logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Riethoven neemt voorschot op aanstaande kampioenschap

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst: Mitchel Kluijtmans (Nw Woensel) naar Valkenswaard

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluiting seizoen AVE op vrijdag 7 juni

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

TOP-100 jeugdopleidingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

18 april 2019 | Nieuws

Totaaloverzicht inhaalwedstrijden april/mei


Deel dit bericht:


Hieronder een aangepast overzicht openstaande inhaalwedstrijden voor de maanden april en mei in een overzicht.


3e Divisie (maandag 22 april)
(15) 14.00 u: Hercules - GOES
(16) 14.00 u: OJC Rosmalen - HSC'21
(16) 14.00 u: HBS - JVC Cuijk
(16) 14.30 u: EVV - ADO'20
(16) 14.30 u: TEC - Quick


3e Divisie 
(zondag 28 april)
(16) 14.00 u:
Quick'20 - Hercules
(24) 14.30 u: EVV - Quick

3e Divisie
(donderdag 2 mei)
(24) 20.00 u: Hercules - Westlandia


Hoofdklasse B 
(maandag 22 april)
(17) 14.00 u: 
UDI'19 - GVV Unitas

Hoofdklasse B
(zondag 28 april)
(19) 14.30 u:
SV Meersen - GVV Unitas
(26) 14.00 u: VC Vlissingen - IFC

1e Klasse C
(donderdag 25 april)
(13) 19.00 u: FC Tilburg - SV TOP

1e Klasse C
(zondag 28 april)
(13) 14.00 u: Leones - Prinses Irene
(13) 14.30 u: HVCH - SC 't Zand
(13) 14.30 u: Nemelaer - Alverna
(18) 14.30 u: Oirschot Vooruit - Best Vooruit

1e Klasse C
(zondag 5 mei)
(10) 14.30 u: SC 't Zand - FC Tilburg
(11) 14.30 u: HVCH - Alverna
(15) 14.00 u: Leones - Woezik


1e klasse D (donderdag 25 april)
(15) 20.00 u: Schaesberg - Deurne

1e Klasse D
(zondag 28 april)
(13) 14.30 u: Wittenhorst - SV Venray
(15) 14.30 u: EHC - Chevremont
(16) 14.30 u:
Veritas - ZSV

1e Klasse D
(zondag 5 mei)
(14) 14.30 u: Venlosche Boys - Wittenhorst
(14) 14.30 u: Veritas - Schaesberg
(14) 14.30 u: RKSV Heeze - ZSV


2e Klasse F (donderdag 25 april)
(13) 20.30 u: Hilvaria - Rood Wit V

2e Klasse F (zondag 28 april)
(13) 14.30 u: Someren - Beerse Boys
(15) 14.30 u: Wilhelmina'08 - Marvilde
(18) 14.30 u: EFC - RPC
(18) 14.30 u: Gestel - Mierlo Hout

2e Klasse F (zondag 5 mei)
(11) 14.30 u: Wilhelmina '08 - Gestel
(15) 14.30 u: FC Eindhoven/av - EFC
(18) 14.30 u: Braakhuizen - Someren
(18) 
14.30 u: Marvilde - Hilvaria

3e Klasse D (donderdag 25 april)
(18) 20.00 u: Sparta'25 - Spoordonkse Boys

3e Klasse D (zondag 28 april)
(10) 14.30 u: Reusel Sport - Unitas'59
(13) 14.30 u: Tivoli - Wilhelmina Boys

3e Klasse D (zondag 5 mei)
(12) 14.30 u: Sparta'25 - Tivoli
(18) 
14.30 u: Hapert - Reusel Sport
(19) 14.30 u: SV Budel - Wilhelmina Boys

4e Klasse E (donderdag 25 april)
(19) 19.00 u: Neerkandia - Sterksel

4e Klasse E 
(zondag 28 april)
(10) 14.30 u: RKSVO - Sterksel
(11) 18.00 u: Neerkandia - FC Cranendonck
(12) 14.30 u: Altweerterheide - SV Lierop
(13) 18.00 u: FC ODA - DESM
(13) 14.30 u: SSE - RKMSV
(13) 14.30 u:
DOSL - Maarheeze

4e Klasse E
(donderdag 2 mei)
(19) 19.00 u: RKESV - RKSVO
(19) 19.00 u:
DOSL - FC Cranendonck

4e Klasse E
(zondag 5 mei)
(15) 14.00 u: Maarheeze - RKSVO
(15) 14.30 U: RKESV - DESM
(15) 14.30 u: DOSL - Altweerterheide
(15) 14.30 u: Neerkandia - ONDO
(15) 14.30 u: FC ODA - Sterksel

4e Klasse F (donderdag 25 april)
(11) 18.45 u: HMVV - De Raven
(15) 19.00 u: Waalre - Nieuw Woensel
(16) 18.45 u: SDO'39 - Vessem

4e Klasse F
(vrijdag 26 april)
(13) 19.30 u: Bergeijk - RKDSV

4e Klasse F (zondag 28 april)

(13) 14.30 u: HMVV - Steensel
(13) 14.30 u: SDO'39 - Hoogeloon
(13) 14.30 u: Vessem - Nieuw Woensel
(13) 14.30 u: Waalre - Woenselse Boys
(13) 14.30 u: EMK - ZSC

4e Klasse F
(donderdag 2 mei)
(10) 19.00 u: De Raven - SDO'39
(19) 19.30 u: EMK - Nieuw Woensel

4e Klasse F (zondag 5 mei) 
(18) 12.00 u: De Raven - RKDSV
(18) 14.30 u: Nieuw Woensel - ZSC
(18) 14.30 u: Hoogeloon - Vessem
(18) 14.30 u: SDO'39 - EMK
(18) 14.30 u: Waalre - HMVV
(18) 
14.30 u: Woenselse Boys - Bergeijk

4e Klasse F (ZII) (donderdag 25 april)
(13) 20.00 u: Eli - BAVOS
(16) 18.30 u: SJVV - Olympia Boys


4e Klasse F (ZII)
(zondag 28 april)
(13) 14.00 u: ASV'33 - SV Brandevoort
(13) 14.30 u: Milheezer Boys - RKPVV
(13) 14.30 u: RKGSV - Mariahout
(13) 14.30 u: Stiphout Vooruit - MVC

4e Klasse F (ZII) (zondag 5 mei)
(14) 14.30 u: SJVV - RKGSV
(14) 14.30 U: Olympia Boys - ASV'33
(16) 14.30 u: MVC - Mariahout
(16) 14.30 u: Milheezer Boys - Mifano


5e Klasse E (donderdag 25 april)
(16) 18.45 u: DEES - Rood Wit'67
(16) 18.45 u: DOSKO'32 - Casteren
(16) 18.45 u: De Bocht'80 - Riethoven  

5e Klasse E (zondag 28 april)
(18) 14.30 u: Casteren - Riethoven
(18) 14.30 u: Netersel - Hulsel
(18) 14.30 u: DEES - DVS
(18) 14.30 u: DOSKO'32 - Knegselse Boys
(18) 14.30 u: SVSH - De Weebsoch
(18) 14.30 u: De Bocht'80 - Pusphaira
(18) 14.30 u: Terlo - Rood Wit'67

5e Klasse E (donderdag 2 mei)
(16) 18.45 u: Terlo - De Weebosch
(19) 19.00 u: Hulsel - De Bocht'80

5e Klasse E (zondag 5 mei)
(11) 14.30 u: Netersel - Knegselse Boys
(12) 14.30 u: Rood Wit'67 - Pusphaira
(13) 14.30 u: De Weebosch - Casteren
(13) 14.30 u: Hulsel - DEES
(13) 14.30 u: Terlo - SVSH
(15) 14.30 u: Riethoven - DOSKO'32


5e Klasse E (ZII) (zondag 28 april)
(13) 14.30 u: Boerdonk - VCO
(13) 14.30 u: Nederwetten - WHV

(15) 14.30 u: HSE - Odiliapeel
(19) 14.30 u: VOW - Rood Wit'62
(22) 14.30 u: FC De Rakt - SPV

5e Klasse E (ZII)
(zondag 5 mei)
(14) 14.30 u: Odiliapeel - VOW
(14) 14.30 u: SPV - Keldonk
(14) 14.30 u: Tongelre - VCO
(16) 14.30 u: Nederwetten - Rood Wit'62



©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

10 april 2019 om 13:20

Corné Raaijmakers zegt:

Wedstrijd 3e Kl D, Sparta’25-Spoordonkse Boys staat verkeerde aanvangstijd. Deze wedstrijd word gespeeld om 20.00 uur en niet zoals vermeld om 14.30.


Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png