logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Competitieprogramma 1e t/m 5e klasse bekend. Volledig programma online

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Wedstrijdschema poulefase Districtsbeker 1e t/m 5e klasse

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst seizoen 2019-2020

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Jouw vereniging ook in Adidas of Nike?

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

18 augustus 2019 | Nieuws

Oefenwedstrijden/uitslagen voorbereiding seizoen 2019-2020


Deel dit bericht:


Hieronder geplande oefenwedstrijden in aanloop naar de eerste beker en competitiewedstrijden.


De onderstaande wedstrijden zijn doorgegeven aan onze redactie. De lijst wordt de komende dagen nog aangevuld. Oefenwedstrijden doorgeven? Stuur dan een mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl

Donderdag 8 augutus
UNA - ASWH: 3-2
Reusel Sport - SDO'39: 4-0

Zaterdag 10 Augustus
16.00 u: Bergeijk - FC Vlotburg: 0-0
18.00 u: OSS’20 – RKSV Nuenen: 4-1
18.00 u: RKSV Heeze – Brabantia: 0-1
18.00 u: UNA - Achilles Veen: 0-0
18.00 u: Dongen - Gemert: 2-2 

Zondag 11 Augustus
12.00 u: Woenselse Boys - Pusphaira: 3-0
12.00 u: Maarheeze - EMS: 1-1

Dinsdag 13 Augustus
19.30 u: Riethoven - RPC: 1-5
20.00 u: Helmond Sport - Gemert: 5-1
20.00 u: De Valk – ACHT: 4-0
20.00 u: Heeswijk – Mierlo Hout: 0-7
20.00 u: RKVVO – Schijndel: 1-0
20.00 u: SV Brandevoort - Nederwetten: AFG.

Woensdag 14 Augustus
19.30 u: Reusel Sport - FC Zwaneven (B): 2-3

Donderdag 15 Augustus
19.30 u: Steensel – DOSKO’32: 3-0
20.00 u: Bladella – Bergeijk: 7-1
20.00 u: SDO’39 – Hoogeloon: 1-1
20.00 u: EMK - Eli: 2-3

Zaterdag 17 Augustus
11.00 u: RKSV Nuenen comb. – RPC: 1-1
15.00 u: Gloria UC - Hulsel comb.: 4-0
17.00 u: Gestel - Bloemendaal: 2-1
17.00 u: Jong FC Eindhoven - FC Eindhoven/av: 2-2
17.00 u: Hapert – Braakhuizen: 1-3
18.00 u: Valkenswaard – Oirschot Vooruit: 1-2
18.00 u: SSS’18 – Sparta’25: 0-5
18.00 u: RKGSV - RKPVV: 4-4
18.00 u: Rood Wit V. - RKSV Nuenen comb.: 0-1
18.00 u: Maarheeze - Panningen: 0-1

Zondag 18 Augustus
11.00 u: Deurne 2 - Riethoven: 0-1
11.30 u: Vessem - Spoordonkse Boys: 2-1
12.00 u: Beerse Boys – PSV/av: 0-1
12.00 u: Reusel Sport - Marvilde: 1-2
12.00 u: DBS – De Valk: 0-1
12.00 u: Brabantia – RKVVO: 2-1
12.00 u: Rood Wit V 2 - De Raven comb.: 0-2
12.00 u: DEES - Tuldania: 2-0
12.00 u: Nederwetten - DVS: 1-3
12.00 u: Brabantia 2 - ACHT Comb.: 2-0
12.30 u: RKDSV - DBS Ccomb.: 1-3
12.30 u: FC Cranendonck – SBC: 3-5
13.00 u: Gilze - EFC: 0-1
13.00 u: Wilhelmina Boys – Pusphaira: 4-1
13.00 u: DOSL - Unitas'59: AFG.
14.30 u: Woenselse Boys – SV Brandevoort: 2-0
14.30 u: WODAN - Nieuw Woense: 3-0l

Dinsdag 20 Augustus
19.30 u: FC Arendonk (B) - Reusel Sport
20.00 u: Reusel Sport comb - Casteren 
20.00 u: ACHT Comb. - Brandevoort
20.00 u: SBC – Schijndel
20.00 u: Someren – Deurne
20.00 u: Valkenswaard – Bladella
20.00 u: Gestel - RKPVV
20.00 u: FC Tilburg - Marvilde
20.15 u: RKGSV - Vessem

Donderdag 22 Augustus
19.00 u: EFC – RKSV Nuenen
20.00 u: Helvoirt - Hilvaria
20.00 u: Mierlo Hout – DAW
20.00 u: Hoogeloon – Bergeijk
20.00 u: MVC - EMK
20.00 u: DEES - Branbatia JO19-1
20.00 u: Nieuw Woensel - De Valk
20.15 u: DVS - Steensel
20.15 u: Best Vooruit 2 – DOSKO’32

Vrijdag 23 Augustus
19.30 u: Someren – RKSV Heeze
Veldhoven Cup bij VV UNA met:
Marvilde, RKVVO, Rood Wit V en UNA

Zaterdag 24 Augustus
14.00 u: Geldrop comb. – RPC
16.00 u: Rood Wit'67 - DOSL
16.00 u: SDO'39 - Meerburg
17.00 u: FC Eindhoven/av - RKSV Nuenen
18.00 u: Bladella 2 - Hulsel
18.00 u: Nooit Gedacht - Unitas'59
18.00 u: ZSV – NWC
18.00 u: Sparta’25 - ODC
18.00 u: Bladella – Nijnsel
18.00 u: Sparta'18 - Hapert
18.00 u: Rhode - Marvilde
19.00 u: Vessem - RKDSV
Braakhuizen – Geldrop (Mierlo Cup)
Braakhuizen – Mifano (Mierlo Cup)
Groot Valkenswaard toernooi bij SV Valkenswaard met:
Dommelen, De Valk en SV Valkenswaard
Groot Bergeijk toernooi bij De Raven met:
De Raven, Bergeijk, De Weebosch, Riethoven, Terlo, ZSC
Nuenen CA toernooi bij RKGSV met:
RKGSV, EMK, Nederwetten, RKSV Nuenen 2

Zondag 25 Augustus
11.00 u: Casteren - HMVV
12.00 u: Reusel Sport - Best Vooruit
12.00 u: Beers Boys – VOAB
12.00 u: SBC – Oirschot Vooruit
12.00 u: FC Cranendonck comb. - Knegselse Boys
12.00 u: Milheezer Boys - Nieuw Woensel
13.00 u: Gestel - Steensel
13.30 u: Panningen - ACHT
14.30 u: Wilhelmina Boys – Woenselse Boys
14.30 u: Tivoli - Boerdonk
15.00 u: Rood Wit V - Heeswijk

Dinsdag 27 Augustus
18.45 u: Netersel - ZSC
19.00 u: Gemert - Geldrop
19.00 u: Spoordonkse Boys – Hoogeloon
19.30 u: Hulsel - SVSOS
19.30 u: EFC - DBS
19.30 u: Steensel - Knegselse Boys
19.30 u: DEES - Reusel Sport comb.
19.30 u: DOSL - Cresentia
20.00 u: Braakhuizen - Unitas'59
20.00 u: De Valk – RPC
20.00 u: Deurne – Oirschot Vooruit
20.00 u: Schijndel – Sparta’25
20.00 u: Bergeijk – RKSV Nuenen 2
20.00 u: FC Cranendonck - Riethoven
20.00 u: Maarheeze - RKPVV
20.15 u: Best Vooruit - Erp
20.00 u: Valkenswaard - Gestel

Donderdag 29 Augustus
20.00 u: Jong FC Eindhoven - Marvilde
20.15 u: DVS - EMK

Dinsdag 3 September
19.30 u: Geldrop - Rhode
20.00 u: Hoogeloon – EFC
20.00 u: Rood Wit V - Vessem
20.00 u: FC Cranendonck - ZSC
20.00 u: SBC - Brabantia
20.00 u: Valkenswaard - ACHT

Dinsdag 10 September
19.30 u: DEES - SVSOS
20.00 u: Mierlo Hout - Venlosche Boys
20.00 u: De Valk – Unitas’59
20.00 u: Rood Wit V - DBS
20.00 u: RPC - EFC
20.00 u: Jong FC Eindhoven - Brabantia
20.15 u: Best Vooruit - Geldrop
20.15 u: Tivoli - BMC

Donderdag 12 September
20.00 u: DVS - Braakhuizen comb. 

Dinsdag 17 September
20.00 u: Mariahout - ACHT
20.00 u: RKDSV - Bergeijk
20.15 u: Best Vooruit - EVVC


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

 

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png