Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Alle uitslagen Districtsbeker + geplaatste ploegen

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Erwin van den Broek (Gemert)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Doe mee met de Tank en Win actie FC Eindhoven

LEES MEER

Ad Borrenbergs
Radio JND Oktoberbest
bannersanidump(slider)2.jpg
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

28 maart 2016 | Nieuws

Uitslagen inhaalprogramma voor paasmaandag 28 maart


Deel dit bericht:


Hieronder alle uitslagen inhaalprogramma voor paasmaandag 28 maart IN ÉÉN OVERZICHT.

 

 

 Data  wed.   1e Klasse C      
 28 mrt  (16)  14.30  Nemelaer -  MOC'17  0-0
 28 mrt  (16)  14.30  Schijndel -  SC 't Zand  1-1
 28 mrt  (19)  14.30  Moerse Boys -  Geldrop  1-1
             
             
 Data  wed.   1e Klasse D      
 28 mrt  (15)  14.30  RVU -  SSS'18  0-3
 28 mrt  (17)  14.30  ZSV -  SV Venray  1-1
             
             
 Data  wed.   2e Klasse F      
 28 mrt  (15)  14.30  EFC -  NWC  1-3
 28 mrt  (16)  14.30  Wilhelmina'08 -  RKSV Heeze  3-1
 28 mrt  (17)  14.30  SV Blerick -  PSV/av  2-2
             
             
 Data  wed.   3e Klasse D      
 28 mrt  (14)  14.30  Bladella -  Woenselse Boys  3-2
 28 mrt  (14)  14.30  EMK -  Oirschot Vooruit  0-1
 28 mrt  (16)  14.30  Hapert -  Oisterwijk  3-0
 28 mrt  (17)  14.30  Hilvaria -  Nevelo  2-3
             
             
 Data  wed.   4e Klasse G      
 28 mrt  (14)  14.30  DEES -  Tongelre  3-4
 28 mrt  (17)  14.30  DVG -  Taxandria  2-1
             
             
 Data  wed.   4e Klasse H      
 28 mrt  (14)  14.30  Casteren -  BES  0-2
 28 mrt  (14)  14.30  HMVV -  SDO'39  2-1
 28 mrt  (14)  14.30  De Raven -  DOSKO'32  0-0
 28 mrt  (14)  14.30  ZSC -  Hoogeloon  3-2
 28 mrt  (16)  14.30  Riethoven -  Steensel AFG.
 28 mrt  (17)   14.30  Netersel -  Hulsel  1-2
             
             
 Data  wed.    5e Klasse D      
 28 mrt  (14)  14.30  Riel -  DOSL  5-2
 28 mrt  (15)  14.30  WSJ -  Tivoli  2-3
 28 mrt  (15)  14.00  Tuldania -  Waalre  3-3
 28 mrt  (17)  14.30  Terlo -  Broekhoven  0-4
 28 mrt  (17)  14.30  De Bocht'80 -  EDN'56  1-4
             
             
 Data  wed.    5e Klasse H      
 28 mrt   (15)  14.30   LSV   RKGSV   0-1
 28 mrt  (16)  14.30  Eli -  Nederwetten  4-0
 28 mrt  (16)  14.30  Irene -  Mariahout  0-4
 28 mrt  (16)  14.30  Fiducia -  SC Brandevoort  2-2

 

 


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

30 maart 2016 om 12:35

Lubo zegt:

In de 2e klasse F, betekent dit dat de 2e periodetitel gaat naar RPC?


Overige Nieuwsitems