logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Einduitslagen/geplaatste ploegen poulefase Districtsbeker

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week: Brian Vermeer (Valkenswaard)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Competitieprogramma 1e t/m 5e klasse bekend. Volledig programma online

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Selectie SV Tivoli begroet tien nieuwe spelers

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

23 augustus 2019 | - Headline 

Selectie SV Tivoli begroet tien nieuwe spelers


Deel dit bericht:


Kan SV Tivoli zich staande houden in derde klasse?

Met Marc van Eijk aan het roer gaat SV Tivoli het nieuwe seizoen in met zestien selectiespelers. Na het vertrek van bijna de complete spelersgroep was SV Tivoli naarstig op zoek naar nieuwe spelers. Tien nieuwe spelers hebben zijn aangemeld bij de derdeklasser. 
Er staat een uitdaging te wachten voor trainer Van Eijk na de succesvolle jaren onder Hans Bonnema. De ex-betaald voetbalspeler van Heerenveen en Veendam moet met een krappe selectie zich staande weten te houden in de derde klasse.  

De nieuwelingen zijn: Soufyan El Horri (HVV Helmond), Mohamed Kabba (Rood wit’62), Giuseppe Miraglia (SV United), Nasrat Qoerayshie (Nieuw Woensel), Mertcan Cibli (HSE), Deniz Sahin (HSE), Badr Bazzi (HSE), Walid Hilali (Woenselse Boys), Joël Bundel (Helmondia) en Camir Ali (Wodan).

De selectie voor het seizoen 2019-2020 ziet er dan als volgt uit:
Camir Ali, Badr Bazzi, Joel Bundel, Mertcan Cibli, Soufyan El Horri, Rowen Frans, Rick de Goeij, Tom de Haas, Roy Haverkort, Walid Hilali, Mohamed Kabba, Giuaeppe Miraglia, Nasrat Qoerayshie, Deniz Sahin, Axel Walravens, Ralf Walravens.Overschrijvingstermijn is op 15 juni 2019 gesloten. 

Nog een transfer te melden binnen je club, stuur dan een mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl

UNA  van club   naar club 
 Ger Demin (trainer  geen club  UNA
 Jeroen van Bezouwen (trainer)  UNA  Unitas
 Thomas Horsten  TEC  UNA
 Bart Tinus  OJC Rosmalen  UNA
 Bob Groenendijk  Pacific Tigers (VS)  UNA
 Teun Willems  eigen jeugd  UNA
 Sten Senders  eigen jeugd  UNA
 Noël van Gerven  eigen jeugd  UNA
 Joey Verhoeven  eigen jeugd  UNA
 Samuel Franssen  eigen jeugd  UNA
 Bassou Boulghalgh  UNA  Kozakken Boys
 Twan Demin  UNA  Marvilde
 Pieter-Jan Scheerlinck  UNA  KFC Turnhout
 Teun Sebregts  UNA   Achilles Veen
 Sander van Weert  UNA  Blauw Geel'38
 Willem Tieben  UNA  UDI'19
 Vincent Bogaerts  UNA  Esperanza Pelt (B)
 Robin van Iersel  UNA  VOAB
 Luuk Verberne  UNA  Dommelen
 Youri van der Meer  UNA  Hoogland
RKSV Nuenen van club naar club
 Maiky Fecunda  Helmond Sport  RKSV Nuenen
 Kelemen Bálint  VLS Veszprém (H)  RKSV Nuenen
 Patrick Philippart  Geldrop  RKSV Nuenen
 Sander van Kersbergen   SBC  RKSV Nuenen
 Sven Verhallen  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Timo Rooijakers  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Amir Al Ahnany  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Jasper Smeulders  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Sam de Wijs  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Adrian Zarosa  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Niek van Bree  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Dylan Gielis  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Canberk Sayan  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Billy de Jong  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Jaden Valies  eigen jeugd  RKSV Nuenen
 Thom van de Donk  RKSV Nuenen  SV Valkenswaard
 Jamey Raas  RKSV Nuenen  Blauw Geel'38
 Stef Hagen  RKSV Nuenen  EMK
 Pim Regli  RKSV Nuenen  EMK
 Reva Kreekels  RKSV Nuenen  Gemert
 Max Verkuyl  RKSV Nuenen  OSS'20
 Bram Waterschoot  RKSV Nuenen  onbekend
 Leo Nijs  RKSV Nuenen  stopt
Best Vooruit van club naar club
 Erdi Attakan  Best Vooruit  Oud-Turnhout (B)
 Jeroen Mattheeuwse  PSV/av  Best Vooruit
 Gerben Sozeyedio  Jong Eindhoven  Best Vooruit
 Reandell Bijlhout  geen club  Best Vooruit
 Ronald de Koning  Best Vooruit  stopt
 Tom Kastelijn  Best Vooruit  stopt
 Jorn van de Wiel  Best Vooruit  lager team
 Kenneth van de Wiel  Best Vooruit  stopt
 Thijs van der Linden  Best Vooruit  stopt
 Thomas van Heukelom  Best Vooruit  stopt (tijdelijk)
Brabantia van club naar club
 Ernie Brandts (trainer)  geen club  Brabantia
 Maurice Verberne (trainer)  Brabantia  n.n.b.
 Steven Baggermans  EMK  Brabantia
 Shane van Bosstraten  Unitas'59  Brabantia
 Konstatinos Traintos   Unitas'59  Brabantia
 Pawel Drabik  Unitas'59  Brabantia
 Josemar Makiavala   De Valk  Brabantia
 Jean Marc Clare   De Valk  Brabantia
 Wesley de Turck  DBS  Brabantia
 Irfan Gadzo   Gestel  Brabantia
 Tarik Ouzallah   Gestel  Brabantia
 Corne Dikonda   Rood Wit W  Brabantia
 Charif Chahid   SV Meerle  Brabantia
 Kaleem Sahebali  HSE  Brabantia
 Erdinc Bostanci   HSE  Brabantia
 Mitchel Mollen  eigen jeugd  Brabantia
 Samer Khairallah  eigen jeugd   Brabantia
 Dogukan Kurban  eigen jeugd   Brabantia
 Adam Naciri  eigen jeugd   Brabantia
 Tamir Qualkied  eigen jeugd   Brabantia
 Colin Tan   eigen jeugd   Brabantia
 Osman Jallo  eigen jeugd   Brabantia
 Jesse Renders  Brabantia  Gestel
 Bas Crijnen  Brabantia  SBC
 Jordan Bujitu  Brabantia  RKVVO
 Vincent Staals  Brabantia  Boskant
 Mark de Wit  Brabantia  De Bocht'80
 Ferry Aarts  Brabantia  Marvilde
 Gerrit Breton  Brabantia  Marvilde
Oirschot Vooruit van club naar club
 Tom Franse (ass. trainer)  Wilhelmina Boys  Oirschot Vooruit
 Niels Stockman  eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Sjoerd van Straten  eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Lars Versteden  eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Rens van Gaal  eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Julian van Loon  lager team  Oirschot Vooruit
 Sjoerd van Brunschot  lager team  Oirschot Vooruit
 Sjoerd van de Wal  Oirschot Vooruit  stopt
 Dorus van de Wal  Oirschot Vooruit  stopt (lager team)
 Menno Kuulkers  Oirschot Vooruit  Spoordonkse Boys
De Valk van club naar club
 Harjan de Wit (trainer)  Willem II (jeugd)  De Valk
 Ruud van der Rijt (trainer)  De Valk  RPC
 Bas Rijkers  Wilhelmina'08  De Valk
 Brian de Ronde  RKGSV  De Valk
 Luc Nouwen  Budel  De Valk
 Ferre Devos  DBSV Maastricht  De Valk
 Louange Kinsugila  Geldrop  De Valk
 Nion Sella  RKVVO  De Valk
 Josemar Makiavala   De Valk  Brabantia
 Dion Vermeulen  De Valk  Unitas'59
 Sherry Kindo Kamara  De Valk  EVV Echt
 Kevin Miguel  De Valk  FC Eindhoven/av
 Michiel van den Besselaar  De Valk  lager team
 Bas Gulpers  De Valk  lager team
 Danny van den Eijnden  De Valk  lager team
 Luuk Jansen  De Valk  lager team
 Brian Vermeer  De Valk  SV Valkenswaard
 Jean Marc Clare  De Valk  Brabantia
 Mike Bruinen  De Valk  Helmondia
Geldrop van club naar club
 Tommy Jacobs (trainer)  RKSV Nuenen  Geldrop (ass.trainer)
 Tijn van Vlerken  Esperanza (B)  Geldrop
 Romano ter Linden  Braakhuizen  Geldrop
 Richard van Malten  Branddonk (B)  Geldrop
 Ron Jansen  Branddonk (B)  Geldrop
 Thijs Scheenloop  Braakhuizen  Geldrop
 Bob Scheenloop  Braakhuizen  Geldrop
 Gijs Bonnema  SV Tivoli  Geldrop
 Harm Sanders  eigen jeugd  Geldrop
 Pepijn Cober  eigen jeugd  Geldrop
 Stan Adriaanse  eigen jeugd  Geldrop
 Yari Klein  eigen jeugd  Geldrop
 Oussama Azhimi  eigen jeugd  Geldrop
 Rensel Bryson  eigen jeugd  Geldrop
 Patrick Philippart  Geldrop  RKSV Nuenen
 Tim van den Akker  Geldrop  stopt 
 Joep van der Velden  Geldrop  OSS'20
 Tom Dekkers  Geldrop  Blauw-Geel'38
 Louange Kinsugila  Geldrop  De Valk
 Wouter Verstraaten  Geldrop  Consett AFC (Eng.)
RKSV Heeze van club naar club
 Ronald Tielemans (trainer)  RKSV Heeze (jeugd)  RKSV Heeze
 Marius Methorst (trainer)  RKSV Heeze  RKSV Heeze (ass.trainer)
 Vincent van den Groenendaal  SV Valkenswaard  RKSV Heeze
 Lars Bouwmans   Waalre  RKSV Heeze
 Jasper Jacobs   eigen jeugd  RKSV Heeze
 Jasper Hydra   eigen jeugd  RKSV Heeze
 Ivo Moerenhout  RKSV Heeze  Achel (B)
 Gijs Moerenhout  RKSV Heeze  Achel (B)
 Berend Michels   RKSV Heeze  stopt (lager team)
 Tyrone Pelzer   RKSV Heeze  stopt (lager team)
 Mark Claassen  RKSV Heeze  RKSV Heeze 2
Beerse Boys van club naar club
 Hans Staps (trainer)  Gudok  Beerse Boys
 Jasper van Hoof (trainer)  Beerse Boys  jeugd coördinator 
 Thijs van Oirschot   EDN'59  Beerse Boys
 Doi Deenen  eigen jeugd  Beerse Boys
 Guus Hems  eigen jeugd  Beerse Boys
 Nick de Jong  eigen jeugd  Beerse Boys
 Mees Beekmans  eigen jeugd  Beerse Boys
 Teun Wanrooij  eigen jeugd  Beerse Boys
 Kees Rooijakkers   eigen jeugd  Beerse Boys
 Teun de Vries   eigen jeugd  Beerse Boys
 Rob van Bijsterveldt  Beerse Boys  lager team
 Bart den Otter  Beerse Boys  lager team
 Niels van Heerbeek   Beerse Boys  stopt (tijdelijk)
 Pim Vingerhoets  Beerse Boys  stopt (tijdelijk)
 Rob van Bijsterveldt  Beerse Boys  stopt (lager team)
Bladella van club naar club
 Harry la Vallette (trainer)  Reusel Sport  Bladella
 Huub Vermeulen (trainer)  Bladella  Unitas'59
 Ronny Everaerts (trainer)  Bladella  FC Cranendonck
 Nick Vermeiren  Bladella  stopt
Braakhuizen van club naar club
 Mauro Wilson Estevao  Geen club  Braakhuizen
 Roy Olislagers  Gemert  Braakhuizen
 Rick Frederiks  Unitas'59   Braakhuizen
 Rick Slaats  EMK  Braakhuizen
 Mo Azzarfani  SV Brandevoort  Braakhuizen
 Rick van Boven  Geen club  Braakhuizen
 Glensley Eleanora  RPC  Braakhuizen
 Dylan Germaine  Gestel  Braakhuizen
 Debali Conteh  eigen jeugd  Braakhuizen
 Aaron Peeters  eigen jeugd  Braakhuizen
 Niek Bekkering  eigen jeugd  Braakhuizen
 Stan Schoofs  eigen jeugd  Braakhuizen
 Jarno Briggen  eigen jeugd  Braakhuizen
 Robin Sprengers  eigen jeugd  Braakhuizen
 Oliver Engelen  eigen jeugd  Braakhuizen
 Sammy Dirkx  Braakhuizen  Maarheeze
 Romano ter Linden  Braakhuizen  Geldrop
 Thijs Scheenloop  Braakhuizen  Geldrop
 Bob Scheenloop  Braakhuizen  Geldrop
 Shentley Mathilda  Braakhuizen  Rood Wit V.
EFC van club naar club
 Rik Strijbosch  RPC  EFC
 Luc Steevens  Dommelen  EFC
 Tim de Bie  DBS  EFC
 Gijs Wuijts  De Raven  EFC
 Teun Totté  eigen jeugd  EFC
 Jop Poelijoe  eigen jeugd  EFC
 Teun Neutkens  eigen jeugd  EFC
 Joep de Haas  eigen jeugd  EFC
 Abdi Fatha  eigen jeugd  EFC
 Mohamed Hareese  eigen jeugd  EFC
 Daan Bogaerts  eigen jeugd  EFC
 Bram Jansen  eigen jeugd  EFC
 Jan van Heukelom  EFC  lager team
 Rob Verstappen   EFC  lager team
 Jeroen Hakkens  EFC   stopt
 Damian van Gestel  EFC  stopt
FC Eindhoven/av van club naar club
 Wesley Bakermans  Tongelre  FC Eindhoven/av
 Nassim Markgraaf  Unitas'59  FC Eindhoven/av
 Malam Seide  WODAN  FC Eindhoven/av
 Pedro Uitdewilligen  FC Axel  FC Eindhoven/av
 Kevin Miguel  De Valk  FC Eindhoven/av
 Appie Belhaj  PSV/av  FC Eindhoven/av
 Richard Looymans  FC Eindhoven/av  DBS
 Robertico Wall  FC Eindhoven/av  onbekend
Gestel    
 Luuc Bonnema (trainer)  Tivoli  Gestel
 Tonny van de Wetering (trainer)  Gestel  n.n.b.
 Efekan Aydin  geen club  Gestel
 Joost Goderie   SV Tivoli  Gestel
 Micky van Boxtel   geen club  Gestel
 Jesse Renders  Brabantia  Gestel
 Leroy Renders  Tivoli  Gestel
 Niek Leatomu  Tivoli  Gestel
 Djino van Zantvoort  Tivoli  Gestel
 Ed Kloes  Tivoli  Gestel
 Jordelino Bosco  Tivoli  Gestel
 Bas Santema  Tivoli  Gestel
 Mustafa Nawabi  Marvilde  Gestel
 Sia Nawabi  geen club  Gestel
 Doze Manuel  Tongelre  Gestel
 Junior Dosso  Rood Wit'67  Gestel
 Rida van Es  HVV Helmond  Gestel
 Adam Abdessalami  Brandevoort  Gestel
 Roland van den Hurk  WODAN  Gestel
 Mike van der Heijden  eigen jeugd  Gestel
 Abdel Karim  eigen jeugd  Gestel
 Ilias El Alma  eigen jeugd  Gestel
 Jason Klinken  eigen jeugd  Gestel
 Nini van en Boogaard  eigen jeugd  Gestel
 Mourad Souidi  eigen jeugd  Gestel
 Youssef Bounaj  eigen jeugd  Gestel
 Juul Leenhouwers  eigen jeugd  Gestel
 Robin Wattel  eigen jeugd  Gestel
 Deuwa Gurung  eigen jeugd  Gestel
 Tommy van de Gevel  Gestel  SV Valkenswaard
 Tarik Ouzallah   Gestel  Brabantia
 Irfan Gadzo    Gestel  Brabantia
 Enosh Paralamingam  Gestel  Wilhelmina Boys
 Marvilde van club naar club
 Twan Demin  UNA  Marvilde
 Salim Zeroual  SV Someren  Marvilde
 Clint van Doorn  SBC  Marvilde
 Mark van Doorn   Rood Wit V.  Marvilde
 Ferry Aarts  Brabantia  Marvilde
 Gerrit Breton  Brabantia  Marvilde
 Mathijs de Bie  Dommelen  Marvilde
 Tijs de Matter  UNA  Marvilde
 Danny Das  Marvilde  stopt
 Tommy van de Wiel  Marvilde  UNA (lager team)
 Michael Maessen  Marvilde  stopt
 Gijs Kiebert  Marvilde  RKGSV 2
 Sander Bertels  Marvilde  RPC
 Steven Cools  Marvilde  stopt
 Vincent Bartholomeus  Marvilde  Marvilde 2
 Mustafa Nawabi  Marvilde  Gestel
RKVVO van club naar club
 Jordan Bujitu  Brabantia   RKVVO
 Joey Seetsen  DBS  RKVVO
 Sven van den Oever  RKVVO  Angelina College (VS)
 Rob van der Plaat  RKVVO  ACHT
Rood Wit V. van club naar club
 Koen van der Heijden (trainer)  Unitas'59  Rood Wit V.
 Robbert Verhoeven (trainer)  Rood Wit V.  sabbatical
 Sam Franse  Unitas'59  Rood Wit V.
 Marijn Franse  Unitas'59  Rood Wit V.
 Rick van der Heijden  Unitas'59  Rood Wit V.
 Kaan Ünal  FC Anadol (B)  Rood Wit V.
 Rheda Bekkali   Oisterwijk  Rood Wit V.
 Shentley Mathilda  Braakhuizen  Rood Wit V.
 Imad El Bali  Wilhelmina '08  Rood Wit V.
 Achmed Al Jabar   Wilhelmina'08  Rood Wit V.
 Finn Gullik  eigen jeugd  Rood Wit V.
 Rick Heeren  eigen jeugd  Rood Wit V.
 DaanVerbeek  eigen jeugd  Rood Wit V.
 Remco Ruijs  eigen jeugd  Rood Wit V.
 Mattijs Bosch  eigen jeugd  Rood Wit V.
 Tom Molenberg  Rood Wit V.  Unitas'59
 Mark van Doorn   Rood Wit V.  Marvilde
 Robert Bettgens   Rood Wit V.  stopt
 Dion Smulders   Rood Wit V.  stopt
 Giovanni van Bladel   Rood Wit V.  Woenselse Boys
 Zakariya Souidi   Rood Wit V  Nijnsel
RPC van club naar club
 Ruud van der Rijt (trainer)  De Valk  RPC
 Goeran vd Heuvel (trainer)  RPC  stopt
 Sander Bertels  Marvilde  RPC
 Sidney Gakpo  UDI'19  RPC
 Rinke Pennings  UDI'19  RPC
 Krijn Feskens  SV Tivoli  RPC
 Santosh Mohanlal   RKVVO  RPC
 Tolga Boyla  Brabantia  RPC
 Ben Smits   DVS  RPC
 Piet Rombouts   eigen jeugd  RPC
 Loek Kersten   eigen jeugd  RPC
 Thijs Mackenbach   eigen jeugd  RPC
 Jurre van Geloven   eigen jeugd  RPC
 Martijn Vos   eigen jeugd  RPC
 Emiel Mevis   eigen jeugd  RPC
 Joris Visscher   eigen jeugd  RPC
 Daan Donkers   eigen jeugd  RPC
 Stijn Henskens   eigen jeugd  RPC
 Max van de Linden   eigen jeugd  RPC
 Bram Roosendaal   eigen jeugd  RPC
 Sten Otter  RPC   stopt
 Quinn van Groningen  RPC  UNA JO19-1
 Sean Gilbert  RPC  Antibarbari (Rotterdam)
 Rik Strijbosch  RPC  EFC
 Bart Sonntag   RPC  stopt (lager team)
DBS van club naar club
 Erik van der Palen (trainer)  DBS (jeugdcoördinat.)  DBS
 Bram Louwers (trainer)  DBS  stopt
 Danny Vreven  EMK  DBS
 Richard Looymans  FC Eindhoven/av  DBS
 Geert Rijnders   Dommelen  DBS
 Corné van Son  Dommelen  DBS
 Remco Kleuters  UNA  DBS
 Corné Smets  UNA  DBS
 Rick de Wit  UNA  DBS
 Kyrill Dijkstra  eigen jeugd  DBS
 Romano Coolen  eigen jeugd  DBS
 Tim van de Heuvel  eigen jeugd  DBS
 Mika Hermans  eigen jeugd  DBS
 Mitchel van Laarhoven  eigen jeugd  DBS
 Thomas Huijbregts  DBS  Witgoor Sport (B)
 Joey Seetsen  DBS  RKVVO
 Tim de Bie  DBS  EFC
 Wesley de Turck  DBS  Brabantia
Dommelen van club naar club
 Luuk Verberne  UNA  Dommelen
 David da Silva  DVS  Dommelen
 Igor Smit  eigen jeugd  Dommelen
 Jozua Boot  eigen jeugd  Dommelen
 Doris Veraa  eigen jeugd  Dommelen
 Kaunan Gradus  eigen jeugd  Dommelen
 Mathijs de Bie  Dommelen  Marvilde
 Thomas Keeman  Dommelen  SV Valkenswaard
 Geert Rijnders   Dommelen  DBS
 Corné van Son  Dommelen  DBS
 Luc Steevens  Dommelen  EFC
Hapert van club naar club
 Frans Leijten  DOSKO'32  Hapert
 Mike Tijssen  Hapert  stopt
SV Tivoli van club naar club
 Marc van Eijk (trainer)  geen club  Tivoli
 Hans Bonnema (trainer)  SV Tivoli  n.n.b.
 Soufyan El Horri     HVV Helmond  Tivoli
 Mohamed Kabba  Rood Wit'62  Tivoli
 Giuseppe Miraglia   SV United  Tivoli
 Nasrat Qoerayshie   Nieuw Woensel  Tivoli
 Mertcan Cibli  HSE  Tivoli
 Deniz Sahin  HSE  Tivoli
 Badr Bazzi  HSE  Tivoli
 Walid Hilali  Woenselse Boys  Tivoli
 Joël Bundel  Helmondia  Tivoli
 Camir Ali  WODAN  Tivoli
 Luuc Bonnema  SV Tivoli  Gestel (trainer)
 Leroy Renders  SV Tivoli  Gestel
 Niek Leatomu  SV Tivoli  Gestel
 Bas Santema  SV Tivoli  Gestel
 Djino van Santvoort  SV Tivoli  Gestel 
 Ed Kloes  SV Tivoli  Gestel
 Jordelino Bosco  SV Tivoli  Gestel
 Luuk Verschueren  SV Tivoli  Maarheeze
 Joey van Hoof   SV Tivoli  Maarheeze
 Donny Dirkx  SV Tivoli  Maarheeze
 Niels de Haas  SV Tivoli  RKGSV
 Jens Feskens  SV Tivoli  Helmondia
 Mike van Dijk  SV Tivoli  SV Valkenswaard
 Sebastiaan Zoran  SV Tivoli  Achiles'29
 Nikolaj Mihajlov  SV Tivoli  Achiles'29
 Gijs Bonnema  SV Tivoli  Geldrop
 Bart Bonnema  SV Tivoli  PSV/av
 Krijn Feskens   SV Tivoli  RPC
 Appie Saddaty   SV Tivoli  DBS (lager team)
 René Lathouwers  SV Tivoli  stopt
 Bjorn Bertrams   SV Tivoli  stopt
 Bas Derks   SV Tivoli  stopt
 Joey Klaassen   SV Tivoli  stopt (lager team)
 Joost Goderie  SV Tivoli  Gestel
PSV/av van club naar club
 Sep Drabbels  WODAN  PSV/av
 Sam Zoetmulder  WODAN   PSV/av
 Bart Bonnema  SV Tivoli  PSV/av
 Joshua van Veldhoven  MMC Weert  PSV/av
 Eleis Zahid  Boshoven (B)  PSV/av
 Mehmet Alp  Real Lunet  PSV/av
 Antonio Greven   PSV/av  HVV Helmond
 Dean Kalis  PSV/av  onbekend
 Jeroen Mattheeuwse  PSV/av  Best vooruit
 Peter Linssen  PSV/av  stopt
 Mark Linssen  PSV/av  stopt
 Appie Belhaj  PSV/av  FC Eindhoven/av
 Antonio Greven  PSV/av  HVV Helmond
Reusel Sport/Cotrans van club naar club
 Niels Gevers (trainer)  SDO'39  Reusel Sport
 Harry la Vallette (trainer)  Reusel Sport  Bladella
 Twan Corsten   Hulsel  Reusel Sport
 Matt van Gompel  eigen jeugd  Reusel Sport
 Melle Huijbregts  eigen jeugd  Reusel Sport
 Mees van Veldhoven   eigen jeugd  Reusel Sport
 Jorg Dickens   eigen jeugd  Reusel Sport
 Mike van Gelderen   geen club  Reusel Sport
 Brahim Hassounfi  Reusel Sport  stopt (lager team)
 Mark Faes   Reusel Sport  stopt (lager team)
 Dave Hermans  Reusel Sport  stopt (lager team)
 Ralf Lavrijsen   Reusel Sport   stopt (lager team)
 Twan Lavrijsen   Reusel Sport  stopt (lager team)
 Rick Louwers  Reusel Sport  stopt (lager team)
 Rick Dierckx  Reusel Sport  stopt (lager team)
SBC van club naar club
 Wouter Huberts (trainer)  jeugdtrainer SBC  SBC
 Frank Weijers (trainer)  SBC  SV Valkenswaard
 Bas Crijnen  Brabantia  SBC
 Lars Kuys  Wilhelmina Boys  SBC
 Danny Renders  WODAN  SBC
 Romano Schalken   WODAN  SBC
 Joren Koëter   lager team  SBC
 Clint van Doorn  SBC  Marvilde
 Sam Weijers   SBC  SV Valkenswaard
 Yurjen de Jong  SBC  SV Valkenswaard
 Marijn Koëter   SBC  stopt
 Sander van Kersbergen   SBC  RKSV Nuenen
 Hicham Hilali  SBC  WODAN
 Haitam Hilali  SBC  WODAN
Unitas'59 van club naar club
 Huub Vermeulen (trainer)  Bladella  Unitas'59
 Koen van der Heijden (trainer)  Unitas'59  Rood Wit V.
 Cas Kuipers  Wilhelmina Boys  Unitas'59
 Justin Wahap   Nieuw Woensel  Unitas'59
 Appie Cetin   FC Anadol (B)  Unitas'59
 Tom Molenberg  Rood Wit V.  Unitas'59
 Nawid Sadat  BVV  Unitas'59
 Patrick Rossier  Nieuw Woensel  Unitas'59
 Dion Vermeulen  De Valk  Unitas'59
 Max Leijdelmeijer  Jong FC Eindhoven  Unitas'59
 Gregor Buenen   WODAN  Unitas'59
 Tim van Gils  WODAN  Unitas'59
 Job de Groot  eigen jeugd  Unitas'59
 Wesley van de Berg  eigen jeugd  Unitas'59
 Dominique Drijver  eigen jeugd  Unitas'59
 Umurcan Tuter  eigen jeugd  Unitas'59
 Toni Balta  eigen jeugd  Unitas'59
 Shane van Bosstraten  Unitas'59   Brabantia
 Pawel Drabik  Unitas'59   Brabantia
 Konstatinos Traintos   Unitas'59   Brabantia
 Sam Franse  Unitas'59      Rood Wit V.
 Marijn Franse  Unitas'59   Rood Wit V.
 Rick van der Heijden  Unitas'59   Rood Wit V.
 Rick Frederiks  Unitas'59  Braakhuizen
 Mouad Jabri  Unitas'59  Woenselse Boys
 Nassim Markgraaf  Unitas'59  FC Eindhoven/av
SV Valkenswaard van club naar club
 Frank Weijers (trainer)  SBC  SV Valkenswaard
 Peer van Kemenade (trainer)  SV Valkenswaard  VV Acht (jeugd)
 Thom van de Donk  RKSV Nuenen  SV Valkenswaard
 Mitchel Kluijtmans  Nieuw Woensel  SV Valkenswaard
 Mike van Dijk  SV Tivoli  SV Valkenswaard
 Sam Weijers  SBC  SV Valkenswaard
 Yurjen de Jong  SBC  SV Valkenswaard
 Tommy van de Gevel  Gestel  SV Valkenswaard
 Thomas Keeman  Dommelen  SV Valkenswaard
 Brian Vermeer  De Valk  SV Valkenswaard
 Rick Doddema  eigen jeugd  SV Valkenswaard
 Niels van Veldhoven  eigen jeugd  SV Valkenswaard
 Max Braken  eigen jeugd  SV Valkenswaard
 Miro Ioannides  eigen jeugd  SV Valkenswaard
 Djorn van Mierlo  eigen jeugd  SV Valkenswaard
 Martijn Bax  SV Valkenswaard  DOSL
 René Bolster  SV Valkenswaard  DOSL
 Vincent van den Groenendaal  SV Valkenswaard  RKSV Heeze 2
 Harm Verstappen  SV Valkenswaard  DOSL
 Mark Janssen  SV Valkenswaard  stopt
 Jasper Jansen  SV Valkenswaard  stopt
Wilhelmina Boys van club naar club
 Rudy Wetsel (trainer)  Pusphaira  Wilhelmina Boys
 Eric van Liebergen (ass.trainer)  Pusphaira  Wilhelmina Boys
 Toon van der Loo (trainer)  Wilhelmina Boys  n.n.b.
 Tom Franse (ass. trainer/speler)  Wilhelmina Boys  Oirschot V (ass.trainer)
 Nathan Smith  Pusphaira  Wilhelmina Boys
 Enosh Paralamingam  Gestel  Wilhelmina Boys
 Brent Mutsaarts  eigen jeugd  Wilhelmina Boys
 Huib Bergkamp  eigen jeugd  Wilhelmina Boys
 Remco Verspaget  eigen jeugd  Wilhelmina Boys
 Lars Leemans  eigen jeugd  Wilhelmina Boys
 Stef Saes  eigen jeugd  Wilhelmina Boys
 Koen Dekker  eigen jeugd  Wilhelmina Boys
 Tycho van der Heijden  eigen jeugd  Wilhelmina Boys
 Lars Kruys  Wilhelmina Boys  SBC
 Cas Kuipers  Wilhelmina Boys  Unitas'59
 John Termeer  Wilhelmina Boys  De Bocht'80
 Mike Smit  Wilhelmina Boys  De Bocht'80
 Bas van der Heijden   Wilhelmina Boys  stopt (lager team)
WODAN van club naar club
 Kadir Kalender (trainer)  WODAN JO19-1  WODAN
 Abdul Nassou (trainer)  WODAN  FC Eindhoven/AV 2
 Dittgher Aarsen  vv Scherpenzeel  WODAN
 Jeremy Drijvers  Rood Wit V  WODAN
 Dino Peljto  geen club  WODAN
 Rachid Mouroua  HSE  WODAN
 Hicham Hilali  SBC  WODAN
 Haitam Hilali  SBC  WODAN
 Mohamed El Moussaoui  geen club  WODAN
 Bilal El Klai  geen club  WODAN
 Sep Drabbels  WODAN  PSV/av
 Sam Zoetmulder  WODAN  PSV/av
 Malam Seide  WODAN  FC Eindhoven/av
 Danny Renders  WODAN  SBC
 Tim van Gils  WODAN  Unitas'59
 Gregor Buenen   WODAN  Unitas'59
 Roland van den Hurk  WODAN  Gestel
 Romano Schalken   WODAN  SBC
 Roel van Deventer   WODAN  stopt
 Alex Meulenbroeks   WODAN  stopt
 Wilko Takens   WODAN  stopt
DOSL van club naar club
 Martijn Bax  SV Valkenswaard  DOSL
 René Bolster  SV Valkenswaard  DOSL
 Harm Verstappen  SV Valkenswaard  DOSL
 Max Simons  DOSL  stopt
 Lars Bekkers  DOSL  stopt
 Tim Fraser  DOSL  Heeze (lager team)
Sterksel van club naar club
 Willem Ooms (trainer)  geen club  Sterksel
 Jef Vels (trainer)  Sterksel  Menos
ACHT van club naar club
 Rob van der Plaat  RKVVO  ACHT
 Bram Faes   eigen jeugd  ACHT
 Niels Versantvoort   eigen jeugd  ACHT
 Bart van den Hurk  ACHT  stopt
Bergeijk van club naar club
 Pieter Castelijns  DOSKO'32  Bergeijk
 Abdi Mohamed  eigen jeugd  Bergeijk
 Rik Kuijken  lager team  Bergeijk
 Tommie Snellens  Bergeijk  De Weebosch
De Raven van club naar club
 Fred Westreenen (trainer)  Dommelen  De Raven
 Jan Willem van Doesburg (trainer)  De Raven  Oirschot Vooruit (jeugd)
 Chris van Leeuwen  De Weebosch  De Raven
 Gijs Wuijts  De Raven  EFC
EMK van club naar club
 Ronnie Jansen (trainer)  EMK (speler)  EMK (trainer)
 Tom Vroomen (trainer)   EMK   jeugdopleiding Marvilde
 Robin Verhoeven   Sterksel  EMK
 Sjef Sanders   Lager team  EMK
 Daan van de Ven   Lager team  EMK
 Pim Regli  RKSV Nuenen  EMK
 Stef Hagen  RKSV Nuenen  EMK
 Rick Slaats  EMK  Braakhuizen
 Steven Baggermans  EMK  Brabantia
 Rick van den Boogaard  EMK  stopt (lager team)
 Bas Verberne   EMK  UNA (lager team)
 Danny Vreven   EMK  DBS 
HMVV van club naar club
 Nick Abrams (trainer)  HMVV  stopt
Hoogeloon van club naar club
 Richard van den Broek  EFC  Hoogeloon
 Jibbe Lemmens                            eigen jeugd  Hoogeloon
 Emiel Kennis  Hoogeloon  Casteren
Nieuw Woensel van club naar club
 Illias Botfilla   RKTVV  Nieuw Woensel
 Frank Hiemstra   CFM/ Transito (zaal)  Nieuw Woensel
 Dennis Magendans  EMK  Nieuw Woensel
 Max Brockberend  Unitas'59  Nieuw Woensel
 Nick van Gestel  Unitas'59  Nieuw Woensel
 Kyle Tuck  SBC  Nieuw Woensel
 Giovanni Banradsjh  FC Eindhoven (zaal)  Nieuw Woensel
 Mike van de Wetering  eigen jeugd  Nieuw Woensel
 Stan van Mierlo  eigen jeugd  Nieuw Woensel
 Jens van Mil  eigen jeugd  Nieuw Woensel
 Patrick Rossier  Nieuw Woensel  Unitas'59
 Mitchel Kluijtmans  Nieuw Woensel  SV Valkenswaard
 Justin Wahap  Nieuw Woensel  Unitas'59
 Johny van Veen  Nieuw Woensel  HVV Helmond
 Omer Duiker  Nieuw Woensel  HVV Helmond
 Leroy Visser  Nieuw Woensel  onbekend
 Joey Visser  Nieuw Woensel  onbekend
SDO'39 van club naar club
 Niels Gevers (trainer)  SDO'39  Reusel Sport
 Tom van den Steen (trainer)  KVV Vosselaar (B)  SDO'39
Steensel van club naar club
 Joep van Hoof  EFC  Steensel
Vessem van club naar club
 Bart Koolen   geen club  Vessem
 Niels van de Wildenberg   eigen jeugd  Vessem
 Rutger Liebregts   eigen jeugd  Vessem
 Joep Sterken   eigen jeugd  Vessem
 Toon van Sambeek   was een jaar gestopt  Vessem
 Huub van Nunen  Vessem  stopt 
 Hans Couwenberg  Vessem  stopt
 Willem van de Vondervoort  Vessem  stopt
Waalre van club naar club
 Henri Houben (trainer)  FC Cranendonck  Waalre
 Marc van Kemenade (trainer)  Waalre  stopt
 Max Brands  Marvilde  Waalre
 Joep Verberk  eigen jeugd  Waalre
 Manus van Vliet  eigen jeugd  Waalre 
 Zico van Donk  eigen jeugd  Waalre
 Stan van de Looij  eigen jeugd  Waalre
 Miel Rijnders  eigen jeugd  Waalre
 Thomas Noteboom  eigen jeugd  Waalre
 Oscar Franken  eigen jeugd  Waalre
 Niels Deinum  eigen jeugd  Waalre
 Lars Bouwmans  Waalre  RKSV Heeze
 René Hooijmans  Waalre  stopt (lager team)
 Koen de Waal  Waalre  Brabantia (jeugd)
Woenselse Boys van club naar club
 Thijs Heeren   WODAN  Woenselse Boys
 Jasper  van Opstal   Braakhuizen  Woenselse Boys
 Mouad Jabri  Unitas'59  Woenselse Boys
 Giovanni van Bladel               Rood Wit V  Woenselse Boys
 Luc Geurts  eigen jeugd  Woenselse Boys
 Said Cetin   HSE  Woenselse Boys
 Dennie de Roo  Woenselse Boys  Woenselse Boys 2
 Brian Mandigers                 Woenselse Boys  Woenselse Boys 2
ZSC van club naar club
 Herbert de Krom (trainer)  Hapert (jeugd)  ZSC
 Fred Verspaget (trainer)  ZSC  stopt
RKGSV van club naar club
 Niels de Haas  Tivoli  RKGSV
 Jasper Coenraad  SV Brandevoort  RKGSV
 Bjorn Kreemers   eigen jeugd  RKGSV
 Jasper Schaap  eigen jeugd  RKGSV
 Wouter Vorstenbosch  RKGSV  lager team
 Gurkan Yavuz  RKGSV  Unitas'59 (lager team)
 Roel van Mook  RKGSV  stopt
 Bart van de Pas  RKGSV  stopt
 Milos Milosevic  RKGSV  stopt (lager team)
 Brian de Ronde  RKGSV  De Valk
Casteren van club naar club
 Geert Voets (trainer)  Reusel Sport (ass.)  Casteren
 Toon Smulders (trainer)  Casteren  n.n.b.
 Pieter van Loenhout                     Eigen jeugd  Casteren
 Emiel Kennis                               Hoogeloon  Casteren
 Jaap Nijssen   Geen club  Casteren
DEES  van club naar club
 Joris van Hest  eigen jeugd  DEES
 Bas Veldman   eigen jeugd  DEES
 Midas Loeffen  eigen jeugd  DEES
 Thomas Tholen  DEES  RKVVO 2
 Rob Stroosma   DEES  lager team
 Sander van Ham   DEES  stopt
De Weebosch van club naar club
 Tommie Snellens  Bergeijk  De Weebosch
 Chris van Leeuwen  De Weebosch  De Raven
DOSKO'32 van club naar club
 Frans Leijten  DOSKO'32  Hapert
 Pieter Castelijns  DOSKO'32  Bergeijk
 Sten Bierens  DOSKO'32  stopt
 Rick van Zon  DOSKO'32  stopt
 Willem Brouwer  DOSKO'32  Hapert (lager team)
DVS van club naar club
 Rob Verbruggen  SSE  DVS
 Jasper Jakobs   Marvilde  DVS
 Peter Fleurkens   SV Oostrum  DVS
 Rein Fleurkens   SV Oostrum  DVS
 Shane Lawlor  eigen jeugd  DVS
 Stan van der Heiden   eigen jeugd  DVS
 Jasper Beltman   eigen jeugd  DVS
 Luuk Gelten   eigen jeugd  DVS
 Ram Harends   eigen jeugd  DVS
 Bo van Heur   eigen jeugd   DVS
 Joost Houben   eigen jeugd  DVS
 Stein Houben   eigen jeugd  DVS
 Luuk Hurkx   eigen jeugd  DVS
 Wesley Kessels   eigen jeugd  DVS
 Huub Kreijns   eigen jeugd  DVS
 Thijs van Nijnatten   eigen jeugd  DVS
 Bram Spijkers   eigen jeugd  DVS
 Mees Timmermans   eigen jeugd  DVS
 Arun Gastreich   eigen jeugd  DVS
 Lukas Slaats   eigen jeugd  DVS
 Max Gubbens   DVS  DVS (ass. trainer)
 Dion Hazelaar    DVS  lager team
 Ben Smits   DVS  RPC
 Floris de Buvry   DVS  stopt
 David da Silva  DVS  Dommelen
Hulsel van club naar club
 Ruud van der Heijden   Hulsel  stopt (lager team)
 Twan Corsten   Hulsel  Reusel Sport
Knegselse Boys van club naar club
 Danny Blankers (trainer)  Rood Wit V (Jeugd)  Knegselse Boys
 Lowie van de Wal (trainer)  Knegselse Boys  n.n.b.
 Lars Kuijken   eigen jeugd  Knegselse Boys
Netersel van club naar club
 André Vosters (trainer)  Bladella (JO19-1)  Netersel
 Roy van Ekaert (trainer)   Netersel  n.n.b.
 Thijs Amting  eigen jeugd  Netersel
 Koen Couwenberg  eigen jeugd  Netersel
 Teun van de Ven  eigen jeugd  Netersel
 Luuk van Lieshout  eigen jeugd  Netersel
 Stan Roozen  eigen jeugd  Netersel
 Rick Dierckx  eigen jeugd  Netersel
 Youri Rijkers  was gestopt  Netersel
 Joost Koolen  Bladella (jeugd)  Netersel
 Gijs van Hintum  Netersel  Bladella (lager team)
Pusphaira van club naar club
 Daan Guldemond (trainer)  Pusphaira  Pusphaira
 Rudy Wetsel (trainer)  Pusphaira  Wilhelmina Boys
 Nathan Smith  Pusphaira  Wilhelmina Boys
Riethoven van club naar club
 Guillaume van Wilgen (trainer)  geen club  Riethoven
 Stephan de Graef (trainer)  Riethoven  RKESV
 Geen mutaties spelers    
Terlo van club naar club
 Daan Wouters  eigen jeugd  Terlo
 Freek Lommers  eigen jeugd  Terlo
 Freek van Montfort  eigen jeugd  Terlo
 Guus Kuijken  eigen jeugd  Terlo
 Josh Box  eigen jeugd  Terlo
 Julien le Clercq  eigen jeugd  Terlo
 Krijn Kuijken  eigen jeugd  Terlo
 Mike van Gestel  eigen jeugd  Terlo
 Nick Martens  eigen jeugd  Terlo
 Roy Fleerakkers  eigen jeugd  Terlo
 Stef Strik  lager team  Terlo
 Thomas Kuijken  gestopt geweest  Terlo
 Bart Verstegen  Terlo  stopt (lager team)
 Bob Jamers  Terlo  stopt (lager team)
 Kevin van Gerwen  Terlo  stopt (lager team)
 Peter Verhoeven  Terlo  stopt
HSE van club naar club
 Kaleem Sahebali  HSE  Brabantia
 Erdinc Bostanci   HSE  Brabantia
 Said Cetin   HSE  Woenselse Boys
 Rachid Mouroua  HSE  WODAN
Nederwetten van club naar club
 Daan Heesakkers  Marvilde  Nederwetten
Tongelre van club naar club
 Youssef Elmaymouni  Braakhuizen  Tongelre
 Antoine Wouters  Braakhuizen  Tongelre
 Carlos Vieira  geen club  Tongelre
 Urgan Sahan  geen club  Tongelre
 Mitchell Jansen  geen club  Tongelre
 Wesley Bakermans  Tongelre  FC Eindhoven/av
 Doze Manuel  Tongelre  Gestel


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Selectie SV Tivoli begroet tien nieuwe spelers
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png