Als we de balans opmaken wat er nog voor eind mei ingehaald moet worden dan ontkomen een aantal clubs er niet aan voor het spelen van wedstrijden op doordeweekse dagen. In de regio Zuid II zijn al wedstrijden ingepland op een donderdag.
De verschillen in sommige klasses zijn behoorlijk groot en lopen op tot vijf wedstrijden. Er zijn een aantal ploegen die pas tien wedstrijden gespeeld hebben met als uitschieter SDO’39. De ploeg uit Lage Mierde heeft slechts negen wedstrijden achter de rug en moet nog zeventien wedstrijden afwerken. We hebben nog drieënhalve maand voor de boeg voordat de laatste wedstrijd op 26 mei gespeeld is in de reguliere competitie.
Planning
In tegenstelling tot de regio Zuid II, waar de inhaalwedstrijden al ingepland staan, is er in de regio Zuid I alleen de inhaaldatum voor wedstrijddag 14 bekend. Een vreemde situatie! Waarom zijn de groot aantal inhaalwedstrijden nog niet voorzien van een datum. De clubs dienen ook rekening te houden met activiteiten binnen de club.
Als we de onderstaande waslijst bekijken dan is het te hopen dat de weergoden ons gezind zijn in de maanden februari en maart. Tel daar ook nog eens de carnavalsweekend bij af.
3e Divisie (28 februari)
(20) 20.00 u: Quick'20 - OSS'20
3e Divisie (3 maart)
(14) 14.30 u: GOES - Quick
(16) 14.30 u: OFC - Westlandia
(20) 14.00 u: Hercules - HBS
3e Divisie (22 april)
(15) 14.00 u: Hercules - GOES
(16) 14.00 u: OJC Rosmalen - HSC'21
(16) 14.00 u: HBS - JVC Cuijk
(16) 14.30 u: EVV - ADO'20
(16) 14.30 u: TEC - Quick
3e Divisie (28 april)
(16) 14.00 u: Quick'20 - Hercules
3e Divisie (datum n.n.b.)
(21) Jong FC Volendam - Quick (Rest. 45 min. tussenstand 0-1)
Hoofdklasse B (24 februari)
(15) 14.00 u: UDI'19 - Groene Ster
(15) 14.00 u: Alphense Boys - De Meern
(15) 14.00 u: IFC - GVV Unitas
(15) 14.00 u: Gemert - Baronie
(15) 14.30 u: SV Meersen - RKAVV
Hoofdklasse B (31 maart)
(17)14.30u: SV Meersen - Groene Ster
Hoofdklasse B (22 april)
(17) 14.00 u: UDI'19 - GVV Unitas
Hoofdklasse B (datum n.n.b.)
(19) UDI'19 - VC Vlissingen
(19) SV Meersen - GVV Unitas
1e Klasse C (24 februari)
(14) 14.00 u: Juliana'31 - Nemelaer
(14) 14.30 u: SV TOP - Brabantia
(14) 14.30 u: Woezik - Prinses Irene
(14) 14.30 u: Oirschot Vooruit - HVCH
(14) 14.30 u: FC Tilburg - Rhode
(14) 14.30 u: Alverna - Best Vooruit
(14) 14.30 u: SC 't Zand Leones
1e Klasse C (datum n.n.b.)
(10) SC 't Zand - FC Tilburg:
(11) HVCH - Alverna
(12) Leones - Best Vooruit
(12) Oirschot Vooruit - FC Tilburg
(12) Alverna - Brabantia
(12) Prinses Irene - HVCH
(12) SC 't Zand - SV TOP
(13) Leones - Prinses Irene
(13) FC Tilburg - SV TOP
(13) HVCH - SC 't Zand
(13) Nemelaer - Alverna
(15) Leones - Woezik
1e Klasse D (10 maart)
(14) 14.30 u: Veritas - Schaesberg
(14) 14.30 u: Venlosche Boys - Wittenhorst
(14) 14.30 u: RKSV Heeze - ZSV
(14) 14.30 u: Bekkerveld - Geldrop
(14) 14.30 u: Chevremont - SC Susteren
(14) 14.30 u: Deurne - EHC
(14) 14.30 u: SV Venray - De Valk
1e Klasse D (31 maart)
(12) 14.30 u: Veritas - Chevremont
(12) 14.30 u: Venlosche Boys - SC Susteren
(12) 14.30 u: ZSV - Schaesberg
(12) 14.30 u: RKSV Heeze - Wittenhorst
1e Klasse D (20 april)
(10) 18.00 u: ZSV - Wittenhorst
(16)18.00 u: RKSV Heeze - EHC
1e Klasse D (28 april)
(13) 14.30 u: Wittenhorst - SV Venray
(15) 14.30 u: Schaesberg - Deurne
(15) 14.30 u: EHC - Chevremont
(16) 14.30 u: Veritas - ZSV
2e Klasse F (24 februari)
(14) 14.30 u: Bladella - RPC
(14) 14.30 u: Gestel - Hilvaria
(14) 14.30 u: Mierlo Hout - Rood Wit V
(14) 14.30 u: Beerse Boys - FC Eindhoven/av
(14) 14.30 u: Braakhuizen - Wilhelmina'08
(14) 14.30 u: EFC - Someren
(14) 14.30 u: Marvilde - RKVVO
2e Klasse F (datum n.n.b.)
(04) Bladella - Gestel (Rest. 9 min. tussenstand 2-2)
(11) Wilhelmina '08 - Gestel
(12) Beerse Boys - Wilhelmina'08
(12) Hivaria - FC Eindhoven/av
(12) EFC - RKVVO
(12) Gestel - Braakhuizen
(12) Rood Wit V - RPC
(12) Bladella - Marvilde
(13) FC Eindhoven/av - Mierlo Hout
(13) Hilvaria - Rood Wit V
(13) Wilhelmina '08 - EFC
(13) Someren - Beerse Boys
(15) FC Eindhoven/av - EFC
(15) Wilhelmina'08 - Marvilde
(16) EFC - Hilvaria
3e Klasse D (24 februari)
(14) 14.30 u: Hapert - DBS
(14) 14.30 u: WODAN - Spoordonkse Boys
(14) 14.30 u: Wilhelmina Boys - Dommelen
(14) 14.30 u: Tivoli - SV Valkenswaard
(14) 14.30 u: Sparta'25 - Unitas'59
(14) 14.30 u: Reusel Sport - SV Budel
(14) 14.30 u: PSV/av - SBC
3e Klasse D (data n.n.b.)
(10) Reusel Sport - Unitas'59
(10) Hapert - Tivoli
(11) Tivoli - PSV/av
(12) SV Budel - Unitas'59
(12) Hapert - Wilhelmina Boys
(12) Sparta'25 - Tivoli
(12) Reusel Sport - SBC
(13) Spoordonkse Boys - Reusel Sport
(13) Tivoli - Wilhelmina Boys
(15) Spoordonkse Boys - PSV/av
(16) Reusel Sport - Dommelen
(16) Tivoli - SBC
4e Klasse E (10 maart)
(14) 14.30 u: RKSVO - DOSL
(14) 14.30 u: RKMSV - Neerkandia
(14) 14.30 u: ONDO - FC ODA
(14) 14.30 u: DESM - Lierop
(14) 14.30 u: Sterksel - SSE
(14) 14.30 u: FC Cranendonck - RKESV
(14) 14.30 u: Altweerterheide - Maarheeze
4e Klasse E (31 maart)
(11) 14.30 u: Sterksel - DESM
(11) 14.30 u: FC ODA - RKSVO
(12) 14.00 u: Maarheeze - Neerkandia
(13) 14.30 u: Lierop - FC Cranendonck
(13) 14.30 u: RKESV - Alweerterheide
4e Klasse E (11 april)
(16) 18.30 u: Neerkandia - SSE
(16) 18.30 u: RKSVO - FC Cranendonck
(16) 18.30 u: Sterksel - Lierop
(16) 18.30 u: RKMSV - Maarheeze
(16) 18.30 u: Altweerterheide - FC ODA
4e Klasse E (20 april)
(12) 18.00 u: FC Cranendonck - FC ODA
(12) 18.00 u: DOSL - RKESV
(12) 18.00 u: RKMSV - Sterksel
(13) 18.00 u: Neerkandia - RKSVO
4e Klasse E (28 april)
(10) 14.30 u: RKSVO - Sterksel
(11) 18.00 u: Neerkandia - FC Cranendonck
(12) 14.30 u: Altweerterheide - SV Lierop
(13) 18.00 u: FC ODA - DESM
(13) 14.30 u: SSE - RKMSV
(13) 14.30 u: DOSL - Maarheeze
4e Klasse E (5 mei)
(15) 14.00 u: Maarheeze - RKSVO
(15) 14.30 U: VCO - WHV
(15) 14.30 u: DOSL - Altweerterheide
(15) 14.30 u: Neerkandia - ONDO
(15) 14.30 u: FC ODA - Sterksel
4e Klasse F (24 februari)
(14) 12.00 u: Woenselse Boys - ACHT
(14) 14.30 u: RKDSV - ZSC
(14) 14.30 u: De Raven - EMK
(14) 14.30 u: Steensel - Vessem
(14) 14.30 u: Nieuw Woensel - Bergeijk
(14) 14.30 u: Hoogeloon - HMVV
(14) 14.30 u: SDO'39 - Waalre
4e Klasse F (datum n.n.b.)
(10) Nieuw Woensel - Woenselse Boys
(10) De Raven - SDO'39
(11) Waalre - RKDSV
(11) Vessem - EMK
(11) SDO'39 - Steensel
(11) De Raven - HMVV
(12) Nieuw Woensel - HMVV
(12) EMK - Bergeijk
(12) ZSC - ACHT
(12) Steensel - Waalre
(12) De Raven - Hoogeloon
(12) RKDSV - Vessem
(12) Woenselse Boys - SDO'39
(13) Bergeijk - RKDSV
(13) HMVV - Steensel
(13) SDO'39 - Hoogeloon
(13) Vessem - Nieuw Woensel
(13) Waalre - Woenselse Boys
(13) EMK - ZSC
(15) HMVV - SDO'39
(15) ZSC - De Raven
(15) Waalre - Nieuw Woensel
(16) Hoogeloon - Bergeijk
(16) SDO'39 - Vessem
(16) De Raven - Nieuw Woensel
(16) Steensel - EMK
4e Klasse F (ZII) (10 maart)
(14) 14.30 u: Olympia Boys - ASV'33
(14) 14.30 u: SV Brandevoort - Mariahout
(14) 14.30 u: MVC - Bruheze
(14) 14.30 u: SJVV - RKGSV
(14) 14.30 u: Milheezer Boys - Stiphout Vooruit
(14) 14.30 u: RKPVV - Eli
(14) 14.30 u: BAVOS - Mifano
4e Klasse F (ZII) (31 maart)
(12) 14.00 u: Mariahout - Bruheze
(12) 14.30 u: RKGSV - ASV'33
(12) 14.30 u: BAVOS - Stiphout Vooruit
(12) 14.30 u: SJVV - RKPVV
(12) 14.30 u: MVC - Milheezer Boys
4e Klasse F (ZII) (20 april)
(10) 18.00 u: RKGSV - Stiphout Vooruit
(15) 18.00 u: ASV'33 - BAVOS
(15) 18.00 u: Mariahout - SJVV
(15) 18.00 u: Eli - Milheezer Boys
4e Klasse F (ZII) (28 april)
(13) 14.00 u: ASV'33 - SV Brandevoort
(13) 14.30 u: Milheezer Boys - RKPVV
(13) 14.30 u: Eli - BAVOS
(13) 14.30 u: RKGSV - Mariahout
(13) 14.30 u: Stiphout Vooruit - MVC
(16) 14.30 u: SJVV - Olympia Boys
4e Klasse F (ZII) (5 mei)
(16) 14.30 u: MVC - Mariahout
(16) 14.30 u: Milheezer Boys - Mifano
5e Klasse E (24 februari)
(14) 14.30 u: SVSH - Hulsel
(14) 14.30 u: Terlo - Netersel
(14) 14.30 u: Knegselse Boys - Riethoven
(14) 14.30 u: DEES - De Weebosch
(14) 14.30 u: DOSKO'32 - Rood Wit'67
(14) 14.30 u: De Bocht'80 - DVS
(14) 14.30 u: Casteren - Pusphaira
5e Klasse E (datum n.n.b.)
(10) Riethoven - De Weebosch
(10) Casteren - De Bocht'80
(11) De Weebosch - Rood Wit'67
(11) Terlo - DEES
(11) Netersel - Knegselse Boys
(11) Hulsel - DOSKO'32
(12) Knegselse Boys - De Weebosch
(12) Casteren - Hulsel
(12) Rood Wit'67 - Pusphaira
(12) DEES - Netersel
(12) DOSKO"32 - SVSH
(12) De Bocht'80 - Terlo
(13) De Weebosch - Casteren
(13) Hulsel - DEES
(13) Rood Wit '67 - Riethoven
(13) Netersel - De Bocht'80
(13) Terlo - SVSH
(15) Rood Wit'67 - Knegselse Boys
(15) Riethoven - DOSKO'32
(16) DEES - Rood Wit'67
(16) SVSH - Pusphaira
(16) DOSKO'32 - Casteren
(16) De Bocht'80 - Riethoven
(16) Terlo - De Weebosch
5e Klasse E (ZII) (10 maart)
(14) 14.30 u: Odiliapeel - VOW
(14) 14.30 u: FC De Rakt - Nederwetten
(14) 14.30 u: WHV - Boerdonk
(14) 14.30 u: HVV Helmond - HSE
(14) 14.30 u: SPV - Keldonk
(14) 14.30 u: Tongelre - VCO
5e Klasse E (ZII) (31 maart)
(12) 14.30 u: VCO - Nederwetten
(12) 14.30 u: WHV - SPV
(12) 14.30 u: Boerdonk - HSE
(13) 14.30 u: VOW - HVV Helmond
(13) 14.30 u: Keldonk - Odiliapeel
5e Klasse E (ZII) (14 april)
(11) 14.30 u: SPV - FC De Rakt
5e Klasse E (ZII) (20 april)
(11) 18.00 u: Nederwetten - HVV Helmond
(15) 18.00 u: VCO - WHV
(16) 18.00 u: SPV - HSE
5e Klasse E (ZII) (28 april)
(13) 14.30 u: Boerdonk - VCO
(13) 14.30 u: Nederwetten - WHV
(15) 14.30 u: HSE - Odiliapeel
5e Klasse E (ZII) (5 mei)
(16) 14.30 u: Nederwetten - Rood Wit'62
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?