Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
Image layer Slide thumbnail

Buitenspel/Toppers van toen: Gebr. Van den Dungen (EMK)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Individuele kwaliteiten Bosuilen geven doorslag.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Voetbalcongres 2019 met Gertjan Verbeek en Paul van der Zwaan

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Gijs Moerenhout (RKSV Heeze)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Scheidsrechter Jack de Kroon 40 jaar in het vak

LEES MEER

Blatter Legal
sanidump
Ad Borrenbergs
vdl.png
Sportspreekt
Lamers Van de Wijdeven
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

16 april 2016 | Nieuws

Overzicht uitslagen inhaalwedstrijden


Deel dit bericht:


Hieronder een totaaloverzicht uitslagen inhaalwedstrijden.

 

 Data  wed.   Topklasse      
 07 febr  (13)  14.00  Kon. HFC -  WKE  6-2
             
 27 febr  (17)  19.00  WKE -  VVSB  4-2
 28 febr  (17)  14.00  Magreb'90 -  JVC Cuijk  1-2
 28 febr  (17)  14.00  Kon. HFC -  TEC  3-1
 28 febr  (17)  14.30  De Treffers -  EVV  0-1
 28 febr  (17)  14.30  HSC'21 -  SWZ/ Boso Sneek  1-1
             
 26 mrt  (19)  17.00  EVV -  UNA  0-2
 26 mrt  (21)  17.00  Magreb'90 -  OJC Rosmalen  1-2
             
             
 Data  wed.   Hoofdklasse B      
 28 febr  (14)  14.30  Halsteren -  UDI'19  3-0
 28 febr  (14)  14.30  DESO -  EHC  0-2
             
 26 mrt  (15)  17.00  DESO -  Gestel  4-0
             
 17 apr  (15)  14.30  UDI'19 -  Groene Ster  2-1
 17 apr  (17)  14.30  DESO  Dongen  1-3 
             
             
 Data  wed.   1e Klasse C      
 28 febr  (14)  14.30  Nemelaer -  GOES  1-4
 28 febr  (15)  14.30  Beerse Boys -  Schijndel  3-0
 28 febr  (15)  14.30  WSC -  Brabantia  0-2
 28 febr  (17)  14.30  HVCH -  Geldrop  3-0 
             
 28 mrt  (16)  14.30  Nemelaer -  MOC'17  0-0
 28 mrt  (16)  14.30  Schijndel -  SC 't Zand  1-1
 28 mrt  (19)  14.30  Moerse Boys -  Geldrop  1-1
             
             
 Data  wed.   1e Klasse D      
 27 febr  (15)  19.30  SC Susteren -  SV Venray  3-3
 28 febr  (13)  14.30  RVU -  Deurne  0-2
 28 febr  (13)  14.30  Heidebloem -  SSS'18  2-2
 28 febr  (15)  14.30  ZSV -  SV Meersen  3-1
             
 26 mrt  (14)  17.00  ZSV -  RVU  7-0
 26 mrt  (16)  17.00  SV Meersen -  Deurne  3-0
 26 mrt  (18)  17.00  RKSV Minor -  Wittenhorst  3-3
 26 mrt  (18)  17.00  Heidebloem -  SC Susteren  2-0
             
 28 mrt  (15)  14.30  RVU -  SSS'18  0-3
 28 mrt  (17)  14.30  ZSV -  SV Venray  1-1
             
 17 apr  (16)  14.30  SV Venray -  RVU  7-1
             
             
 Data  wed.   2e Klasse F      
 28 febr  (14)  14.30  Nieuw Woensel -  SV Blerick  0-1
 28 febr  (14)  14.30  NWC -  Laar  3-0
 28 febr  (14)  14.30  Wilhelmina'08 -  EFC  1-1
             
 26 mrt  (16)  17.00  NWC -  SV Blerick  0-2
             
 28 mrt  (15)  14.30  EFC -  NWC  1-3
 28 mrt  (16)  14.30  Wilhelmina'08 -  RKSV Heeze  3-1
 28 mrt  (17)  14.30  SV Blerick -  PSV/av  2-2
             
 14 apr  (13)  18.30  Wilhelmina'08 -  NWC  4-0
             
 17 apr  (13)  14.30  EFC -  Marvilde  0-2
 17 apr  (15)  14.30   SV Blerick -  Laar  1-2
 17 apr  (17)  14.30  RKSV Heeze -  NWC  5-1
             
 21 apr  (18)  18.45  Wilhelmina'08  SV Blerick   2-1
             
             
 Data  wed.   2e Klasse H      
 28 febr  (13)  14.30  Erp -  Prinses Irene  0-0
 28 febr  (14)  14.30  Venhorst -  BVV  1-3
 28 febr  (14)  14.30  EVVC -  Heeswijk  3-1
 28 febr  (15)  14.30  Helvoirt -  Real Lunet  0-0
 28 febr  (15)  14.30  ODC -  Best Vooruit  1-4
             
 26 mrt  (15)  17.00  BVV -  Prinses Irene  0-1
 26 mrt  (15)  17.00  Heeswijk -  Volharding  0-3
 26 mrt  (16)  17.00  Erp -  SC Helmondia  1-1
 26 mrt  (16)  17.00  Real Lunet -  Venhorst  0-1
             
             
 Data  wed.   3e Klasse D      
 28 febr  (14)  14.30  Bladella -  Woenselse Boys AFG.
 28 febr  (15)  14.30  Hilvaria -  Hapert  2-1
 28 febr  (15)  14.30  Reusel Sport/Faes -  SV Valkenswaard  2-1
 28 febr  (15)  14.30  Oisterwijk -  EMK  1-4
 28 febr  (15)  14.30  Oirschot Vooruit -  Nijnsel  1-2
             
 26 mrt  (13)  17.00  Bladella -  Nevelo  0-2
 26 mrt  (17)  17.00  Oirschot Vooruit -  SBC  3-0
             
 28 mrt  (14)  14.30  Bladella -  Woenselse Boys  3-2
 28 mrt  (14)  14.30  EMK -  Oirschot Vooruit  0-1
 28 mrt  (16)  14.30  Hapert -  Oisterwijk  3-0
 28 mrt  (17)  14.30  Hilvaria -  Nevelo  2-3
             
 14 apr  (16)  18.30  Bladella -  Hilvaria  0-4
 14 apr  (18)  18.30  Nevelo -  Reusel Sport/Faes  0-3
             
 17 apr  (14)  14.30  Hapert -  Reusel Sport/Faes  5-1
 17 apr  (16)  14.30  Nevelo -  Oirschot Vooruit  0-2
 17 apr  (17)  14.30  Oisterwijk -  Bladella  3-2
             
             
 Data  wed.   4e Klasse G      
 28 febr  (14)  14.30  Taxandria -  SCI  8-1
 28 febr  (15)  14.30  Essche Boys -  Pusphaira  1-0
 28 febr  (15)  14.30  Spoordonkse Boys -  DEES  4-1
 28 febr  (16)  14.30  Vessem -  ACHT  0-0
              
 28 mrt  (14)  14.30  DEES -  Tongelre  3-4
 28 mrt  (17)  14.30  DVG -  Taxandria  2-1
             
             
 Data  wed.   4e Klasse H      
 28 febr  (15)  14.30  BES -  Riethoven  2-2
 28 febr  (15)  14.30  Steensel -  Hulsel  1-3
 28 febr  (15)  14.30  SDO'39 -  De Raven  1-0
 28 febr  (15)  14.30  Netersel -  Casteren  2-1
 28 febr  (15)  14.30  Hoogeloon -  De Weebosch  1-2
 28 febr  (15)  14.30  ZSC -  Bergeijk  0-5
 28 febr  (15)  14.30  DOSKO'32 -  HMVV  2-1
             
 26 mrt  (14)  17.00  De Weebosch -  Steensel  1-0
 26 mrt  (16)  17.00  Hulsel -  BES  1-1
 26 mrt  (17)  17.00  Hoogeloon  -  Casteren  3-0
 26 mrt  (17)  17.00  DOSKO'32 -  Riethoven  1-1
             
 28 mrt  (14)  14.30  Casteren -  BES  0-2
 28 mrt  (14)  14.30  HMVV -  SDO'39  2-1
 28 mrt  (14)  14.30  De Raven -  DOSKO'32  0-0
 28 mrt  (14)  14.30  ZSC -  Hoogeloon  3-2
 28 mrt  (16)  14.30  Riethoven -  Steensel AFG.
 28 mrt  (17)   14.30  Netersel -  Hulsel  1-2
             
 14 apr  (16)  18.30  Riethoven -  Steensel  1-0
 14 apr  (18)  18.30  De Weebosch -  ZSC  2-4
             
 17 apr  (14)  14.30  Riethoven -  Hulsel  0-1
 17 apr  (16)  14.30  Casteren -  DOSKO'32  1-5
 17 apr  (16)  14.30  HMVV -  Hoogeloon  1-3
 17 apr  (16)  14.30  De Raven -  ZSC  2-1
 17 apr  (16)  14.30  De Weebosch -  Netersel  0-2
             
             
 Data  wed.    5e Klasse D      
 28 febr  (14)  14.30  Knegselse Boys -  Tivoli  3-2
 28 febr  (14)  14.30  Waalre -  WSJ  3-0
 28 febr  (15)  14.30  DOSL -  Sterksel  3-2
 28 febr  (15)   14.30  De Bocht'80  -  SC Olympus  1-6 
 28 febr  (15)  14.30  Terlo -  Riel  0-3
             
 26 mrt  (13)  17.00  WSJ -  Terlo  3-2
 26 mrt  (18)  17.00  Riel -  Tuldania  3-0 
             
 28 mrt  (14)  14.30  Riel -  DOSL  5-2
 28 mrt  (15)  14.30  WSJ -  Tivoli  2-3
 28 mrt  (15)  14.00  Tuldania -  Waalre  3-3
 28 mrt  (17)  14.30  Terlo -  Broekhoven  0-4
 28 mrt  (17)  14.30  De Bocht'80 -  EDN'56  1-4
             
 14 apr  (17)  18.30  WSJ -  Riel  0-5
             
 17 apr  (14)  14.30  Terlo -  Tuldania  1-2
 17 apr  (16)  14.30  Waalre -  DOSL  1-4
 17 apr  (16)  14.30  Knegselse Boys -  WSJ  4-2
             
 21 apr   (18)   18.45  Sterksel  -  WSJ   5-2
             
             
 Data  wed.    5e Klasse H      
 27 febr  (13)  15.00  Nederwetten -  RKGSV  1-1
 28 febr   (14)  14.30  Eli  Mariahout   1-1
 28 febr  (14)   14.30  VOW  Elsendorp   2-1
 28 febr   (14)   14.30  Fiducia   Boerdonk   2-0 
             
 26 mrt  (14)  17.00  RKGSV -  SC Brandevoort  4-0
 26 mrt  (15)  17.00  Elsendorp -  Mulo  0-3
 26 mrt  (15)  17.00  Boerdonk -  Irene  0-1
 26 mrt  (15)  17.00  Mariahout -  RKPVV  4-0
 26 mrt  (15)  17.00  Nederwetten -  VOW  1-3
             
 28 mrt   (15)  14.30   LSV   RKGSV   0-1 
 28 mrt  (16)  14.30  Eli -  Nederwetten  4-0
 28 mrt  (16)  14.30  Irene -  Mariahout  0-4
 28 mrt  (16)  14.30  Fiducia -  SC Brandevoort  2-2
             
 17 apr  (17)  14.30  Boerdonk -  RKGSV  2-0
 17 apr  (17)  14.30  LSV -  VOW  0-3
 17 apr  (17)  14.30  Elsendorp -  Mariahout  3-1

 

 


©2018 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems

nieuwsflits