19.30 u
BES
-
FC Cranendonck
5-3
20.00 u
Sparta'25
-
Nulandia
0-1
20.00 u
Rhode
-
Nieuw Woensel
Afg
20.00 u
Braakhuizen
-
Venhorst
2-2
20.00 u
ACHT
-
Woenselse Boys
4-4
20.00 u
Hoogeloon
-
DOSL
4-0
20.15 u
Bergeijk
-
RKGSV
2-0
18 juni
UNA
-
HBS
0-0
25 juni
Juliana'31
-
UNA
1-3
20.00 u
MMC Weert
-
Braakhuizen
2-1
12.00 u
Wilhelmina '08
-
Braakhuizen
2-2
19.30 u
UNA
-
FC Eindhoven
1-2
17.00 u
Best Vooruit
-
Unitas'59
1-1
19.30 u
Woenselse Boys
-
Tivoli
1-1
19.30 u
FC Eindhoven
- Fc Eindhoven/av
8-0
14.30 u
Bladella
-
MS Schippens
1-1
18.00 u
SV Deurne
-
Unitas'59
3-2
18.00 u
Stiphout Vooruit
-
Woenselse Boys
5-4
11.00 u
Blauw Geel'38 2
-
RPC
2-1
12.00 u
Avanti'31
-
Bladella
0-1
12.00 u
Zigo
-
Hoogeloon
5-3
20.00 u
Blauw Geel'38
-
Beerse Boys
4-1
20.00 u
Best Vooruit
-
Gestel
1-0
20.00 u
Den Dungen
-
SBC
3-0
20.00 u
ZIGO
-
Bladella
1-2
20.00 u
Best Vooruit
-
Avanti'31
4-1
18.00 u
Heeswijk
-
Woenselse Boys
2-0
19.00 u
SVME Eijsden
-
Geldrop
2-6
19.00 u
Gemert
-
Geldrop
AFG.
11.00 u
RKSV Nuenen
-
Jong Willem II
0-4
11.00 u
DOSL
-
Racing Genk (B)
0-10
13.00 u
Gestel
-
SV Venray
3-0
13.00 u
Tongelre
-
OSC '45
6-4
Dinsdag 26 juli (sportpark St.Michielsgestel)
19.30 u
Beerschot (B)
-
Geldrop
2-1
18.00 u
UDI'19
-
RKSV Nuenen
1-1
18.00 u
De Weebosch
-
Terlo
4-0
18.00 u
RKDSV
-
DEES
3-3
18.30 u
RKSV Heeze
-
SV Someren
2-2
20.00 u
UNA
-
vv Gestel
4-2
20.00 u
Sv Brandevoort
-
EMK (comb)
0-3
20.00 u
Sparta'25
-
ASV'33
2-3
19.30
UNA
-
Jong Willem II
3-1
18.00 u
RKSV Nuenen
-
SV Someren
4-0
18.30 u
Waalre
-
SDO'39
2-2
18.00 u
Nevelo
-
WODAN
3-2
18.00 u
Brabantia
-
Braakhuizen
4-1
18.00 u
EFC
-
Moerse Boys
2-1
18.00 u
Sparta'25
-
Vitesse'08
0-0
19.00 u
JVC Cuijk
-
Gestel
3-0
19.30 u
Rood Wit V
-
EMK
5-1
15.00 u: Groot Valkenswaardtoernooi BES, Dommelen, Valenswaard, De Valk
15.00 u: Dommelen – SV Valkenswaard:
2-1 15.00 u: De Valk – BES:
2-0 16.15 u: BES – Dommelen:
1-1 16.15 u: SV Valkenswaard – De Valk:
2-2 17.30 U: De Valk – Dommelen:
1-0 17.30 u: SV Valkenswaard – BES:
1-1
12.00 u
UNA
-
Blauw Geel'38
3-1
12.00 u
DVS
-
Sterksel
2-5
12.00 u
HMVV
-
SVG
4-4
19.00 u
DEES
-
Steensel
0-1
19.30 u
DOSL
-
Reusel Sport/Faes
1-2
19.30 u
RKTVV
-
Gestel
1-5
19.30 u
Riethoven
-
RKDSV
0-5
19.30 u
UDI'19
-
UNA
1-1
19.30 u
EFC 2
-
Waalre
5-3
19.45 u
Brabantia
-
Dongen
3-1
20.00 u
Rhode
-
Wilhelmina Boys
0-1
20.00 u
SVSSS
-
Oirschot Vooruit
2-3
20.00 u
RPC
-
Mierlo Hout
Afg.
19.30 u
Merefeldia
-
RKSV Heeze
2-1
19.30 u
FC Eindhoven/av
-
Nieuw Woensel
3-0
20.00 u
Dommelen
-
RKVVO
2-3
20.00 u
Woenselse Boys
-
WEC
6-0
20.00 u
SSE
-
Tivoli
Afg
20.00 u
RPC
-
DBS
3-0
19.00 u
RKDSV
-
Hoogeloon
2-3
Veldhoven Cup (Sportpark Sv Marvilde) 18.45 u: Marvilde – RKVVO: 2-0 19.20 u: Rood-Wit V – UNA: 0-0 19.55 u: Marvilde – Rood-Wit V: 0-0 20.30 u: RKVVO – UNA: 2-1 21.05 u: Marvilde – UNA: 1-1 21.40 u: Rood-Wit V – RKVVO: 2-0 Toernooi Blauw-Geel’38 20.00 u: Blauw-Geel’38 – Nuenen: 3-0
16.00 u
Gestel
-
Delta Sport
2-0
17.00 u
Dommelen (Comb)
-
SV Bernardus
5-1
17.00 u
SV Valkenswaard
-
BSC '68
4-0
17.00 u
DBS
-
Mifano
1-1
17.30 u
Rhode
-
EMK
3-2
18.00 u
Tivoli
-
NTVV
3-5
18.00 u
De Valk
-
RKSV Heeze
Afg.
18.00 u
Braakhuizen
-
Rood Wit'62
4-2
18.00 u
Bladella
-
Budel
0-1
18.00 u
DOSL
-
Maarheeze
4-3
18.00 u
Racing Boys
-
Sterksel
0-4
18.00 u
Reusel Sport/Faes
-
HMVV
4-1
18.00 u
SBC
-
Oranje Zwart H
2-1
19.00 u
EFC
-
Brabantia
1-3
Toernooi bij Beerse Boys. Met Beerse B, Oirschot V, Wilhelmina B, Best Vooruit 17.00 u: Oirschot Vooruit –
Wilhelmina Boys* :
0-2 17.00 u: Beerse Boys – Best Vooruit:
1-0 17.45 u: Beerse Boys – Wilhelmina Boys:
0-2 17.45 u: Best Vooruit – Oirschot Vooruit:
0-0 18.30 u: Willhelmina Boys – Best Vooruit: 0-1
18.30 u: Beerse Boys – Oirschot Vooruit:
2-2 Groot Bergeijk Toernooi bij Riethoven. Met Riethoven, Bergeijk, Terlo, De Raven, De WeeboschMet vier overwinningen op (Terlo: 2-0), De Raven: 2-0) De Weebosch: 5-0) en Riethoven: 1-0) is Bergeijk winnaar geworden van dit toernooi.
12.00 u
SBC Comb.
-
RKGSV
0-3
12.00 u
PSV/av
-
De Valk
3-3
12.00 u
DEES
-
SDO'39
4-1
12.00 u
Knegselse Boys
-
ODC 2
1-3
12.00 u
Waalre
-
Woenselse Boys
1-1
12.00 u
SSE
-
RKGSV
Afg.
12.00 u
EMK
-
Tongelre
Afg.
13.00 u
Unitas'59
-
Marvilde
1-3
14.30 u
Erp
-
RKSV Nuenen
0-3
14.30 u
WODAN
-
ACHT
2-1
14.30 u
ZIGO
-
Steensel
4-0
14.30 u
Pusphaira
-
Vessem
3-0
14.30 u
Oranje Zwart H
-
FC Eindhoven/av
Afg.
19.00 u
EDN'56
-
DEES
2-4
19.00 u
Bladella
-
Hoogeloon
4-2
19.00 u
Terlo
-
Dommelen 2
3-5
19.30 u
De Valk
-
Wilhelmina Boys
6-2
19.30 u
FC De Vrij (B)
-
Reusel Sport/Faes
5-1
19.30 u
Riethoven
-
FC Cranendonck
2-0
19.30 u
Pusphaira
-
Woenselse Boys
0-0
20.00 u
Gestel
-
Geldrop
3-1
20.00 u
WODAN
-
SVSSS
2-2
20.00 u
Rood Wit V
-
Best Vooruit
2-3
20.00 u
Dommelen
-
RPC
3-3
20.00 u
Bruheze
-
Nederwetten
5-1
20.00 u
Valkenswaard
-
Sterksel
1-1
20.00 u
Bergeijk
-
Hilvaria
2-0
20.00 u
Braakhuizen
-
MULO
Afg.
20.00 u
SV Brandevoort
-
Tongelre
8-1
20.00 u
Mierlo Hout
-
SBC
4-2
20.15 u
RKVVO
-
SV Venray
5-1
19.30 u
SV Marvilde
-
SC Baniyas (VAE)
0-3
19.30 u
Oirschot Vooruit
-
Oranje Zwart
3-4
20.00 u
Geldrop
-
SV Venray
Afg.
19.00 u
DOSKO'32
-
Steensel
Afg.
19.30 u
RKGSV
-
Vessem
1-0
19.30 u
DOSL
-
RKVVO 2
1-2
19.30 u
HVV Helmond
-
Tongelre
Afg.
19.30 u
Knegselse Boys
-
Bladella Comb
0-7
20.00 u
SCI
-
Woenselse Boys
Afg.
20.00 u
MULO
-
EMK
4-1
20.00 u
ACHT
-
Tivoli
1-1
20.15 u
Brabantia
-
Nieuw Woensel
5-0
19.00 u
DOSKO'32
-
Knegselse Boys
Afg
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Like dit bericht 0
Je vind dit leuk
Jouw reactie?