logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Einduitslagen/geplaatste ploegen poulefase Districtsbeker

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Brian Vermeer (Valkenswaard)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Competitieprogramma 1e t/m 5e klasse bekend. Volledig programma online

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Selectie SV Tivoli begroet tien nieuwe spelers

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

28 april 2019 | Nieuws

Uitslagen inhaal voor 25, 26 en 28 april


Deel dit bericht:


Hieronder alle uitslagen voor donderdag 25, vrijdag 26 en zondag 28 april IN ÉÉN OVERZICHT.

3e Divisie (zondag 28 april)
(16) 14.00 u: Quick'20 - Hercules: 0-3
(24) 14.30 u: EVV - Quick: 3-0

Hoofdklasse B
(zondag 28 april)
(19) 14.30 u:
SV Meersen - GVV Unitas: 1-2
(26) 14.00 u: VC Vlissingen - IFC: 3-1
(28) 14.30 u: Baronie - UDI'19: 2-1

1e Klasse C (zondag 28 april)
(13) 14.00 u: Leones - Prinses Irene: 2-1
(13) 14.30 u: HVCH - SC 't Zand: 1-1
(13) 14.30 u: Nemelaer - Alverna: 1-1
(18) 14.30 u: Oirschot Vooruit - Best Vooruit: 5-3

1e Klasse C
(donderdag 25 april)
(13) 19.00 u: FC Tilburg - SV TOP: 1-2


1e Klasse D (zondag 28 april)
(13) 14.30 u: Wittenhorst - SV Venray: 1-4
(15) 14.30 u: EHC - Chevremont: 2-1
(16) 14.30 u:
Veritas - ZSV: 1-2

1e klasse D
(donderdag 25 april)
(15) 20.00 u: Schaesberg - Deurne: 0-4

2e Klasse F (zondag 28 april)
(13) 14.30 u: Someren - Beerse Boys: 0-1
(15) 14.30 u: Wilhelmina'08 - Marvilde: 1-1
(18) 14.30 u: EFC - RPC: 4-1
(18) 14.30 u: Gestel - Mierlo Hout: 1-7

2e Klasse F 
(donderdag 25 april)
(13) 20.30 u: Hilvaria - Rood Wit V: 3-1


3e Klasse D (zondag 28 april)
(10) 14.30 u: Reusel Sport - Unitas'59: 2-0
(13) 14.30 u: Tivoli - Wilhelmina Boys: 2-2

3e Klasse D 
(donderdag 25 april)
(18) 20.00 u: Sparta'25 - Spoordonkse Boys: 2-0

4e Klasse E (zondag 28 april)
(10) 14.30 u: RKSVO - Sterksel: 5-0 
(11) 14.30 u: Neerkandia - FC Cranendonck: 2-0
(12) 14.30 u: Altweerterheide - SV Lierop: 1-2
(13) 14.30 u: FC ODA - DESM: 5-1
(13) 14.30 u: SSE - RKMSV: 1-0
(13) 14.30 u:
DOSL - Maarheeze: 3-1

4e Klasse E
(donderdag 25 april)
(19) 19.00 u: Neerkandia - Sterksel: 11-1

4e Klasse F (zondag 28 april)
(13) 14.30 u: HMVV - Steensel: 1-1
(13) 14.30 u: SDO'39 - Hoogeloon: 1-5
(13) 14.30 u: Vessem - Nieuw Woensel: 3-2
(13) 14.30 u: Waalre - Woenselse Boys: 1-5
(13) 14.30 u: EMK - ZSC: 4-1

4e Klasse F
 (vrijdag 26 april)
(13) 19.30 u: Bergeijk - RKDSV: 3-3

4e Klasse F (donderdag 25 april)
(11) 18.45 u: HMVV - De Raven: 1-1
(15) 19.00 u: Waalre - Nieuw Woensel: 5-1
(16) 18.45 u: SDO'39 - Vessem: 1-1

4e Klasse F (ZII) (zondag 28 april)
(13) 14.00 u: ASV'33 - SV Brandevoort: 0-3
(13) 14.30 u: Milheezer Boys - RKPVV: 4-1
(13) 14.30 u: RKGSV - Mariahout: 3-0
(13) 14.30 u: Stiphout Vooruit - MVC: 2-0

4e Klasse F (ZII)
(donderdag 25 april)
(13) 20.00 u: Eli - BAVOS: 0-6
(16) 18.30 u: SJVV - Olympia Boys: 1-1


5e Klasse E (zondag 28 april)
(18) 14.30 u: Casteren - Riethoven: 0-2
(18) 14.30 u: Netersel - Hulsel: 1-4
(18) 14.30 u: DEES - DVS: 1-3
(18) 14.30 u: DOSKO'32 - Knegselse Boys: 1-1
(18) 14.30 u: SVSH - De Weebsoch: 5-4
(18) 14.30 u: De Bocht'80 - Pusphaira: 0-7
(18) 14.30 u: Terlo - Rood Wit'67: 1-5

5e Klasse E
(donderdag 25 april)
(16) 18.45 u: DEES - Rood Wit'67: 2-3
(16) 18.45 u: DOSKO'32 - Casteren: 3-2
(16) 18.45 u: De Bocht'80 - Riethoven: 1-5 


5e Klasse E (ZII) (zondag 28 april)
(13) 14.30 u: Boerdonk - VCO: 2-2
(13) 14.30 u: Nederwetten - WHV: 4-1

(15) 14.30 u: HSE - Odiliapeel: 3-1
(19) 14.30 u: VOW - Rood Wit'62: 1-4
(22) 14.30 u: FC De Rakt - SPV: 3-2


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png