logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Overzicht transfers: Mutaties WODAN

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Jouw vereniging ook in Adidas of Nike?

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Speeldagenkalender 2019-2020 (Zuid I-II)

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

10 juni 2019 | Nieuws

Uitslagen 2e ronde/finale nacompetitie


Deel dit bericht:


Hieronder de uitslagen 2e ronde nacompetitie 1e t/m 4e klasse en finalewedstrijden 4e en 5e klasse.

1e Klasse C - 2e Klasse E/F

 W  Datum  2e ronde      
 E  10 juni  Oirschot V  -  RKVVO*  2-3
 F  10 juni  Wilhelmina'08*  -  FC Tilburg  2-0
           
 W  Datum  Finale     (Neutraal terrein)  
 G  16 juni  RKVVO  -  Wilhelmina'08    -

 

2e Klasse F - 3e Klasse C/D

 W  Datum  2e ronde       
 E  10 juni  Nieuwkuijk  -  PSV/av*  1-2
 F  10 juni  Valkenswaard*  -  RPC  5-4
           
 W  Datum  Finale     (Neutraal terrein)  
 G  16 juni  PSV/av  -  Valkenswaard    -

 

3e Klasse D - 4e Klasse E/F

 W  Datum  2e ronde       
 C  10 juni  Bergeijk  -  Haarsteeg*  1-3
 D  10 juni  WODAN*  -  Vessem  1-0
 E  10 juni  Gudok*  -  Dommelen  2-1
 F  10 juni  Mailskamp  -  DVG* (WNS)  0-0
           
 W  Datum  Finales    (Neutraal terrein)  
 G  16 juni  Haarsteeg  -  WODAN    -
 H  16 juni  Gudok  -  DVG    -

 

3e Klasse C - 4e Klasse E/F (Zuid II)

 W  Datum  2e ronde      
 E  10 juni  Blerick*  -  Bavos  3-1
 F  10 juni  Stiphout V  -  SV Laar*  1-3
           
 W  Datum  Finale     (Neutraal terrein)  
 G  16 juni  Blerick  -  SV Laar    -

 

4e Klasse F - 5e Klasse E

 W  Datum  Finale    (Neutraal terrein)  
 C  10 juni  SVSH  -  ZSC  0-2
 D  10 juni  SBV  -  Hulsel  0-2
 E  10 juni  Tuldania  -  De Weebosch  1-0

 


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png