logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Riethoven neemt voorschot op aanstaande kampioenschap

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst: Mitchel Kluijtmans (Nw Woensel) naar Valkenswaard

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluiting seizoen AVE op vrijdag 7 juni

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

TOP-100 jeugdopleidingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

28 maart 2016 | Nieuws

Uitslagen inhaalprogramma voor paasmaandag 28 maart


Deel dit bericht:


Hieronder alle uitslagen inhaalprogramma voor paasmaandag 28 maart IN ÉÉN OVERZICHT.

 

 

 Data  wed.   1e Klasse C      
 28 mrt  (16)  14.30  Nemelaer -  MOC'17  0-0
 28 mrt  (16)  14.30  Schijndel -  SC 't Zand  1-1
 28 mrt  (19)  14.30  Moerse Boys -  Geldrop  1-1
             
             
 Data  wed.   1e Klasse D      
 28 mrt  (15)  14.30  RVU -  SSS'18  0-3
 28 mrt  (17)  14.30  ZSV -  SV Venray  1-1
             
             
 Data  wed.   2e Klasse F      
 28 mrt  (15)  14.30  EFC -  NWC  1-3
 28 mrt  (16)  14.30  Wilhelmina'08 -  RKSV Heeze  3-1
 28 mrt  (17)  14.30  SV Blerick -  PSV/av  2-2
             
             
 Data  wed.   3e Klasse D      
 28 mrt  (14)  14.30  Bladella -  Woenselse Boys  3-2
 28 mrt  (14)  14.30  EMK -  Oirschot Vooruit  0-1
 28 mrt  (16)  14.30  Hapert -  Oisterwijk  3-0
 28 mrt  (17)  14.30  Hilvaria -  Nevelo  2-3
             
             
 Data  wed.   4e Klasse G      
 28 mrt  (14)  14.30  DEES -  Tongelre  3-4
 28 mrt  (17)  14.30  DVG -  Taxandria  2-1
             
             
 Data  wed.   4e Klasse H      
 28 mrt  (14)  14.30  Casteren -  BES  0-2
 28 mrt  (14)  14.30  HMVV -  SDO'39  2-1
 28 mrt  (14)  14.30  De Raven -  DOSKO'32  0-0
 28 mrt  (14)  14.30  ZSC -  Hoogeloon  3-2
 28 mrt  (16)  14.30  Riethoven -  Steensel AFG.
 28 mrt  (17)   14.30  Netersel -  Hulsel  1-2
             
             
 Data  wed.    5e Klasse D      
 28 mrt  (14)  14.30  Riel -  DOSL  5-2
 28 mrt  (15)  14.30  WSJ -  Tivoli  2-3
 28 mrt  (15)  14.00  Tuldania -  Waalre  3-3
 28 mrt  (17)  14.30  Terlo -  Broekhoven  0-4
 28 mrt  (17)  14.30  De Bocht'80 -  EDN'56  1-4
             
             
 Data  wed.    5e Klasse H      
 28 mrt   (15)  14.30   LSV   RKGSV   0-1
 28 mrt  (16)  14.30  Eli -  Nederwetten  4-0
 28 mrt  (16)  14.30  Irene -  Mariahout  0-4
 28 mrt  (16)  14.30  Fiducia -  SC Brandevoort  2-2

 

 


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

30 maart 2016 om 12:35

Lubo zegt:

In de 2e klasse F, betekent dit dat de 2e periodetitel gaat naar RPC?


Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png