Foutje gezien? stuur een mail naar: [email protected]
Poule 53
15 sept.
17.00 u
NOAD - SV TOP
1 - 4
15 sept.
18.00 u
Beerse Boys - Berghem Sport
2 - 4
Poule 58
16 sept.
14.30 u
VOAB - De Valk
1 - 1
16 sept.
14.30 u
Scharn - Bladella
3 - 1
Poule 59
16 sept.
14.30 u
Sarto - Gestel
1 - 6
16 sept.
14.30 u
Caesar - RKSV Heeze
2 - 1
Poule 60
16 sept.
14.30 u
EHC - Marvilde
2 - 2
16 sept.
14.30 u
FC Hoensbroek - Oirschot Vooruit
0 - 1
Poule 61
16 sept.
14.30 u
Rood Wit V - Heksenberg
0 - 2
16 sept.
14.30 u
SV Susteren - Best Vooruit
2 - 1
Poule 62
16 sept.
14.30 u
Simpelveld - Brabantia
0 - 4
16 sept.
14.30 u
Schaesberg - EFC
1 - 4
Poule 63
15 sept.
18.30 u
Braakhuizen - Geldrop
1 - 0
16 sept.
14.30 u
Rhode - BSV Limburgia
2 - 3
Poule 64
15 sept.
19.00 u
De Ster - FC Eindhoven/av
2 - 2
16 sept.
14.30 u
Deurne - Venhorst
4 - 0
Poule 65
16 sept.
14.30 u
Someren - Heer
1 - 3
16 sept.
14.30 u
Sparta'18 - Veritas
1 - 3
Poule 66
15 sept.
18.00 u
SSS'18 - Venloche Boys
2 - 1
16 sept.
14.30 u
RPC - GSV'28
2 - 1
Poule 67
15 sept.
18.00 u
Mierlo Hout - Erp
3 - 1
16 sept.
14.30 u
Haelen - ZSV
2 - 6
Poule 68
16 sept.
14.30 u
RKVVO - Eijsden
0 - 4
16 sept.
14.30 u
Prinses Irene - Heeswijk
3 - 3
Poule 03
16 sept.
14.30 u
Riel - Spoordonkse Boys
2 - 2
16 sept.
14.30 u
Hulsel - GSBW
1 - 1
Poule 06
16 sept.
14.30 u
HMVV - Oisterwijk
4 - 0
16 sept.
14.30 u
Nevelo - Taxandria
1 - 1
Poule 08
16 sept.
14.30 u
Boerdonk - Sparta'25
2 - 6
16 sept.
14.30 u
Stiphout Vooruit - Nijnsel
2 - 3
Poule 11
16 sept.
14.30 u
De Bocht'80 - LSV
2 - 3
16 sept.
14.30 u
ODC - Wilhelmina Boys
5 - 1
Poule 17
16 sept.
14.30 u
SDO'39 - Were Di
4 - 4
16 sept.
14.30 u
Gloria UC - OVC'26
1 - 5
Poule 21
13 sept.
20.00 u
EDN'56 - Hoogeloon
1 - 7
16 sept.
14.30 u
Casteren - Hapert
0 - 2
Poule 22
16 sept.
14.30 u
Maarheeze - Bergeijk
0 - 3
16 sept.
14.30 u
Terlo - Dommelen
0 - 4
Poule 26
16 sept.
14.30 u
DOSKO'32 - RKSV Nuenen 2
2 - 5
16 sept.
14.30 u
Waalre - WODAN
1 - 1
Poule 39
13 sept.
20.00 u
De Raven - SV Budel
1 - 2
16 sept.
14.30 u
Rood Wit '67 - Fc Cranendonck
4 - 4
Poule 40
16 sept.
14.30 u
Tongelre - EMK
2 - 2
18 sept.
20.00 u
Geldrop 2 - DVS
1 - 0
Poule 49
15 sept.
18.00 u
Riethoven - ZSC
4 - 1
16 sept.
14.30 u
DOSL - Valkenswaard
4 - 2
Poule 51
16 sept.
14.30 u
Audacia - DEES
3 - 3
16 sept.
14.30 u
Vessem - PSV/av
1 - 1
Poule 54
16 sept.
14.30 u
Unitas'59 - HSE
6 - 0
16 sept.
14.30 u
Pusphaira - Woenselse Boys
2 - 4
Poule 62
15 sept.
17.00 u
Reusel Sport - TSVV merlijn
5 - 0
16 sept.
14.30 u
Tuldania - Netersel
1 - 2
Poule 66
16 sept.
14.30 u
Nederwetten - RKGSV
1 - 6
16 sept.
14.30 u
Nieuw Woensel - SBC
1 - 3
Poule 68
16 sept.
14.30 u
Knegselse Boys - UNA 2
0 - 3
16 sept.
14.30 u
DBS - Steensel
0 - 1
Poule 82
16 sept.
14.30 u
ACHT - SV Tivoli
0 - 2
16 sept.
14.30 u
De Weebosch - RKSV Sterksel
1 - 1
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Like dit bericht 0
Je vind dit leuk
Jouw reactie?