Foutje gezien? of een wijziging doorgeven? mail dan naar: [email protected] Klik hier voor het totaaloverzicht poulefase Districtsbeker. * (door naar volgende ronde)
15 sept.
14.30
Nemelaer - Uno Animo
4-0
15 sept.
14.30
Real Lunet - Oirschot Vooruit
4-1
15 sept.
14.30
Beerse Boys - GSV'28
1-2
15 sept.
14.30
VOAB - De Ster
2-3
15 sept.
14.30
Sarto - FC Geleen
5-1
15 sept.
14.30
RKVVO - RKSV Heeze
1-2
15 sept.
14.30
FC Tilburg - Wilhelmina'08
1-3
15 sept.
14.30
Eijsden - FC Eindhoven/av
0-5
15 sept.
14.30
Valkenswaard - Brabantia
0-2
15 sept.
14.30
Geussselt Sport - SC Susteren
0-1
15 sept.
14.30
Caesar - Veritas
2-2
15 sept.
14.30
Marvilde - Best Vooruit
1-2
14 sept.
18.30
Schaesberg - Geldrop
1-0
15 sept.
14.30
Braakhuizen - Rhode
2-5
15 sept.
14.30
Rood Wit V - Deurne
1-4
15 sept.
14.30
Scharn - Heeswijk
2-3
15 sept.
14.30
EFC - BSV Limburgia
0-2
14 sept.
19.00
Heer - SV Venray
1-5
15 sept.
14.30
Someren - Volkel
5-1
14 sept.
18.00
Erp - Mierlo Hout
3-2
15 sept.
14.30
Haelen - ZSV
0-2
15 sept.
14.30
NWC - Venlosche Boys
3-2
18 sept.
20.00
Lindeheuvel/H.bl. - Olympia'18
15 sept.
14.30
SSS'18 - Venhorst
3-2
15 sept.
14.30
Sporting Heerlen - Sparta'25
3-0
15 sept.
14.30
Chevremont - De Valk
3-1
15 sept.
14.30
Bladella - Hulsel
6-0
15 sept.
14.30
Netersel - Gloria UC
2-4
15 sept.
14.30
Budel - Riethoven
3-0
15 sept.
14.30
Sterksel - DOSL
3-5
15 sept.
14.30
OVC'26 - DBS
2-2
15 sept.
14.30
VCB - Zwaluw VFC
1-3
15 sept.
14.30
FC Cranendonck - Terlo
6-1
15 sept.
14.30
Gestel - Waalre
0-2
14 sept.
18.00
Hoogeloon - De Weebosch
4-0
15 sept.
14.30
DOSKO'32 - RKDSV
1-4
15 sept.
14.30
EMK - PSV/av
0-6
15 sept.
14.30
WODAN - Nederwetten
4-1
15 sept.
14.30
Steensel - RKVVO 2
4-2
15 sept.
14.30
Hapert - De Bocht'80
2-2
15 sept.
14.30
Reusel Sport - HMVV
5-0
15 sept.
14.30
GSBW - EDN'56
6-1
15 sept.
14.30
DVS - Woenselse Boys
2-1
15 sept.
14.30
Dommelen - RPC
0-3
15 sept.
14.30
SBC - Pusphaira
5-1
15 sept.
14.30
Vessem - Wilhelmina Boys 2
7-2
12 sept.
19.30
Rood Wit '67 - Maarheeze
1-4
15 sept.
14.30
ZSC - Tivoli
8-0
15 sept.
14.30
DEES - Nieuw Woensel
0-7
15 sept.
14.30
Unitas'59 - ACHT
6-3
15 sept.
14.30
Wilhelmina Boys - Boxtel
8-0
15 sept.
14.30
Knegselse B - Spoordonkse B
0-3
15 sept.
14.30
RKGSV - De Raven
0-1
15 sept.
14.30
RKSV Nuenen 2 - Tongelre
4-1
15 sept.
14.30
Audacia - Trintas Oisterwijk
0-4
15 sept.
14.30
SVSOS - SDO'39
0-7
15 sept.
14.30
Tuldania - Casteren
3-2
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Like dit bericht 0
Je vind dit leuk
Jouw reactie?