  Speelronde 20      
 20.15 uur  UDI'19  -  IFC  2 - 2
         
 29 april  Speelronde 14      
 14.30 uur  SV Meersen  -  IFC  3 - 0
 14.30 uur  Baronie  -  GOES  1 - 1
 29 april  Speelronde 16      
 14.00 uur  UDI'19   -   OSS'20   2 - 2
 29 april  Speelronde 20      
 14.30 uur  Halsteren  -  Vlissingen  2 - 2
 29 april  Speelronde 22      
 14.00 uur  BVC'12  -  EHC  6 - 1
 14.30 uur  Groene Ster  -  Woezik  2 - 1
         
 05 mei  Speelronde 20      
 18.30 uur  GOES   -  SV Meersen  2 - 1
         
  06 mei
 Speelronde 14      
 14.00 uur  UDI '19  -  Halsteren  2 - 1
  06 mei  Speelronde 21      
 14.00 uur  VC Vlissingen   -   RKSV Nuenen   3 - 0 
         
  09 mei  Speelronde 21       
 20.00 uur  SV Meersen  -  Groene Ster  1 - 1
         
  10 mei  Speelronde 22      
 14.30 uur  RKSV Nuenen  -  IFC  1 - 1
         
  17 mei  Speelronde 22      
 20.00 uur  Halsteren  -   Gemert   1 - 0
         
   1e KLasse C
     
 18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  DOSKO  -  HVCH  3 - 0
 14.30 uur  Gestel   -  AWC  0 - 3
 14.30 uur  SC 't Zand  -  Nemelaer  1 - 0
 14.30 uur  SV TOP  -  Oirschot Vooruit  0 - 1
 14.30 uur  Alverna  -  Best Vooruit  1 - 1
         
 12 april  Speelronde 11      
 18.30 uur  Rood Wit W  -  FC Tilburg  3 - 0
         
 29 april  Speelronde 15      
 14.00 uur  AWC  -  Nemelaer  2 - 3
 14.30 uur   Oirschot Vooruit  -  Brabantia  1 - 0
 14.30 uur  Rood Wit W  -  Best Vooruit  2 - 2
 29 april  Speelronde 18      
 14.30 uur  DOSKO  -  SV TOP  6 - 2
         
 06 mei
 Speelronde 16      
 14.30 uur  Brabantia  -  AWC  1 - 2
 14.30 uur   Alverna  -  SV TOP  1 - 2
 14.30 uur   Nemelaer  -  Rood Wit W  2 - 0
 14.30 uur   SC 't Zand  -  DOSKO  3 - 2 
 14.30 uur  Best Vooruit  -   FC Tilburg   1 - 1 
 14.30 uur  HVCH  -   Oirschot Vooruit   1 - 4
         
 10 mei  Speelronde 5      
 14.30 uur  SV TOP  -   Rood Wit W   3 - 1
 10 mei  Speelronde 10      
 14.30 uur  Nemelaer  -  Alverna  2 - 1
 10 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Brabantia  -  Gestel  2 - 1
 14.30 uur  Best Vooruit  -  Oirschot Vooruit  2 - 0
         
         
   1e Klasse D
     
  18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  Deurne  -  Chevremont  1 - 3
 14.30 uur  Wittenhorst  -  RKSV Minor  0 - 0
 14.30 uur  Venlosche Boys  -  ZSV  2 - 2
 14.30 uur  FC Hoensbroek  -  De Valk  4 - 5
 14.30 uur  Schaesberg  -  SC Susteren  1 - 4
 14.30 uur  Sv Venray  -  Wilhelmina '08  4 - 0
 14.30 uur  Bekkerveld  -  Geldrop  0 - 3
         
  02 april  Speelronde 10      
 14.30 uur  Schaesberg  -  Bekkerveld  3 - 1
         
 12 april  Speelronde 10      
 18.30 uur  ZSV   -  Wilhelmina'08  4 - 0
         
 19 april  Speelronde 14      
 18.45 uur  Wilhelmina'08  -  Wittenhorst  1 - 1
         
  29 april  Speelronde 16      
 14.30 uur  SV Venray  -  Deurne   2 - 0
 14.30 uur  Wilhelmina'08  -  SC Susteren  2 - 4
 14.30 uur  Bekkerveld  -  Wittenhorst  5 - 1
 14.30 uur  Geldrop  -  Schaesberg  2 - 1
 14.30 uur  RKSV Minor  -  Chevremont  1 - 2
 14.30 uur  Venlosche Boys  -  FC Hoensbroek  0 - 1
 14.30 uur  ZSV   -  De Valk  0 - 3
         
 03 mei  Speelronde 10      
 20.00 uur  Chevremont  -  Wittenhorst  1 - 4
 03 mei  Speelronde 18      
 20.00 uur  Bekkerveld  -  De Valk  0 - 0
         
 06 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Venlosche Boys  -   Schaesberg   0 - 0 
 14.30 uur  Wilhelmina '08  -  Chevremont  5 - 0
 14.30 uur  Wittenhorst  -  Deurne  2 - 0
 14.30 uur  ZSV  -  Hoensbroek  0 - 2
 14.30 uur  Geldrop  -  SC Susteren  1 - 1
 14.30 uur  SV Venray  -  RKSV Minor  4 - 2
         
  10 mei  Speelronde 12      
 14.30 uur  Wilhelmina'08  -  Bekkerveld  4 - 2
  10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  ZSV  -   Schaesberg  2 - 1
         
         
   2e Klasse F      
  18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  FC Eindhoven/av  -  Marvilde  3 - 3
 14.30 uur  Beerse Boys  -  RPC  1 - 2
 14.30 uur  RKVVO  -  Someren  0 - 4
 14.30 uur  Rood Wit V  -  RKSV Heeze  1 - 2
 14.30 uur  Wilhelmina Boys  -  NWC  3 - 2
 14.30 uur  SV Blerick  -  Sparta'18  1 - 1
         
 12 april
 Speelronde 9      
 18.30 uur  SC Irene  -  RKSV Heeze  0 - 6
 12 april  Speelronde 18      
 18.30 uur  SV Blerick  -  EFC  0 - 2
 20.00 uur  RKVVO   -  Wilhelmina Boys  2 - 2
         
 19 april  Speelronde 18      
 18.45 uur  SC Irene  -  Beerse Boys  1 - 1
         
 29 april  Speelronde 9      
 14.30 uur  SV Blerick  -  Someren  0 - 3
 29 april  Speelronde 15      
 14.30 uur  RKSV Heeze  -  SV Marvilde  2 - 0
 14.30 uur  SC Irene  -  RKVVO  1 - 3
 29 april  Speelronde 18      
 14.30 uur  Sparta'18  -  RPC  2 - 1
         
  06 mei  Speelronde 16      
 14.30 uur  RKVVO  -   Rood Wit V   3 - 0
 14.30 uur   SV Blerick  -  Beerse Boys  0 - 4
 14.30 uur  EFC  -  RPC  1 - 0
 14.30 uur  FC Eindhoven/av  -  SC Irene  0 - 1
 14.30 uur  Marvilde  -  Wilhelmina Boys  5 - 2
 14.30 uur  Someren  -  RKSV Heeze  1 - 5
 14.30 uur  Sparta'18  -  NWC  2 - 0
         
 10 mei  Speelronde 11      
 14.30 uur  SC Irene  -  EFC  0 - 0
 10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  SV Blerick  -  RKVVO  2 - 1
 10 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Marvilde  -  NWC  1 - 2
 14.30 uur  FC Eindhoven/av  -  RKSV Heeze  2 - 1
 18.00 uur  Someren   -  Rood Wit V  1 - 2
         
         
   3e Klasse C      
  18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  MVC'19  -   HBSV   1 - 0
 14.30 uur  FCV Venlo  -  Maarheeze  2 - 3
 14.30 uur   Ysselsteyn  -  Oranje Zwart H  0 - 2 
 14.30 uur   IVO  -   Mulo   1 - 0 
 14.30 uur   SC Helmondia   -   Laar   2 - 2 
 14.30 uur   SV Budel  -   Baarlo   2 - 1 
 14.30 uur   Merefeldia  -   Mierlo Hout   2 - 2 
         
 05 april  Speelronde 12      
 18.30 uur  Baarlo  -  Merefeldia  1 - 1
  05 april  Speelronde 13      
 20.15 uur  FCV Venlo  -  Mierlo Hout  0 - 1
  05 april  Speelronde 14      
 18.30 uur  HBSV  -  Laar  3 - 1
 18.30 uur  Maarheeze   -  Mulo  0 - 2
  05 april  Speelronde 15      
 18.30 uur  IVO  -  SV Budel  4 - 3
         
 12 april  Speelronde 9      
 18.30 uur  IVO   -  SC Helmondia  2 - 2
  12 april  Speelronde 14      
 20.00 uur  Baarlo  -  FCV Venlo  4 - 1
  12 april  Speelronde 15      
 18.30 uur  HBSV  -  Oranje Zwart H  2 - 2
         
 19 april  Speelronde 12      
 18.45 uur  HBSV  -  IVO  2 - 3
 19 april  Speelronde 15      
 18.45 uur  FCV Venlo  -  Ysselsteyn  1 - 1
         
 26 april  Speelronde 9      
 19.00 uur  Ysselsteyn  -  HBSV  1 - 2
 26 april  Speelronde 12      
 19.00 uur  Oranje Zwart  -  FCV Venlo  3 - 3
         
  29 april  Speelronde 16      
 14.00 uur  Maarheeze  -  HBSV  0 - 1
 14.30 uur  Baarlo  -  Laar  0 - 0
 14.30 uur  SV Budel  -  MVC'19  2 - 0
 14.30 uur  Merefeldia  -  FCV Venlo  1 - 1
 14.30 uur  Mierlo Hout  -  SC Helmondia  3 - 1
 14.30 uur  Oranje Zwart H  -  Mulo  0 - 0
 14.30 uur  Ysselsteyn  -  IVO  3 - 0
         
 03 mei  Speelronde 9      
 19.00 uur  FCV Venlo  -  Mulo  0 - 2
         
 05 mei  Speelronde 18      
 19.00 uur  SV Budel  -  Maarheeze  4 - 1
         
  06 mei  Speelronde 18      
 14.30 uur  Mierlo Hout   -  Laar 10 - 1
 14.30 uur  Ysselsteyn  -  SC Helmondia  2 - 1
 14.30 uur  Oranje Zwart H  -  IVO  4 - 2
 14.30 uur  FCV Venlo  -  MVC'19  1 - 2
 14.30 uur  Baarlo  -  HBSV  1 - 1
 14.30 uur  Merefeldia  -  Mulo   1 - 2
         
 10 mei  Speelronde 10      
 14.30 uur  HBSV  -  FCV Venlo  1 - 0
  10 mei  Speelronde 13      
 14.30 uur  IVO  -  Maarheeze  2 - 1
 10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  SV Budel  -  Ysselsteyn  2 - 1
  10 mei  Speelronde 15      
 14.30 uur  Mulo  -  Mierlo Hout  1 - 4
 14.30 uur  MVC'19  -  Merefeldia  0 - 2
         
 17 mei  Speelronde 14      
 20.00 uur  Oranje Zwart H  -  SC Helmondia  0 - 0
         
         
   3e Klasse D      
  18 febr.  Speelronde 11      
  14.30 uur  Bladella  -  DVG  2 - 1
  14.30 uur  SV Valkenswaard   -  PSV/av  3 - 1
  14.30 uur  DBS  -  Reusel Sport/CoTrans  0 - 1
  14.30 uur  Braakhuizen  -  BES  7 - 0
  14.30 uur  Unitas'59  -  Hilvaria  0 - 3
  14.30 uur  Hapert  -  Nieuw Woensel  1 - 0
  14.30 uur  Spoordonkse Boys  -  Dommelen  1 - 1
         
 05 april
 Speelronde 9      
 19.00 uur  Bladella   -  Hilvaria  1 - 1
         
 12 april  Speelronde 12 (overspelen wedstrijd)      
 18.30 uur  Nieuw Woensel  -   Spoordonkse Boys   0 - 2
 12 april
 Speelronde 15      
 20.00 uur  BES   -  Dommelen  2 - 1
 12 april  Speelronde 18      
 18.30 uur  Reusel Sport/CoTrans  -  Braakhuizen  1 - 1
 18.30 uur  DBS  -  Unitas'59  0 - 1
 18.30 uur  Hapert  -  PSV/av  4 - 1
         
 19 april  Speelronde 7 (overspelen wedstrijd)      
 20.00 uur  Nieuw Woensel  -  BES  2 - 0
 19 april  Speelronde 21      
 18.45 uur  Unitas'59   -  PSV/av  3 - 0
         
 26 april  Speelronde 18      
 20.00 uur  Spoordonkse Boys  -  BES  4 - 1
 20.00 uur  Nieuw Woensel  -  DVG  2 - 6
         
 29 april
 Speelronde 9      
 14.30 uur  Spoordonkse Boys  -  PSV/av  2 - 1
 29 april  Speelronde 12      
 14.00 uur  BES  -  Unitas'59  0 - 2
 14.30 uur  DVG  -  Braakhuizen  0 - 4
 14.30 uur  Reusel Sport/CoTrans  -  SV Valkenswaard  4 - 3
         
 01 mei  Speelronde 18      
 20.00 uur  Valkenswaard  -  Bladella  2 - 2
         
  06 mei  Speelronde 16      
 14.30 uur  DBS  -  Braakhuizen  0 - 3
 14.30 uur   Dommelen  -  Unitas'59  2 - 1
 14.30 uur  Hapert  -  Bladella  2 - 1
 14.30 uur  Nieuw Woensel   -  Hilvaria  0 - 5
 14.30 uur  PSV/av  -  DVG  2 - 2
 14.30 uur  Reusel Sport/CoTrans  -  BES  3 - 3
 14.30 uur  SV Valkenswaard  -  Spoordonkse Boys  5 - 0
         
 10 mei  Speelronde 6 (overspelen wedstrijd)      
 14.30 uur  DVG  -  Nieuw Woensel  6 - 0
 10 mei  Speelronde 10      
 14.30 uur  BES  -  Bladella  0 - 6
 10 mei  Speelronde 14      
 14.30 uur  Hapert  -  DBS  1 - 0
 14.30 uur  Spoordonkse Boys  -  Braakhuizen  3 - 3
         
         
   4e Klasse F      
 18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  Woenselse Boys   -  HMVV  4 - 0
 14.30 uur   Vessem  -  Riethoven  2 - 1
 14.30 uur   De Weebosch  -  Pusphaira  1 - 2
 14.30 uur   Steensel  -  De Raven  1 - 0
 14.30 uur  DOSL  -  FC Cranendonck  0 - 3
 14.30 uur  ZSC  -  Tivoli  1 - 0
 14.30 uur  Bergeijk  -  Hoogeloon  2 - 3
         
 05 april
 Speelronde 8      
 19.00 uur  FC Cranendonck   -  De Weebosch  2 - 1
         
 12 april
 Speelronde 9      
 18.30 uur  ZSC  -  Pusphaira  2 - 1
 12 april
 Speelronde 10      
 18.30 uur  De Raven  -  Woenselse Boys  2 - 1
 18.30 uur  Riethoven   -  De Weebosch  2 - 1
 12 april  Speelronde 13      
 18.30 uur  DOSL  -  HMVV  2 - 1
 12 april  Speelronde 18      
 18.30 uur  Hoogeloon  -   FC Cranendonck   2 - 1
         
 19 april  Speelronde 9      
 18.45 uur  De Weebosch  -   HMVV    1 - 1
 19 april  Speelronde 18      
 18.45 uur  Bergeijk  -  De Raven  4 - 1
 18.45 uur  Vessem  -  Woenselse Boys  1 - 2
 18.45 uur  ZSC  -  Riethoven  2 - 1
         
 26 april  Speelronde 14      
 18.45 uur  HMVV  -  FC Cranendonck  1 - 2
 26 april  Speelronde 18      
 18.45 uur  De Weebosch  -  DOSL  1 - 5
         
 29 april  Speelronde 15      
 14.30 uur  FC Cranendonck  -  Riethoven  3 - 2
 14.30 uur  DOSL  -  Tivoli  3 - 7
 14.30 uur   HMVV   -  Pusphaira  1 - 0
 14.30 uur   De Raven  -  Hoogeloon  1 - 2
 14.30 uur   Steensel  -  ZSC  2 - 1
 14.30 uur   Vessem  -  De Weebosch  2 - 1
         
 03 mei  Speelronde 18      
 19.00 uur  Tivoli  -   HMVV   4 - 2
         
  06 mei
 Speelronde 16      
 14.30 uur  Bergeijk  -  Vessem  3 - 2
 14.30 uur  Hoogeloon  -  DOSL  5 - 1
 14.30 uur   Pusphaira  -  De Raven  2 - 4
 14.30 uur  Riethoven  -  HMVV  0 - 3
 14.30 uur  Tivoli  -  FC Cranendonck  2 - 2
 14.30 uur  De Weebosch  -  Steensel  1 - 1
 14.30 uur  ZSC  -  Woenselse Boys  2 - 3
         
 09 mei  Speelronde 12      
 19.00 uur  Hoogeloon   -  De Weebosch  3 - 0
         
 10 mei  Speelronde 12      
 14.30 uur  FC Cranendonck  -  ZSC  1 - 0
 14.30 uur  Riethoven  -  Woenselse Boys  3 - 1
 14.30 uur  Tivoli  -  Bergeijk  0 - 1
 14.30 uur  HMVV  -  Steensel  1 - 3
         
         
   4e Klasse G      
 18 febr.  Speelronde 11      
 14.00 uur  Essche Boys  -  ASV'33  0 - 7
 14.30 uur  SBC  -  Stiphout Vooruit  5 - 0
 14.30 uur  Keldonk  -  Bavos  1 - 3
 14.30 uur  Eli  -  Mariahout  0 - 2
 14.30 uur  MVC  -  Boxtel  1 - 1
 14.30 uur  WODAN  -  EMK  2 - 1
 14.30 uur  Boskant  -  ACHT  1 - 3
         
 12 april
 Speelronde 13      
 18.30 uur  MVC  -  Bavos  2 - 0
 12 april  Speelronde 15      
 18.30 uur  Keldonk  -  Eli  1 - 2
 12 april  Speelronde 18      
 18.30 uur  Boskant   -  Boxtel  2 - 0
 18.30 uur  EMK  -  Stiphout Vooruit  3 - 1
 20.00 uur  ACHT  -  ASV'33  1 - 0
         
 19 april
 Speelronde 8
     
 19.00 uur  Essche Boys  -  Keldonk  2 - 1
 19 april  Speelronde 10      
 18.45 uur  Bavos  -  Eli  1 - 0
 19 april  Speelronde 18      
 18.45 uur  Mariahout  -  MVC  3 - 0
         
 26 april  Speelronde 18      
 18.45 uur  Keldonk  -  SBC  2 - 2
 18.45 uur  Eli  -  Essche Boys  2 - 1
         
 29 april  Speelronde 8      
 14.30 uur  Stiphout Vooruit  -  Boskant  1 - 1
 29 april  Speelronde 13      
 14.30 uur  Keldonk  -  ACHT  0 - 1
 29 april  Speelronde 15      
 14.30 uur  ASV'33  -  Bavos  2 - 1
 14.00 uur  Essche Boys  -  EMK  0 - 5
 14.30 uur   MVC  -  WODAN  1 - 2
         
  06 mei
 Speelronde 16      
 14.30 uur  ACHT  -   Essche Boys  2 - 0
 14.30 uur   Bavos  -  Stiphout Vooruit  3 - 1
 14.30 uur  Boskant  -  Keldonk  0 - 2
 14.30 uur  Eli  -  MVC  1 - 2
 14.30 uur  EMK  -  ASV'33  4 - 0
 14.30 uur  Mariahout  -  Boxtel  2 - 0
 14.30 uur  WODAN  -  SBC  1 - 1
         
 09 mei  Speelronde 10      
 19.00 uur  Essche Boys  -  Boskant  0 - 3
 09 mei  Speelronde 13      
 19.30 uur  Eli  -  EMK  1 - 5
 09 mei  Speelronde 12       
 20.00 uur  BAVOS    SBC  1 - 4 
 10 mei  Speelronde 12       
 12.00 uur  ASV'33  -  WODAN  3 - 5
 14.30 uur  Stiphout Vooruit  -  MVC  1 - 1
 14.30 uur  Bavos  -  SBC  1 - 4
         
         
   5e Klasse E      
 18 febr.  Speelronde 11      
 14.00 uur  Tuldania  -  Knegselse Boys  1 - 2
 14.30 uur
 Terlo  -  Netersel  0 - 1 
 14.30 uur  DEES  -  SVSOS  1 - 1
 14.30 uur  Hulsel  -  Sterksel  1 - 4
 14.30 uur  Rood Wit'67  -  Casteren  1 - 0
 14.30 uur  DOSKO'32  -  Waalre  1 - 0
 14.30 uur  SDO'39  -  DVS  4 - 0
         
 31 mrt  Speelronde 18      
 17.00 uur  Tuldania  -  Terlo  3 - 1
         
 12 april
 Speelronde 10      
 18.30 uur  Netersel  -  Tuldania  1 - 0
 12 april
 Speelronde 14      
 18.30 uur  SDO'39  -  Hulsel  3 - 2
 18.30 uur   Knegselse Boys  -  Sterksel  1 - 3
 12 april  Speelronde 18      
 18.30 uur  DEES  -  Rood Wit'67  0 - 3
         
 19 april
 Speelronde 9      
 18.45 uur  SDO'39   -  Knegselse Boys  1 - 0
 19 april  Speelronde 18      
 18.45 uur  Waalre  -  Netersel  2 - 1
 18.45 uur  SVSOS  -  Hulsel  2 - 2
         
 26 april  Speelronde 12      
 18.30 uur  Knegselse Boys  -  Terlo  1 - 1
 26 april  Speelronde 18      
 18.45 uur  SDO'39  -  Sterksel  1 - 0
         
 29 april  Speelronde 15      
 14.00 uur  Tuldania  -  DEES  2 - 2
 14.30 uur  Casteren  -  Knegselse Boys  1 - 1
 14.30 uur  Hulsel  -  DOSKO'32  0 - 5
 14.30 uu  Netersel  -  SVSOS  0 - 0
 14.30 uur   Rood Wit'67  -  Waalre  0 - 2
 14.30 uur   Sterksel  -  DVS  4 - 1
 14.30 uur   Terlo  -  SDO'39  0 - 2
         
 03 mei  Speelronde 18      
 19.00 uur  DOSKO'32  -   Knegselse Boys   4 - 0
         
  06 mei  Speelronde 16      
 14.30 uur  DEES  -  Hulsel  3 - 3
 14.30 uur   DOSKO'32  -  Terlo  3 - 0
 14.30 uur   DVS  -  Rood Wit'67  1 - 1
 14.30 uur   Knegselse Boys  -  Netersel  4 - 0
 14.30 uur   SDO'39  -  Tuldania  3 - 3
 14.30 uur   SVSOS  -  Sterksel  0 - 5
 14.30 uur   Waalre   -  Casteren  3 - 0
         
 10 mei  Speelronde 10      
 12.30 uur  Rood Wit '67  -  SDO'39  0 - 4
 14.30 uur  Knegselse Boys  -  DEES  2 - 3
 10 mei  Speelronde 12      
 14.30 uur  SVSOS  -  Tuldania  0 - 1
 14.30 uur  Netersel  -  Hulsel  3 - 3
 10 mei  Speelronde 18      
 13.30 uur  DVS  -  Casteren  0 - 4
         
 17 mei  Speelronde 21 
     
 20.00 uur  Rood Wit'67  -  Knegselse Boys  0-2
         
         
   5e Klasse F      
 18 febr.  Speelronde 11      
 14.30 uur  Menos  -  Nederwetten  0 - 0
 14.30 uur  RKPVV  -  HVV Helmond  7 - 1
 14.30 uur  SPV  -  HSE  0 - 1
 14.30 uur  RKGSV  -  Tongelre  5 - 0
 14.30 uur  Fiducia  -  Elsendorp  2 - 1
 14.30 uur  Olympia Boys  -  Milheezer Boys  3 - 0
 14.30 uur  Boerdonk  -  Olandia  2 - 1
         
 05 april  Speelronde 12      
 18.30 uur  Milheezer Boys  -  Boerdonk  5 - 1
 05 april  Speelronde 14      
 18.30 uur  Nederwetten  -  Elsendorp  1 - 4
 18.30 uur  HVV Helmond  -  Tongelre  5 - 1
         
 12 april  Speelronde 12      
 18.30 uur  Elsendorp  -  Olympia Boys  2 - 0
 12 april  Speelronde 15      
 18.30 uur  Menos  -  Boerdonk  2 - 0
 18.30 uur  Fiducia  -  Milheezer Boys  1 - 4
 18.30 uur  Nederwetten  -  HSE  5 - 3
         
 19 april  Speelronde 9      
 18.45 uur  Milheezer Boys  -  Ollandia  3 - 2
 19 april  Speelronde 13      
 18.45 uur  Fiducia  -  Nederwetten  0 - 3
 19 april  Speelronde 15      
 18.45 uur  RKGSV  -  Olympia Boys  2 - 2
 18.45 uur  Elsendorp  -  HVV Helmond 13 -1 
         
 26 april  Speelronde 10      
 19.00 uur  Elsendorp  -  RKGSV  1 - 2
         
 29 april  Speelronde 16
     
 14.30 uur  Boerdonk  -  RKPVV  2 - 3
 14.30 uur  Ollandia   -  Fiducia  2 - 5
 14.30 uur  HVV Helmond  -  Nederwetten  5 - 2
 14.30 uur  Milheezer Boys  -  Elsendorp  2 - 0
 14.30 uur  Olympia Boys  -   Menos  0 - 0
 14.30 uur  HSE  -  Tongelre  2 - 1
 14.30 uur  SPV  -  RKGSV  2 - 0
         
 06 mei  Speelronde 16      
 14.30 uur  Boerdonk  -  Tongelre  4 - 0
 14.30 uur  Ollandia  -  Elsendorp  3 - 0
 14.30 uur  RKPVV  -  Menos  8 - 1
 14.30 uur  HSE  -  RKGSV  0 - 2
 14.30 uur  Milheezer Boys  -  Nederwetten  6 - 2
 14.30 uur  SPV  -  Fiducia  5 - 1
 14.30 uur  Olympia Boys  -  HVV Helmond  6 - 0
         
 08 mei  Speelronde 10      
 19.00 uur  Fiducia  -  Boerdonk  0 - 3
         
 10 mei  Speelronde 10      
 14.30 uur  Ollandia  -  Olympia Boys   3 - 0
 10 mei  Speelronde 12      
 14.30 uur  HVV Helmond  -  Menos  1 - 0
 14.30 uur  Nederwetten  -  RKGSV  0 - 1
 10 mei   Speelronde 14      
 14.30 uur  Milheezer Boys  -  RKPVV  0 - 0


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

30 april 2018 om 10:39

knvb zegt:

wedstrijd Bekkerveld-De Valk is 3mei om 20.00uur


14 april 2018 om 15:08

John Ooms zegt:

8 minuten SV Valkenswaard - Bladella ingepland op donderdag 26 april 20.00 uur.


21 maart 2018 om 22:44

John Ooms zegt:

De wedstrijd SV Valkenswaard - Bladella is verplaatst naar dinsdag 10 apr 20.00 uur.


20 maart 2018 om 19:44

Wetten zegt:

Nu vervalt de wedstrijd op zaterdagavond tussen Wetten en Gerwen. Jonge jonge, das nie leuk.


20 maart 2018 om 16:12

Onbekend zegt:

Jammer dat rkvv bergeijk-de raven op donderdagavond wordt gespeeld


20 maart 2018 om 9:06

Ad zegt:

19 april 18.45 SVSOS - Hulsel


13 maart 2018 om 9:43

Ad zegt:

10 mei 14.30 SVSOS - Tuldania 14.30 Netersel - Hulsel


12 maart 2018 om 17:29

John Ooms zegt:

Uit voetbal.nl: WD 9. Bladella - Hilvaria do 5 apr 19.00 uur Spoordonkse Boys - PSV av zo'n 29 apr 14.30 WD 10. BES - Bladella do 10 mei 14.00 WD 12. BES - UNITAS '59 zon 29 apr 14.00 DVG - Braakhuijzen zon 29 apr 14.30 Reusel Sport Co trans - Valkenswaard zo 29 apr 14.30 WD 14. Hapert - DBS do 10 mei 14.30 Spoordonkse Boys - Braakhijzen do 10 mei 14.30 WD 15. BES - Dommelen do 12 apr 18.30.


06 maart 2018 om 13:54

Een trotse Wetter. zegt:

Inhaal wedstrijd Nederwetten - Gerwen ( de derby ) is verplaatst na zaterdagavond 5 mei ipv zondag. Aanvang 18:00u extra aandacht voor onze toeschouwers met live optredens en extra catering! Toegang gratis en vol is vol


Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
Sportspreekt
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png