logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
spittersuitg.1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Competitieprogramma 1e t/m 5e klasse bekend. Volledig programma online

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Wedstrijdschema poulefase Districtsbeker 1e t/m 5e klasse

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Transferlijst seizoen 2019-2020

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Jouw vereniging ook in Adidas of Nike?

LEES MEER

W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Ad Borrenbergs
Blatter Legal
MCB Direct
Hypotheekvisie
sanidump
W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Lamers Van de Wijdeven
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
Ad Borrenbergs
vdl.jpg
Blatter Legal
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

15 juli 2019 | Nieuws

Competitie-indelingen seizoen 2019-2020


Deel dit bericht:


De indelingen voor de 1e t/m 5e klasse zijn nu ook bekend.
2e divisie   3e divisie   Hoofdkl. B    1e klasse C
AFC
ASWH
De Treffers
Excelsior M
GVVV
HFC
HHC Hardenberg
IJsselmeervogels
Katwijk
Kozakken Boys
Noordwijk
Quick Boys
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
Spakenburg
Jong Sparta
TEC
Jong Volendam

 

ADO '20
ADO Den Haag 2
Blauw Geel'38
DEM
Dongen
EVV
Gemert
Groene Ster
Hercules
Hoogland
HSC '21
FC Lienden
OFC
OSS'20
Quick
UNA
Westlandia

 

AWC
Baronie
EHC
Halsteren
IFC
Juliana '31 
Longa '30 
SV Meerssen
RKSV Minor
Moerse Boys 
RKSV Nuenen
OJC ROSMALEN
RKZVC
Silvolde
UDI'19
GVV Unitas

 

 

Alverna
Best Vooruit
Brabantia
Erp
FC Eindhoven/av
HVCH

Leones
NEC/av
Nemelaer
Rhode
SC 't Zand
SV TOP
Unitas'30
Woezik

 

 

1e klasse D   2e Klasse F   3e Klasse D   4e klasse E
BSV Limburgia
Chevremont
De Ster
Deurne
Geldrop
RKSV Heeze
SSS'18
SV Venray
SC Susteren
Venlosche Boys
Veritas
Wilhelmina'08
Wittenhorst
ZSV

 

Beerse Boys 
Braakhuizen
De Valk
EFC
Hilvaria
Marvilde
Mierlo Hout
NWC
Oirschot Vooruit
RKVVO
Rood Wit V
Someren
Sparta'25
Valkenswaard 

 

Bladella
Budel
DBS
Hapert
Hoogeloon
Gestel
MMC Weert
PSV/av
Reusel Sport
RPC
SBC
Tivoli
Unitas'59
Wilhelmina
 B

 

Bruheze
DESM
DOSL
FC Cranendonck
FC ODA
Grashoek
Lierop
Maarheeze
Neerkandia

ONDO
RKMSV
SJVV
SSE
SV Laar

 

4e Klasse G 
  4e Klasse F (ZII)   5e Klasse D   5e Klasse E (ZII)

ACHT
Bergeijk
De Raven
De Weebosch
Dommelen
HMVV
Hulsel
Riethoven
SDO'39
Steensel
Vessem
Waalre
Wodan
ZSC

 

ASV'33
Bavos
Brandevoort
Eli
EMK
HVV Helmond
Mulo
Mariahout
Mifano 
Milheezer Boys
RKGSV
Rood Wit'62
Stiphout Vooruit
Woenselse Boys



De Bocht'80
Casteren

DEES
DOSKO'32
DVS
EDN'56
Knegselse Boys
LSV
Netersel
Pusphaira
SVSOS
Sterksel
Terlo
Tongelre

 

Boerdonk 
Elsendorp
FC De Rakt
FC Uden
Fiducia
Irene
Keldonk
MVC
Nederwetten
Nieuw Woensel
Odiliapeel
Ollandia
VCO
WHV

 


©2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef uw mening 

Voor de wijze waarop wij omgaan met uw persoonsgegevens, zie onze Privacy Statement.


This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

18 juli 2019 om 14:48

Peter zegt:

Tuldania zit in de 4e klasse D zuid 1.


16 juli 2019 om 12:21

Theo zegt:

Ik zie Tuldania (Esbeek) niet vermeld staan?


Overige Nieuwsitems



Nieuwsarchief Nieuws


W&E van Kasteren
Accres uitzendbureau
Blatter Legal
Ad Borrenbergs
Sportshowroom
bannervdl.jpg
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannerhypotheekvisie.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannerspitters.jpg
Lamers Van de Wijdeven
bannerbasemans.jpg
claessensvdrijt.jpg
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerde-bengel.png
bannerstadpaviljoen(art).png
Van Mossel
bannersanidump(home).png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png