Voor het doorgeven van oefenwedstrijden stuur een mail naar: [email protected]
07 januari | ||||
12.00 uur | Gemert | - | Blauw Geel'38 | 2-2 |
12.00 uur | UNA Comb. | - | ODC | 3-0 |
12.00 uur | Valkenswaard | - | FC Cranendonck | 0-0 |
13.30 uur | SV Brandevoort | - | RKGSV | 2-0 |
09 januari | ||||
20.00 uur | UNA | - | RKSV Nuenen | 2-1 |
20.00 uur | Beerse Boys | - | Hilvaria | 3-2 |
20.00 uur | Avanti'31 | - | Spoordonkse Boys | 3-1 |
20.00 uur | FC Eindhoven/av | - | SV Venray | 4-2 |
20.15 uur | Wilhelmina Boys comb. 1 -O19 | - | Jong UNA | 2-3 |
11 januari | ||||
20.00 uur | FC Tilburg | - | De Valk | 1-0 |
20.00 uur | Gedlrop JO-19 | - | EMK | 3-2 |
20.00 uur | Geldrop | - | Nieuw Woensel | 4-2 |
20.00 uur | BVV | - | Unitas'59 | 1-3 |
20.00 uur | DBS | - | ODC | 1-5 |
20.15 uur | Bladella | - | Hulsel | 5-0 |
20.15 uur | DVS | - | ZSC | 2-1 |
20.15 uur | Best Vooruit 2 | - | DOSKO'32 | 7-2 |
13 januari | ||||
14.00 uur | Hapert | - | DBGC Oude Tonge | 3-1 |
14.30 uur | Nieuw Woensel | - | Gravendeel | 5-5 |
15.00 uur | Braakhuizen | - | Te Werve Den Haag | 4-2 |
16.30 uur | Valkenswaard | - | AVV Alphen | 3-2 |
17.00 uur | RKSV Nuenen | - | Hollandia | 2-3 |
17.00 uur | Wilhelmina Boys | - | ODC | 6-1 |
17.00 uur | Dommelen | - | DFC Dordrecht | 5-3 |
18.30 uur | Sterksel | - | HSE | 7-2 |
19.30 uur | Woenselse Boys | - | WODAN | 0-8 |
14 januari | ||||
11.00 uur | DBS | - | RPC | AFG. |
11.30 uur | PSV/av | - | Tivoli | 2-1 |
12.00 uur | Deurne | - | Gemert | 1-3 |
12.00 uur | Best Vooruit | - | Erp | 3-1 |
12.00 uur | SBC | - | EFC | 0-2 |
12.00 uur | Hoogeloon | - | DEES | 3-3 |
12.00 uur | Wilhelmina Boys 2 | - | ZSC | 4-2 |
12.00 uur | Wittenhorst | - | Oirschot Vooruit | 3-1 |
12.00 uur | Spoordonkse Boys | - | Boskant | 1-2 |
12.30 uur | Nevelo | - | Steensel | 2-1 |
13.00 uur | Pusphaira | - | RKGSV | 2-3 |
13.00 uur | Rood Wit V 2 | - | Riethoven | 3-2 |
13.30 uur | Geldrop | - | Gestel | 1-1 |
14.00 uur | Bergeijk | - | RKSV Heeze | 3-4 |
14.30 uur | De Valk | - | Brabantia | AFG. |
14.30 uur | ACHT | - | Vessem | 2-1 |
14.30 uur | Hulsel | - | HMVV | 0-3 |
16 januari | ||||
20.00 uur | De Valk | - | Brabantia | 3-2 |
20.00 uur | Reusel Sport/CoTrans | - | Hoogeloon | AFG. |
20.00 uur | Riethoven | - | De Bocht'80 | AFG. |
20.00 uur | SBC | - | Tivoli | 6-0 |
20.00 uur | DOSKO'32 | - | Reusel Sport/CoTrans 2 | AFG. |
20.00 uur | HSE | - | Pusphaira | 3-2 |
20.15 uur | Rood Wit V | - | Bladella | 0-0 |
18 januari | ||||
20.00 uur | De Valk | - | Wilhelmina Boys | 6-5 |
20.00 uur | Gestel | - | Oranje Zwart | AFG. |
20.00 uur | Valkenswaard | - | Bergeijk | 4-2 |
20.00 uur | Nijnsel | - | Nieuw Woensel | 2-0 |
20.15 uur | Best Vooruit | - | Heeswijk | 0-1 |
20.15 uur | DVS | - | Nederwetten | 5-6 |
20.15 uur | ACHT | - | HMVV | 4-3 |
19 januari | ||||
20.00 uur | Braakhuizen | - | Nw lekkerland | 4-0 |
20 januari | ||||
14.00 uur | Geldrop | - | Erp | 3-2 |
14.30 uur | WODAN | - | vv Abbenbroek | 4-0 |
16.30 uur | SC 't Zand | - | RPC | 2-1 |
17.00 uur | Woenselse Boys | - | BVV | AFG. |
17.30 uur | SBC | - | RKSV Juliana Mill | 1-3 |
18.00 uur | RKDSV | - | Hoogeloon | 0-2 |
21 januari | ||||
11.00 uur | Rood Wit V 2 | - | Waalre | 4-2 |
11.00 uur | PSV/av | - | De Raven | 1-1 |
11.45 uur | Wilhelmina Boys 2 | - | DOSKO'32 | 5-2 |
12.00 uur | Gestel | - | SV Venray | 1-4 |
12.00 uur | DEES | - | De Bocht'80 | 0-2 |
12.00 uur | DVS | - | Braakhuizen 2 | 1-3 |
12.00 uur | Bladella | - | De Valk | 4-0 |
12.00 uur | Brabantia | - | EFC | 5-3 |
12.00 uur | DBS | - | RKVVO | 1-2 |
12.00 uur | RKSV Nuenen 2 | - | EMK | 1-2 |
12.00 uur | VOAB | - | Oirchot Vooruit | 1-1 |
12.00 uur | Sterksel | - | SV Budel | AFG. |
12.00 uur | Reusel Sport/CoTrans 2 | - | Hulsel | AFG. |
13.00 uur | Oisterwijk | - | Nieuw Woensel | 4-3 |
13.00 uur | Rood Wit V | - | Tivoli | 0-1 |
13.00 uur | Dommelen | - | RKSV Heeze | 2-3 |
13.00 uur | Someren | - | Unitas'59 | 4-1 |
14.00 uur | ODC | - | FC Eindhoven/av | 3-4 |
14.00 uur | Wilhelmina Boys | - | Helvoirt | 1-3 |
14.00 uur | Brabantia 2 | - | Steensel | 2-1 |
23 januari | ||||
20.00 uur | Beerse Boys | - | Eli | 10-0 |
20.00 uur | Reusel Sport/CoTrans 2 | - | Hoogeloon | 2-0 |
20.00 uur | Gestel | - | Valkenswaard | 4-2 |
20.00 uur | EDN'56 | - | Netersel | 3-1 |
20.00 uur | ACHT | - | RKDSV | 1-0 |
20.15 uur | ZSC | - | RKGSV | 0-0 |
20.15 uur | Brabantia 2 | - | DOSL | 4-2 |
25 januari | ||||
20.00 uur | Gestel | - | Oranje Zwart | 1-1 |
30 januari | ||||
20.15 uur | Bladella 2 | - | Terlo | - |
08 februari | ||||
20.00 uur | Geldrop | - | Oirschot Vooruit | - |
20.00 uur | Best Vooruit | - | Rhode | - |
20.00 uur | Braakhuizen | - | EMK | - |
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?