Foutje gezien? stuur een mail naar [email protected]
2e Divisie / 3e Divisie A-B
W | Datum | Tijd | 2e Div. / 3e Div. A-B | Tweeluik | ||
A | 30 mei | 20.00 u | JVC Cuijk | - | FC Lisse | 0 - 2 |
B | 30 mei | 20.00 u | Jong FC Volendam | - | TEC | 1 - 2 |
C | 30 mei | 20.00 u |
Jong Almere City | - | UNA | 1 - 1 |
D | 30 mei | 20.00 u | Quick (H) | - | Scheveningen | 1 - 1 |
W |
Datum | Tijd | 2e Div. / 3e Div. A-B | Return Tweeluik | ||
A | 02 juni | 18.00 u | FC Lisse | - | JVC Cuijk* | 0 - 3 |
B | 02 juni | 14.30 u | TEC* | - | Jong Volendam | 1 - 0 |
C | 02 juni | 18.00 u | UNA | - | Jong Almere City* (WNS) | 1 - 1 |
D | 02 juni | 17.00 u | Scheveningen* | - | Quick (H) | 1 - 0 |
W | Datum | Tijd | 2e ronde (finale) | Tweeluik | ||
E | 06 juni | 20.00 u | Jong Almere City | - | JVC Cuijk | 2 - 1 |
F | 06 juni | 20.00 u | Scheveningen | - | TEC | 2 - 0 |
W | Datum | Tijd | 2e ronde (finale) | Return tweeluik | ||
E | 09 juni | 18.00 u | JVC Cuijk | - | Jong Almere City* | 1 - 3 |
F | 09 juni | 18.00 u | TEC | - | Scheveningen* | 2 - 1 |
1e klasse C-D / Hoofdklasse A-B
W | Datum | Tijd | Hfd. Kl. B / 1 C -D | 1e Ronde (1 wedstrijd) | ||
D | 31 mei | 20.00 u | Bekkerveld | - | Geldrop* | 2 - 6 |
Winnaar naar de 2e ronde | ||||||
W |
Hfd. Kl. B / 1 C-D | 2e Ronde (1 wedstrijd) | ||||
H | 03 juni | 14.30 u | Alcides Meppel* | - | Geldrop | 1 - 0 |
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1e Klasse C / 2e Klasse E-F
W | Datum | Tijd | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F | 1e Ronde (1 wedstrijd) | ||
A | 03 juni | 14.30 u | Gestel* | - | FC Eindhoven/av | 3 - 1 |
B | 03 juni | 14.30 u | FC Tilburg | - | SC Kruisland* | 3 - 1 |
C | 03 juni | 14.30 u | EFC | - | Madese Boys* | 3 - 5 |
D | 03 juni | 14.30 u | Sarto* | - | Someren | 3 - 2 |
W |
Datum | Tijd | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F |
2e Ronde (1 wedstrijd) | ||
E | 10 juni | 14.30 u | FC Tilburg* | - | Sarto | 5 - 0 |
F | 10 juni | 14.30 u | Gestel | - | Madese Boys* | 1 - 5 |
W | Datum | Tijd | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F | Finale | ||
G | 17 juni | 14.30 u | FC Tilburg* (WNS) | - | Madese Boys | 1 - 1 |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2e Klasse F / 3e Klasse C-D
W | Datum | Tijd | 2e Kl. F / 3e Kl. C-D | 1e Ronde (1 wedstrijd) | ||
A | 03 juni | 14.30 u | Wilhelmina Boys | - | Bladella* | 2 - 3 |
B | 03 juni | 14.30 u | NWC | - | FC Engelen* | 0 - 2 |
C | 03 juni | 14.30 u | Reusel Sport | - | BMC* | 0 - 1 |
D | 03 juni | 14.30 u | Avanti'31 | - | Braakhuizen* | 0 - 1 |
W |
Datum | Tijd | 2e Kl. F / 3e Kl. C-D | 1e Ronde (1 wedstrijd) | ||
E | 10 juni | 14.30 u | FC Engelen | - | Braakhuizen* | 1 - 3 |
F | 10 juni | 14.30 u | Bladella* | - | BMC | 2 - 0 |
W | Datum | Tijd | 2e Kl. F / 3e Kl. C-D | Finale | ||
G | 17 juni | 14.30 u | Braakhuizen | - | Bladella* | 0 - 2 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2e Klasse H / 3e Klasse C-D (zuid II)
W | Datum | Tijd | 2e Kl. F / 3e Kl. C-D | 1e Ronde (1 wedstrijd) | ||
A | 03 juni | 14.30 u | TGG | - | Nooit Gedacht* | 0 - 4 |
B | 03 juni | 14.30 u | BVV | - | HBSV* | 0 - 2 |
C | 03 juni | 14.30 u | Berghem Sport* | - | MVC'19 | 4 - 0 |
D | 03 juni | 14.30 u | SV Budel | - | DAW* | 0 - 3 |
W |
Datum | Tijd | 2e Kl. F / 3e Kl. C-D | 1e Ronde (1 wedstrijd) | ||
E | 10 juni | 14.30 u | HBSV | - | DAW* | 0 - 6 |
F | 10 juni | 14.30 u | Nooit Gedacht | - | Berghem Sport* | 2 - 3 |
W | Datum | Tijd | 2e Kl. F / 3e Kl. C-D | Finale | ||
G | 17 juni | 14.30 u | DAW | - | Berghem Sport* | 1 - 2 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3e Klasse C-D / 4e Klasse F-G
W | Datum | Tijd | 3e Kl. C-D / 4 F-G | 1e Ronde (1 wedstrijd) | ||
A | 03 juni | 14.30 u | EMK | - | vv Alem* (WNS) | 2 - 2 |
B | 03 juni | 14.30 u | Schijndel* | - | DSC | 3 - 1 |
C | 03 juni | 14.30 u | Hoogeloon | - | ACHT* (WNS) | 1 - 1 |
D | 03 juni | 14.30 u | BES | - | FC Cranendonck* | 2 - 3 |
W |
Datum | Tijd | 3e Kl. C-D / 4 F-G | 2e Ronde (1 wedstrijd) | ||
E | 10 juni | 14.30 u | Nieuwkuijk* | - | vv Alem | 3 - 2 |
F | 10 juni | 14.30 u | Vessem | - | Schijndel* | 2 - 6 |
G | 10 juni | 14.30 u | DVG | - | ACHT* | 1 - 2 |
H | 10 juni | 14.30 u | Gudok* | - | FC Cranendonck | 3 - 1 |
I | 10 juni | 14.30 u | SCR | - | SBC* | 0 - 1 |
W | Datum | Tijd | 3e Kl. C-D / 4 F-G | Finale | ||
J | 17 juni | 14.30 u | SC Hoge Vucht | - | Nieuwkuijk* | 0 - 6 |
K | 17 juni | 14.30 u | Schijndel* | - | ACHT | 2 - 0 |
L | 17 juni | 14.30 u | Gudok | - | SBC* | 1 - 5 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4e Klasse F-G / 5e Klasse E-F (zuid I-II)
W | Datum | Tijd | 4e Kl. F-G / 5e Kl. E-F | 1e Ronde (Tweeluik) | ||
A | 03 juni | 14.30 u | Riethoven | - | SDO'39 | 1 - 1 |
B | 03 juni | 14.30 u | ASV'33 | - | Milheezer Boys | 1 - 3 |
C | 03 juni | 14.30 u | Pusphaira | - | Sterksel | 0 - 2 |
D | 03 juni | 14.30 u | Keldonk | - | RKGSV | 0 - 0 |
E | 03 juni | 14.30 u | DOSKO'32 | - | Olympia Boys |
0 - 3 |
W |
Datum | Tijd | 4e Kl. F-G / 5e Kl. E-F |
Return (1 Tweeluik) | ||
A | 10 juni | 14.30 u | SDO'39* | - | Riethoven | 3 - 2 |
B | 10 juni | 14.30 u | Milheezer Boys* | - | ASV'33 | 2 - 3 |
C | 10 juni | 14.30 u | Sterksel* | - | Pusphaira | 2 - 0 |
D | 10 juni | 14.30 u | RKGSV* | - | Keldonk | 4 - 1 |
E | 10 juni | 14.30 u | Olympia Boys* | - | DOSKO'32 | 2 - 2 |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?