logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Achmed Al Jabar en Imad El Bali naar Rood Wit V

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Benn Soetens (RKVVO)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluitavond AVE: gezellig en weer het dak eraf.

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

2 juni 2019 | Nieuws

Uitslagen eerste ronde nacompetitie promotie/degradatie


Deel dit bericht:


Hieronder uitslagen 1e en 2e ronde nacompetitie promotie/degradatie. Bij SV TOP - Rodha Raalte, RPC - SBC, Vessem - Nulandia en Ollandia - Hulsel brachten strafschoppen de beslissing.

Foutje gezien? Laat het ons weten en stuur een mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl

Hoofdklasse B - 1e Klasse C/D

 W  Datum  1e ronde       
 A  30 mei  Nemelaer  -  Leones*  1-2
 B  30 mei  Chevremont*  -  Deurne  3-2
           
 W  Datum  2e ronde       
 C  2 juni  JOS Watergr.*  -  Leones  5-1
 D  2 juni  Fortuna W.*  -  Chevremont  3-1
 E  2 juni  SV Top* (WNS)  -  Rohda Raalte  2-2
 F  2 juni  ZSV  -  Leonidas*  0-2


1e Klasse C - 2e Klasse E/F

 W  Datum  1e ronde       
 A  2 juni  RKSV Cluzona  -  RKVVO*  0-4 
 B  2 juni  Oirschot V*  -  SC Kruisland  2-0
 C  2 juni  Wilhelmina '08*  -  VV Rijen   2-1
 D  2 juni  FC Tilburg*  -  EFC  1-0


2e Klasse F - 3e Klasse C/D

 W  Datum  1e ronde       
 A  2 juni  BVV  -  PSV/av*  1-3 
 B  2 juni  Bladella  -  Nieuwkuijk*  2-3
 C  2 juni  Valkenswaard*  -  FC Engelen  4-3
 D  2 juni  RPC* (WNS)  -  SBC  2-2


3e Klasse D - 4e Klasse E/F

 W  Datum  1e ronde       
 A  2 juni  Vessem* (WNS)  -  Nulandia  1-1 
 B  2 juni  Dommelen*  -  Woenselse B  3-2

 

3e Klasse C - 4e Klasse E/F (Zuid II)

 W  Datum  1e ronde       
 A  2 juni  ONDO  -  Bavos*  1-2 
 B  2 juni  Blerick*  -  SSE  2-0
 C  2 juni  Stiphout V*  -  RKMSV  2-1
 D  2 juni  SV Laar*  -  Milheezer B  4-1


4e Klasse F - 5e Klasse E

 W  Datum  1e ronde       
 A  2 juni  Ollandia  -  Hulsel* (WNS)  2-2
 B  2 juni  De Weebosch*  -  Maaskantse B  2-1

 


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png