Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Bladella via Braakhuizen naar tweede klasse

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

SBC promoveert. ACHT legt het af tegen Schijndel.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Bart van den Hurk (vv ACHT)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst: Jeroen Hakkens en Anwar Janssen naar EFC

LEES MEER

Sportspreekt
Erbee Keukens
logoBeterBike-Logo.png(adv).png
Sportspreekt
Sportretfoto
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

12 juli 2017 | Nieuws

Poule-indelingen KNVB Districtsbeker


Deel dit bericht:


Ook de Poule-indeling KNVB Districtsbeker voor 3e t/m 5e klasse is bekend.

1e en 2e klasse
Poule 51  Beerse Boys, Helvoirt, FC Tilburg, Sarto  
   rrrr  
Poule 61  FC Eindhoven /av, Geldrop, Geusselt Sport, Nemelaer  
     
Poule 64  Rhode, Rood-Wit V, Eijsden, FC Hoensbroek  
     
Poule 65  Marvilde, Heeswijk, Veritas, ZSV  
     
Poule 67  De Ster, Deurne, Erp  
     
Poule 68  Oirschot Vooruit, RKVVO, LHC, Schaesberg  
     
Poule 69  Sittard, Someren, SC Susteren, VOAB  
     
Poule 72  Gestel, RPC, De Valk, Caesar  
     
Poule 73  Best Vooruit, Wilhelmina Boys, Bekkerveld, Simpelveld  
     
Poule 74  Brabantia, EFC, GSV'28, Minor  
     
Poule 75  RKSV Heeze, Rijen, Scharn, Wilhelmina'08  


3e t/m 5e klasse

Poule 01  Terlo, Vessem, LSV, HSE
   
Poule 05  EDN'56, Hulsel, SVG, Riethoven
   
Poule 08  OVC'26, Sarto, Reusel Sport/CoTrans, Willem II/av
   
Poule 09  Hoogeloon, Knegselse Boys, Jong Brabant, Broekhoven
   
Poule 12  WSJ, Merlijn, Sterksel, De Raven
   
Poule 14  EMK, FC Cranendonk, Netersel, BES
   
Poule 26  RKGSV, DOSKO'32, Steensel, ACHT
   
Poule 28  ZSC, Audacia, Tuldania, Nederwetten
   
Poule 41  HMVV, Riel, DEES, Tonglere
   
Poule 45  Braakhuizen, Rood Wit'67, SBC, DOSL
   
Poule 49  Berdijk, Woenselse Boys, Casteren, SCI
   
Poule 54  DVS, De Bocht'80, Pusphaira, BOXTEL
   
Poule 57  WODAN, DBS, SDO'39, Tivoli
   
Poule 60  Waalre, De Weebosch, RKDSV, Oisterwijk
   
Poule 63  Bergeijk, Real Lunet, Nevelo, Spoordonkse Boys
   
Poule 69  Dommelen, ODC, Were Di, SV Budel
   
Poule 71  Haarsteeg, PSV/av, DESK, GDC
   
Poule 77  Valkenswaard, Nuenen 2, St. Michielsgestel. Maarheeze
   
Poule 80  Taxandria, GSBW, Hapert, Brabantia 2
   
Poule 81  SVSSS, Zwaluw VFC, CHC, Nieu Woensel
   
Poule 82  Terheijden, TSV Gudok, Bladella, Viola
   
Poule 83  OJC Rosmalen 2, BLC, Unitas'59, Wilhelmina




©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

14 juli 2017 om 1:25

johan zegt:

ik mis UNA 2 in de beker


Overige Nieuwsitems