logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Kenneth van de Wiel stopt bij Best Vooruit

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

FC Eindhoven/AV moet titel nog een weekje uitstellen

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluiting seizoen AVE op vrijdag 7 juni

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week Appie Azmani (FC Eindhoven/av)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

TOP-100 jeugdopleidingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

10 maart 2019 | Nieuws

Uitslagen inhaal Regio Zuid II


Deel dit bericht:


Hieronder alle uitslagen gespeelde wedstrijden (wedstrijddag 14) Regio Zuid II + Afgelastingen IN ÉÉN OVERZICHT.

Let wel: Het inhaalprogramma staat niet direct vermeld naast de standenlijst. 
1e Klasse D
(10 maart)
(14) 14.30 u: Veritas - Schaesberg: AFG.
(14) 14.30 u: Venlosche Boys - Wittenhorst:
(14) 14.30 u: RKSV Heeze - ZSV: AFG.
(14) 14.30 u: Bekkerveld - Geldrop: 0-1
(14) 14.30 u: Chevremont - SC Susteren: 4-1
(14) 14.30 u: Deurne - EHC: 1-1
(14) 14.30 u: SV Venray - De Valk: AFG.

4e Klasse E 
(10 maart)
(14) 14.30 u: RKSVO - DOSL: AFG.
(14) 14.30 u: RKMSV - Neerkandia:
AFG.
(14) 14.30 u: ONDO - FC ODA: AFG.
(14) 14.30 u: DESM - Lierop: AFG.
(14) 14.30 u: Sterksel - SSE: 0-8
(14) 14.30 u: FC Cranendonck - RKESV: AFG.
(14) 14.30 u: Altweerterheide - Maarheeze: 2-1


4e Klasse F (ZII)
(10 maart)
(14) 14.30 u: Olympia Boys - ASV'33: AFG.
(14) 14.30 u: SV Brandevoort - Mariahout: 2-0
(14) 14.30 u: MVC - Bruheze: AFG.
(14) 14.30 u: SJVV - RKGSV: AFG.
(14) 14.30 u: Milheezer Boys - Stiphout Vooruit: AFG.
(14) 14.30 u: RKPVV - Eli: 6-0
(14) 14.30 u: BAVOS - Mifano: 3-0


5e Klasse E (ZII)
(10 maart)
(14) 14.30 u: Odiliapeel - VOW: AFG.
(14) 14.30 u: FC De Rakt - Nederwetten: AFG.
(14) 14.30 u: WHV - Boerdonk: 0-3
(14) 14.30 u: HVV Helmond - HSE: 6-1
(14) 14.30 u: SPV - Keldonk: AFG.
(14) 14.30 u: Tongelre - VCO: AFG.


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png