logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Bart Bonnema (SV Tivoli)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Update: Totaaloverzicht inhaalwedstrijden 2019

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Overzicht trainerscarrousel status trainers/clubs.

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

TOP-100 jeugdopleidingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
Accres uitzendbureau
W&E van Kasteren
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

24 februari 2019 | Nieuws

Uitslagen inhaal HFD.Kl. B + Regio Zuid I


Deel dit bericht:


Hieronder alle uitslagen voor zondag 24 februari voor Hoofdklasse B en regio Zuid I IN ÉÉN OVERZICHT.


Hoofdklasse B (24 februari)
(15) 14.00 u: UDI'19 - Groene Ster: 1-1
(15) 14.00 u: Alphense Boys - De Meern: 1-2
(15) 14.00 u: IFC - GVV Unitas: 1-4
(15) 14.00 u: Gemert - Baronie: 1-2
(15) 14.30 u: SV Meersen - RKAVV: 2-0

1e Klasse C
(24 februari)
(14) 14.30 u: SV TOP - Brabantia: 2-0
(14) 14.30 u: Woezik - Prinses Irene:
(14) 14.30 u: Oirschot Vooruit - HVCH: 0-2
(14) 14.30 u: FC Tilburg - Rhode: 1-2
(14) 14.30 u: Alverna - Best Vooruit: 1-1
(14) 14.30 u: SC 't Zand - Leones: 2-2


2e Klasse F (24 februari)
(14) 14.30 u: Bladella - RPC: 2-1
(14) 14.30 u: Gestel - Hilvaria: 1-3
(14) 14.30 u: Mierlo Hout - Rood Wit V: 5-0
(14) 14.30 u: Beerse Boys - FC Eindhoven/av: 1-2
(14) 14.30 u: Braakhuizen - Wilhelmina'08: 1-0
(14) 14.30 u: EFC - Someren: 3-0
(14) 14.30 u: Marvilde - RKVVO: 0-3

3e Klasse D 
(24 februari)
(14) 14.30 u: Hapert - DBS: 2-1
(14) 14.30 u: WODAN - Spoordonkse Boys: 4-2
(14) 14.30 u: Wilhelmina Boys - Dommelen: 2-3
(14) 14.30 u: Tivoli - SV Valkenswaard: 1-3
(14) 14.30 u: Sparta'25 - Unitas'59: 1-0
(14) 14.30 u: Reusel Sport - SV Budel: 0-1
(14) 14.30 u: PSV/av - SBC: 3-1


4e Klasse F
(24 februari)
(14) 12.00 u: Woenselse Boys - ACHT: 3-1
(14) 14.30 u: RKDSV - ZSC: 1-2
(14) 14.30 u: De Raven - EMK: 3-0
(14) 14.30 u: Steensel - Vessem: 0-6
(14) 14.30 u: Nieuw Woensel - Bergeijk: 3-2
(14) 14.30 u: Hoogeloon - HMVV: 1-0
(14) 14.30 u: SDO'39 - Waalre: 2-3


5e Klasse E
(24 februari)
(14) 14.30 u: SVSH - Hulsel: 0-0
(14) 14.30 u: Terlo - Netersel: 1-2
(14) 14.30 u: Knegselse Boys - Riethoven: 0-1
(14) 14.30 u: DEES - De Weebosch: 0-4
(14) 14.30 u: DOSKO'32 - Rood Wit'67: 
2-0
(14) 14.30 u: De Bocht'80 - DVS: 2-1
(14) 14.30 u: Casteren - Pusphaira: 3-3



©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws

Uitslagen inhaal HFD.Kl. B + Regio Zuid I
https://hooftrosmalen.nl/
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png