logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Jasper Coenraad van SV Brandevoort naar RKGSV

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

FC Eindhoven/AV moet titel nog een weekje uitstellen

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Afsluiting seizoen AVE op vrijdag 7 juni

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Profiel van de week Appie Azmani (FC Eindhoven/av)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

TOP-100 jeugdopleidingen seizoen 2018-2019

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

22 april 2018 | CV Voetbaltrainers

Marius Methorst (RKSV Heeze)


Deel dit bericht:



Personalia:

Naam en voorletters : Methorst M.
Geboortedatum en plaats : 30-5-1958 te Eindhoven
Burgerlijke staat : Gehuwd
Postcode en woonplaats : 5591 HN Heeze
Adres : Den Toversnest 102
Telefoon :
Mobiel : 0620537089

Voetbal loopbaan:

1968 – 1978 Alle selectie elftallen t/m 2e elftal PSV
1978 - 1979 Ned. Elftal militairen zaal
1978 – 1981 1e elftal vv Overpelt (België) 2e klasse
1981 – 1983 Betaald voetbal 1e elftal EVV Eindhoven
1983 – 1990 1e elftal vv Geldrop Hoofdklasse
1986 – 1988 Nederlands amateur elftal
1990 – 1992 1e elftal DVS (Aalst) 4e klasse

Trainers loopbaan:

Assistent trainer : 1 juli 1992 t/m 30 juni 1997 bij vv Veloc te Eindhoven
Uitkomende 2e klasse i.s.m. de hoofdtrainers
1: C. van Lint
2: J. de Wit
3: T. Ramakers

Hoofdtrainer : 1 juli 1997 t/m 30 juni 2000 RKSV Gestelse Boys
Kampioen 4e klasse 1999-2000
: 1 juli 2000 t/m 30 juni 2002 vv Nieuw Woensel
Uitkomende 3e klasse
: 1 juli 2002 t/m 30 juni 2004 vv DOSL
Uitkomende 4e klasse
: 1 juli 2004 t/m 30 juni 2005 vv EFC
Uitkomende 3e klasse

Trainer : 1 juli 2005 t/m 30 juni 2012 Belofte team vv Geldrop

Ass trainer : 1 juli 2012 t/m 30 juni 2015 RW Veldhoven
Uitkomend 3e klasse Kampioen 2014-2015
i.s.m. Goeran v.d.Heuvel
Ass trainer : 1 juli 2015 t/m 30 juni 2018 RKSV Heeze
Uitkomend 2e klasse.
Kampioen 2017-2018 i.s.m. Noud van Buul

Hoofdtrainer : 1 juli 2018 – heden RKSV Heeze
Uitkomend 1e klasse


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Overige CV's van voetbaltrainers



W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Radio JND
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png